Category

Účesy

Category

Hledejte příklady cool kluci účesy? To je samozřejmě velmi dobré! Ale jste si jisti, že jste také schopni určit jeden nebo druhý účes jako vhodný pro váš vlastní tvar obličeje? Pokud ne, důrazně vám doporučujeme přečíst si tento článek. Na základě toho byste pak dokázali rozlišit, zda je pro vás něco více či méně vhodné.

Skvělé účesy pro muže, které odpovídají tvaru obličeje

cool boy hairstyles boy hairstyles boy hairstyles

Účesy Cool Guys – různé aspekty osoby

cool boy hairstyles hairstyles for boy

Skvělé účesy pro chlapce vytvářejí správný dojem, pokud dodržujete všechna kritéria. Ty jsou různé. Na jedné straně je tvar obličeje. Poté přichází na řadu pohyby – přísnější nebo jemnější. Navíc hlavní roli hraje barva nosu a kůže. Důležitou skutečností je také to, jak široké nebo úzké je vaše čelo. Důležitými rysy jsou také krk a uši.

Dnešní článek je o tom nejzákladnějším z nich – tvaru obličeje.

Účesy pro oválný tvar obličeje

účesy pro chlapce s kulatým obličejem

Chlapi, kteří hledají skvělé účesy a mají oválný tvar obličeje, jsou šťastní kluci. Protože zde přirozeně máte dobrou rovnováhu a podle toho i velkou svobodu. Zvažte také nápady, které zdůrazňují obzvláště krásnou část vašeho obličeje. Stále byste se měli vyhýbat pramenům a filetovaným akcentům. Zničíte přirozenou rovnováhu.

V létě jste mohli nosit sluneční brýle s kulatým rámem.

Hranatý obličej

pánské účesy krátké cool chlapecké účesy

Tento tvar obličeje vypadá mužněji, ale je trochu obtížnější najít správný účes. Nebylo by to špatné, kdybyste takovým skvělým chlapům dali účesy o něco jemnější charakter. Tak uvažujeme!

Délka může být libovolná podle vašeho vkusu. Vlny mohou také přidat na klenutém a hladkém efektu. Pokud je nad čelem hodně výšky a objemu, mělo by to být také trochu zakryto správným účesem. Vyhněte se dlouhým účesům s uhlazenou ofinou. Tím by byl úhlový chrup ještě účinnější. Kombinujte s brýlemi oválného tvaru, které vaše funkce ještě více uklidní.

Cool kluci účesy – prodloužený obličej

chlapecké účesy cool chlapecké účesy cool účesy

Máte prodloužené vlaky? Je to také kombinováno s takovým nosem? Protože se to stává často. Ale účesy, které ukazujeme, platí pro všechny případy. Zvažte účes s ofinou, který zakrývá vysoké čelo. Účes navíc nesmí být příliš krátký. Ani vlasy nesmí být moc dlouhé. Pokud se rozhodnete pro poslední variantu, pak byste museli přinést mnoho fází, abyste nedosáhli nadměrně prodlouženého vzhledu, který by vypadal spíše nepříznivě.

Trojúhelníkový obličej

trojúhelníkový obličej cool chlapecké účesy

Další možností je trojúhelníkový nebo hruškovitý obličej. Vaším cílem by bylo zmenšit bradu a zvětšit čelo. Skvělé účesy pro tento tvar obličeje představují ty, které mají v horní části a kolem uší větší objem. Dlouhé účesy jsou spíše nevhodné, protože upozorňují na bradu.

Kulatý tvar obličeje

účesy pro chlapce cool účesy pro kluky

Nyní pojďme také krátce diskutovat o tom, které účesy pro chlapce by byly vhodné pro tento případ. Tady musí být větší délka a menší šířka. Vhodnější jsou účesy s větším objemem v horní části. Části vlasů mohou být blízko tváří. Vyhněte se účesům, které mají příliš velký boční objem. Bangy také nejsou zrovna vhodné, protože snižují výšku. Noste brýle s úzkými hranatými rámečky.

Skvělé chlapecké účesy pro tvar srdce

cool boy hairstyles boy hairstyles

Toto je zrcadlový tvar trojúhelníkového obličeje. Musíte odebrat část objemu čela a poté nechat bradu vypadat širší. Velmi vhodné jsou prameny kolem obličeje. Účesy, které přinášejí spoustu vlasů na temeno hlavy, většinou nevypadají moc dobře. K brýlím se hodí tenké rámečky rozložené níže.

Diamantový obličej

chlapecké účesy cool chlapecké účesy

Toto je nejvzácnější forma obličeje. To je důvod, proč cool mladí lidé považují účesy za obtížnější. Dobrými příklady jsou ty, které rozšiřují čelo a bradu. Ofina a dlouhé prameny za ušima vypadají velmi pěkně.

Trendové trendy pánských účesů 2020

pánské účesy krátké účesy pro chlapce cool chlapecké účesy

Nápad na kudrnaté pánské vlasy

cool účesy účesy pro chlapce cool chlapecké účesy

    Jak zjistíte, že tento delší pánský účes?

chlapecké účesy cool chlapecké účesy

Účesy Cool Guys: Krátký účes pro oválný tvar obličeje

účesy pro chlapce účesy pro chlapce

Čtvercový tvar obličeje s kudrnatým krátkým účesem

čtvercový tvar cool chlapecké účesy

V dnešní době se již člověk nemusí smířit se systémovým vypadáváním vlasů. Transplantaci vlasů lze použít k nápravě vypadávání vlasů transplantací vlastních vlasů k doplnění plešatých míst. Zde se můžete dozvědět vše o Postup, metody a náklady na transplantaci vlasů a co dalšího o zákroku potřebujete vědět. Tímto způsobem můžete sami získat představu, zda by pro vás byla možnost transplantace vlasů.

transplantace vlasů růst mužské vlasy

Kdy má transplantace vlasů smysl??

Padání vlasů má mnoho příčin – od podvýživy po stres a autoimunitní onemocnění. Ve většině případů ale vlasy prostě vypadnou, protože stárneme. Vskutku kdy to vlastně má smysl, nechat si transplantovat vlastní vlasy?

V případě dědičná ztráta vlasů Transplantace vlasů může být užitečná například v okolí Doplňte ustupující vlasovou linii nebo tonzuru. Je však důležité, aby pacienti věděli, že vypadávání vlasů nelze zastavit ani transplantací. Předpokladem intervence je, že stále je k dispozici dostatek vlasů dárců a vypadávání vlasů nebylo způsobeno nemocí.

Vhodná je ale i transplantace na zakrytí jizev. Kromě vlasů na hlavě lze transplantovat také obočí, například k zakrytí jizev nebo plešatin, které vzniknou následkem nehody s vlasy.

transplantace vlasů nechte vlasy narůst

Jak funguje transplantace vlasů?

V zásadě se používá transplantace vlasů Vlastní vlasy odstraněny z hustších oblastí, většinou z okrajů vlasů na zátylku. Poté jsou připraveny štěpy a přesazeny do lysin. Operace se provádí jako hospitalizovaný a díky místnímu anestetiku pacient z postupu nic necítí. V závislosti na použité transplantační metodě však existují rozdíly ve způsobu odstraňování chloupků. V dnešní době jsou zapojeni hlavně dvě běžné metody:

· Metoda FUT

V případě transplantace folikulárních jednotek nebo páskové metody, jak název napovídá, se používá skalpel ze zadní části hlavy odstraněn pruh chlupaté kůže. Ten se pak rozloží na menší jednotky, které se zase připraví v živném roztoku a později znovu vysadí. Přestože lze poměrně rychle získat velké množství vlasů, nevýhodou je, že se jim nevyhnete, jizva na zátylku odnést. Krátké účesy už bohužel nejsou možné.

· Technika FUE

Poněkud novější metoda extrakce folikulární jednotky je na druhé straně mnohem jemnější pro látku. Tato technika používá speciální dutou jehlu, takže Rouby pořízené jeden po druhém a poté lze ihned znovu zasadit. Tímto způsobem nejsou žádné viditelné jizvy, ale aby chirurg postupoval opatrně, je obvykle nutné oholit celou hlavu. Kromě toho probíhá ošetření metodou FUE více času na dokončení, protože odstranění vlasových folikulů je únavnější.

transplantace vlasů rostou vlasy

Kdy vidíte konečný výsledek?

Několik týdnů po transplantaci transplantované vlasy opět vypadnou a přejdou do klidové fáze. To je však zcela normální a součást procesu. Pak to trvá asi tři měsíce do prvních výsledků uvidíme a další tři, dokud vlasy nezačnou znovu energicky růst. Konečný výsledek transplantace vlasů však je viditelné až po roce.

Kolik stojí transplantace vlasů??

Je těžké přesně určit, kolik peněz očekávat za transplantaci vlasů. Koneckonců, náklady se nejen liší od poskytovatele k poskytovateli, ale jsou také vypočítány podle metody a použité metody příslušné číslo požadované folikulární jednotky. V německy mluvících zemích je však léčba určitě dražší než v zahraničí a může být možná až 8 000 eur vypnout. Zdravotní pojištění bohužel nic z toho nehradí.

Z tohoto důvodu došlo v posledních letech ke skutečnému rozmachu Transplantace vlasů v zahraničí. Zvláště Turecko se ukázalo jako hotspot pro cestování za zdravím Protože díky nižší podpoře života a personálním nákladům tam transplantace vlasů může a je mnohem levnější za necelých 2 500 eur k dispozici. Ti, kdo jsou předem důkladně informováni, mohou obvykle velmi rychle rozlišovat mezi renomovanými poskytovateli a klinikami s nízkou kvalitou.

vlasy rostou rychleji transplantace vlasů

A co rizika s transplantací vlasů?

Jako každý chirurgický zákrok, transplantace vlasů přináší určitá rizika. Na rozdíl od mnoha jiných operací jsou však tyto relativně nízké, protože jedna Transplantace vlasů je považována za velmi nízké riziko. Největší nebezpečí je obvykle chytit pochybného poskytovatele a poté není s výsledkem spokojen být. U zkušených a certifikovaných chirurgů si však pacienti nemusí dělat starosti.

Možné vedlejší účinky jsou také dočasné krvácení nebo otok, které však obvykle brzy zase odezní. U metody FUT je riziko infekce poněkud větší kvůli velké oblasti rány v zadní části hlavy, ale to je také omezeno správnou hygienou.

Každý, kdo trpí dědičným vypadáváním vlasů, je rozhodně možností transplantace s vlastními vlasy. Na prvním místě je pak a podrobná diskuse s chirurgem podle vašeho výběru, ve kterém jsou stanoveny rámcové podmínky a objasněny všechny důležité otázky. Za levnou léčbu lze také zvážit zdravotní výlet do Turecka.

    muži růst vlasů transplantace vlasů muži

Kůňúčesy ocasu jsou nejznámější dlouhé účesy, které vždy zůstávají v módě. Jsou pohodlné, praktické a nádherné a lze je nosit pro každou příležitost. Trendy se ale mění každý rok. Dnes vás upozorníme na nejtrendovější účesy s culíkem, které si můžete sami upravit podle typu vlasů. A také získáte podrobné pokyny v obrázcích a textu. Podívejte se na naše návrhy a nechte se ohromit našimi praktickými tipy. S trochou úsilí můžete tyto účesy zvládnout sami!

Dnes jsou účesy z culíku pestré

moderní účesy z culíku

Podle síly a tloušťky vlasy rozdělujeme na následující typy vlasů: rovné a vlnité, také jemné, střední nebo huňaté.

Rovné vlasy – trochu je upravte!

 • Hladké a tenké: klasický skok na koni

V případě, že jsou vaše vlasy rovné a tenké, existuje několik nápadů, které můžete ukrást popové hvězdě Arianě Grande.

Popová hvězda Ariana Grande se vyznačuje dlouhými, rovnými a jemnými vlasy, které vždy nosí velmi upravené

Popová hvězda Ariana Grande

K nastylování toho vysokého culíku nepotřebujete nic zvláštního. Vezměte si gumičku do vlasů a posbírejte si vlasy. Svažte jej do vysokého culíku. Pak vezměte pramen a splétejte jej. Omotejte spletený pramen kolem vlasů pružně a vytvoříte super účes pro elegantní příležitosti. Náš tip: Pomocí žehličky na vlasy trochu více upravte konec vlasů. A nakonec pomocí laku na vlasy upravte efektní účes.

Uvedeme další příklad. Je vhodný jak na molo, tak do posilovny. Poté, co Nicole Scherzinger v roce 2006 provedla tento účes, jsme se zbláznili do tohoto účesu s culíkem. Dávají mu přednost i další zástupci showbyznysu. Ve skutečnosti…

 • Hladké a tenké – rybí chvost

Fishtail je vhodné rozhodnutí pro rovné a jemné vlasy

hvězdy rybího ocasu

Tímto vám dáváme pokyny v obrázcích a textu, jak splétat rybí chvost:

Fishtail cop do elegantního culíku

Kurzy rybího chvostu na výrobu ohonu

Nechte své rovnoměrně vyčesané vlasy vrátit. Rozdělte to na polovinu. Z vnější strany jedné z polovin vezměte malý pramen. Přesuňte malý pramen přes vnitřní stranu poloviny, aniž byste jej příliš přitahovali. Nyní vezměte jeden pramen z druhé strany a udělejte to samé. Čím menší prameny, tím lépe. Pokračujte v pletení, dokud není rybí chvost hotový. Poté jej spojte elastickými vlasy. Váš oficiální nebo každodenní účes s culíkem má úspěch!

 • Hladké a tenké – další nápady

Tento účes s vysokým culíkem je perfektní, protože vlasy byly rozděleny na tři části a poté jsou třetiny stočeny a staženy

Rovné vlasy

Pro tento nízký účes s culíkem je potřeba zajímavě vypadající čelenka a také účesový gel s mokrým efektem

dlouhé rovné vlasy culík

 • Hladké a střední – vypadají elegantně!

Popová hvězda Rihanna vede: nechává rozchod na jedné straně tohoto účesu. Omotejte pramen tohoto hlubokého copu kolem elastických vlasů. Zajistěte účes s culíkem pomocí bobby pinů a užijte si svůj nový vzhled!

Popová hvězda Rihanna s hlubokým culíkem

Vzhled Rihanny

Je lepší vlasy nesvazovat příliš vysoko nebo příliš nízko

Cop pro rovné vlasy

 •  Hladké a drátové – ostatní na tento vzhled nezapomenou

Ti s chlupatými vlasy si mohou říkat štěstí. Jediným problémem tohoto typu vlasů je však to, že je náročnější na úpravu. Specialisté radí: „Čím jsou vlasy hustší, zdravější a hustší, tím častěji byste měli upřednostňovat hluboké účesy s culíkem.“

Glitz a půvab pro Beyonce s tímto účesem

Beyonce pohled

Uprostřed nechte loučení

Lesk vlasy

Před vázáním narovnejte žehličkou, funguje to i s hustými vlasy

drátnaté rovné vlasy

Dopřejte svému účesu s culíkem větší objem pomocí hřebenu a laku na vlasy

Cop pro husté vlasy

Pokud máte husté vlasy, můžete je rozdělit na několik částí pomocí několika vlasových vazeb

Bubble pony tail

Vlnité vlasy – takto budete vypadat jako princezna!

Jsou vaše vlasy vlnité a nedbalé? Žádný problém! Určitě budete přitahovat pozornost s našimi nápady na účesy. Mají pohádkové a aristokratické charisma.

Svažte vlasy a pomocí kulmy přidejte do kudrlinek

Blond vlasy ve vlnitém culíku

Nechte prameny padající na obličej z obou stran, abyste se s tímto účesem objevili v plné kráse

vlnitý účes z culíku snadno vytvořitelný

Francouzské copánky na obou stranách a upravte vlasy do nádherného věnce

vlnitý culík s copánky

Tento účes je podrobně vysvětlen v následujících pokynech krok za krokem

Ponytail připojen

Kroky ohonu

Tajemství dobrých účesů s culíkem je již odhaleno! Víte, že tyto nikdy nebudou nudné nebo budou vypadat divně. Noste svůj účes s culíkem kdekoli při každodenních nebo formálních příležitostech s velkým sebevědomím a buďte v dobré náladě!

Účes s culíkem bílý a černý

pletený účes z culíku

Účes Beyonce s culíkem

Nicky Minage culík

Culík Jessie J.

rozmanité účesy z culíku

Bubble cop snadno vyrobitelný

Krátké účesy jsou vždy aktuální. Protože existuje mnoho typů žen, které z toho mohou mít prospěch. Začněme těmi, které mají jemné a krátké vlasy. I s dlouhými účesy můžete získat větší objem a tvar. To je ale obtížnější a nemáte na to vždy čas ani nervy. U krátkých účesů odpadá mnoho problémů spojených s tvarem a objemem.

Objem v krátkých účesech

krátké vlasy krátké účesy dámské účesy

Krátké účesy jsou velmi moderní s hravým efektem na konečky.

Je neuvěřitelné, kolik se toho v posledních letech udělalo. Před pěti lety například nebylo možné s dlouhými nebo krátkými účesy získat trvalý objem v účesu bez pomoci kadeřníka.

Zdá se však, že ženy, které se v důsledku toho staly nešťastnými a zklamanými, jsou v poslední době příliš mnoho? Vypadá to také, že jejich sdělení pochopil kosmetický průmysl.

Velký objem a hladký efekt na krátké účesy

krátký účes-cool-účesy-krátký sestřih

Dnes i v těch nejběžnějších drogeriích existují levnější a samozřejmě ne tak levné, ale obecně velmi účinné prostředky, pomocí kterých snadno dostanete do vlasů objem. Podívejte se na své, abyste zjistili, jaký druh tvořící se vody je. Poté, co si vlasy umyjete, nastříkejte je na vlasy a současně je pročešte. To mimochodem hodně pomáhá, i když se musíte potýkat s mastnými vlasy. I na toto je náš konkrétní tip: Po umytí vlasy nastříkejte, dokud ještě nejsou úplně suché. Počkej chvíli. Nyní použijte vysoušeč vlasů k sušení vlasů držením hlavy dolů. Nebojte se – většina produktů také nabízí tepelnou ochranu. Máme na mysli i ty levnější.

Retro krátké účesy také přicházejí při určitých příležitostech

účesy krátké vlasy cool účesy krátké vlasy

Pak byste si také měli vlasy po několik dní ošetřovat tímto přípravkem. Česat vlasy. Nastříkejte vodu na kořínky vlasů. Poté vyfénujte a energicky rozčešte. U mnoha lidí tato metoda pomáhá vlasům mastit se mnohem pomaleji.

 Krátké účesy se snadněji udržují

dámské účesy krátké vlasy vyřezávání cool účesy

Pokud chcete získat kudrlinky nebo objem od kořenů, může vám pomoci také Forming Water. Znáte problém, když vaše kadeře dostatečně nedrží, že? Existují speciální gely, které jsou obsahově podobné jako Forming Water, ale mají trochu jinou konzistenci. Umožní vám udržet si nádherné vlasy ve vlasech po dlouhou dobu.

Naprosto moderní „mokrý efekt“ pro krátké účesy

krátké vlasy ženský účes

Několik dalších tipů pro každodenní použití s ​​přípravky na krátké vlasy

Jak jsem řekla, tyto přípravky jsou velmi účinné pro krátké účesy. Chcete mít dlouhodobě upravený vzhled? Mít jemné a mastné vlasy?

Krátké účesy mohou být také tak ženské

dámské účesy krátké vlasy krátké účesy ženy

Rozhodněte se pro krátký účes a popsané produkty. Použijte to k péči o své vlasy každý den, jakmile nevyrostly. Takže si na to zvyknete a ukáže se, že můžete udržovat upravený vzhled svých jemných vlasů! Pomalu získáte dovednosti a talent. V určitém okamžiku bude pro vás mnohem jednodušší pečovat o delší vlasy. Protože dříve nebo později většina žen chce, aby jejich krátké účesy rostly déle.

Skvělý krátký sestřih pro upravený vzhled

blond vlasy krátké účesy dámský účes

Rádi byste měli vlasy načechrané?

cool účesy krátké účesy krátké účesy ženy

Nechte ofinu viset trochu déle

cool účesy ženy účesy krátké účesy ženy

Asymetrický krátký sestřih

cool účesy ženy s krátkým účesem

Super ženský krátký účes pro ty, kterým se to moc nelíbí

cool účesy krátké účesy dámské účesy

  Tento účes se hodí k rovným vlasům

cool dámské účesy krátký sestřih

Mít pěkný účes a přitom si nechat narůst dlouhé vlasy 

cool účesy krátké účesy krátké vlasy

Buďte moderní s krátkým účesem

cool dámské účesy krátké účesy

Každodenní krátké účesy se rychle stanou slavnostními

krátké účesy ženy ženy účesy krátké vlasy

Asymetrický víceúrovňový střih

účesy krátké vlasy krátké účesy farune

Krátký účes „bob“ vypadá velmi úhledně

cool účesy dámy účes krátké vlasy

Vyzkoušejte tento účes

cool účesy krátké účesy dámské účesy

S krátkým sestřihem vypadejte extravagantně konec

cool účesy účesy krátké vlasy dámy účes

Jste dost odvážné na tento krátký účes?

cool účesy krátké účesy dámský účes

Melír vypadá skvěle i na krátkých vlasech

cool účesy krátké účesy

Krátký účes s objemem

cool účesy krátké bob ženy účes

Jak se vám líbí tento účes?

cool účesy krátké účesy ženy

Umyjte si vlasy voskem na vlasy pro ležérní vzhled

cool účesy ženy s krátkým účesem

Nebojte se nosit ofinu na jednu stranu?

cool hairstyles krátké účesy faruen

Krátký sestřih pro ty, kterým se to líbí neobvyklé  

účesy pro ženy cool účesy krátké vlasy

Skvělé řešení i pro kudrnaté vlasy

dámské účesy účesy krátké vlasy krátké střihy

Skvělý účes i pro mírně starší ženy

dámský účes krátký sestřih cool účesy

Líbí se vám tento účes? – Pak jdi ke kadeřníkovi!

faraufrisuren krátké účesy krátké vlasy

Ukažte své uši na krátký sestřih

dámské účesy krátké účesy krátké účesy ženy

Krásný krátký účes pro milé dámy

účesy krátké vlasy krátké střihy dámský účes

  Vícebarevné melíry na krátkých vlasech!

krátké vlasy krátké účesy dámské účesy

Milujte tento krátký sestřih?

účesy krátké vlasy krátké účesy cool účesy

Volán krátký účes

krátké vlasy dámský účes krátké účesy

Krátký účes vám umožní zvýraznit vaše náušnice

krátké vlasy krátké účesy ženy

Vypadejte mladší s chladným krátkým účesem

krátké účesy dámské účesy krátké účesy ženy

Pro větší objem připněte ofinu zpět A

krátké vlasy krátké vlasy ženský účes

Tlustá ofina pro krátký účes

krátké bob cool účesy krátké účesy žen

Zvýrazněte svůj obličej krátkým účesem

krátký účes ženy krátké vlasy

Než se k tomuto účesu odhodláte, poraďte se se svým kadeřníkem

krátký bob dámský účes krátké vlasy

Líbí se vám, jak tento krátký účes vypadá?

krátké vlasy ženy krátké vlasy

Větší objem s vrstveným účesem

krátký účes dámský účes krátký sestřih

Ukažte lepší polovinu obličeje pod ofinou

krátký účes dámy krátký sestřih

Na které straně nosíte svého poníka?

krátké účesy ženy ženy účesy

Tento bob účes vypadá skvěle s rovnou ofinou

krátký účes faruen cool účesy krátký bob

Dva různé copánky v krátkých vlasech

krátké účesy dámské účesy

Krátký účes nošený na boku

krátké účesy ženy krátké účesy krátké vlasy

Okořeňte si vlasy čelenkou

krátké účesy ženy krátké vlasy

S trochou srážení dosáhnete tohoto efektu

krátké vlasy krátké účesy dámské účesy

Krátké vlasy mohou být čas od času ponechány nečesané

krátké účesy ženy dámy účes cool účesy

Krátký „bob“ se zvýrazněním

krátké účesy ženy krátké vlasy cool účesy

Cop ve vlasech zajišťuje skvělou rozmanitost

krátké účesy ženy cop účes

Vlasy na zadní straně hlavy jsou velmi krátké

krátké účesy krátké vlasy krátké účesy ženy

Líbí se vám tento účes?

krátké účesy ženy cool účesy

Retro krátký účes je opět trendy!

krátký účes krátký účes ženy

Dva hravé krátké účesy

krátké účesy dámské účesy kuez účes ženy

Lak na vlasy vám pomůže zafixovat objem 

krátké účesy krátké účesy dámské účesy

Velmi krátký dámský střih

krátké účesy, chladné účesy, krátké účesy pro ženy

Jak najdete náš poslední příklad?

krátký střih dámský účes krátké vlasy

Nemáte ponětí, jak změnit vlasy v závislosti na změně sezóny? Chtěli byste svému účesu zpestřit, ale nechcete, aby váš kadeřník používal nůžky? Proč, když jsou vaše vlasy dostatečně dlouhé na to, aby stylovaly updo? Jsou pohodlné a praktické, ale mají také zvláštní vznešenost a styl. Dodají vašemu vzhledu zvláštní romantiku a nové sebevědomí. Tyto účesy jsou také velmi doporučovány pro podzim, který je považován za období nostalgie a melancholie. Doufáme, že ve zde uvedených vzorcích najdete perfektní updo pro každodenní podzimní život, pro oficiální příležitost nebo pro Oktoberfest. Dnes se inspirujeme jak novými trendy, tak celebritami. Také vám dáme nápady pro každý typ vlasů. Podívejte se na naše obrázky s pokyny a vyberte si něco efektního!

1. Začněme tímto nepořádným uzlem!

Je to perfektní volba pro procházky s přáteli nebo na pláž. Tento drdol je primárně určen pro vlnité vlasy.

Chaotický uzel je návratem k mladistvému ​​vzhledu

chaotický drdol

Svažte si vlasy do culíku. Vlasy stočte do drdolu. Trochu to zkazit. Nezavazujte uzel velmi pevně bobby pinem. Nechte pramen nebo dva ležérně spadnout dopředu. Účes by měl vypadat ležérně ve všech směrech. Takže váš rozcuchaný uzel na pláži a / nebo jen tak na vycházku je zcela připraven!

2. Dlouhý a dvojitý culík!

Pokud máte husté a dlouhé vlasy, bude vám tento účes slušet obzvlášť dobře. To se doporučuje zejména pro romantické příležitosti.

Díky 2patrovému culíku budete vypadat velmi romanticky

2patrový culík

Ani tento efektní účes není těžké vytvořit! Rozdělte své nádherné vlasy na dvě části – dole dole a vysoko nahoře. Zavažte spodní část. Poté škádlete horní část, zafixujte lakem na vlasy a zavažte gumičkou do vlasů. Už jste se hodně snažili vypadat víc než romanticky!

3. Aristokratická buchta

Tento vzhled pravděpodobně znáte z hollywoodských hvězd 50. let. Pokud chcete mít takové aristokratické charisma, updo není těžké stylizovat! Postupujte podle níže uvedených kroků a budete napodobovat celebritu.

 Tento retro uzel vypadá velmi aristokraticky

aristokratický uzel

K tomuto účesu budete potřebovat kulmu, bobby piny a vaši šikovnost. Rozdělte vlasy na tři – dopředu a dozadu a na dvě vpředu, přičemž rozchod necháte vpravo. Pevně ​​otočte zadní část a vytvořte oválný uzel. Pomocí kulmy udělejte 3 velké vývrtky kudrlinky se zbývajícími vlasy – 2 vlevo a jeden vpravo. Zajistěte je na místě pomocí bobby pins a laku na vlasy a váš aristokratický vzhled bude také zatleskat.

4. Pletená koruna

Tyto účes je také velmi důležitý pro Oktoberfest. Je efektivní a snadné to udělat sami.

Majestátní pletená koruna pro Oktoberfest

pletená koruna

Z rozpuštěných vlasů vezměte dva prameny zprava a zleva. Tyto prameny splétejte do malých copánků. Překřižte copánky, které jste vytvořili zastrčením vlasů do sebe. Zajistěte kolíky Bobby. Pomocí hřebenu zvedněte vlasy přes cop. Zajistěte si svou majestátní pletenou korunu lakem na vlasy!

5. Drdol „Gwen Stefani“

Takovou buchtu byste mohli nosit při oficiální příležitosti. Vypadá elegantně a velmi snadno se upravuje.

Uzel pro oficiální příležitost

Updo blonďatý uzel

Vyrovnejte si vlasy žehličkou. Svažte to vysoko. Vyjměte vnitřní část. Otočte zbývající část kolem čelenky. Uvolněte vnitřní část. Pro úpravu účesu použijte nějaký gel na vlasy.

6. Chignon „Adele“

Další řešení pro vaše rande

Adele Chignon

Tento uzel často nosí popová hvězda Adele. S tímto módním a aktuálním účesem budete vypadat velmi elegantně.

Rozdělte vlasy na dvě části. Horní část je zamotaná vložením dvou pramenů a zajištěním bobby kolíky. Spodní část přivažte páskem do vlasů. Poté z ocasu vytvořte dvě části. Napněte je a pak stáhněte pevněji ocas a převraťte vlasy. Dráždit zbytek vlasů. Poté převraťte ocas svisle a připněte jej dolů do vlasů. Zajistěte kolíky Bobby. Poté přejděte k horní části vlasů. Vezměte vlasy z ocasu a zastrčte je pod boční část vlasů. Otočte horní vlasy a zajistěte je bobby piny. Skryjte všechny konce vlasů pod drdol. Váš chutný chléb „Adele“ je připraven!

7. Romantická buchta

Pokud se chcete trochu vrátit, dohnat vzpomínky a napodobit vzhled své babičky, naplníte podzim sentimentálními pocity a momenty a vnesete do svého každodenního života zvláštní romantiku a nostalgii. Chcete -li dosáhnout tohoto efektu, zvolte následující účes:

Pohled babičky

Drdol na Oktoberfest

Vezměte dva postranní prameny a omotejte je. Poté je svažte gumičkou do vlasů. Striktně stáhněte vlasy a zastrčte je (za čelenku). Zajistěte kolíky Bobby. Zkombinujte to s retro šaty a vaše charisma bude odrážet melancholii a nostalgii podzimu.

8. Updo pro krepaté vlasy

Tento stylový uzel je ve skutečnosti optický klam. Shromážděte své kadeře a spojte je s elastickými vlasy. Pak potřebujete čelenku. Bude to vypadat, že máte na hlavě malé copánky a to je super!

Existují také elegantní účesy pro krepaté vlasy

uzel na kudrnaté vlasy

9. Dirndlova přítelkyně

Pokud jste si stále nevybrali účes pro Oktoberfest, stále pro vás máme nabídku. Říkáme tomu „Dirndlova přítelkyně“, protože se skvěle hodí k vašemu kostýmu Oktoberfest. K tomuto účesu budete potřebovat gumičku. Umístěte elastickou čelenku dnem vzhůru jako korunu. Poté vlasy rozdělte na tři části – dvě malé části po stranách a jednu velkou vzadu. Větší část přivažte nízko na zátylku pružným vlasem. Poté převraťte ocas a zastrčte ho pod gumu. Konsolidovat. Omotejte boční prameny a sevřete je také vedle uzlu. Váš bavorský vzhled určitě vynikne.

Další účes pro Oktoberfest

komplikovaný drdol

10. Inspirace od Grace Kelly

Nabízíme vám tento účes, aby znovu probudil nostalgický pocit z minulosti. Je ve stylu holliwoodské hvězdy Grace Kelly a docela dobře doplní váš podzimní look.

Pohled Grace Kellyové

Zamotaný uzel

Celé je to o balení. Vlasy jsou rozděleny na dvě části a pevně zabaleny. Proměníte to v malé šneky. Pak zajistěte pomocí bobby pinů a laku na vlasy. U tohoto účesu už je cítit okázalost Holliwoodu.

Oblečte se tedy do jednoho z těchto účesů a užijte si spoustu zábavy na Oktoberfestu a po celý podzim!

Máte přirozeně nebo jinak tenké a poškozené vlasy? Odborníci na krásu a mnoho pracovitých dam dokázali, že tento osud lze změnit. Správnou výživou a péčí můžete podpořit růst vlasů. Následující tipy by také prospěly vašemu celkovému zdraví. Takže také znovu dokazujeme, že krása vychází zevnitř. Čtěte, jednejte a užívejte si výsledky svého úsilí!

Krásné vlasy také umožňují elegantní účesy!

zdravý život - silný růst vlasů

Vitamíny pro zdravé vlasy

Začneme přehledem zdravých ingrediencí, které podporují růst vlasů. Existuje také několik potravin, které je obsahují. Na tom závisí hlavně růst a zdraví vlasů Vápník, Klllagen, Hořčík a Zinek povýšen.

the Vitamíny A, C a E. pomoci k jejich lepší syntéze. V první řadě byste se měli snažit konzumovat dostatek potravin, které vám tyto přísady dodají. Z ovoce jsou Jablka, banány, okurky, rajčata a zelí v tomto ohledu nejužitečnější. Růst vlasů pokračuje Jaroviklat, Hrách, fazole, sója a ovesné vločky propagovány. Abyste měli silnější a krásnější vlasy, měli byste sníst co nejvíce a různých oříšků. Zdravé pro vlasy jsou také celozrnná rýže, vejce, jogurt a tvaroh.

Dobrá výživa je nezbytná pro růst vlasů

Růst vlasů - blond kadeře - skvělé nápady

Antioxidanty

Volné radikály stojí v cestě zdravému růstu vlasů. Pokud se jich nezbavíte, ani nejzdravější strava vám neprospěje. Existují určité produkty, které z vašeho těla odstraňují toxiny, které ovlivňují vývoj krásných vlasů. Jsou obsaženy v následujících potravinách: Mrkev, červená paprika, rajčata a další zelenina, která je žlutá a červená, obsahuje velké množství beta-karotenu. Je to velmi účinný detoxikátor, který podpoří krásu vašich vlasů.

Nejlepší je nechat vlasy přirozeně uschnout!

Růst vlasů - řídké vlasy - skvělé nápady

Kontrastní sprcha

Dobrá cirkulace je nezbytná pro krásnou pokožku a vlasy. Šampon nejprve opláchněte teplou a tedy studenou vodou! Tím ochráníte pokožku hlavy a urychlíte růst vlasů.

Nejlepší je vyhnout se vlasovým doplňkům a připnutým účesům

Růst vlasů - dlouhé blond vlasy

Péče s bylinkami pro zdravé vlasy a rychlý růst vlasů

S některými bylinkami můžete sami udělat nějaký lék na své vlasy. Měli byste je jednoduše vařit v troše horké vody. Po vychladnutí byste s nimi měli znovu opláchnout umyté vlasy. Účinek antioxidantů, které obsahuje, také dodává vlasům spoustu zdravých ingrediencí. Kořeny lopuchu jsou v tomto ohledu zázračným lékem. Všechny kopřivy a chmel jsou zdravé i pro vaše vlasy.

Krásné a dlouhé vlasy jsou symbolem ženskosti!

Růst vlasů - dlouhé hnědé vlasy

Méně cigaret a alkoholu

Již bylo zmíněno, že volné radikály stojí v cestě růstu vlasů a kráse vašich vlasů. Když kouříme a pijeme alkohol, máme jich hodně. Pokud tyto návyky omezíte, vaše vlasy pravděpodobně porostou rychleji. To je dobrá motivace, že??

Zdravý životní styl obvykle také vede ke krásnějším vlasům

Růst vlasů - krásné rovné vlasy - nápady

Uvolněte si vlasy!

Aktualizace a ty s copánky mohou být elegantní a okouzlující, ale je nejlepší nechat si je jen pro zvláštní příležitosti. Totiž zastaví nebo zhorší růst vlasů. To je důvod, proč byste si měli nechat vlasy běžet! Totéž platí pro klobouky a všechny druhy šperků a doplňků do vlasů!

Hormonální rovnováha je důležitá pro krásu vlasů

Růst vlasů - krásné dlouhé vlasy

Nechte vlasy přirozeně uschnout a dávejte přednost přírodní kráse!

Koneckonců, vysoušeče vlasů, vysoušeče vlasů a všechny další nástroje pro účes jsou vašim vlasům škodlivé. Z tohoto důvodu by měla být upřednostňována přírodní krása. Některé ženy si to nedokážou představit, protože se téměř ztotožňují s jedním nebo druhým účesem. Denně vám narovnají vlasy nebo vytvoří kudrlinky. Dobrý kadeřník by vám však mohl nabídnout zdravou a trvalou alternativu ke každodennímu používání škodlivých zařízení. Existuje například možnost zavedení kudrlin pouze do kořenů. Profesionální kadeřník by to mohl udělat, aniž by vám zničil vlasy. Pokud pak použijete správné ošetřující prostředky a obejdete se bez vysoušeče vlasů a stylingu při vysokých teplotách, dosáhnete dlouhodobě vynikajících výsledků pro svůj vzhled..

Upravené vlasy jsou velmi důležité pro sebevědomí všech žen

Růst vlasů - skvělé nápady - nechte vlasy růst

Vyrovnané hladiny hormonů

Není náhoda, že krásné vlasy jsou spojeny s ženskostí. To je jisté znamení, že vaše hladina hormonů je v pořádku. Pokud byste se o to postarali, nevyhnutelně byste také podpořili růst vlasů. V první řadě je toho dosaženo adekvátní relaxací, cvičením a meditací. Velmi vhodná pro ženy je také jóga a plavání, které vás dostanou do formy, aniž by vás příliš zatěžovaly. Vlastně mnohem vhodnější než nadměrné napětí v posilovně.

V tomto článku se dozvíte více o potravinách, které přispívají k hormonální rovnováze.

Tenké vlasy vyžadují obzvlášť pečlivou péči

Růst vlasů - skvělé červené šaty

Nutriční doplňkové látky

Existují speciální potravinářské přídatné látky, které specificky přispívají k tvrdému růstu. Mohly by být nádherně kombinovány s ostatními, které vyvažují vaše hormony. Bez zdravého životního stylu, tj. Správné výživy, relaxace a cvičení, však budou prostě k ničemu! Začněte tedy těmito a také přesvědčením, že si zasloužíte silné vlasy a krásu, která vychází zevnitř!

Poznamenejte si vitamíny, které podporují růst 

kudrnaté krásné vlasy růst vlasů

Dobrá nálada a relaxace zajišťují krásu, která vychází zevnitř!

Kudrnaté vlasy - velmi skvělé nápady - růst vlasů

Najděte vysoce kvalitní výrobky pro péči o vlasy!

krásné zrzavé vlasy - růst vlasů

Přejeme vám krásné a lesklé vlasy!

velmi krásné dlouhé vlasy - růst vlasů

20. léta jsou v dnešní době nejčastěji spojována s divokými večírky, šumivými nápoji, působivým Art Deco, kouzlem němého filmu a notoricky známými gangstery. Toto desetiletí je však také spojeno s převratnými změnami účesů a oblečení pro ženy. Ve světě, kde ženy mají dlouhé vlasy a měly by se z nich stát dokonalé hospodyňky, se některé odvážné dámy rozhodly vstát a uřízly si dlouhé hřívy. Mnoho bobových účesů, které dnes známe, bylo navrženo již ve 20. letech 20. století. Svým způsobem tedy účes 20. let nikdy nevyšel z módy.

Ať už plánujete uspořádat retro tematickou párty nebo jen hledáte inspiraci pro vintage střih, účes pro 20. léta je pro vás ideální volbou. V dnešním článku vám ukážeme, jak si sami upravit účesy z Roaring Twenties pomocí několika snadno srozumitelných pokynů a nápadů.

1924 účesů se jmény ze skutečného vintage časopisu

Účes 20. let se vrací v roce 2020

Inspirujte se díly jako The Great Gatsby nebo Charlie Chaplin z mnoha němých filmů

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy a pokyny pro styling Nancy Nash Hair Flapper

Účes 20

Obecné tipy pro styling účesu 20. let

Účesy 20. let byly obecně o tvarovaných kadeřích a vlnách. Takže místo použití kulmy nebo žehličky k dosažení vzhledu se rozhodněte pro válečky nebo kulatý kartáč a fén. Díky tomu budou vaše kadeře vypadat přirozeněji a autentičtěji.

Pokud máte rovné vlasy, jděte na elegantní bob s špičatými kotlety. Můžete jej vybavit tenkou opeřenou nebo ozdobenou čelenkou, sponou do vlasů nebo látkovou čepicí. Ženy s krátkými rovnými boby často používaly tyto čepice ke zvýraznění účesu a líčení. Jsou také skvělým řešením pro dny se špatnými vlasy.

Pokud máte dlouhé vlasy, pak jděte na faux bob. Chcete -li to provést, jednoduše shromážděte konce vlasů, složte je dovnitř a připněte je na zadní straně hlavy. Přetáhněte přes něj čelenku a dokončete vzhled.

Opeřená čelenka byla nejtypičtější ozdobou vlasů plácnutí

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy a pokyny pro styl feder deko browband modern

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy na styling a pokyny pro krátké vlasy s péřovým dekorem

Taková sponka do vlasů se nosila hlavně na večírky, svatby a jiné akce

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy a pokyny ke stylingu

Tyto látkové čepice rámují obličej dámám

Účes 20

20. účes pro krátké vlasy

Krátký střih bobů na úrovni uší je samozřejmě nejikoničtější účes řvoucí dvacítky. Samozřejmě si ho můžete také trochu zkrátit nebo prodloužit. Ačkoli některé celebrity nosily krátké vlasy před dvacátými léty, byla to tanečnice Irene Castle, která ji během první světové války opravdu udělala módní. Bob se prosadil již ve 20. letech 20. století.

Vytváření prstových vln z 20. let

Rozdíl mezi vlnami prstů a Marcelem není tak velký. Název jen odkazuje na způsob, jak dosáhnout tohoto účesu 20. let. Marcelské vlny mohou trvat déle, ale používejte kulmy, které vlasům více škodí. Pro zmírnění ostrosti nových krátkých účesů a tvarování obličeje se často nosily definované prstové vlny.

Chcete -li vytvořit autentické vlny prstů, nejprve si vlasy namočte. Na suché vlasy to vůbec nefunguje. Nyní vezměte pramen, jemným hřebenem a prsty ho očesejte dozadu a připněte na místo. Opakujte postup tam a zpět, dokud nezískáte tolik vln, kolik chcete. Nastříkejte lak na vlasy a upravte vzhled. Nakonec odstraňte klipy.

Tento účes s oblibou nosily klapky a hlavně burleskní tanečníci

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy na styling a pokyny pro oblečení a účes

Spojte tento vzhled s typickými rustikálními šaty z 20. let

Účes 20

Vytvořte si tvarované kadeře pomocí gelu na vlasy, pěny nebo spreje

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy na styling a pokyny, jak si prstem zamávat

Takzvaná Bettie Pony zvýrazní vaše tváře a čelist

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - stylové tipy a pokyny bob s ofinou černá moderní

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy a návody na styling

Účes 20s pro středně dlouhé vlasy

Pokud máte středně dlouhé vlasy, můžete si myslet, že jsou vaše vlasy příliš dlouhé na bob nebo příliš krátké na vlnu. Neboj se! Je to perfektní délka pro faux bob nebo pro okouzlující vintage pin kadeře.

Zajímavým účesem z 20. let pro středně dlouhé vlasy, který v dnešní době vypadá trochu divně, jsou také boční chignony, takzvaná sluchátka. Ano, to je zhruba stejný účes, jaký měla princezna Leia ve Hvězdných válkách. K tomu se vlasy uprostřed rozdělí, spletou do dvou copů, stočí přes každé ucho a zafixují.

Účes pin curls je vhodný jak pro středně dlouhé, tak pro dlouhé hřívy

Dlouhovlasé ženy, které chtěly být součástí nového bobového trendu, vytvořily faux bob

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy a pokyny pro styl Gibson Tuck Roll

S tímto účesem okamžitě přitáhnete pozornost všech

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - stylingové tipy a pokyny skvělé vlny prstů účesu gatsby

Krátké účesy, jako je bob, zvýrazní vaše šperky lépe

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy a pokyny pro styling a doplňky vlasů s perlami

20. účes pro dlouhé vlasy

Zatímco plácačky s krátkými nebo středně dlouhými bobovými účesy jsou naším nejtypičtějším nápadem, když přemýšlíme o bouřlivých dvacátých letech, ne všechny ženy měly krátké vlasy. Opravdu, dlouhé vlasy bylo stále možné módně nosit v kadeřích, rolích a chignonech.

Takže pokud máte dlouhou hřívu, můžete ji stále nosit ve faux bobu, i když toho může být obtížnější dosáhnout kvůli hmotnosti a objemu. Proč si místo toho vlasy nestříhat do účesu Gibson Tuck nebo Roll?

Existují tři různé snadné způsoby, jak si Gibson Tuck vyrobit sami

Krátký účes 20. let zůstane v roce 2020 a pro všechny budoucí generace nezapomenutelný a aktuální. Ačkoli tento revoluční styl dříve vyvolával mnoho kontroverzí, v 21. století sklízí jen chválu. Jaký účes si tedy teď vyzkoušíte??

Účes 20. let slaví 100. výročí

Účes 20

Účes 20

Modernizujte vzhled nebo se držte 100 let starých tradic

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy na styling a pokyny šátek na vlasy deko pompadour

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy na styling a pokyny pro kreativní styling dlouhých vlasů

Vybavte se spoustou poutavých a krásných čelenek, nejlépe s peřím a perlami

Účes 20

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - stylingové tipy a příručky pro vintage styl dlouhých vlasů

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy na styl a pokyny pro moderní účesy a oblečení

Účes 20. let se vrací v roce 2020 - tipy na styl a pokyny svatebního hosta ve vintage vzhledu

Účesy s ofinou budou v nadcházejících letních měsících docela trendy. Jsou skvělou příležitostí pro trochu více zpestření účesu, aniž by se to radikálně změnilo. Jak vám to zní? V následujících řádcích najdete souhrn nejdůležitějších trendů. Jako vždy jsme také připravili mnoho obrázků, které poslouží jako další inspirace.

Neformální ofina, jako je tato, okamžitě dělá účes mnohem zajímavější

tmavá barva vlasů - moderní ofina

Současné trendy v ofině

Charakter účesů pony 2021 se vyznačuje jemnou extravagancí. Na první pohled vypadají trendy docela klasicky. Ale individuální adaptace a stěží postřehnutelné původní rysy jim dávají velmi zvláštní charakter.

Zde jsou na první pohled hlavní trendy:

 • Prodloužená, do stran padající ofina,
 • Šikmé rány,
 • Rovný střih,
 • Vrstvené ofiny,
 • Extrémně krátká ofina,
 • Účes s plynulým přechodem z jedné délky do druhé.

S prameny z obou stran extrémně zdůrazníte krásu svého obličeje

Barva vlasů ombre - ofina

Jakou zásadu byste měli použít při výběru účesu s třásněmi??

Stejně jako u každého jiného účesu, výběr vaší ofiny by měl odpovídat především vaší tváři. Úspěšným výběrem účesu zdůrazníte pozitivní vlastnosti vlastní krásy. Pokud se stane opak, jen vám to zničí účes. Pak musíte počkat, až vám ofina znovu doroste. Pojďme se podívat na různé varianty, abychom vás mohli podpořit ve vašem rozhodování.

Rovná ofina se nejlépe hodí ke středním a dlouhým účesům

Ofina - blond vlasy - skvělý trend

Módní rovná ofina

Rovná ofina se nejlépe hodí ke středně dlouhým a dlouhým vlasům. Opět to není moc dobrá volba pro kudrnaté vlasy. Jen velmi těžko budete mít vlasy pod kontrolou. Také musíte mít na paměti, že takové ofiny vyžadují dobrou péči. Jinak velmi rychle ztratí svou přitažlivost.

I tady to plížíBoční ofina promění účes v něco zvláštního

Účesy s ofinou - dobrý sestřih

Bočně padající ofina

Toto je pravděpodobně nejženštější a nejelegantnější varianta účesu poníka. Díky tomu bude váš outfit vypadat elegantně a bude mnohem ženštější. Boční střih se hodí na jakoukoli délku vlasů. Tento účes dává každému účesu obzvláště okouzlující charakter.

Pro takový účes poníka byste museli mít velmi extravagantní charakter

Účes Kuryer Kuryer pony ofina

Extrémně krátká ofina

Extrémně krátké ofiny lze kombinovat s rovným nebo asymetrickým krokem. To vám ukáže neuspořádaný, volný charakter. Dávejte si ale pozor, aby tento sestřih nevypadal dobře u každého. K tomu musíte mít především opravdu husté vlasy.

Asymetrický a prodloužený frizzy pony kombinuje klasiku s mladistvým charisma

Bangs - nápady pro dámské účesy

Prodloužená ofina

Podlouhlý poník padá přes oči a vytváří velmi mystický pohled. Tento účes se opět nejlépe hodí k delším sestřihům. Chtěli byste vypadat trochu mladistvěji a moderněji? Pak by ofina měla být mírně asymetrická a zároveň trochu odfouknuta.

Hlavní věc, kterou je třeba při výběru ofiny zohlednit, je tvar vaší tváře

krátké účesy

Vrstvené ofiny

Asymetrické a nekonvenční detaily jsou v módě účesů v roce 2021. Varianta s vrstveným účesem je jedním z řešení, které stylisté v této souvislosti nabízejí. Tento účes je z hlediska věku velmi univerzální. Vypadá to dobře u velmi mladých žen i u starších žen. K účesům bobů se dobře hodí odstupňovaná ofina.

Podívejte se, jak krásně odstupňovaná ofina zvýrazňuje oči této dámy!

Účesy s ofinou - asymetrický střih

Šikmé rány

To je ideální volba pro ženy, které rády kombinují neuspořádaný vzhled a klasický dlouhý střih. Získáte tak velmi zajímavý a okouzlující vzhled. Takový poník se nejlépe hodí k velmi dlouhým vlasům a kaskádě střihu.

Speciální tip, díky kterému bude váš účes ještě stylovější: vybarvěte konečky ofiny do stínu, který se liší od hlavní barvy vlasů.

Rovná ofina také velmi dobře ladí s bobovým účesem

Účesy s ofinou - účesy Bobů 2021

Specifika kudrnatých vlasů

Kudrnaté účesy by také mohly perfektně těžit z poníka. Asymetrické a prodloužené varianty by byly ideální pro vlnitý kaskádový účes. Prameny padající na stranu také vypadají okouzlující a romantické. Je třeba se vyhnout extrémně krátké a stupňovité variantě. Správná péče o něj je s kudrnatými vlasy stěží možná.

V kombinaci s culíkem a ofinou dosáhnete velmi mladistvého stylu

Účesy s ofinou - účes s ofinou

Ofina přináší tuto sezónu klasickou romantiku

Účesy s ofinou - rovný střih

Ofina - vlasové trendy - skvělé nápady

Ofina - dlouhé blond vlasy

Rovné ofiny a vlnité vlasy – báječná kombinace

Bangs - moderní vkus

Ofina - krásné hnědé vlasy - trendy střih

Skvělý účes pro ženy

Ofina - trendy účesy 2021

Přizpůsobte ofinu stylu vašeho účesu

Ofina - trendy účesy pro ženy 2021

Ofina - trendy klasický účes

Účesy s ofinou - trendy střih

Ofina pro dlouhé vlasy

Extrémně krátká ofina funguje dobře pouze na velmi hustých vlasech

Účesy s ofinou, dámské trendy, účesy

Ostříhané blond vlasy s ofinou

krásné vlnité vlasy - ofina

skvělé dámské účesy účesy pony

Asi nejromantičtější kombinace zahrnuje delší ofinu s dlouhými účesy

Skvělá moderní ofina v barvě vlasů

Skvělé trendy módní trendy účesy pony 2021

vlnité vlasy - velká ofina

Jak ten čas letí! Téměř jsme se dostali do poloviny roku a letitá otázka, co dělat s vlasy, je aktuálnější než kdy dříve. Koneckonců, rok 2020 je velmi zvláštní rok. Znamená to začátek nové dekády. Když potřebujete změnu, ať už jde o váš životní styl nebo vzhled, není lepší čas než nyní. A jak lépe osvěžit svůj vzhled než zbrusu novým účesem a možná také dramatickou změnou barvy? Pokud hledáte inspiraci, jste na správném místě. V dnešním článku vám ukážeme nejnovější trendy účesů 2020!

Trendy účesů 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v moderním bobovém stylu

Trendy účesů 2020: Chin Long Bob

Bob nevykazuje žádné známky vybočení z módy. Ve skutečnosti bude rok 2020 pro již tak populární účes ještě větším rokem. Také z dobrých důvodů! Bob je univerzální a snadno se stará a upravuje. Není divu, že jsou krátké vlasy tak oblíbené.

Najděte inspiraci v roce 2020 u osobností, jako je Kaia Gerber, a upozorněte na své krásné lícní kosti a krk délkou bobu, která končí přímo u linie čelistí.

To ostře zvýrazní váš dekolt a vytvoří symetrický rámeček kolem obličeje.

Stále můžete do bobu přidat nějaké texturované vlny pro objemný povrch. Můžete jej také připnout na jednu stranu nebo dokonce zaplést, čímž zcela změníte celý svůj vzhled. Takové účesy jsou také vynikající volbou pro různé příležitosti, jako jsou svatby, večírky a obchodní schůzky.

Bob letos zaujímá manažerskou pozici

Trendy účesů 2020 - Tyto střihy a barvy jsou v bobovém účesu Kaia Gerber zcela moderní

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v bobovém účesu s modelem vln

Mokré vlasy vypadají na bobu dobře

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela ve vlhkých vlasech a vypadají jako blond vlasy

Trendy účesů 2020: roztomilý pixie

Potřebujete si odpočinout od dlouhých vlasů? Pokud jste někdy přemýšleli o krátkém pixie střihu, nyní je čas experimentovat. Pixie byl vždy účes pro odvážné ženy milující svobodu a lámající klišé. Současně je velmi nenáročný na údržbu a snadno se upravuje.

V současné době existují dva trendy způsoby, jak nosit pixie. Buď jděte na klasický, krátký pixie jako Charlize Theron nebo Zoë Kravitz. Na druhou stranu můžete napodobit asymetrický vzhled Kristen Stewart, kde je horní část ponechána dlouhá a boky jsou zkráceny. Druhá možnost vám nepochybně poskytne mnohem více textury a objemu, s nimiž můžete stylovat a experimentovat.

Krátké účesy pixie výrazně zdůrazňují vaše obličejové rysy

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v charlize theron pixie krátkých vlasech

Američanka Zoë Kravitz na nějakou dobu přešla na pixie

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v krátkém pixie účesu Zoe Kravitz

Kristen Steward je podle jejího krátkého účesu stěží rozpoznatelná

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela krátké a krátké

Trendy účesů 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v účesu Kristie Steward Pixie Shag

Trendy účesů 2020: soulož 70. let je zpět

Soulož inspirovaná 70. lety je zpět v roce 2020. Tento účes poníka je skvělým doplňkem téměř každé délky vlasů. Krátké a středně dlouhé účesy se střihem vypadají extrémně šik a sexy. Účesy s dlouhými střapci jsou naopak proslulé svými neuvěřitelnými celoplošnými vrstvami. Chlup je vhodný také pro jemné i husté, kudrnaté a rovné vlasy. V případě tenkých a kudrnatých vlasů zvyšuje objem a zároveň eliminuje nepoddajné krepatění.

Retro, ležérní a velmi romantické – to je pecka

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v blond světlých vlasech s kořeny

Hodí se pro každý typ a barvu vlasů

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou v Bob Shaggy Modern Chic naprosto trendy

Hairstyle Trends 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v souložovém účesu ze 70. let

Taylor Swift je známá pro svůj soulož už mnoho let

Trendy účesu 2020 - Tyto střihy a barvy jsou v účesu Taylor Swift Shag naprosto klasické

Trendy účesů 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela ve stylu vlnitých vlasů

Trendy účesů 2020: stříbrná blond

Pokud hledáte dramatickou a trendovou barvu vlasů, stříbrná blond je konečnou barvou vlasů roku 2020. Stříbrné podtóny vás rychle promění ve skutečnou ledovou královnu. Tento moderní vzhled dodá znatelnou změnu každému, kdo ho nosí! Pokud se však odvážíte zkusit stříbrnou blond, nezapomeňte použít fialový šampon, aby byly barvy zářivé.

Světlé vlasy, jako je tento, vyžadují trochu více péče

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v modelu se světlou pixie blond

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou ve stříbrných blond vlasech zcela dlouhé a vlnité

Trendy účesu 2020: Karamelové zvýraznění

Pro teplejší a méně agresivní změnu jsou karamelové odlesky jemným vzhledem, který vypadá skvěle téměř u každého! Jsou vhodné pro každý typ a délku vlasů, takže si je můžete snadno upravit podle svých představ. Ať už jste blond nebo bruneta, karamelové odlesky jsou lichotivým doplňkem vaší přirozené barvy vlasů.

Takové zvýraznění nikdy nevyjde z módy

Trendy účesů 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v karamelu a zvýrazňují objem dlouhých vlasů

Trendy účesů 2020: Rich Purple

Jste připraveni na skutečnou změnu? Proč se nezkusíš stát zrzkou? Zářivá fialová je barvou, kterou letos uvidíte více než kdy dříve. Bohatá červená s teplými podtóny je úchvatným vzhledem, který zaručeně způsobí pocit. Použití bezsulfátového šamponu udrží vaši červenou hřívu déle intenzivní a lesklou!

Ohnivý a přitažlivý – takto upoutáte pozornost všech

Trendy účesů 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela černé

Trendy účesů 2020 - Tyto střihy a barvy jsou ve vlnách rudých vlasů naprosto ohnivé

Trendy účesů 2020: Balayage

Tato barva vlasů je v posledních letech stále oblíbenější a nic se na tom nezmění ani letos! Jako jeden z nejžhavějších trendů účesů roku 2020 opravdu nemůžete udělat chybu s balayage. Ať už blonďatá nebo černá nebo něco mezi tím, něžné zvýraznění je báječný a elegantní vzhled. A nejlepší na tom je? Balayage je téměř úplně nenáročná na péči! Když vám vlasy nakonec dorostou, nebudete čelit nevzhledným kořínkům, protože se jedná o postupné zesvětlování.

Balayage je založen na jemných odlescích, které napodobují přirozené

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou v balayage barvě vlasů zcela moderní

Trendy účesů 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v balayage vlnité kožené bundě s dlouhými vlasy

Všechny trendy účesů 2020 jsou o předefinování našeho vlastního vnímání krásy. Personalizované střihy a jedinečné barvy jsou nyní aktuální. Naše doporučení tedy zní: Vytvořte si vlastní pravidla a vlastní trendy.

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou v afro vlnitých vlasech zcela moderní

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou u dlouhých blond vlasů zcela aktuální

Poutavé doplňky zůstanou aktuální i v roce 2020

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v dlouhých vlasech s barevnými gumičkami

Trendy účesů 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela ve fialově červených vlasech dlouze vlnitých

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v perlách ve vlasových doplňcích dlouhý koňský černý

Účesové trendy 2020 - Tyto střihy a barvy jsou zcela v trendu mokrých vlasů