Nemáte ponětí, jak změnit vlasy v závislosti na změně sezóny? Chtěli byste svému účesu zpestřit, ale nechcete, aby váš kadeřník používal nůžky? Proč, když jsou vaše vlasy dostatečně dlouhé na to, aby stylovaly updo? Jsou pohodlné a praktické, ale mají také zvláštní vznešenost a styl. Dodají vašemu vzhledu zvláštní romantiku a nové sebevědomí. Tyto účesy jsou také velmi doporučovány pro podzim, který je považován za období nostalgie a melancholie. Doufáme, že ve zde uvedených vzorcích najdete perfektní updo pro každodenní podzimní život, pro oficiální příležitost nebo pro Oktoberfest. Dnes se inspirujeme jak novými trendy, tak celebritami. Také vám dáme nápady pro každý typ vlasů. Podívejte se na naše obrázky s pokyny a vyberte si něco efektního!

1. Začněme tímto nepořádným uzlem!

Je to perfektní volba pro procházky s přáteli nebo na pláž. Tento drdol je primárně určen pro vlnité vlasy.

Chaotický uzel je návratem k mladistvému ​​vzhledu

chaotický drdol

Svažte si vlasy do culíku. Vlasy stočte do drdolu. Trochu to zkazit. Nezavazujte uzel velmi pevně bobby pinem. Nechte pramen nebo dva ležérně spadnout dopředu. Účes by měl vypadat ležérně ve všech směrech. Takže váš rozcuchaný uzel na pláži a / nebo jen tak na vycházku je zcela připraven!

2. Dlouhý a dvojitý culík!

Pokud máte husté a dlouhé vlasy, bude vám tento účes slušet obzvlášť dobře. To se doporučuje zejména pro romantické příležitosti.

Díky 2patrovému culíku budete vypadat velmi romanticky

2patrový culík

Ani tento efektní účes není těžké vytvořit! Rozdělte své nádherné vlasy na dvě části – dole dole a vysoko nahoře. Zavažte spodní část. Poté škádlete horní část, zafixujte lakem na vlasy a zavažte gumičkou do vlasů. Už jste se hodně snažili vypadat víc než romanticky!

3. Aristokratická buchta

Tento vzhled pravděpodobně znáte z hollywoodských hvězd 50. let. Pokud chcete mít takové aristokratické charisma, updo není těžké stylizovat! Postupujte podle níže uvedených kroků a budete napodobovat celebritu.

 Tento retro uzel vypadá velmi aristokraticky

aristokratický uzel

K tomuto účesu budete potřebovat kulmu, bobby piny a vaši šikovnost. Rozdělte vlasy na tři – dopředu a dozadu a na dvě vpředu, přičemž rozchod necháte vpravo. Pevně ​​otočte zadní část a vytvořte oválný uzel. Pomocí kulmy udělejte 3 velké vývrtky kudrlinky se zbývajícími vlasy – 2 vlevo a jeden vpravo. Zajistěte je na místě pomocí bobby pins a laku na vlasy a váš aristokratický vzhled bude také zatleskat.

4. Pletená koruna

Tyto účes je také velmi důležitý pro Oktoberfest. Je efektivní a snadné to udělat sami.

Majestátní pletená koruna pro Oktoberfest

pletená koruna

Z rozpuštěných vlasů vezměte dva prameny zprava a zleva. Tyto prameny splétejte do malých copánků. Překřižte copánky, které jste vytvořili zastrčením vlasů do sebe. Zajistěte kolíky Bobby. Pomocí hřebenu zvedněte vlasy přes cop. Zajistěte si svou majestátní pletenou korunu lakem na vlasy!

5. Drdol „Gwen Stefani“

Takovou buchtu byste mohli nosit při oficiální příležitosti. Vypadá elegantně a velmi snadno se upravuje.

Uzel pro oficiální příležitost

Updo blonďatý uzel

Vyrovnejte si vlasy žehličkou. Svažte to vysoko. Vyjměte vnitřní část. Otočte zbývající část kolem čelenky. Uvolněte vnitřní část. Pro úpravu účesu použijte nějaký gel na vlasy.

6. Chignon „Adele“

Další řešení pro vaše rande

Adele Chignon

Tento uzel často nosí popová hvězda Adele. S tímto módním a aktuálním účesem budete vypadat velmi elegantně.

Rozdělte vlasy na dvě části. Horní část je zamotaná vložením dvou pramenů a zajištěním bobby kolíky. Spodní část přivažte páskem do vlasů. Poté z ocasu vytvořte dvě části. Napněte je a pak stáhněte pevněji ocas a převraťte vlasy. Dráždit zbytek vlasů. Poté převraťte ocas svisle a připněte jej dolů do vlasů. Zajistěte kolíky Bobby. Poté přejděte k horní části vlasů. Vezměte vlasy z ocasu a zastrčte je pod boční část vlasů. Otočte horní vlasy a zajistěte je bobby piny. Skryjte všechny konce vlasů pod drdol. Váš chutný chléb „Adele“ je připraven!

7. Romantická buchta

Pokud se chcete trochu vrátit, dohnat vzpomínky a napodobit vzhled své babičky, naplníte podzim sentimentálními pocity a momenty a vnesete do svého každodenního života zvláštní romantiku a nostalgii. Chcete -li dosáhnout tohoto efektu, zvolte následující účes:

Pohled babičky

Drdol na Oktoberfest

Vezměte dva postranní prameny a omotejte je. Poté je svažte gumičkou do vlasů. Striktně stáhněte vlasy a zastrčte je (za čelenku). Zajistěte kolíky Bobby. Zkombinujte to s retro šaty a vaše charisma bude odrážet melancholii a nostalgii podzimu.

8. Updo pro krepaté vlasy

Tento stylový uzel je ve skutečnosti optický klam. Shromážděte své kadeře a spojte je s elastickými vlasy. Pak potřebujete čelenku. Bude to vypadat, že máte na hlavě malé copánky a to je super!

Existují také elegantní účesy pro krepaté vlasy

uzel na kudrnaté vlasy

9. Dirndlova přítelkyně

Pokud jste si stále nevybrali účes pro Oktoberfest, stále pro vás máme nabídku. Říkáme tomu „Dirndlova přítelkyně“, protože se skvěle hodí k vašemu kostýmu Oktoberfest. K tomuto účesu budete potřebovat gumičku. Umístěte elastickou čelenku dnem vzhůru jako korunu. Poté vlasy rozdělte na tři části – dvě malé části po stranách a jednu velkou vzadu. Větší část přivažte nízko na zátylku pružným vlasem. Poté převraťte ocas a zastrčte ho pod gumu. Konsolidovat. Omotejte boční prameny a sevřete je také vedle uzlu. Váš bavorský vzhled určitě vynikne.

Další účes pro Oktoberfest

komplikovaný drdol

10. Inspirace od Grace Kelly

Nabízíme vám tento účes, aby znovu probudil nostalgický pocit z minulosti. Je ve stylu holliwoodské hvězdy Grace Kelly a docela dobře doplní váš podzimní look.

Pohled Grace Kellyové

Zamotaný uzel

Celé je to o balení. Vlasy jsou rozděleny na dvě části a pevně zabaleny. Proměníte to v malé šneky. Pak zajistěte pomocí bobby pinů a laku na vlasy. U tohoto účesu už je cítit okázalost Holliwoodu.

Oblečte se tedy do jednoho z těchto účesů a užijte si spoustu zábavy na Oktoberfestu a po celý podzim!