Hledejte příklady cool kluci účesy? To je samozřejmě velmi dobré! Ale jste si jisti, že jste také schopni určit jeden nebo druhý účes jako vhodný pro váš vlastní tvar obličeje? Pokud ne, důrazně vám doporučujeme přečíst si tento článek. Na základě toho byste pak dokázali rozlišit, zda je pro vás něco více či méně vhodné.

Skvělé účesy pro muže, které odpovídají tvaru obličeje

cool boy hairstyles boy hairstyles boy hairstyles

Účesy Cool Guys – různé aspekty osoby

cool boy hairstyles hairstyles for boy

Skvělé účesy pro chlapce vytvářejí správný dojem, pokud dodržujete všechna kritéria. Ty jsou různé. Na jedné straně je tvar obličeje. Poté přichází na řadu pohyby – přísnější nebo jemnější. Navíc hlavní roli hraje barva nosu a kůže. Důležitou skutečností je také to, jak široké nebo úzké je vaše čelo. Důležitými rysy jsou také krk a uši.

Dnešní článek je o tom nejzákladnějším z nich – tvaru obličeje.

Účesy pro oválný tvar obličeje

účesy pro chlapce s kulatým obličejem

Chlapi, kteří hledají skvělé účesy a mají oválný tvar obličeje, jsou šťastní kluci. Protože zde přirozeně máte dobrou rovnováhu a podle toho i velkou svobodu. Zvažte také nápady, které zdůrazňují obzvláště krásnou část vašeho obličeje. Stále byste se měli vyhýbat pramenům a filetovaným akcentům. Zničíte přirozenou rovnováhu.

V létě jste mohli nosit sluneční brýle s kulatým rámem.

Hranatý obličej

pánské účesy krátké cool chlapecké účesy

Tento tvar obličeje vypadá mužněji, ale je trochu obtížnější najít správný účes. Nebylo by to špatné, kdybyste takovým skvělým chlapům dali účesy o něco jemnější charakter. Tak uvažujeme!

Délka může být libovolná podle vašeho vkusu. Vlny mohou také přidat na klenutém a hladkém efektu. Pokud je nad čelem hodně výšky a objemu, mělo by to být také trochu zakryto správným účesem. Vyhněte se dlouhým účesům s uhlazenou ofinou. Tím by byl úhlový chrup ještě účinnější. Kombinujte s brýlemi oválného tvaru, které vaše funkce ještě více uklidní.

Cool kluci účesy – prodloužený obličej

chlapecké účesy cool chlapecké účesy cool účesy

Máte prodloužené vlaky? Je to také kombinováno s takovým nosem? Protože se to stává často. Ale účesy, které ukazujeme, platí pro všechny případy. Zvažte účes s ofinou, který zakrývá vysoké čelo. Účes navíc nesmí být příliš krátký. Ani vlasy nesmí být moc dlouhé. Pokud se rozhodnete pro poslední variantu, pak byste museli přinést mnoho fází, abyste nedosáhli nadměrně prodlouženého vzhledu, který by vypadal spíše nepříznivě.

Trojúhelníkový obličej

trojúhelníkový obličej cool chlapecké účesy

Další možností je trojúhelníkový nebo hruškovitý obličej. Vaším cílem by bylo zmenšit bradu a zvětšit čelo. Skvělé účesy pro tento tvar obličeje představují ty, které mají v horní části a kolem uší větší objem. Dlouhé účesy jsou spíše nevhodné, protože upozorňují na bradu.

Kulatý tvar obličeje

účesy pro chlapce cool účesy pro kluky

Nyní pojďme také krátce diskutovat o tom, které účesy pro chlapce by byly vhodné pro tento případ. Tady musí být větší délka a menší šířka. Vhodnější jsou účesy s větším objemem v horní části. Části vlasů mohou být blízko tváří. Vyhněte se účesům, které mají příliš velký boční objem. Bangy také nejsou zrovna vhodné, protože snižují výšku. Noste brýle s úzkými hranatými rámečky.

Skvělé chlapecké účesy pro tvar srdce

cool boy hairstyles boy hairstyles

Toto je zrcadlový tvar trojúhelníkového obličeje. Musíte odebrat část objemu čela a poté nechat bradu vypadat širší. Velmi vhodné jsou prameny kolem obličeje. Účesy, které přinášejí spoustu vlasů na temeno hlavy, většinou nevypadají moc dobře. K brýlím se hodí tenké rámečky rozložené níže.

Diamantový obličej

chlapecké účesy cool chlapecké účesy

Toto je nejvzácnější forma obličeje. To je důvod, proč cool mladí lidé považují účesy za obtížnější. Dobrými příklady jsou ty, které rozšiřují čelo a bradu. Ofina a dlouhé prameny za ušima vypadají velmi pěkně.

Trendové trendy pánských účesů 2020

pánské účesy krátké účesy pro chlapce cool chlapecké účesy

Nápad na kudrnaté pánské vlasy

cool účesy účesy pro chlapce cool chlapecké účesy

    Jak zjistíte, že tento delší pánský účes?

chlapecké účesy cool chlapecké účesy

Účesy Cool Guys: Krátký účes pro oválný tvar obličeje

účesy pro chlapce účesy pro chlapce

Čtvercový tvar obličeje s kudrnatým krátkým účesem

čtvercový tvar cool chlapecké účesy