Category

dekorace

Category

Jak vypadá udržitelný život v roce 2013? Nábytek s čistými liniemi vyrobený z regenerovaného dřeva, povlečení z organické bavlny, pohádková světla na solární pohon a sochařská výzdoba z dodatečně zpracovaného kovu jsou jen některé ze způsobů, jak se ekologický design v dnešním světě designu ukazuje. Ukázalo se, že co je dobré pro životní prostředí, je dobré pro vzhled vašeho domova! Výzdoba domu …

Na počest Dne Země 22. dubna vám dnes přinášíme nejlepší ekologické nabídky. Od recyklovaného březového nábytku až po organické lněné polštáře, níže uvedené položky dokazují, že nemusíte dost obětovat, abyste získali něco dobrého pro planetu. Bavte se procházením ekologických produktů, které následují! A nezapomeňte nám dát vědět o svých oblíbencích zanecháním komentáře ve spodní části příspěvku …

Ekologický nábytek

Začínáme řadou ekologického nábytku, který představuje to nejlepší v současném designu. Bamboo Juniper High Console / Barový stůl od Greeningtons je vyroben z udržitelného bambusu. Nemůžeme se rozhodnout, co se nám líbí víc: jeho jasné linie nebo karamelově zbarvený povrch.

Bambusová židle, dřevěná podlaha, dekorace domu

Bambusová jalovcová konzole jako domácí dekorace

Je to kabrioletový nábytek nebo je to nástěnné umění! Skládací stůl SquareME Palm je trochu obojí. Nemluvě o tom, že jej lze snadno skrýt, aby se ušetřilo místo … Proč ale chcete tento „zelený“ kousek schovat? Motiv dlaně dělá z tohoto stolu skutečnou ukázku, zatímco moderní design šetrný k životnímu prostředí, který používá dřevo certifikované Rainforest Alliance, odráží úroveň odpovědnosti za životní prostředí.

Rozkládací stůl šetrný k životnímu prostředí

ekologická červená stěna dřevo palmy dům dekorace

Čisté a jednoduché- to je vzhled skládané překližky a stolu! Tento kus je vyroben z recyklované březové překližky a zapečetěn lakem..

Ekologický stůl z překližky

Překližkový stůl šetrný k životnímu prostředí

Milujeme praktičnost a inovativní strukturu maltského konferenčního stolku navrženého Shinerem. Věděli jste, že přes lamely na povrchu stolu můžete zavěsit noviny nebo časopisy? Nemluvě o tom, že tento moderní kousek je vyroben z recyklované březové překližky a oceli!

Moderní ekologický konferenční stolek

Moderní ekologický konferenční stolek dřevěný dům dekorace

Dokončujeme sekci nábytku nábytkem z teakového křesla Valencia, aktualizované verze barcelonského křesla od Miese van der Rohe. Rozdíl: tento kus je vyroben ze dřeva, které vydrží v různých povětrnostních podmínkách. Tento ekologický předmět je vyroben z robustního lao teakového dřeva s jemnými zrny a lze jej složit na plocho pro snadné skladování.

Ekologické teakové židle

Ekologická židle z teakového stolu pro rostliny domácí dekorace

Ekologické osvětlení

Od recyklovaného dřeva až po design podobný korálům, následující ekologická řešení osvětlení tvoří většinu darů přírody. Jsme potěšeni moderním designem těchto lamp Jackson s černými tóny. Asymetrický stativ vyrobený z jilmového dřeva je nádherným kontrastem k hladkému stínítku, které tomuto zemitému dílu dodává moderní prvek. Tyto lampy jsou kombinací skandinávského a japonského designu a jsou vyleštěny ekologickou vodou ředitelnou barvou. Zmínili jsme se o tom, že dřevo bylo odebráno ze zbytků starých domů? …

Moderní staré dřevěné lampy

Moderní dřevěná lampa dekorace domu

Vsaďte na organický design! Jak báječná je závěsná lampa Coral 400 od návrháře Davida Trubridge? Různé velikosti a barvy zajišťují, že najdete perfektní výběr pro svůj interiér. Tento kus je vyroben z udržitelného bambusu a odráží složitost korálů. Krásná!

Závěsné světlo šetrné k životnímu prostředí

závěsná lampa šetrná k životnímu prostředí kolem dekorace zeleného domu

Nemohli jsme zastavit jen u jednoho článku Davida Trubridga! Závěsné světlo Hinaki 500 je dodáváno v jedné velikosti a má podlouhlý tvar, který je kónický nahoře i dole. Design podobný mřížce dodává intriky.

Udržitelné moderní závěsné světlo

udržitelný moderní přívěsek světle žlutá dekorace domu

Udržitelné ložní prádlo a polštáře

Není nic uklidňujícího, než být obklopen ekologicky šetrným textilem! Organická bavlna s povlakem na přikrývku + polštář je vyrobena z bavlny, která je ručně šitá v jižní Indii. Ve skutečnosti je 100% organická bavlna, která se používá při výrobě tohoto ložního prádla, certifikována podle Global Organic Textile Standard, což znamená, že textilie striktně splňují tržní kritéria.

Povlečení z organické bavlny

organická postel deka dekorace domu

Podívejte se na kolekci Beneath the Trees Collection od Bambeco, se lnem a organickou bavlnou. Při vytváření produktů byla věnována velká péče! Kolekce obsahuje povlak na peřinu, povlak na polštář a prostěradlo …

Udržitelné moderní ložní prádlo

moderní deka do postele žlutá bílá

Kolekce Twilight Time od Bambeco je také velmi oblíbená díky tkaným prošívaným texturám a voštinové bavlně. Různé barvy ložního prádla jsou velmi vhodné k zakrytí. Přikrývky, polštáře a ložní prádlo jsou součástí této kolekce …

Udržitelné ložní prádlo v modré barvě

 Udržitelná modrá poškození polštáře domácí dekorace

Poznáte kaleidoskop na polštáři na posteli výše? Podívejme se blíže … Polštář barevného kola nabízí výrazné barvy v přírodním organickém prádle. Crewelem prošitá vlna pomáhá vytvořit perfektní akcentní polštář. Někdy stačí jen odvážné prohlášení!

Polštáře šetrné k životnímu prostředí v jasných barvách

ekologický polštář barevná dekorace domu

Pro další možnost polštářů s ekologickou citlivostí se podívejte na tyto vyšívané bodové polštáře od West Elm. Ručně tkané vícebarevné nitě vytvářejí puntíkovaný vzor v texturovaném hedvábí.

Udržitelné polštáře

udržitelná dekorace polštáře

Ekologické věci pro otevřený prostor

Končíme řadou věcí, které pomohou oslavit sílu venkovního stylu. Tento solární světelný řetěz Jetson se skládá z 10dílné sady, která se aktivuje, když se den změní na noc. Díky stínidlům vyrobeným z nylonu místo papíru jsou tato světla ideální pro celoroční použití. Jen se ujistěte, že je sluneční kolektor na přímém slunci, je to tak jednoduché!

Solární pohádková světla

Slunce světle modrá červená zelená

Přidejte melodii zvonů ve svém příbytku pomocí této kolekce závěsných zvonů vyrobených z recyklované nerezové oceli. Vlákna jsou 7 stop dlouhá a jsou k dispozici tři typy, takže je můžete smíchat a vytvořit opravdu krásný zvuk!

Ekologické závěsné zvony

ekologický dekorativní dřevěný pes

A co nábytek, který může žít venku? Tato dřevěná laťová lavice od West Elm vám pomůže odložit nepořádek a poskytne vám pohodlné a moderní místo k sezení. S certifikovaným dřevem FSC (Forest Stewardship Council) si můžete být jisti, že tento kousek je dobrý jak pro životní prostředí, tak pro styl vaší zahrady. A nebojte se – lavička je odolná vůči povětrnostním vlivům!

Ekologická laťková lavička

ekologické lavicové polštáře

Proč byste své rostliny zasadili do něčeho jiného než do kontejneru šetrného k životnímu prostředí? Secí stroj Ecoforms Nova 8 je vyroben z obnovitelných a udržitelných vedlejších produktů. Myslíme si, že je to mnohem lepší alternativa než plast. To nemyslíš vážně? …

Udržitelný moderní hrnec

udržitelný moderní hrnec

Pokud jde o ekologický design, dáváte přednost modernímu vzhledu nebo zemitému stylu? Koupili byste si nábytek, postele, osvětlení a venkovní předměty, které ztělesňují zásady udržitelného života udržovat? Dejte nám vědět o svých oblíbených ekologických produktech zanecháním komentáře níže. Nezapomeňte nám sdělit, které z dnešních nabídek vás zaujaly …

Bambeco

2Moderní

Inmod

Vivaterra

West Elm

Kolekce Twilight Time

strašidelné halloween dekorace nápady červené dýněStrašidelné nápady na Halloween pro váš domov

Pokud jde o halloweenskou výzdobu, každý má své vlastní preference. Někteří lidé se na festival připravují poměrně brzy, jiní – později. Nezáleží na tom, jakou máte osobnost. Naše inspirativní nápady mohou vnést do vašeho domova ducha Halloweenu.

Zde jsme pro vás sestavili kolekci 36 strašidelných nápadů na halloweenskou výzdobu.

Krásně vyzdobená veranda vítá vaše hosty

strašidelný halloween dekorace nápady věnec gauč květiny

Je dobré čas od času změnit vzhled verandy. Vložte tam atraktivní polštáře a určitě si na dveře pověste halloweenský věnec. Žluté, oranžové a modré růže a pavouci dodávají výzdobě dramatický dojem. Typické prvky lze úspěšně kombinovat s některými sušenými květinami a větvičkami.

Pro Halloween jsou typičtí pavouci na dveřním věnci

strašidelný halloween dekorace nápady červený dveřní pavouk věnec

Během Halloweenu jsou vidět všechny odstíny oranžové, protože je podzim. Tímto způsobem vytvoříte stylovou a elegantní dekoraci. Malé dýně a stará váza plná opadaného listí jsou skvělý nápad.

Pokud jde o halloweenskou výzdobu, každý má své vlastní preference

strašidelný halloween dekorace nápady sedací dýně váza

Když máte doma krb, pomůže vám to ukázat vaši kreativitu. Kolem krbu položte dýně, černé kočky a bonbóny. Efekt bude dechberoucí.

Vytvořte příjemnou atmosféru

strašidelná halloweenská dekorace nápady váza na obrázek

Pokud máte staré dřevěné houpací křeslo, bude skvěle vypadat na verandě jako dekorace.

Dýně před vchodovými dveřmi

strašidelný halloween dekorace nápady dveřní dýňový věnec

Postavte před přední dveře několik dýní. Květinové věnce a podzimní listí vytvářejí doma jedinečnou atmosféru. Podzimní květinový věnec se snadno zařizuje. Kupte si metalickou barvu ve spreji na ozdobu dýně.

Barevné perly na policích vypadá dobře

strašidelné halloween dekorace dekorace fialové skleněné police

Elegantní kombinace růžové, černé, bílé a stříbrné je tou správnou volbou. Lahve naplněné perlami jsou dokonalým doplňkem slavnostního interiéru.

Stříbrné dýně ve vázách

strašidelné halloween dekorace nápady stříbrná váza

Další myšlenka je děsivější. Vytvořte hřbitov před vchodem do vašeho domova. Vaši hosté mohou být nadšení nebo vystrašení?

Zdobené talíře dokonale ozdobí stůl

Strašidelné nápady Halloween dekorace lampa dýně svíčka talíř

Vytvářejte děsivé prvky, které charakterizují atmosféru Halloweenu. Imitace hmyzu a mlhy jako dekorace … Toto je Halloween!

Slavnosti charakterizují větvičky, podzimní listí a jablka

strašidelný halloween dekorace nápady dýňový věnec

Připravte svůj dům na festival se strašidelnou atmosférou.

Myši děsí vaše hosty

strašidelný halloween dekorace nápady myš schody obrázek dýně

Sbírejte vytištěné zprávy o Halloweenu a vložte je do starých rámečků. Roztomilý malý duch a svícny jsou opravdu atraktivní na oslavu. Myši jako nástěnné tetování mohou vaše hosty vyděsit.

Lebky, kočky, netopýři a havrani vytvářejí slavnostní atmosféru

strašidelný halloween dekorace nápady obrázek zeď kočka myš netopýr gauč

Lebky, černé kočky, netopýři, havrani … na zeď můžete nalepit cokoli.

Děsivá představa

strašidelný halloween dekorace nápady svíčky lebka

Podívejte se na tyto úžasné halloweenské vázy s černými a oranžovými stužkami a ozdobnými květinami.

Na Halloween se hodí černobílé talíře na zeď

strašidelné Halloween dekorace nápady talíř skleněné dýně

Pokud žijete v sousedství, kde je spousta dětí, lépe pocítíte přípravu na Halloween … Dejte nějaké dýně do starých váz. Vydlabané dýně mohou sloužit jako dokonalá dekorace. Vypadají skvěle jak na terase, tak v domě. Dodejte domácnosti dramatickou náladu se svíčkami a pavučinami.

Bojíte se pavouků??

strašidelný halloween dekorace nápady pavoučí sklo

Náš další příklad je skutečným halloweenským mistrovským dílem. Potěšte své děti těmito zajímavými nápady na halloweenskou výzdobu. Černá látka kolem lustru vytváří skutečnou slavnostní atmosféru.

Sladkosti na hostinu

strašidelné nápady Halloween dekorace jar bonbóny

Zavěste ozdobné talíře na zeď. Vložte sladkosti do misek. Děti milují sladkosti! Postarejte se také o stůl. Vydlabané dýně mohou dělat skvělé vázy. Oranžové květiny je dokonale zdobí a skvěle se hodí k festivalu.

Dýně může dělat skvělé vázy

strašidelné nápady na halloweenskou výzdobu podzimní listí dýně

Mnoho lidí baví vytvářet zábavné dekorace. Podívejte se na tyto skvělé nápady a dejte nám vědět, co si myslíte!

Dejte na kuchyňskou skříňku hodně dýní   strašidelný halloween dekorace nápady podlahy dýňová skříňPostarejte se také o výzdobu na terase

strašidelné halloween dekorace nápady dýně květinyBarevné nástěnné dekoracestrašidelné nápady na halloweenskou dekoraci kočičí sova cukrovíOzdobte dřevěný stůl na terase dýněmi a větvičkami strašidelné nápady Halloween dekorace svíčky dýně  Oranžová a černá jsou typické barvy pro tento festivalstrašidelná halloween dekorace nápady váza černá oranžováPři zdobení buďte kreativní strašidelné halloween dekorace nápady dýně   Dýně všech velikostí jsou skvělé dekorace strašidelný halloween dekorace nápady dýně váza obrázek    Vaši hosté budou nadšeni vašimi nápady na výzdobustrašidelné halloween dekorace dekorace palmy vchod dýněPřipravte se na Halloween      strašidelné halloween dekorace nápady pavouk dýněUmístěte pavouky kamkoli do domu strašidelné nápady Halloween dekorace pavučina  Barvy podzimu domastrašidelný halloween dekorační stůlČerný lustr nad svátečním stolem strašidelný Halloween dekorace nápady stolní svíčka svícen oranžová  Jste netrpěliví na HalloweenPřízračné nápady na výzdobu skleněných dýní na HalloweenTajemné prvky jako dekorace strašidelný halloween dekorace nápady dýně obrázekUž jste si vyzdobili byt?? strašidelný halloween dekorace nápady dýňový věnecSlavnostní osvětlení  strašidelný halloween dekorace nápady dýňová lampaDýně na houpacím křesle strašidelný halloween dekorace nápady dýňová židleUkažte svou kreativitu strašidelný halloween dekorace nápady mlha čistý hřbitov  Sbírejte spoustu dýní lebka strašidelný Halloween dekorace nápady rostlinné dýně

http://founterior.com

Velikonoční dekorace jsou k dispozici a dají se s nimi pohrávat ve všech velikostech a ze všech materiálů, které si lze jen představit. Papír a lepenka dominují scéně, protože s nimi mohou pracovat i malé děti. Takové dekorace jsou však pomíjivé a stěží opakovaně použitelné a nové jsou potřeba rok co rok. Dřevo a kov jsou nepochybně téměř nezničitelné dekorace, ale ne každý je zvládne. Také nejsou v žádném případě mazliví. Co třeba nějaké velikonoční textilní dekorace? Přírodní látky jsou houževnaté, mazlivé a opakovaně použitelné. Mnoho fandů už má doma kompaktní šicí stroj nebo alespoň šicí sadu. Patříte také do skupiny? Vybrali jsme pro vás 70 skvělých a nekomplikovaných nápadů a projektů na šití velikonočních dekorací. Přejděte dolů na konec naší galerie a nechte se inspirovat četnými velikonočními košíky, plyšovými králíčky, mikinami a spoustou dalšího!

Velikonoční zajíček je pro děti jako superhrdina

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití sci fi moderní králičí panenky v modré a žluté barvě

Staré svetry lze kreativně upcyklovat na panenky

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití panenky zajíčka ze starých svetrů upcyklování

Nápady a projekty pro velikonoční výzdobu šití roztomilých králičích panenek ze starého retro ubrusu ubrusu

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí kulaté polštáře ve tvaru vajíčka králíků

Jaká pěkná patchworková peřina

Nápady a projekty na velikonoční dekorace ušijí patchworkovou deku sladce a draho

Jutu lze ušít i snadno lepit

Nápady a projekty na velikonoční dekorace ušijí věnec z jutových vajíček mrkev retro

Nápady a projekty na šití velikonoční dekorace závěsného zajíčka s květinou z jutového vinobraní

Ušijte skvělé velikonoční dekorace a vykouzlete spoustu dětských úsměvů

Na rozdíl od běžných materiálů se velikonoční dekorace z textilu v žádném případě nepoužívají pouze na sváteční dekorace. Cílem je potěšit oči i ostatní smysly. Velikonoční dekorace z tkanin jsou dekorace, které je třeba cítit a dotýkat se, objímat a mazlit se s nimi. Děti budou chtít své plyšové králíky a tašky brát všude s sebou – ať už do školy nebo do postele.

Tento roztomilý plyšový zajíček se skládá téměř výhradně z ponožek

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití králičí panenky šedě z ponožek

Zde jsou video pokyny

Věděli jste, že z ponožek můžete sami vyrobit tolik různých panenek?

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí roztomilé králíčky kamarády z ponožek

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití ponožek králíků s růžovou bílou rýží

Ponožkové loutky mohou být tak neobvyklé, jak chcete

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí knoflíky abstraktní velikonoční zajíček

Tito králíci jsou kvůli stabilitě obvykle polstrovaní rýží

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí z králíků s rýží světlé králíky

Pokud se na tvorbě velikonočních dekorací podíleli i malí, zůstane jim to v paměti ještě dlouho. Tuto hračku si zaslouží a přispěli ke splnění jejich dětského snu. Tato pomoc z vaší strany může sestávat z čmárání textilních fixů, označování šablon pro panenky nebo výběru starého oblečení, které může maminka kreativně upcyklovat. Děti tak rozvíjejí svoji samostatnost, kreativitu a pocit zodpovědnosti.

Tyto králičí panenky se snadno replikují s trochou dovednosti a mohou být novými nejlepšími přáteli vašich dětí

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití látky králičí panenka patchwork sladké

Vždy připraven na nová dobrodružství

Nápady a projekty na šití velikonočních dekorací roztomilé králičí panenky dívka chlapec

Malá sestra a bratr králíci

Nápady a projekty pro velikonoční výzdobu šití králíků panenek dívka chlapec roztomilý

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití panenek králíků zpoza pomponových květin

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí velikonoční zajíčky panenky kostkované stuhy a uši

Ušijte ruční loutky na velikonoční dekorace a proveďte malou hru za kuchyňským stolem

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu ušíjí ručně loutky králíky z plsti

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí prstové loutky, králíky a kuřátka

Kdo se skrývá pod velikonočními vajíčky??

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití malé roztomilé dekorace zajíčka

Ušijte praktické projekty na velikonoční dekorace

Na druhou stranu mohou být velikonoční dekorace dekorativní a praktické zároveň. Jednoduchý Nákupní taška pro mámu lze samozřejmě slavnostně vyzdobit a stále používat k původnímu účelu. Taková plátěná taška, která je samozřejmě opatřena razítkem bez jakýchkoli značek nebo log, může být krásná se dvěma králičími ušima a Bambulky protože nos a „květinu“ (tak se říká králičí ocas) lze slavnostně ozdobit.

Někdy méně je více

Nápady a projekty pro velikonoční výzdobu šití kabelky nákupní taška králičí uši bambulky retro

Elegantní nákupní taška pro stylové dámy na Velikonoce

Nápady a projekty pro velikonoční výzdobu šití nákupní kabelky králíka s vintage korunou květiny

Prádlo je dostatečně tenké, aby všechny tyto vrstvy látky nemohly ovlivnit váš šicí stroj

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití kabelky pro dívky v šedé a bílé barvě

Nápady a projekty pro velikonoční výzdobu šití kabelky dívka velká králičí hlava s dlouhými ušima

Velikonoční kabelky pro každý vkus

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí barevné nákupní tašky zajíčkům s ušima

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí malé roztomilé kabelky zajíčky modro žluté

Ideální na cesty nebo na nákupy

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití kabelky nákupní taška růžová se zavěšenými ušima

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu školní šití kabelky kabelka bílý velikonoční zajíček s květinami

Nezapomeňte na velikonoční košík na lov velikonočních vajíček

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šití velikonočních košíků na hledání velikonočních vajíček

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí malé tašky, košíky z retro lnu

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí patchworkové velikonoční košíky s látkovými vejci

Kuchyňské zástěry, bryndáčky, prostírání, ručníky, deky, přikrývky atd. Jsou také praktickými předměty denní potřeby, které lze ozdobit na Velikonoce. Jejich základní šablony lze velmi snadno vystřihnout a mohou být opět ozdobeny bambulkami, ušima, kuřecími zobáky, patchworkem nebo výšivkou.

Šití zástěr pro divoká dobrodružství v kuchyni

Nápady a projekty pro velikonoční dekorace šití zástěry bílého králičího dítěte a mouky

Miminka musí být také oblečená a někdy stačí i pěkný bryndáček

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šití bryndáčků pro miminka patchworkovými písmeny

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití podbradníku patchwork šedá s mrkví mrkev

Slavnostní stůl by měl být také slavnostně vyzdoben

Nápady a projekty pro velikonoční výzdobu šití šálků tácky látkový patchwork

Patchwork stůl běžec k přichycení

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí běžcům stolu obrovskou mrkvovou mrkvovou patchwork

Nápady a projekty na šití velikonoční dekorace, skládací ručník, ubrousek, patchwork

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šití pohárů, tácků, vajíček

Tyto horkovzdušné balónky jsou plněné vycpaným materiálem pro plnění zvířat a vytvářejí dobré dekorace na stůl

Nápady a projekty na šití velikonoční dekorace dekorace stolu teplovzdušný balón s retro králíkem s potiskem králíka

Možnosti ušití velikonočních dekorací se opravdu nekladou! Přejděte na konec a načerpejte inspiraci z hezkých projektů na šití velikonočních ozdob, pak rychle pořiďte šicí stroj a doplňky a můžete vyrazit! Bavte se ruční prací!

Ručníky a ubrusy se ve skutečnosti vyrobí asi za 10 minut

Nápady a projekty na velikonoční dekorace ušijí ručník jednoduše zajíček a věnec z bambulí

Jednoduše vystřihněte z látky velký čtverec a přišijte na něj tematické nášivky

Nápady a projekty pro velikonoční výzdobu šití ručníku kuchyňského jezírka zajíček patchwork retro vintage

Nápady a projekty na velikonoční dekorace ušijí patchworkovou deku s barevnými velikonočními zajíčky

Ozdobte dětské oblečení roztomilými nášivkami

Nápady a projekty na velikonoční dekorace ušijí patchworkovou žlutou sukni s barevnými zajíčky

Nápady a projekty pro velikonoční dekorace šití patchworkových ubrousků barevné a roztomilé vinobraní

Nebo naopak: vytvořte patchwork, vystřihněte otvor ve tvaru králíka a přišijte jej

Nápady a projekty pro velikonoční výzdobu šití zástěry na ručník patchwork králičí dekorace

Klidný spánek s velikonoční maskou na oči

Nápady a projekty na velikonoční dekorace ušijí králičí oční masku, aby lépe spala

Začněte snídat roztomilými ohřívači vajec

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí ohřívače vajíček kuřátka z filcu s vintage dekoracemi

Nápady a projekty pro velikonoční výzdobu šití prstu loutka dekorace ohřívače vajec

Nápady a projekty na velikonoční dekorace ušijí žluté kuřátko stuhou z plsti

Ušijte dlouhé plstěné girlandy a zavěste je na dveře, římsy nebo jednoduše na zeď

Nápady a projekty na velikonoční dekorace ušijí věnec z růžových filcových králíků

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí věnec z barevných králíků dlouhý

Nápady a projekty na velikonoční dekorace ušijí věnec z bílých velikonočních zajíčků s bambulkami

Nápady a projekty pro velikonoční dekorace šití zajíčkových tašek dekorace roztomilé

Koupání nikdy nebylo tak zábavné

Nápady a projekty pro velikonoční výzdobu šití mikiny s kapucí svetr župan kachní mládě

Přiveďte sáčky velikonoční radosti s velikonoční radostí i domácímu tygrovi

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí králičí pytle plněné kočičím masem

Nápady a projekty pro velikonoční dekorace šití polštářů házet polštáře upcyklovat látky

Polštáře na zahození mohou vašim velikonočním dekoracím dodat dokonalou tečku

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití polštářového vajíčka patchworkového prádla

Nápady a projekty pro velikonoční výzdobu ušijte polštář vajíčko moderní stylové

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí malým zajíčkům velká nadýchaná vajíčka

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí malé králičí panenky do pytlíků s mrkví

Dokonce i mladí lidé mohou dělat ruční práce s plstí – je to tak snadné

Šití nápadů a projektů na velikonoční dekorace malý bílý králík z plsti

Nápady a projekty na velikonoční dekorace šijí kuřátka ze zbytků látky a drátu

Nápady a projekty na velikonoční dekoraci ušití vtipného růžového zajíčka ze staré deky

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití plyšového králíka měkká hračka růžový polštář

Origami králíci z textilu

Nápady a projekty na velikonoční dekorace ušijí origami zajíčky z bavlny

Nápady a projekty na velikonoční výzdobu šití králíka pro panenky s roztomilým patchworkem

Obrovské polštáře na mrkev, se kterými se můžete mazlit

Nápady a projekty pro velikonoční dekorace ušít obří mrkev mrkev polštář hodit polštář

Nebo na dětské pastelky

 Nápady a projekty pro velikonoční dekorace šití držáku pera nádoby barevné tužky mrkev mrkev

Nápady a projekty na velikonoční dekorace ušijí na cestách králičí polštář z plsti

Nápady a projekty na velikonoční dekorace snadno ušijí upcyklaci králičích panenek z přikrývek

Luxusní domy a trendy nápady pro design interiéru 2017

Trendy designu pro rok 2017 nesou společné poselství: pojďme skončit se starým a pustit se do zcela nových úkolů. Následující trendy nápady pro návrh interiéru ilustrují tuto filozofii metamorfózy.

Přírodní a nasycené nuance se setkávají

nápady interiérového designu nápady interiérového designu

Typickým příkladem sloučení přírodních a nasycených nuancí je Pantoneova barva roku. Často se vyskytuje v přírodě, a proto má uklidňující účinek, ale zároveň na sebe strhává velkou pozornost.

Využijte tuto barvu na maximum strategickým umístěním položek popravených v Greenery.

Zkuste například umístit ručně foukané vázy nebo skleněné dekorace před pozadí, kterému dominují teplé nuance.

Zeleň nebo podobné odstíny, které kombinují přirozené a nasycené nuance, vytvářejí ve vašem interiéru překvapivý efekt.

Zvláště bychom vás chtěli upozornit na možnost provedení stropu v Zeleni. Pokud máte také jednu z těchto v ložnici a díváte se na ni každou noc, než jdete spát, zcela vypnete z reality a také zažijete pocit uvolnění.

Používejte různé kovy, dokonce je míchejte

nápady na design interiéru jídelna

Plech, chrom, stříbro a leštěný nikl v jednom. V roce 2017 by taková kombinace byla nejen možná, ale také populární. Díky tomu můžete také kombinovat dva velmi oblíbené styly, průmyslový a minimalistický.

Designéři jsou stále více kreativnější s formami míchání různých kovů. Zde je několik konkrétních moderních nápadů: vše natřít černou barvou nebo jít opačným způsobem a použít jeden a stejný materiál, ale s různými povrchovými úpravami.

Nápady na výzdobu interiéru – trojrozměrné textury

inspirace interiéru obývacího pokoje nápady na design

V roce 2017 lze očekávat neočekávané kombinace textur. Zvláště běžné jsou směsi následujících velmi oblíbených stylů: průmyslový styl (hrubé materiály a neopracované dřevěné povrchy), jihozápadní styl (koberce z hovězí kůže a pouštní rostliny), skandinávský styl (bělené dřevo, koberce z ovčí kůže, lněný textil).

Tyto styly můžete také kombinovat na jediném kusu nábytku: Skvělým příkladem by byla lněná pohovka s dřevěným rámem. Spárujte to s kovovým stolem s kaktusy a přízvukem ve venkovském stylu.

Nejpůvabnější přírodní materiály

Přírodní materiály si vždy na pár let našly své místo mezi současnými trendy. Letos jsou v módě ty nejpůvabnější. Designéři hojně používají terakotu a korek a jsou hraví s jejich povrchovou úpravou.

Moderní minimalismus

nápady na výzdobu interiéru nápady na zdobení obývacího pokoje

Minimalismus je dobře zavedený a je nepravděpodobné, že v dohledné době nevyjde z módy. Výsledkem je, že designéři jsou opakovaně nuceni jej představit v novém světle. Stylově maskovaná funkčnost je v roce 2017 obzvláště populární.

Lakované dřevo s vysokým leskem

Leštěný vzhled dřevěného nábytku je také jedním z nových trendů v roce 2017. Tento typ obložení stěn je zvláště pozoruhodný. V ideálním případě musí taková řešení představovat další vrstvu textury v místnosti.

Nábytek jako umění

nápady na nábytek nápady do obývacího pokoje nápady na výzdobu interiéru

Aby váš interiér vypadal umělecky, nepotřebujete obrázky, fotografie ani sochy. Váš nábytek může spíše sloužit jako jednorázová práce.

Zařiďte si svůj domov podle těch nejluxusnějších trendů pro rok 2017!

         nápady na design interiéru nápady do obývacího pokoje inspirace do obývacího pokoje

Nápady na interiérový design, díky nimž bude každý pokoj vypadat luxusně

nápady do obývacího pokoje nápady do interiéru návrh domácího zařízení

V roce 2017 lze očekávat neočekávané kombinace textur

design jídelny design bytového zařízení nápady interiérového designu

Při míchání různých kovů jsou designéři stále kreativnější

nápady do obývacího pokoje kuchyňské nápady do interiéru

Stylově maskovaná funkčnost je v roce 2017 obzvláště populární

tipy na zdobení-nápady na design pokojů-nápady na obývací pokoj

Přírodní materiály jsou vždy ceněny

nápady na design interiéru inspirace obývacího pokoje

Přírodní materiály si mezi aktuálními trendy vždy najdou své místo

nápady do obývacího pokoje nápady do interiéru návrh domácího zařízení

Zařiďte každou část svého domova podle nejnovějších trendů interiérového designu

nápady interiérového designu nápady interiérového designu

Zeleň nebo podobné odstíny vytvářejí ve vašem interiéru překvapivé efekty

životní trendy bytové zařízení nápady interiérového designu

inspirace do obývacího pokoje nápady do obývacího pokoje barevný design

Různé odstíny modré jsou letos velmi oblíbené

tipy na zařizování inspirace obývacího pokoje bytové zařízení

Leštěný vzhled dřevěného nábytku je také jedním z nových trendů v roce 2017

nápady na design obývacího pokoje nápady na design pokojů

Břidlicové ozdobné talíře – žádný jiný servírovací talíř nezpůsobil tolik sporů na sociálních médiích. Na jedné straně by odpůrci – břidlice měli sloužit pouze jako střešní tašky, tašky a desky a nic jiného. Na druhé straně kulinářští umělci, kteří na světlo vynášejí břidlicové ozdobné talíře a používají je místo klasických bílých misek. Vždyť všechno nové začíná revolucí, byť malou. Zde je pár argumentů, které vás rozhodně přesvědčí na párty jako Řekové a rozbíjení starého nádobí o podlahu.

Správné pokovování mohou provádět pouze profesionálové? Děláš si ze mě srandu? Myslíš to vážně?!

Desky z břidlicové desky na plátování umění na černé břidlici

Zrcadlová glazura Hupf s červenými bobulemi jako přízvuk

Nápady na dekorační talíř z břidlicové desky tmavý čokoládový dezert s červenými bobulemi

Břidlicové ozdobné desky umožňují obzvláště atraktivní pokovování

Břidlici lze obvykle zakoupit v mnoha různých odrůdách. Ve skutečnosti se hluboké černé břidlice používají hlavně pro kulinářské účely. Je to právě tato temnota, která je činí obzvláště oblíbenými mezi profesionály v mnoha restauracích a ve vlastních kuchyních. Hluboká tmavá barva pozadí zvýrazní všechna lehčí jídla a pěkně je zarámuje. Břidlicové ozdobné talíře se obzvlášť dobře kombinují se sýrem, sushi, světlými omáčkami nebo bílou čokoládou.

Avokádové sushi vypadá na černém pozadí velmi lákavě

Desky z břidlicové dekorační desky avokado sushi na břidlici

Fíky, ovčí sýr a slanina – nesporná klasika hodná krásného talíře

Desky z břidlicové desky na fíky a sýr na nakládané břidlici

Čokoládový dort a břidlice ve tvaru srdce, které si zamilujete

Desky z břidlicové desky a dort s moučkovým cukrem na břidlicové desce

Mnoho z vás pravděpodobně zná břidlici ze školy. Vždyť lidé až do devadesátých let psali na břidlici. Tabule se dnes používají, ale na břidlici je stále stejně snadné psát. Laikovi sýra může hodně prospět zejména značení různých druhů sýrů na sýrovém talíři. Mýdlo je upřednostňováno před křídou, protože se nedrobí a je bezpečné pro potraviny.

Tyto štítky mohou být pro nezkušené hosty velkou pomocí

Nápady na sýrovou desku s břidlicovou deskou s nápisy pro znalce

Sýrový talíř Schieferplatten Deko Teller Ideen s označením sýrů

Sýrové talíře jsou univerzálním jídlem pro prsty, které si všichni hosté pochutnávají, protože jim nabízejí široký výběr sýrů a dalších produktů

Desky z břidlicové dekorační desky plné obří sýrové desky

Pokud jídlo na kameni stále není vaše věc, pak břidlice může stejně dobře sloužit jako základ pro obvyklá jídla. Břidlicové ozdobné talíře působí chladně a hladce, ale mají velmi vysokou tepelnou odolnost, díky čemuž jsou ideální pro horké hrnce nebo servírovací misky.

Břidlicová ozdoba jako základ pro ostatní jídla

Břidlicová dekorační deska břidlice jako základ pro bílé nádobí

Co je dnes v nabídce??

Břidlicová dekorační deska břidlice jako držák nabídky a základna

Podávání zmrzliny bez mísy může být velmi riskantní

Desky z břidlicového dekoru, zmrzlina ve skleněných kelímcích na břidlici s bobulemi

Břidlicová dekorace je extrémně robustní a snadno se udržuje

V gastronomii se však břidlice nepoužívá jen jako vynikající servírovací talíř. Břidlicové dekorativní desky jsou jako přírodní kámen velmi odolné, snadno se ošetřují a nejsou porézní. Na rozdíl od oblíbených dřevěných talířů a mramoru břidlicové desky neabsorbují pachy, mastnotu a bakterie a jsou méně náchylné k odbarvování kyselinami.

Břidlici lze také mýt v myčce, ale je dostatečně lehká, aby se dala snadno smýt houbou a teplou mýdlovou vodou. Jedinou nevýhodou břidlicových dekorativních desek je, že je lze poměrně snadno poškrábat, což by mohlo časem vést ke známkám opotřebení a skvrnám. Pár kapek potravinářského (čistého) minerálního oleje však dodá vaší břidlici opět potřebný krásný lesk.

S trochou čistého minerálního oleje budou vaše břidlicové ozdobné desky opět zářit

Malovat nápady na dekorativní talíř břidlice minerálním olejem a obnovit

Lze také snadno prát v pračce

Nápady na břidlicové ozdobné desky lze prát v pračce

Náš tip: Nepoužívejte kovové příbory, které mohou poškrábat povrch vaší břidlice a také při kontaktu vydávat hrozné zvuky. Používejte přírodní příbory ze dřeva nebo bambusu. Tím se problém zcela odstraní.

Pečujte o svou břidlici používáním pouze dřevěných příborů

Nápady na břidlicovou dekorační desku na salátové krekry a hranolky na břidlici

Díky dekorativním deskám z břidlice se pokovování stává zábavou a dětskou hrou – najednou to i nezkušení zjistí mnohem snáze než dříve. Nyní můžete experimentovat s jasnými barvami různých jídel a velikostí talířů. Dali byste přednost hrubému tvaru přírodního kamene nebo byste dali přednost hladké břidlici v romantickém tvaru srdce? Co třeba vyrytý obrázek nebo smysluplné rčení? Dokud obdržíte průkopnické břidlicové dekorativní desky s otevřenou myslí, zbytek tvůrčí práce je zcela na vás.

Hangry – mít špatnou náladu

Desky z břidlicového dekoru mají definici Hangry vyrytou na břidlici

Hrubá břidlice jako talíř k barevnému bylinkovému salátu

Břidlicová deska dekorační talíř nápady přírodní hrubá břidlice s rozmrazeným salátem

Deska z břidlicového dekoru představuje různé saláty na břidlicových talířích

Nápady na desku z břidlice, pivo a klobásy se salátem na břidlici

Nápady na břidlicovou dekorační desku černé úplatky lehký chléb a olivová pomazánka

Desky z břidlicové desky na dortový koláčový dýňový koláč na kulaté břidlici

kreativní design stěn s obrázky si udělejte dekoraci na zeď sami

Jednotlivá „umělecká díla“: takto do svého vnesete osobnost

Design obytného prostoru

Domov je zrcadlem osobnosti. Protože se chcete ve svých čtyřech stěnách cítit pohodlně, a proto se obklopujete věcmi, které máte rádi, a předměty, které jsou památnými předměty.

Šíří útulnost v bytě nebo domě a vypráví návštěvníkům příběh jeho obyvatel.

Kreativní design stěn s obrázky

kreativní design stěn s obrázky, kutilské projekty zdobí stěny

Dekorace s nezapomenutelnou hodnotou

Jaký je jeden z nejoblíbenějších suvenýrů z dovolené na pláži? Měkkýši Protože nám nejen připomínají čas, který jsme měli, ale lze je také velmi dobře použít jako dekoraci doma a zachránit tak pocit dovolené v každodenním životě. Pokud je ale nechcete jen tak položit na talíř svíčky, do misky, lucerny nebo lampionu, můžete je použít i k tvorbě věnců nebo nástěnných maleb. K tomu se skořápky jednoduše připevní horkým lepidlem na polystyrenový věnec nebo plátno. Trocha písku, několik trav nebo malé ozdobné kameny dělají umělecké dílo dokonalým.

 Můžete také kreativně vyzdobit své stěny naplaveným dřevem

kreativní design stěn udělejte si nástěnnou výzdobu sami naplaveným dřevem

kreativní design stěn udělejte si nástěnnou dekoraci sami pokojovou rostlinou z naplaveného dřeva

Pokud jste během dovolené v horách nasbírali několik kamenů, můžete je nahromadit a vytvořit malou horu kamenů, jako v zenové doktríně. Nejlepší jsou samozřejmě oblázky, protože ty se k sobě nejsnadněji připevňují lepidlem. Zenové kameny mají zajistit klid a rovnováhu, a proto jsou dobře umístěny v obývacím pokoji nebo ložnici. Pokud chcete učinit zvláštní prohlášení, umístěte kameny do hlubokého dekorativního rámu a zavěste jej na zeď.

DIY projekty s říčními kameny a naplaveným dřevem

kreativní nástěnný design dekorace na zeď sami vytvořte zenovou atmosféru

Trendem jsou nápisy z plechu nebo dřeva s motivy a smysluplnými rčeními. Můžete si je snadno navrhnout sami a napsat na ně velmi osobní motivy a výroky, které pro vás něco znamenají. Jednotlivě nebo ve skupinách mohou být uspořádány na příbornících, na policích nebo skříních nebo zavěšeny na zeď.

Nástěnná dekorace v zenovém stylu

kreativní nástěnný design dekorace na zeď sami vytvořte kameny zenovou atmosféru

kreativní design stěn udělejte si nástěnnou výzdobu sami ložnicí feng shui

Kreativní design stěn s obrázky

Chcete -li šířit více osobního vkusu, měli byste ozdobit obyčejné, bílé stěny přizpůsobeným designem, protože vždy vypadají trochu chladně a sterilně. Nejjednodušší způsob, jak je učinit útulnějšími, je zavěsit obrázky.

Zavěste černobílé obrázky na stěnu obývacího pokoje

kreativní design stěn s nápady na nástěnné obrázky

Originální nápady:

  1. 1.       Barevný hodgepodge

Použijte rámy v různých velikostech a různých provedeních a zavěste je vedle sebe a jeden pod druhé doprostřed zdi.

  1. 2.       rodokmen

Chcete -li to provést, namalujte strom na zeď rukou nebo pomocí šablony. Odspodu nahoru můžete na větve umístit fotografie svých praprarodičů, prarodičů, tet, strýců atd..

  1. 3.       časový paprsek

To nemusí být natřeno přímkou, vodorovně nebo svisle. Může také běžet v cikcaku nebo kruhu. Spojení z jednoho roku nebo jednoho obrázku na druhý nemusí být čára, ale lze jej také vytvořit pomocí malých stop, listů, ptáků, srdcí a dalších motivů. Vedle fotek napište rok a případně příležitost.

Další nápady na neobvyklé návrhy stěn najdete zde.

Umělecká díla “Foto”

Individuální může být nejen způsob, jakým jsou vaše fotografie zavěšeny, ale také způsob, jakým jsou navrženy. Nyní existují různé možnosti pro vývoj digitálních obrázků.

– Plakát

– Plátno

– akrylové sklo

– Alu-Dibond

– Forex

– lepicí fólie

Nápady na dekorace stěn s digitálními obrázky

kreativní design stěn s projekty pro kutily

Zejména s potisky na plátně můžete působivě zinscenovat fotografie z dovolené a rodiny. Online tiskové obchody nabízejí různé formáty, takže si můžete vybrat ten správný v závislosti na okolnostech zdi, na kterou chcete obraz zavěsit, a také na tom, co je zobrazeno. V zářivých barvách a z objednaného množství jednoho kusu můžete například na Letákový stroj Navrhněte své fotografie jako plátno nebo akrylové sklo. Díky speciálním panoramatickým formátům se vaše fotografie krajiny stanou uměleckým dílem. Fotografie památek, panoramat nebo slavných budov, které jste si přivezli z posledního výletu po městě, můžete zvěčnit obzvláště umělecky jako triptych na zdi.

Tímto způsobem si nejen přinesete osobní atmosféru do svého domova, ale také z něj uděláte uměleckou galerii.

Vystavte rodinné fotografie

kreativní design stěn s obrázky kutilské projekty nápady na dekorace stěn

Svérázné nástěnné malby jako dekorace

kreativní stěny na stěny zdobí obrazy na plátně

Úspěšný návrh stěny může převrátit design interiéru vzhůru nohama. Mnoho lze dosáhnout designem stěn, kterého je jinak obtížné dosáhnout jinými interiérovými prvky. Zdůrazněné stěny mají v moderním interiérovém designu zvláštní hodnotu. To nás inspirovalo, abychom to dnes dali do středu našeho příspěvku. Zdůrazněná stěna v interiéru nepochybně skvěle zvýrazní. Ale nejen. Jaké možnosti designu akcentovaná stěna nabízí, se dozvíte v následujících řádcích.

Zdůrazněná stěna je v moderním prostoru na spaní často něčím určitým

přízvuk stěna tmavá stěna barva vybavení ložnice

Neobvyklý design stěn vyhání nudu z místnosti

Pointa zobrazovací stěny je, že to neznamená kompletní zařízení s odpovídajícím motivem nebo materiálem, ale pouze design stěny. Tímto způsobem můžete dosáhnout různých efektů. Buď místnost strukturujete, nebo jí dáte určitý pocit.

K tomu dochází, aniž byste museli výrazně měnit téma nebo barevné schéma interiéru. Ve většině případů by alespoň jeden další prvek interiéru měl odpovídat přízvukové stěně. Tím je zajištěn jednotný celkový obraz. Vyberte si tedy příslušenství nebo lampu, která zvýrazní stěnu souboru.

Moderní design interiéru nesmí v žádném případě působit monotónně. Zútulnit místnost tak, aby působila dynamicky, proto není snadný úkol. K tomu použijete několik vizuálních triků, například samotné přízvukové stěny. 3D dřevěné panely a fototapety jsou krásnými příklady toho, jak dát obývacímu pokoji nebo ložnici větší hloubku.

Jedna stěna může v místnosti vytvořit nádherné akcenty. Hlavní funkcí přízvučných stěn je soustředit se na sebe. Nejjednodušší způsob, jak navrhnout přízvučnou zeď, je barva a tapeta. V tomto případě obvykle volíte výrazné barvy a nápadné motivy. Existuje však mnoho dalších možností přízvukové stěny. Patří sem dlaždice a cihly, tabule a dřevo. Umělecké předměty a zrcadla také dávají velký prostor pro vytvoření nádherné dekorativní stěny. Zvláště stojí za to navrhnout zrcadlovou zeď v malých místnostech. Tím se místnost opticky rozšíří.

Zdůrazněné stěny dodávají místnostem vzrušující vzhled

akcentová stěna květinová tapeta nápady obývacího pokoje čerstvé vybavení

Přeneste cihlovou zeď do popředí s rostlinami

Chladné akcenty Akzentwand nastavují moderní ložnici

Při návrhu interiéru použijte správně akcentovanou zeď

Zdůrazněné stěny jsou dobrou volbou, když pokoje potřebují nadýchat se čerstvého vzduchu. Tím se získá nábytek i barevné schéma. Kontrast můžete snadno vytvořit pomocí přízvučných stěn. Je ale důležité, aby se nábytek a design stěn současně doplňovaly. V opačném případě by účinný design stěn mohl také dobře harmonizovat s celým konceptem místnosti. Jemný monochromatický vzor například promění ložnici v oázu pohody. Role přízvučných stěn závisí na tom, jak velká je místnost, jaké barvy jsou přítomné a jaká atmosféra tam panuje.

Velkou výhodou přízvukových stěn je, že dodávají interiéru osobnost. Obvykle kombinujete akcentní stěnu s neutrálními barvami. To je tedy nádherně zvýrazněno. Pokud ale chcete vyvážit vyvážení barev v interiéru, můžete přidat jednotlivé prvky, které se dobře kombinují se stěnou.

Tmavá akcentovaná stěna přináší do interiéru dávku dramatu

nápady na výzdobu jídelny s akcentní stěnou

Klíčovým faktorem při výběru správné akcentové stěny je samozřejmě styl bydlení, ve kterém je místnost zařízena.

Hodně útulnosti je v obývacím pokoji vždy na denním pořádku, což je také třeba vzít v úvahu při výběru akcentních stěn. Oblíbené jsou zde stěny ze dřeva a přírodního kamene. V případě, že chcete do interiéru vnést určitou dynamiku, se však jako vhodnější ukáže živá fototapeta. Výrazné barvy a velké prvky vzoru osvěžují místnost. Obývací prostor ve skutečnosti často představuje zvláštní scénu pro vaše vlastní preference a možnosti uměleckého designu. V moderní jídelně často experimentujete s intenzivními barvami a nápadnými vzory a motivy. Jídelna je považována za čerstvý obývací prostor, kde nejíte jen jídlo, ale trávíte čas se svými oblíbenými lidmi. V ložnici naopak obvykle vybíráte barvy a motivy akcentních stěn, které uklidňují, relaxují a inspirují.

Často se ale stává, že dekorativní stěna jednoduše překračuje koncept zařizování. Například v minimalistickém interiéru existuje tendence k tomu, aby jedna stěna byla vhodná k přilákání všech bloků.

V případech, kdy chcete neutrálnímu designu interiéru předat svůj vlastní charakter, je pro tento účel ideální akcentovaná stěna v oblíbeném stylu zařizování. Cihlová zeď přináší do obývacího pokoje industriální nádech a květinová tapeta ošumělý elegantní pocit. Měkké květinové vzory a přírodní motivy naopak okoření skandinávský interiér.

Monotónnímu interiéru je třeba se ve všech směrech vyhnout 

Akzentwand červená stěna barva svěží vnitřní dekorace domácí kancelář

Cihlová zeď dává obytnému prostoru více charakteru 

přízvuk zeď cihlová zeď obývací pokoj vytvořit nový interiér

Podívejte se také na interiéry, které jsme shromáždili ve vzrušující obrazové galerii. Představují mnoho nápadů na akcentovanou zeď. Určitě čerpáte inspiraci pro vlastní čtyři stěny!

V moderní koupelně je také místo pro akcentovou zeď

přízvuk obklady bílé dlaždice metra moderní koupelna

Dávejte pozor, na jakou barvu dáte přízvuk!

Akzentwand vytvoří svěží obývací pokoj s odstíny zelené

Klidné a zároveň osvěžující barvy si ve spací části přijdou na své

přízvuk zeď zelená přízvuk stěna pohodlí a svěžest

Koupelna dostává rustikální nádech

Akzentwand nápady na vybavení koupelny z přírodního kamene

Světlé barvy a vzory dělají ložnici opravdu útulnou

přízvuk zeď ložnice cihlová zeď neutrální barvy

přízvuk stěna ložnice modrá stěna ložnice stěna

přízvuk zeď modrá přízvuk zeď moderní jídelní kout

akcentní stěna ložnice světlý koberec světlo povlečení

Nápady na stěnu s akcentovanou stěnou pro vybavení malé ložnice

přízvuk stěna falc technologie útulná ložnice

Akzentwand nástěnná tapeta květinovým vzorem okořenit jídelní kout

Akzentwand nástěnná tapeta design domácí kanceláře

přízvuk zeď obývací pokoj cihlová zeď industriální nádech