kreativní design stěn s obrázky si udělejte dekoraci na zeď sami

Jednotlivá „umělecká díla“: takto do svého vnesete osobnost

Design obytného prostoru

Domov je zrcadlem osobnosti. Protože se chcete ve svých čtyřech stěnách cítit pohodlně, a proto se obklopujete věcmi, které máte rádi, a předměty, které jsou památnými předměty.

Šíří útulnost v bytě nebo domě a vypráví návštěvníkům příběh jeho obyvatel.

Kreativní design stěn s obrázky

kreativní design stěn s obrázky, kutilské projekty zdobí stěny

Dekorace s nezapomenutelnou hodnotou

Jaký je jeden z nejoblíbenějších suvenýrů z dovolené na pláži? Měkkýši Protože nám nejen připomínají čas, který jsme měli, ale lze je také velmi dobře použít jako dekoraci doma a zachránit tak pocit dovolené v každodenním životě. Pokud je ale nechcete jen tak položit na talíř svíčky, do misky, lucerny nebo lampionu, můžete je použít i k tvorbě věnců nebo nástěnných maleb. K tomu se skořápky jednoduše připevní horkým lepidlem na polystyrenový věnec nebo plátno. Trocha písku, několik trav nebo malé ozdobné kameny dělají umělecké dílo dokonalým.

 Můžete také kreativně vyzdobit své stěny naplaveným dřevem

kreativní design stěn udělejte si nástěnnou výzdobu sami naplaveným dřevem

kreativní design stěn udělejte si nástěnnou dekoraci sami pokojovou rostlinou z naplaveného dřeva

Pokud jste během dovolené v horách nasbírali několik kamenů, můžete je nahromadit a vytvořit malou horu kamenů, jako v zenové doktríně. Nejlepší jsou samozřejmě oblázky, protože ty se k sobě nejsnadněji připevňují lepidlem. Zenové kameny mají zajistit klid a rovnováhu, a proto jsou dobře umístěny v obývacím pokoji nebo ložnici. Pokud chcete učinit zvláštní prohlášení, umístěte kameny do hlubokého dekorativního rámu a zavěste jej na zeď.

DIY projekty s říčními kameny a naplaveným dřevem

kreativní nástěnný design dekorace na zeď sami vytvořte zenovou atmosféru

Trendem jsou nápisy z plechu nebo dřeva s motivy a smysluplnými rčeními. Můžete si je snadno navrhnout sami a napsat na ně velmi osobní motivy a výroky, které pro vás něco znamenají. Jednotlivě nebo ve skupinách mohou být uspořádány na příbornících, na policích nebo skříních nebo zavěšeny na zeď.

Nástěnná dekorace v zenovém stylu

kreativní nástěnný design dekorace na zeď sami vytvořte kameny zenovou atmosféru

kreativní design stěn udělejte si nástěnnou výzdobu sami ložnicí feng shui

Kreativní design stěn s obrázky

Chcete -li šířit více osobního vkusu, měli byste ozdobit obyčejné, bílé stěny přizpůsobeným designem, protože vždy vypadají trochu chladně a sterilně. Nejjednodušší způsob, jak je učinit útulnějšími, je zavěsit obrázky.

Zavěste černobílé obrázky na stěnu obývacího pokoje

kreativní design stěn s nápady na nástěnné obrázky

Originální nápady:

  1. 1.       Barevný hodgepodge

Použijte rámy v různých velikostech a různých provedeních a zavěste je vedle sebe a jeden pod druhé doprostřed zdi.

  1. 2.       rodokmen

Chcete -li to provést, namalujte strom na zeď rukou nebo pomocí šablony. Odspodu nahoru můžete na větve umístit fotografie svých praprarodičů, prarodičů, tet, strýců atd..

  1. 3.       časový paprsek

To nemusí být natřeno přímkou, vodorovně nebo svisle. Může také běžet v cikcaku nebo kruhu. Spojení z jednoho roku nebo jednoho obrázku na druhý nemusí být čára, ale lze jej také vytvořit pomocí malých stop, listů, ptáků, srdcí a dalších motivů. Vedle fotek napište rok a případně příležitost.

Další nápady na neobvyklé návrhy stěn najdete zde.

Umělecká díla “Foto”

Individuální může být nejen způsob, jakým jsou vaše fotografie zavěšeny, ale také způsob, jakým jsou navrženy. Nyní existují různé možnosti pro vývoj digitálních obrázků.

– Plakát

– Plátno

– akrylové sklo

– Alu-Dibond

– Forex

– lepicí fólie

Nápady na dekorace stěn s digitálními obrázky

kreativní design stěn s projekty pro kutily

Zejména s potisky na plátně můžete působivě zinscenovat fotografie z dovolené a rodiny. Online tiskové obchody nabízejí různé formáty, takže si můžete vybrat ten správný v závislosti na okolnostech zdi, na kterou chcete obraz zavěsit, a také na tom, co je zobrazeno. V zářivých barvách a z objednaného množství jednoho kusu můžete například na Letákový stroj Navrhněte své fotografie jako plátno nebo akrylové sklo. Díky speciálním panoramatickým formátům se vaše fotografie krajiny stanou uměleckým dílem. Fotografie památek, panoramat nebo slavných budov, které jste si přivezli z posledního výletu po městě, můžete zvěčnit obzvláště umělecky jako triptych na zdi.

Tímto způsobem si nejen přinesete osobní atmosféru do svého domova, ale také z něj uděláte uměleckou galerii.

Vystavte rodinné fotografie

kreativní design stěn s obrázky kutilské projekty nápady na dekorace stěn

Svérázné nástěnné malby jako dekorace

kreativní stěny na stěny zdobí obrazy na plátně