Jak vypadá udržitelný život v roce 2013? Nábytek s čistými liniemi vyrobený z regenerovaného dřeva, povlečení z organické bavlny, pohádková světla na solární pohon a sochařská výzdoba z dodatečně zpracovaného kovu jsou jen některé ze způsobů, jak se ekologický design v dnešním světě designu ukazuje. Ukázalo se, že co je dobré pro životní prostředí, je dobré pro vzhled vašeho domova! Výzdoba domu …

Na počest Dne Země 22. dubna vám dnes přinášíme nejlepší ekologické nabídky. Od recyklovaného březového nábytku až po organické lněné polštáře, níže uvedené položky dokazují, že nemusíte dost obětovat, abyste získali něco dobrého pro planetu. Bavte se procházením ekologických produktů, které následují! A nezapomeňte nám dát vědět o svých oblíbencích zanecháním komentáře ve spodní části příspěvku …

Ekologický nábytek

Začínáme řadou ekologického nábytku, který představuje to nejlepší v současném designu. Bamboo Juniper High Console / Barový stůl od Greeningtons je vyroben z udržitelného bambusu. Nemůžeme se rozhodnout, co se nám líbí víc: jeho jasné linie nebo karamelově zbarvený povrch.

Bambusová židle, dřevěná podlaha, dekorace domu

Bambusová jalovcová konzole jako domácí dekorace

Je to kabrioletový nábytek nebo je to nástěnné umění! Skládací stůl SquareME Palm je trochu obojí. Nemluvě o tom, že jej lze snadno skrýt, aby se ušetřilo místo … Proč ale chcete tento „zelený“ kousek schovat? Motiv dlaně dělá z tohoto stolu skutečnou ukázku, zatímco moderní design šetrný k životnímu prostředí, který používá dřevo certifikované Rainforest Alliance, odráží úroveň odpovědnosti za životní prostředí.

Rozkládací stůl šetrný k životnímu prostředí

ekologická červená stěna dřevo palmy dům dekorace

Čisté a jednoduché- to je vzhled skládané překližky a stolu! Tento kus je vyroben z recyklované březové překližky a zapečetěn lakem..

Ekologický stůl z překližky

Překližkový stůl šetrný k životnímu prostředí

Milujeme praktičnost a inovativní strukturu maltského konferenčního stolku navrženého Shinerem. Věděli jste, že přes lamely na povrchu stolu můžete zavěsit noviny nebo časopisy? Nemluvě o tom, že tento moderní kousek je vyroben z recyklované březové překližky a oceli!

Moderní ekologický konferenční stolek

Moderní ekologický konferenční stolek dřevěný dům dekorace

Dokončujeme sekci nábytku nábytkem z teakového křesla Valencia, aktualizované verze barcelonského křesla od Miese van der Rohe. Rozdíl: tento kus je vyroben ze dřeva, které vydrží v různých povětrnostních podmínkách. Tento ekologický předmět je vyroben z robustního lao teakového dřeva s jemnými zrny a lze jej složit na plocho pro snadné skladování.

Ekologické teakové židle

Ekologická židle z teakového stolu pro rostliny domácí dekorace

Ekologické osvětlení

Od recyklovaného dřeva až po design podobný korálům, následující ekologická řešení osvětlení tvoří většinu darů přírody. Jsme potěšeni moderním designem těchto lamp Jackson s černými tóny. Asymetrický stativ vyrobený z jilmového dřeva je nádherným kontrastem k hladkému stínítku, které tomuto zemitému dílu dodává moderní prvek. Tyto lampy jsou kombinací skandinávského a japonského designu a jsou vyleštěny ekologickou vodou ředitelnou barvou. Zmínili jsme se o tom, že dřevo bylo odebráno ze zbytků starých domů? …

Moderní staré dřevěné lampy

Moderní dřevěná lampa dekorace domu

Vsaďte na organický design! Jak báječná je závěsná lampa Coral 400 od návrháře Davida Trubridge? Různé velikosti a barvy zajišťují, že najdete perfektní výběr pro svůj interiér. Tento kus je vyroben z udržitelného bambusu a odráží složitost korálů. Krásná!

Závěsné světlo šetrné k životnímu prostředí

závěsná lampa šetrná k životnímu prostředí kolem dekorace zeleného domu

Nemohli jsme zastavit jen u jednoho článku Davida Trubridga! Závěsné světlo Hinaki 500 je dodáváno v jedné velikosti a má podlouhlý tvar, který je kónický nahoře i dole. Design podobný mřížce dodává intriky.

Udržitelné moderní závěsné světlo

udržitelný moderní přívěsek světle žlutá dekorace domu

Udržitelné ložní prádlo a polštáře

Není nic uklidňujícího, než být obklopen ekologicky šetrným textilem! Organická bavlna s povlakem na přikrývku + polštář je vyrobena z bavlny, která je ručně šitá v jižní Indii. Ve skutečnosti je 100% organická bavlna, která se používá při výrobě tohoto ložního prádla, certifikována podle Global Organic Textile Standard, což znamená, že textilie striktně splňují tržní kritéria.

Povlečení z organické bavlny

organická postel deka dekorace domu

Podívejte se na kolekci Beneath the Trees Collection od Bambeco, se lnem a organickou bavlnou. Při vytváření produktů byla věnována velká péče! Kolekce obsahuje povlak na peřinu, povlak na polštář a prostěradlo …

Udržitelné moderní ložní prádlo

moderní deka do postele žlutá bílá

Kolekce Twilight Time od Bambeco je také velmi oblíbená díky tkaným prošívaným texturám a voštinové bavlně. Různé barvy ložního prádla jsou velmi vhodné k zakrytí. Přikrývky, polštáře a ložní prádlo jsou součástí této kolekce …

Udržitelné ložní prádlo v modré barvě

 Udržitelná modrá poškození polštáře domácí dekorace

Poznáte kaleidoskop na polštáři na posteli výše? Podívejme se blíže … Polštář barevného kola nabízí výrazné barvy v přírodním organickém prádle. Crewelem prošitá vlna pomáhá vytvořit perfektní akcentní polštář. Někdy stačí jen odvážné prohlášení!

Polštáře šetrné k životnímu prostředí v jasných barvách

ekologický polštář barevná dekorace domu

Pro další možnost polštářů s ekologickou citlivostí se podívejte na tyto vyšívané bodové polštáře od West Elm. Ručně tkané vícebarevné nitě vytvářejí puntíkovaný vzor v texturovaném hedvábí.

Udržitelné polštáře

udržitelná dekorace polštáře

Ekologické věci pro otevřený prostor

Končíme řadou věcí, které pomohou oslavit sílu venkovního stylu. Tento solární světelný řetěz Jetson se skládá z 10dílné sady, která se aktivuje, když se den změní na noc. Díky stínidlům vyrobeným z nylonu místo papíru jsou tato světla ideální pro celoroční použití. Jen se ujistěte, že je sluneční kolektor na přímém slunci, je to tak jednoduché!

Solární pohádková světla

Slunce světle modrá červená zelená

Přidejte melodii zvonů ve svém příbytku pomocí této kolekce závěsných zvonů vyrobených z recyklované nerezové oceli. Vlákna jsou 7 stop dlouhá a jsou k dispozici tři typy, takže je můžete smíchat a vytvořit opravdu krásný zvuk!

Ekologické závěsné zvony

ekologický dekorativní dřevěný pes

A co nábytek, který může žít venku? Tato dřevěná laťová lavice od West Elm vám pomůže odložit nepořádek a poskytne vám pohodlné a moderní místo k sezení. S certifikovaným dřevem FSC (Forest Stewardship Council) si můžete být jisti, že tento kousek je dobrý jak pro životní prostředí, tak pro styl vaší zahrady. A nebojte se – lavička je odolná vůči povětrnostním vlivům!

Ekologická laťková lavička

ekologické lavicové polštáře

Proč byste své rostliny zasadili do něčeho jiného než do kontejneru šetrného k životnímu prostředí? Secí stroj Ecoforms Nova 8 je vyroben z obnovitelných a udržitelných vedlejších produktů. Myslíme si, že je to mnohem lepší alternativa než plast. To nemyslíš vážně? …

Udržitelný moderní hrnec

udržitelný moderní hrnec

Pokud jde o ekologický design, dáváte přednost modernímu vzhledu nebo zemitému stylu? Koupili byste si nábytek, postele, osvětlení a venkovní předměty, které ztělesňují zásady udržitelného života udržovat? Dejte nám vědět o svých oblíbených ekologických produktech zanecháním komentáře níže. Nezapomeňte nám sdělit, které z dnešních nabídek vás zaujaly …

Bambeco

2Moderní

Inmod

Vivaterra

West Elm

Kolekce Twilight Time