Jako většina lidí chceme všichni zhubnout rychle, bez námahy a trvale. Nyní se zdá, že nemocnice ve městě Thonon-les-Bains ve Francii nabízí řešení. Jejich takzvaná Thononova dieta dělá docela šílená tvrzení, dokonce i pro nárazovou dietu – zhubněte 5 až 10 liber za 14 dní! Stejně jako keto dieta má tento plán vysoký obsah bílkovin. Podle ní webová stránka Thononova dieta je jednou z nejrychlejších a nejefektivnějších! Pokračujte v čtení, abyste se dozvěděli více o novém výživovém trendu.

Thononova dieta je dieta s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem kalorií, která je údajně klíčem k jejímu údajně velkému úspěchu

Thonon Diet We Well je nový trend bohatý na bílkoviny

Co je Thononova dieta?

Po dobu dvou týdnů se omezte na 600-800 kalorií denně každý den. Neexistuje přesný příjem bílkovin, na který byste se měli zaměřit. Na to ale existuje velmi specifické menu.

K snídani byste si měli dát šálek neslazené kávy nebo čaje.

Někdy je povoleno stříkání mléka. Nebo skromná příloha, jako malý kousek celozrnného chleba. Oběd je vždy protein: jedno nebo dvě natvrdo uvařená vejce s nesolenou zeleninou nebo pošírované ryby s rajčaty. K večeři si dejte steak nebo šunku s volitelnou zeleninovou polevou. Podvádění je povoleno sedmý a čtrnáctý den. Alkohol je vždy zakázán.

Jen dát si k snídani čaj nebo kávu je docela extrém

Thonon Diet We Good je nový trend pro čaj nebo kávu bez cukru nebo mléka

Dvě vejce, doprovázená salátem, jsou extrémně omezujícím obědem, díky kterému je čekání na večeři bolest

Thonon Diet We Good je nový trend na oběd s vejcem a salátem

Ale k večeři řízek

Thonon Diet We Good je nový trend pro steaky a salátové večeře

Následuje fáze stabilizace, během které byste měli několik týdnů konzumovat 1 200– 1 500 kalorií denně. Trvání závisí na hmotnosti, kterou jste zhubli za 14 dní. To znamená jeden týden stabilizace na kilo. Cílem je vyhnout se jo-jo efektu.

Ráno si dáte jen neslazenou kávu nebo čaj, buď s malým množstvím jogurtu nebo sklenicí mléka, malý kousek chleba s trochou margarínu a buď ovoce, nebo sklenici ovocné šťávy. Oběd se skládá ze zeleniny se 100 až 150 gramy bílkovin ve formě masa, ryb nebo smažených vajec s neslazeným tvarohem a ovocem. Večeře se skládá z mísy domácí zeleninové polévky, malé brambory, malé porce bílkovin, zeleniny s trochou margarínu, krajíce chleba a ovoce. Občerstvení mezi jídly se skládá z jogurtu nebo tvarohu.

Fáze stabilizace je téměř stejně omezující jako prvních 14 dní

Thonon Diet We Well je nový trendový protein prostřednictvím mléka z masných vajec

Funguje Thononova dieta??

Teoreticky ano, i když podivné a monotónní menu bude pro většinu lidí pravděpodobně obtížné dodržet. Zpočátku můžete zhubnout, ale později nepřibrat, to by byl úplně jiný příběh. A v krátkodobém horizontu mohou lidé, kteří jedí převážně bílkoviny s nízkým obsahem vlákniny, trpět zácpou a malátností.

Zatímco na Thononově dietě určitě shodíte kila brzy, nerealistické tempo a nedostatek sodíku naznačují, že lidé ztrácejí hlavně vodu. To se samozřejmě vrátí, jakmile začnete znovu normálně jíst. Je pravda, že stabilizační fáze Thononovy diety má tomuto jo-jo efektu zabránit. Seznam přijatelných potravin není o moc lepší než ten, který byl první dva týdny. Pro většinu lidí nebude restriktivní dieta dlouhodobě realistická.

Přestože Thononova dieta na začátek trvá pouze 2 týdny, je velmi monotónní, a proto je velmi obtížné ji dokončit

Střevo Thonon Diet Wir je novým trendem zdravého stravování jablek místo sladkostí

Je Thononova dieta bezpečná?

Zkrátka ne. Na vlastních webových stránkách plánu výživy je uvedeno, že děti, starší osoby a těhotné ženy by nikdy neměly vyzkoušet Thononovu dietu. Jedinci s onemocněním srdce, nízkým nebo vysokým krevním tlakem a ti, kteří užívají léky, by se měli před zahájením Thononovy diety poradit s lékařem.

Pokud stále uvažujete o Thononově dietě, vězte, že to může zničit váš metabolismus. Je to proto, že všechny nárazové diety, které mají nebezpečně nízký obsah kalorií, zpomalují váš klidový metabolismus (počet kalorií, které vaše tělo spálí, když nejste aktivní). To může nakonec vést k nárůstu hmotnosti.

Profesionální dietologové místo toho doporučují zvýšit vaši fyzickou aktivitu a nahradit zpracované potraviny vyváženějšími alternativami bohatými na bílkoviny, tuky a komplexní sacharidy.

Rychlá ztráta kilogramů nadměrně zatěžuje tělo, které se snaží kompenzovat, jakmile má šanci

Diéta Thonon We Well, nový trend je šťastný a štíhlý

Střevo Thonon Diet Wir je nový trend s 10 kily off s thononem