בגדי עבודה של אנגלברט שטראוס

engelbert strauss: מבחר גדול, מוצרים באיכות גבוהה

אנגלברט שטראוס היא יצרנית מותגים גרמנית ויחד עם זאת הזמנת דואר וחברת קמעונאות. החברה מציעה בעיקר בגדי עבודה ומגוון רחב של מוצרים בתחום הבטיחות בעבודה.

הטווח מעוגל על ​​ידי ציוד משרדי, כלים, נעליים, בגדי פנאי וציוד תעשייתי. החברה ממוקמת בביברגמונד.

בגדי עבודה של אנגלברט שטראוס

engelbert strauss בגדי עבודה ובטיחות בעבודה צילום engelbert strauss

אנגלברט שטראוס בגדי עבודה ובטיחות בעבודה

אוסף בגדי עבודה של אנגלברט שטראוס ובטיחות בעבודה

אנגלברט שטראוס – סיפור ההצלחה של החברה

החברה מושרשת במסחר במטאטאים ומברשות שאוגוסט שטראוס התחיל. את המסורת המקצועית המשיך בנו, אנגלברט שטראוס. בשנת 1948 הוא הקים את מה שהיום החברה. עשר שנים מאוחר יותר, בשנת 1958, הורחב הטווח כך שיכלול טקסטיל. באמצע שנות השישים, אנגלברט שטראוס החליף את פעילותו להזמנת דואר. באותה תקופה לקוחות החברה הגיעו בעיקר מענף הבנייה. בשנת 1973 אנג’לברט שטראוס GmbH ושות ‘KG החלו לשלוח קטלוגים באופן קבוע. בשנת 1994 נבנה בבייברגמונד בניין חדש עם לוגיסטיקה במקום. זה הורחב בשנת 2000 ואף הוכפל כעבור חמש שנים. הגדלה נוספת התרחשה בשנת 2008. בשנת 2015 הורחב מיקום החברה כך שיכלול מספר רב של משרדים וחדרים שונים המשמשים להכשרה והמשך השכלה. בנוסף, נבנתה חנות דגל חדשה במיקום החברה. אבל אנגלברט שטראוס אינו פעיל רק במדינה הזו. החברה התרחבה בשנת 1996 ופתחה את חברת הבת הראשונה שלה באוסטריה, ליתר דיוק בלינץ. אך גם זה לא נעצר בכך, כיוון שחברות בנות באנגליה נוספו בשנת 2002. אחרים עקבו אחריהם בבלגיה, הולנד, צ’כיה, סלובניה, לוקסמבורג, שבדיה ושוויץ. בנוסף לעסקי הזמנת הדואר, החברה מפעילה חנות קמעונאית אחת כל אחת בברגקירכן בבוואריה, ביברגמונד בהס והוקנהיים בבאדן-וירטמברג. החברה עדיין בידי משפחה: היא מנוהלת על ידי בנו של מייסד החברה, נורברט שטראוס, אשתו גרלינדה והבנים הנינג וסטפן שטראוס. לפיכך החברה עצמאית במאה אחוז.

חנות בגדי עבודה אנגלברט שטראוס בסגנון תעשייתי

בטיחות ואיכות חנות בגדי העבודה של אנגלברט שטראוס

חנות בגדי עבודה של אנגלברט שטראוס

מוצרי אנגלברט שטראוס, חנות מקוונת וחנויות

אנגלברט שטראוס ידועה באיכות הגבוהה ביותר ובביצוע המעולה של מוצריה השונים. כך שניתן להניח בבטחה שתיהנו מהמאמרים השונים לאורך זמן. עם השנים, הטווח גדל בהתמדה, כך שהיום תוכלו לצפות למגוון רחב של מוצרים. האתר של אנגלברט שטראוס היא מאוד ברורה, כך שקל לנווט אל המוצרים הרצויים. גם כשאתה מחפש מציאות תמצא את מה שאתה מחפש בחנות המקוונת: מדור “מכירה” זמין למטרה זו. יתר על כן, כבר תודיע לך בדף הבית אודות חדשות בתחומים “גברים”, “נשים”, “ילדים” ו”נעליים “. זה גם מבטל את הטרחה של החיפוש. לחיצה אחת על הקטגוריה הרצויה ואתה בתמונה על המוצרים החדשים. גם תהליך ההזמנה בחנות המקוונת אינו מסובך לחלוטין וניתן לבצע אותו במהירות. הסחורה הרצויה תימסר בהקדם האפשרי. בעת התשלום ניתן לבחור בין רכישה בחשבון, תשלום מראש, כרטיס אשראי, מזומן במשלוח, הוראת קבע ו- PayPal. כמובן שאם תרצה, ניתן גם לבחור אמצעי תשלום אחר להזמנה אחרת מהאפשרות שבחרת בעבר. חנויות אנגלברט שטראוס, הנקראות “workwearstores ®”, מרשימות גם הן עם מבחר המוצרים השונים שלהן, עצות מצוינות מהצוות ועוד. למשל, אין בעיה לפנות לעובדים עם מגוון רחב של שאלות ובעיות. כאן תוכל להניח בבטחה כי תקבל תשובות מומחיות ומוכשרות שעוזרות באמת. כך שכדאי לא רק לבקר בחנות המקוונת, אלא גם בחנויות השונות.

אנגלברט שטראוס בגדי עבודה ובטיחות בעבודה בכפר

בקולקציית בגדי העבודה של אנגלברט שטראוס