וואבי סאבי הוא טרנד החיים החדש

“חוסר שלמות זה נחמד. טירוף מדהים. ועדיף להיות מגוחך לגמרי מאשר להיות משעמם לגמרי. ”כך אמרה פעם מרילין מונרו וזה חל על עיצוב הפנים בכל הכוח. היופי הלא מושלם והאסתטיקה של ייחודם של סגנונות הריהוט המודרניים המבוססים זוכים להכרה יותר ויותר. לאי -שלמות זו כבר יש שם משלה – וואבי סאבי – טרנד החיים החדש בריהוט. אם אינכם מכירים את המונח וואבי-סאבי, עליכם לקרוא הלאה, כי טרנד הפנים הנוכחי מיפן בטוח יכבוש את ליבם של חובבי קישוט מודעים ומגמות ודירות רבות בסערה. נראה לכם מה עומד מאחורי זה, מה חשוב ומה אתם צריכים כדי להיות מסוגלים לרהט את הבית שלכם במראה ואבי-סאבי אופנתי.!

מה זה וואבי סאבי?

סגנון הריהוט של וואבי סאבי הוא ההיגיון החדש

אם אתה חושב על הדבק הירוק החריף בסושי, אם אתה שומע על וואבי-סאבי, אתה מכוון רק בצורה גיאוגרפית. וואבי סאבי הוא מושג האסתטיקה היפני, מסורת המבוססת על זן בודהיזם המתמקדת בפשטות. מדובר בשלמות של הלא מושלם ושלמות הבלתי מושלמת. במילים פשוטות, במקום לחתור לבית המרוהט בצורה מושלמת, וואבי-סאבי רואה את היופי במרכיבים הפשוטים והטהורים. אולי תשימו לב שאפשר למצוא פילוסופיה זו גם במינימליזם ובשיק עלוב, אבל וואבי-סאבי הולכת צעד אחד קדימה. רהיט מוצב על פי קצוות, פינות ומוזרויות, במקום לבסס שלמות במראה ובברק. כל דבר ייחודי ואמיתי מוערך במיוחד. התוצאה הסופית – הרהיטים הלא מטופלים מזמינים אתכם לתחושת חיים חדשה המתאפיינת בשלווה, הרמוניה ורגיעה..

כיצד אתה משתמש ב- Wabi Sabi בבית שלך??

ריהוט ללא שלמות - הוכרז טרנד החיים החדש וואבי סאבי

וואבי-סאבי היא הרבה יותר מסגנון ריהוט, זו דרך חיים. וכמו כל הלך רוח, יש לה עקרונות. בראש ובראשונה הם: ריקנות אופטית, חומרים טבעיים, צבעים עדינים ועץ בהיר. לפני שנבחן את המרכיבים של וואבי סאבי בפירוט, נאסוף השראה ורעיונות מרהיטים מחומרים טבעיים ועיטורים בצבעים טבעיים רכים. רק לאחר שהכרת את הרעיון של טרנד החיים החדש תוכל להחליט אם סגנון זה מתאים לאישיותך. עַל Moebelideen.info תמצא הרבה רעיונות לריהוט, וכן סקירה כללית של צורות, חומרים וסגנונות ריהוט.

עץ גולמי, גוונים טבעיים וצורות ברורות

לא מעט מדי, וגם לא מעט מדי. צורות אורגניות וגוונים טבעיים רכים כגון בז ‘, לבן וחום בהיר שולטים בסלון זה. אבל זה לא מספיק להרגשה של רוגע ושלווה. כמה שמיכות פרווה וצמר ושני שטיחים, שנראים ביחד כמו נוף, מכניסים אותנו לאווירה חלומית.

קרמיקה היא הזכוכית החדשה

קבעו לפי וואבי סאבי - כך חיים היפנים

הרעיון של עץ טהור מתכתב באופן אידיאלי עם המראה הטבעי של קרמיקה ושיש. בין אם כלי אוכל, חפצי נוי או מנורות, קרמיקה היא המוקד בכל הקשור לקישוט לפי וואבי סאבי.

פוריזם לא מושלם

וואבי סאבי הוא טרנד החיים החדש ביפן

כשמדובר בחדר השינה, המיטה צריכה להיות פשוטה ופשוטה. פשוט לשים שמיכה נעימה וכרית עליה, זה נראה הרבה יותר נעים. מסגרות תמונות גם כאן אינן נחוצות כדי ליצור אווירה ביתית.

התבוננות פנימית ואינדיבידואליזם במקום מגמות

ריהוט מחומרים טבעיים - מגמות החיים של Wabi Sabi נמצאות ב

הרהיטים ללא רבב הם כמו נסיעה ללא זיכרונות. מְשַׁעֲמֵם! אין כמעט מגמה כללית בעיצוב פנים, האינדיבידואליזם חשוב יותר. הבית שלנו הוא ביטוי לאישיותנו והוא מתפתח מהר יותר מהטרנדים בסגנונות הריהוט ולעולם אינו מושלם. האם זה לא נחמד אם יש לך כרית ספה מהשוק במרקש על הספה האהובה עליך, בלי קשר אם המנורה בסלון סקנדינבית יותר? בטח, זה נראה יותר כאוטי, אבל זה מה שהופך את הריהוט למרגש, כי הריהוט תמיד חושף פן של האופי שלנו. דירות מרוהטות בצורה מושלמת הן כמו אנשים ללא רבב – משעמם!