Dlouho

Nejlepší je nalakovat si nehty sami. Pokud si netroufáte, můžete samozřejmě zajít k profesionálovi. Trvá to ale hodně času. Každá dáma si může lakovat nehty lakem na nehty. To vám ušetří cestu do nehtového salonu a můžete si například večer lakovat nehty na gauči. Je důležité, aby byla dodržována základní pravidla, aby byla výsledkem dobrá a dlouhotrvající manikúra. Vzory, barvy a vzory nehtů jsou hojné. Často s pokyny, jak to udělat sami, aby si to doma mohli vyzkoušet i nezkušení lidé. A vlastně, podle pravidla, kdo to zkusil, cvičí velmi rychle a po prvním neúspěšném pokusu získáte dobrý výsledek.

Lakování nehtů – perfektní, jako profesionálové

Malování nehtů - skvělý nápad

Lakování nehtů není tak obtížné, jak byste si mohli myslet. Je velmi výhodné nechat se hýčkat profesionálem v nehtovém salonu, ale někdy to prostě potřebuje být rychlé, peníze nestačí nebo si nenajdeme čas jít do nehtového salonu. Každý si tedy může perfektně nanést lak na nehty na ruce a nohy. Pokud by to měl být gelový lak nebo šelak nebo něco, co je obtížné nebo nemožné udělat doma, pak je výlet do nehtového salonu nutností.

Na tvaru nehtů hodně záleží

barevné akrilské nehty

Dokonalé nehty jsou znakem péče a ženskosti. Mohou být navrženy různými způsoby, protože kromě barev a motivů existují také různé tvary nehtů. V některých profesích by se měly používat obzvláště krátké a nenápadné nehty, ale pokud tomu tak není, nehty mohou být prezentovány velmi odlišně.

Jak dlouhé by měly být dokonalé nehty?

Kombinace barev - prostě nádhera

Délka nehtů je otázkou vkusu. Kromě vašeho vlastního vkusu je pro délku rozhodující to, jak se cítíte a můžete sami snášet délku nehtů. Někteří sní o mimořádně dlouhých nehtech, jiní dávají přednost přirozené délce nehtu vhodné pro každodenní použití, ale důležité je, jak jste na to sami připraveni. I krátké nehty mohou vypadat elegantně a perfektně se stylovými detaily.

Jak získám perfektně nalakované nehty

Fialové nuance pro každý vkus

V každém případě je dobrá příprava zásadní, protože jedině tak lak na nehtech vydrží déle a neodlepí se tak rychle. Nejprve by měl být odstraněn starý lak na nehty. Nyní můžete své nehty zastřihnout a nabrousit do správného tvaru. Přesně tak odstraňujete nebo pečujete o kůžičku. Poté přichází podsada nebo základní nátěr, který vyrovná nerovnosti na nehtu a vytvoří hladký povrch pro nanášení laku. Existují také takzvané drážkové výplně, které jsou vhodné pro velmi nerovné povrchy nehtů. Jakmile základní nátěr zaschne, lze nanášet barevný. Než to provedete, lahvičku důkladně protřepejte a naneste rovnoměrnou vrstvu směrem ke špičce nehtu. Nechte krátce zaschnout a naneste druhou vrstvu podle neprůhlednosti laku. Je lepší nanést dvě tenké vrstvy než jednu silnou, protože tlustá vrstva schne déle a je náchylná k poškození. Nechte znovu 5-6 minut zaschnout a brzy bude čas nanést vrchní lak. Uzavře nehty, dodá jim extra lesk a trvanlivost.

Zdobení nehtů lze nacvičit

Muffinový design nehtů

Bez ohledu na to, zda si nalakujete nehty sami, kamínky, samolepky nebo jednoduše ozdobíte třpytivým pudrem, rozhodně poutají pozornost. Existuje mnoho lidí, většinou žen, kteří dokonce nevědomky věnují pozornost nehtům nepřátelských lidí.

Upravené nehty v přírodních barvách nebo nenalakované

Ušlechtilý design nehtů

Přibalené lakované nehty jsou doplňkem mnoha žen. Podle trendu se opakovaně provádějí přestávky v lakování nebo se volí přírodní barvy. Dobré tužidlo na nehty zpevňuje nehty, vyrovnává rýhy, chrání před odštěpením a dodává nehtům ušlechtilý lesk.

Malujte nehty na nohou

Skvělý nápad na lak na nehty - skutečný poutač

Malování na nehty je ve skutečnosti trochu obtížnější než malování na nehty. Nohy potřebují pravidelnou péči, která je složitější než péče o ruce. Pokud nechcete jít na seznam specialistů, můžete si péči o nohy udělat sami doma se správnými přípravky na péči o nohy. Prvním krokem pedikúry je příjemná koupel nohou pro snadnější péči o již namočené oblasti rohovky a poté postupujte stejně jako u manikúry, dokud nebudete mít skvěle vypadající pedikúru.

různé nápady pro malování nehtů

Nehty bez alkoholu

Samolepky na nehty pro skvělé efekty

Královská modrá - krásná barva pro lakování nehtů

Jemný květinový design a matná barva

Skvělý design nehtů pro různé příležitosti

Nápady na zdobení nehtů

Vznešený design nehtů pro dobře upravené nehty

Ombre nehty - elegantní a dobře upravené

Nehty na nohou - nápady na lak na nehty Nápady na lak na nehty

Mramorové nehty ve žluté barvě

Jednoduché nehty pro každý den

vytvořit krásné nehty

Vlasy pěkně na nehtech

Krásné nehty - chlupatý příběh

Malování halloweenských nehtů

Podzimní déšť na nehty

Malování nehtů na Valentýna

Elegantní barevná kombinace pro malinové nehty

Halogenový lak na nehty - skutečný poutač očí

Třpytivá manikúra - elegantní design nehtů

Dětské modré nehty - skvělý design nehtů

Vtipné obrázky nehtů

Nejnovější trend - mramorové vzory na nehty

Zelené mramorované nehty - podívat se dvakrát

Francouzská manikúra pro milovníky

Halogenové barvy a zlaté nuance, trend roku 2017

Vesmírné nehty - prostě skvělé

Ombre nail design - pěkné rozhodnutí

Malování nehtů - to musíte milovat

Absolutní poutač - perfektní provedení

Elegantní a neobvyklé - černý matný s ozdobou

Zajímavý design nehtů - černá matná a stříbrná

Elegantní špičaté nehty - elegantní design

Tvar nehtů se může lišit, dokonce může být tak špičatý

Špičaté nehty - ne každý je může nosit

Malování špičatých nehtů kamennými ozdobami

Malování nehtů červenou barvou - klasika v manikúře

Filigránské obrázky na nehtech