originální design nehtů jarní exotické květiny

Po chladných zimních dnech chce každá žena vypadat moderní a krásná zároveň. Jaro nám dodává dobrou náladu a také vzbuzuje chuť experimentovat a zkoušet nové věci – ať už nové outfity nebo nový účes. To samé platí i pro nehtový design. Atraktivně navržené nehty také hrají hlavní roli v dokonalém jarním vzhledu. V tomto článku najdete několik skvělých nápadů na jarní design nehtů, které určitě najdou něco vhodného pro vás. Nechte se inspirovat!

Jarní design nehtů – trendy motivy

Jarní design nehtů

Barevné tečky s jarním designem nehtů

Květiny a pruhy originální motivy jarní design nehtů

Jarní květinové motivy nehtový design

originální design nehtů jarní exotické květiny

zajímavý design nehtů na jaře

Jarní velikonoční motivy nehtů

bílé květy lak na nehty světle modrý design nehtů jaro

Atraktivní nápady pro design nehtů na jaře

Jarní design květin na nehty originální nápady

Jarní třešňový design nehtů

Pro jarní design nehtů jsou vhodné všechny motivy související s touto sezónou – například motýli a květiny. Patří sem také vše, co souvisí s Velikonocemi – ostatně šťastný festival se koná také na jaře. A pokud jde o květinové motivy, je nejlepší zvolit typické jarní květiny – narcisy a lilie nebo sněženky jsou obzvlášť pěkné. Rozmanitost motivů pro jarní sezónu je ve skutečnosti obrovská a můžete také vyzkoušet mnoho zajímavých kombinací. Pro dokonalý design nehtů je nejlepší zajít do nehtového salonu. Pokud ale máte talent na malování, můžete si nalakovat nehty sami – tím také ušetříte spoustu peněz. A na trhu jsou také speciální samolepky s různými motivy, které se velmi snadno lepí na nehty – tato varianta je snad nejrychlejší a nejsnadnější a výsledek vypadá stejně efektně.

Jarní design nehtů – barevné trendy

Jarní pastelové odstíny designu nehtů

Pastelové barvy originální design nehtů jaro

Atraktivní barevné tečky na nehtovém designu

Design nehtů v jarních barevných trendech

originální nehtový design jarní geometrické motivy

zajímavý design nehtů modrá, zlatá a červená

Design nehtů jarní barevné trendy pastelové odstíny

Nehty v tmavě fialových stříbrných tečkách

Originální barevný design francouzských nehtů

Jednoduchý design nehtů v pastelových odstínech

Nehty s barevnými tečkami růžový lak na nehty

Nehty ve světle modrém originálním designu

originální design nehtů barevné tečky

Pokud jde o barevné provedení vašich nehtů na jaře, máte opravdu široké možnosti. Všechny světlé a jasné nuance jsou vhodné pro veselý design nehtů i pro efektivní kombinace mezi nimi. Experiment – například kombinace pastelových barev a jasných barev může vypadat opravdu skvěle! Díky jednodušším vzorům nehtů lze originální akcenty nastavit také pomocí třpytivých nebo ozdobných pruhů. Hravé varianty jsou opravdu moderní a ladí s jarním tématem – například design nehtů s barevnými tečkami bude rozhodně vypadat vesele a svěže. Tomu se meze absolutně nekladou – proto popusťte uzdu své fantazii a vyzkoušejte různé možnosti!

Moderní ombre nehty na jaro

Nehty s efektem ombre v pastelových barvách

Ombre nehty ohromující barevný design

Efekt ombre nehtů zajímavý design

Ombre nehty

Barvy efektu ombre na nehtech, které do sebe navzájem proudí

Efekt ombre nehtů

Nehty s duhovým efektem ombre

Ombre nehty růžové a bílé

Nehty na nehtech jsou růžové a oranžové

Pokud jde o jarní design nehtů, pastelové odstíny vypadají opravdu jemně a elegantně. Světle modrá, žlutá, růžová, zelená, fialová a bílá jsou v poslední době nejmodernějšími odstíny, které se navzájem obzvláště dobře kombinují. A opravdu atraktivní varianta je, když do sebe proudí dvě barvy – tomuto efektu se říká ombre a dnes je obzvláště populární – jak v nehtovém designu, tak ve vlasovém stylingu. Nezáleží na tom, jaké dvě barvy si vyberete – záleží na vašich osobních preferencích a vkusu, ale jedno je jisté – manikúra s efektem ombre vypadá opravdu úchvatně! A nejlepší na tom je, že je lze velmi snadno vyrobit doma – potřebujete pouze houbičku, dvě barvy laku na nehty dle vašeho výběru a odlakovač. Nejprve natřete první barvou celý nehet a nechte barvu dobře zaschnout. Poté naneste druhou barvu na spodní polovinu nehtu tak, že ji trochu rozetřete houbičkou nahoru, abyste vytvořili efekt ombre. Nakonec odstraňte přebytečný lak odstraňovačem laku na nehty. Vaše nehty na ombre jsou již hotové!

Design nehtů s třpytkami nebo ozdobnými pruhy

originální třpytky na nehty

Nehty s třpytivým růžovým lakem na nehty

elegantní design nehtů s třpytkami

Romantický třpyt s designem nehtů

Třpytky a květiny na nehty

Nehty v pastelových odstínech s třpytkami

Nehty ve žlutých třpytkách

extravagantní třpytky na nehty

fialové nehty se zlatým lemováním

růžový lak na nehty stříbrný lem

Lak na nehty broskvová barva se zlatým lemováním

Design nehtů s ozdobnými pruhy

Design nehtů s třpytkami je také velmi trendy na jaro. Skvěle předvedou vaši manikúru a můžete je buď použít k ozdobení celého nehtu, nebo jen přidat účinné akcenty. Další pěknou variantou na jaro je manikúra s ozdobnými pruhy. Jsou k dispozici v různých barvách, vyznačují se vynikajícím metalickým efektem a lze je snadno připevnit na nehty.