Nápady na stavbu zahradního domku

Představte si interiér romantického zámku – obrovský park po vzoru anglického zahradního umění, s úchvatnými vodopády a láskyplně uprostřed krajiny – čínský čajový pavilon, kde aristokracie tráví volný čas. Stačí zavřít oči, abyste oživili pavilon v nádherném parku minulosti. Nyní otevřete oči, protože můžete mít také romantický zahradní domek nebo zahradní domek na vlastní zahradě! Poptávka po dřevěných domech na zahradu se v posledních letech v Německu zvýšila a v dnešní době jsou zahradní domky velmi trendy. Více než 200 000 dřevěných domů na zahradu se prodává pouze na jeden rok v Německu. Vysvětlení rozkvětu zahradních domků samozřejmě existuje. Jsou letním altánem pro relaxaci a praktickým úložným prostorem pro veškeré vybavení zahradníka současně. Díky skvělému designu se dřevěný dům může stát také oblíbeným místem a skutečným poutačem na zahradě! Abyste mohli využívat všech těchto výhod svého zahradního domku, měli byste zvážit několik věcí. Dáme vám užitečné tipy pro výběr dokonalého dřevěného domu pro vaši zahradu, takže léto může přijít!

Zahradní přístřešek - pavilon na zahradě

Zahradní dům jako všestranný

Zahradní kůlnu navrhněte jako úložný prostor

Je to opravdu sen ležet v létě na vlastní zahradě na zářícím slunci a relaxovat. Mít zahradu také znamená spoustu práce a spoustu nástrojů. A kam dáváte všechny své nástroje? Úhledné v zahradní kůlně! V minulosti byly zahradní chatky většinou stavebními chatami, které sloužily jako úložný prostor. V současné době můžete na trhu najít tolik moderních dřevěných domků pro zahradu, které jsou mnohem více než jen skladiště a skuteční univerzálové. Abyste se nenechali zmást různorodým talentem a velkým výběrem zahradních altánů na trhu, doporučujeme vám podívat se na nabídky od Pineca podívat se na. Najdete zde nejen mnoho návrhů, ale také odborné rady ohledně správného dřevěného domu. Se správným designem může zahradní kůlna poskytnout jak praktické místo pro zahradní nářadí, tak pohodlné ubytování pro majitele zahrad a jejich návštěvníky. S ohledem na to je velmi důležité, abyste měli jasno o účelu zahradního domku. Pokud chcete jen dát kola a hrábě do zahradního domku, nepotřebujete celý srub. Pokud ale plánujete navrhnout dřevěný dům venku jako útočiště, pak je rozhodující design a územní plánování. V závislosti na zamýšleném použití musí být použity různé materiály.

Dřevěný dům na zahradě – od plánování až po stavbu

Navrhněte si moderní zahradní domek na vlastní zahradě

Pokud jste se již rozhodli, k jakému účelu bude váš zahradní domek sloužit, pak přistupte k dalším krokům – výběru materiálu a stavby. Aby takový dům na zahradě vypadal v zimě opět útulně jako příjemný obývací pokoj, kancelář nebo knihovna, musel by být postaven obzvlášť solidně. Nejoblíbenějším stavebním materiálem je bezpochyby dřevo. Je univerzální a flexibilní v designu a nabízí vysokou úroveň zabezpečení. Výběr materiálu pro vaši zahradní boudu opět závisí na plánování. Pokud chcete na léto jen úložný prostor nebo dětský domeček na hraní, pak nepotřebujete tak silné stěny. Obecně platí, že čím silnější materiál, tím odolnější. Na trhu najdete prvky domů, které jsou sešroubovány nebo jsou k dispozici jako systémy šroubů. Bez ohledu na to, jaký typ budovy si vyberete, doporučujeme nejprve vyhledat odbornou radu. Má -li však zahradní domek sloužit jako dokonalé útočiště, musí být samozřejmě pohodlně navržen a vybaven.

Nastavte zahradní domek jako zahradní salonek: přírodní dřevo má přírodní nádech

Postavte zahradní domek ze dřevěného domu

Moderní zahradní domky mohou vypadat jako malá, nezávislá a krásná studie

Postavit nebo koupit dřevěný dům na zahradě?

Ať už jako útulný relaxační pavilon nebo skladovací kůlna, zahradní domky mají sílu proměnit váš vlastní domov v oázu relaxace. Doufáme, že vám naše tipy pomohou najít správný zahradní domek pro vaše potřeby a užít si čas na zahradě. Těšte se na první sluneční paprsky a příjemné hodiny pod širým nebem, protože největším štěstím je cítit přírodu!

Zahradní přístřešek má na zahradě všestranné využití