Při výběru tetování byste si měli být vědomi jeho významu. Nedělejte chybu z lehkomyslnosti nebo nedostatku informací. Trendy v tetování nejsou povrchním módním trendem, který lze po nějaké době zavrhnout. V mnoha případech tetování uchováváme velmi dlouho a jejich odstranění je poměrně obtížné. Runy mají velmi propracovaný vzhled a jsou také velmi univerzální. Stále jsou ideální pro ženy i pro muže. Kromě toho mají vždy hluboký význam, který může být současně velmi univerzální. Rádi vám pomůžeme se správným výběrem.

Trendy v tetování dostávají do popředí naši postavu

3 D Ideas - Tattoo Trends 2020

Původ run

Všechny tetovací trendy jsou tu proto, aby ještě více zdůraznily naši osobnost. Runy mají své starověký původ a hluboký význam, a proto jsou velmi populární. Díky svému abstraktnímu charakteru působí také mimořádně aktuálně. Je nepravděpodobné, že by rychle zastarali.

Runy jsou starodávná severská abeceda. Podle legend jsou mytičtí Bůh Odin vytvořeno. Mnoho historiků se však domnívá, že byl poprvé použit v Dánsku ve 3. století. Název pochází ze slova „runar“, což znamená něco jako tajemství nebo magie.

Runy jsou skvělým zdrojem inspirace pro tetování

Velké znamení - Tattoo Trends 2020

Jak runy obohacují trendy tetování?

Runy jsou zjevně přínosem pro fanoušky tetování. V různých variantách existuje široká škála symbolů. Pohybují se mezi 16 a 31. Existují také germánské, skandinávské a dánské runy. To je ohromné ​​množství způsobů, jak se vyjádřit, nemyslíš? Symboly obvykle znamenají přírodní předměty nebo zvířata. Většina z nich však působí abstraktně a jsou spojeny s celou řadou povahových vlastností.

Skvělý runový symbol pro prst

Malý prst - trendy tetování 2020

Tipy pro výběr tetování

Runové trendy tetování pro větší sebevědomí

Jak již bylo řečeno, runy mohou symbolizovat různé povahové vlastnosti. Proto byste se v ideálním případě měli zapsat do nejnovějších trendů tetování. Rozhodujete se pro tetování, což znamená charakterové vlastnosti, které chcete rozvíjet nebo posilovat. Hluboko analyzujte svůj vlastní postoj a proveďte vhodné rozhodnutí. Existuje velký výběr, a to je právě to, co to občas ztěžuje. Pokud však vyberete příslušný symbol, pravděpodobně se poté budete s tetováním cítit jistěji.

Runy lze nakreslit v různých velikostech

jednoduchý nápad - trendy tetování 2020

Vyjádřete svou osobnost prostřednictvím symbolů přírody

rostliny

Aktuální trendy v tetování jsou inspirovány přírodou. Různé rostliny jsou také spojeny s určitými povahovými rysy nebo hodnotami, o které se člověk snaží nebo je zvláště oceňuje. Pokud máte rádi přírodu, můžete si z runových znamení vybrat vhodný symbol.

Zde jsou příklady z různých runových abeced

Řada nápadů - Tattoo Trends 2020

Různá zvířata

Symboly zvířat jsou v trendech tetování velmi oblíbené a objevují se v runách. Podívejte se na různé varianty! Nejprve udělejte velmi intuitivní volbu. Pak si podrobněji přečtěte, jaké povahové vlastnosti mají severské národy s příslušnými zvířaty spojené. Zvažte také, jak je tento specifický symbol zvířat interpretován v současné kultuře. Pokud se po provedení tohoto hloubkového výzkumu stále ztotožňujete s odpovídajícím symbolem zvířete v runách, pak byste mohli bezpečně přejít k tetování.

Pod runami určitě najdete takové symboly, které odpovídají vašemu postoji

Ruka - sada značek - Tattoo Trends 2020

Složité zprávy

Pro složitější tvrzení můžete kombinovat několik různých runových symbolů. Samozřejmě to vyžaduje více času a musíte více přemýšlet o tom, kde by pro to bylo správné místo na vašem těle. Ale měli byste se odvážit, pokud na to máte chuť. Protože symbolika těchto znamení je dokonale vhodná pro komplexní, smysluplná a hluboce individuální sdělení.

Trendy tetování runy jsou vhodné pro ženy i pro muže

Malé znamení - Tattoo Trends 2020

Další informace o významu run naleznete v tomto skvělém videu!

Někteří dávají přednost složitým symbolickým zprávám!

Pánské tetování - trendy v tetování 2020

Zde je příklad tetování, které se skládá ze symbolů zvířat a písmen

Boční značky - trendy tetování 2020

Další velmi moderní interpretace runových tetování

Trendy v tetování 2020 - dámské tetování

Trendy v tetování 2020 - obrázek jedné ruky - boční obrázek na prstech

Trendy v tetování 2020 - jedna ruka

Trendy v tetování 2020 - malá ruka

Moderní trendy v tetování mají za cíl vyjádřit osobnost

Trendy v tetování 2020 - dobrý nápad

Trendy v tetování 2020 - tetování na všech prstech

Trendy v tetování 2020 - různé nápady a znamení

Runové tetování je skvělý nápad na zdobení zad

Trendy v tetování 2020 - různé runy na zádech dámy

Trendy v tetování 2020 - dvě různé ruce

Trendy v tetování 2020 nápad člověka

Další nápady pro kreativní využití tetování runy

Trendy v tetování 2020 tetování na zádech

Trendy v tetování 2020

Skvělé trendy tetování prstem 2020

Různá znamení - trendy tetování 2020