Nechte si vytetovat rukáv s kmenovými motivy

Když si necháte vytetovat paži, jděte do toho nebo jděte domů. Tyto návrhy nejsou pro slabé povahy, ale určitě udělají dojem. Tetování s plným rukávem je vynikající volbou pro ty, kteří si chtějí na ruce namalovat celé mistrovské dílo. Pokud si nejste jisti, který design je pro vás nejlepší, podívejte se na tyto originální nápady na tetování rukávů pro muže.

Získání tetování na půl rukávu: Nápady pro muže

Pánské tetování s polovičním rukávem

Abyste vzbudili dav, nemusíte zvedat celou paži. Poloviční tetování je ideální volbou pro ty, kteří chtějí skrýt umělecká díla do kanceláře nebo na formální akci, ale nebojí se je vypustit ve správný čas. Vyberte si horní polovinu paže pro snadný přístup nebo spodní polovinu, pokud dáváte přednost tomu, aby vám design lezl po ruce a prstech.

Tetování s plným rukávem

Pánské tetování s plným rukávem

S tetováním s plným rukávem neuděláte chybu. Od japonských návrhů po něco černobílého je na výběr tolik možností. To je také vynikající volbou pro ty, kteří si chtějí nechat udělat tetování na záda.

Nechte svou osobnost prosvítat na kůži a noste s sebou vždy umělecké dílo!

Tetování na rukávu s lebkou

3D tetování lebky

Udržujte to strašidelné a chladné současně s tetováním na rukávu lebky. Jsou k dispozici v různých provedeních, takže si můžete vybrat ten, který vám a vašemu stylu nejvíce vyhovuje. Ať už se rozhodnete jít naplno a znovu vytvořit realistickou kostru kaskádovitě padající dolů po vaší paži, nebo dáte přednost něčemu jemnému, určitě upoutáte pozornost všech!

Kmenové tetování na rukávu

Pánský tetovací motiv Tribal

Nechte svou hrdost na své dědictví prosvítat kmenovým tetováním. Tyto návrhy jsou složité, výkonné a úžasné, tak jak jste je mohli překonat? Pro maximální reflexi kultury najděte umělce, který se specializuje na region. Tímto způsobem získáte malé mistrovské dílo!

Ježíškové tetování na rukávu

Ježíš tetování 3D

Ukažte svou lásku a víru Ježíšovým tetováním. Tento design je věnován celé paži a je podmanivý a krásný. Můžete se rozhodnout, že budete mít Ježíše uprostřed díla nebo vedle dalších významných tetování. S něčím tak úchvatným nemůžete pokazit.

3D tetování na rukávu

Sleeve tattoo 3D

Je to kresba nebo je to skutečný život? Každý se bude divit, když uvidí tyto 3D tetování. Vyberte si hyperrealistický portrét milované osoby nebo něco abstraktního. Nebo se rozhodněte pro biomechanický design! Tato tetování vypadají skvěle, když jsou provedena správně. Ujistěte se tedy, že najdete renomovaného umělce, který přesně ví, jak namalovat toto ošidné umělecké dílo. Věřte nám, stojí to za to.

Keltské rukávové tetování

keltské tetování rukávy skvělé nápady

Ukažte svou lásku ke Keltům tímto indoevropským tetováním. S tradičním propleteným vzorem nebo vojákem jsou tyto návrhy nadčasovou volbou. Typická keltská umělecká díla mají různé uzly a vzory; Jsou snadno rozpoznatelné a stojí za každý cent. Takový směr vám umožňuje být kreativní, takže se nebojte, že tetování bude komplikované!

Tetování s drakovým rukávem

Tetovací drak s plným rukávem

Od návrhů japonského stylu až po něco středověkého, v dračí tetování je tolik možností, jak si vybrat. Budete je chtít všechny! Kousek můžete vyplnit barvou, aby lépe vycházel. Pokud však dáváte přednost něčemu monochromatickému, můžete se rozhodnout pro tvar černého inkoustu, který splyne se zbytkem vašeho tetování. Bez ohledu na to, jak to chcete stylizovat, vždy máte s sebou jedno z nejsilnějších a nejstatečnějších mýtických tvorů.

Vikingské rukávové tetování

Význam vikingského tetování

Pociťujte s pomocí tohoto rukávového tetování, jak vám severská krev proudí v žilách. Vikingové, jeden z nejdivočejších vojáků všech dob, jsou perfektní volbou pro silné a odvážné muže. Zkombinujte portrét s jinými germánskými vzory, jako jsou mytologické postavy, lebky a motivy plachty. Tyto styly vypadají nejlépe jako plný rukáv.

3D barevné tetování pro muže

Rukáv tetování kmenové motivy muž

3D tetování pro muže

Nápady a návrhy tetování s plným rukávem

Biomechanické tetovací rameno

Biomechanika tetování předloktí

Návrhy tetování pro muže nápady a inspirace

Návrhy tetování lebky

Biomechanika tetování 3D rukávů

keltské tetování pro muže

Kmenový ramenní hrudník s tetováním na rukávu

3D tetovací náboženské motivy

3D tetování horní části paže geometrické

Samurai Tattoo Full Sleeve Chest

Návrhy tetování rukávů pro muže

Rukáv tetování složité japonské motivy

Tattoo dragon předloktí

Návrhy tetování rukávů pro muže

Mužské tetování draka

Rukáv tetování složité vzory

3D tetování Ježíši

Pánské tetování je skvělé

Tattoo arm man podvodní svět

nechat si vytetovat rukáv

Lucerna tetování lucerna skvělý design

3D tetování strašidelná lebka

Tribal Tattoo Full Sleeve velmi detailní

Mužský kmenový tetovací rukáv na hrudi

Kmenový tetovací muž velmi komplikovaný

Kmenový tetovací štít a kopí