cool milovníci tetování prstem

Affiliate tetování je v poslední době stále oblíbenější a není to náhoda. Jsou super romantičtí a prostě ideální pro páry, které stále věří v rčení: „Dokud nás smrt nerozdělí“. Partnerská tetování jsou obzvláště rozmanitá a v tomto článku vám přinášíme více než 30 inspirativních nápadů a motivů. Pro manžele, snoubence nebo prostě milence jsou naše návrhy prostě dokonalé a zajišťují, aby se vztah časem nerozpadl. Doufejme, že mezi níže uvedenými fotografiemi najdete nejlepší téma pro vás a vašeho partnera!

Partnerské tetování jako skutečný důkaz lásky

Partner ruce tetování červené srdce

Partnerské tetování je skutečným důkazem lásky. Kromě toho, že jste romantičtí, můžete být i velmi styloví. Podívejte se na naše nápady a přesvědčte se sami! A jak jsem řekl výše, tyto druhy tetování jsou obzvláště rozmanité. Nechat si vyrýt jméno svého partnera do srdce může být klasické, ale existuje mnoho dalších způsobů, jak být originální! Například jemné tetování prstů, které vypadají naprosto nádherně. Nebo originální tetování na zápěstí, na kotníku, na krku, za uchem – možnosti jsou téměř neomezené! Část těla a velikost motivu závisí na vašich osobních preferencích a touze, zda má být tetování nápadné nebo spíše jemné. Můžete se také rozhodnout pro elegantní černobílé tetování a také barevný motiv.

Partnerské tetování: kotva

Kotva tetování prsty bokem manželský pár

Doporučujeme, abyste si vybrali design tetování s partnerem – měl by to být motiv, který se líbí oběma a který odpovídá vašim individualitám a temperamentu. Například vidí velmi romanticky Kotevní tetování na. Kotva symbolizuje domov, takže toto tetování je ideální pro manželské páry. Můžete si udělat tetování na malý prst nebo kombinovat kotvu s jiným motivem – například iniciály nebo datum narození vašeho partnera jako tetování na prsty.

Tetování se symbolem nekonečna

romantické tetování růže znamení nekonečna

Romantické motivy jsou velmi oblíbené pro partnerské tetování. Jedním takovým je například znak nekonečna, který znamená věčnou lásku. Motiv můžete také kombinovat s jinými – například s malými květinami, srdíčky atd. Stejně skvělým nápadem by byly dva různé motivy, které se navzájem doplňují, například čajové sáčky a čajové šálky. Vy a váš partner si nemůžete nechat udělat tetování na stejnou oblast těla. Popusťte uzdu své fantazii a vyjádřete svou kreativitu!

Nápis v rukopisu partnera

Tetovací šipka s nápisem slova

Bylo by obzvláště originální a osobní, kdyby na vás byl vyryt rukopis vašeho partnera. Samozřejmě je můžete kombinovat s jinými motivy podle svého výběru. Jediné, co musíte udělat, je napsat slova na kousek papíru a najít zkušeného tatéra, který je dokáže přenést na vaše tělo. Tetování s iniciálami vypadá velmi stylově a subtilně. Existují dvě varianty – každý partner obdrží iniciály toho druhého, nebo kombinaci písmen obou. Zkombinujte iniciály s jinými krásnými vzory a vytvořte docela zajímavé tetování.

Prstenové tetování pro manželské páry

Prsten tetování manželský pár originál

Další skvělý nápad pro manželské páry je prsten tetování. Tenhle není nijak zvlášť nápadný a může vypadat docela stylově. Můžete tetovat nejen prsteny, ale také malé diamanty nebo květiny. Zvláště romantické by bylo také první písmeno jména partnera na prstu.

Tetování pro páry se společným koníčkem nebo povoláním

Chemický vzorec tetování partnera

Máte stejnou práci nebo stejného koníčka? Nechte si vytetovat tetování s partnerem, který je k němu připojen! Pokud se oba zajímají o fotografii, chemii, psysiku atd., Pak můžete přemýšlet o vhodných předmětech, které by vypadaly cool a neobvykle. Neméně romantickým nápadem by bylo získat hluboké výroky a citáty z vašich oblíbených filmů nebo knih. Další romantické nápady pro páry najdete na našich fotografiích. Motiv ve skutečnosti není důležitý – je důležité, aby se to líbilo oběma!

Tetovací originální motivy čajové sáčky šálek čaje

Souřadnice tetování milující pár romantický

Inspirativní citáty pro partnerské tetování

Zámek klíčového tetování partnera

Partnerské tetování cool manželský pár

Partnerské tetování

Tetování pro milovníky

Pulzní tetování originální vzhled

Tetování pro páry stylizované šipky

Partner tetuje velké listy

zajímavé tetování kříž milenci

Partner tetování srdce počáteční

Tetování pro páry slona se srdcem

skvělé tetování páry lišek

Partner tetování půlměsíc a hvězda

Tetování prstem pro páry

romantické tetování manželský pár srdce dopisy

Stylové tetování pro páry

Partnerské tetování prstových diamantů

Kotva tetování římské číslice datum narození

Tetování na zápěstí

Tetování římské číslice datum svatby

Partner tetování origami nádherný vzhled

Počáteční tetování partnera

Partnerské tetování prsty

Tetování pro partnery a přátele

Pár tetování nohou skvělý nápad

Stylové partnerské tetování

Tetování milující pár barevných kruhů

Stylizovaný pár zamilovaných květin Tatoo

Partner tetování květiny

Partnerský tetovací motiv mandaly