Nápady na tetování

Tetování je v dnešní době oblíbenější než kdy dříve. Než se necháte tetovat, inspirujte se, udělejte si čas a dvakrát si to rozmyslete. S tolika nápady na tetování máte z čeho vybírat. O to je rozhodování tím obtížnější, protože tetování je něco, co zůstane na kůži po celý život. Proto je důležité o tom několikrát přemýšlet. Pokud už své tetování nechcete, můžete si ho nechat odstranit. Odstranění tetování s sebou však nese určitá rizika. Při rozhodování o tetování byste proto měli zvážit také téma odstranění. Kromě toho existuje bezpočet nápadů na tetování, které mohou být fascinující. Abyste byli svým tetováním nadšení, měli byste se také porozhlédnout po tatérovi, důvěřujte pouze někomu, kdo má spoustu zkušeností a dobrých referencí, můžete také sbírat doporučení od přátel.

Neobvyklé nápady tetování pro každý vkus

Nápady na tetování - tetování vodovými barvami pro ženy

Pro první tetování by mohlo být lepší začít s něčím malým. Zamyslete se nad tématem. Co by mělo tetování sdělovat a vyjadřovat, má to být zpráva nebo vzpomínka, která zůstává na kůži. Některá tetování se dělají pro zkrášlení jiných tetování. Někdy se ke stávajícímu tetování přidá nové tetování. Staré tetování je tedy překryto novým, větším a na stejném místě vznikne zcela nové tetování.

      Grafické nápady na tetování

Nápady na tetování - grafika  Květiny vhodné k tetování na záda, na páteř

Nápad na tetování 3D vážky pro ženy

Nápady na tetování pro ženy-3D vážka

Jako ženské tetování se obvykle volí menší motivy. Malé tetování vyhovuje jemné dámě. Muži dávají přednost něčemu hrubému a nápadnému. Motivy mužských tetování jsou většinou spíše strašidelné obrázky, od biblických motivů a zvířat po mimozemské tváře. Velmi oblíbení jsou také keltští a indičtí kmenové.

Silná paže, jako stroj

Pánské tetování na paži - velmi zajímavý motiv

Nápady na tetování mandaly, oblíbený motiv tetování žen

Motiv tetování mandaly

Prvky mandaly v tetování vypadají velmi jemně. Mandala má v asijském světě magický význam a je symbolem harmonie a rovnováhy. Mandala znamená „kruh“ a prohloubení v mandale vyvolává naši koncentraci, takže určité formy řeší určité oblasti naší psychiky.

Láska tetování a tetování přátelství

Love tattoo - myšlenka tetování na prokázání lásky

Milostné tetování se často tetuje jako fyzický důkaz, stejně jako Freundschfatstatoos – jako důkaz skutečného přátelství. Obvykle se tetují oba partneři. Motivy jsou samozřejmě srdce, ptáci, klíče a zámky nebo symboly nekonečna, ale velmi často jsou nápisy vytetovány se jménem milované osoby.

Nápad na rodinné tetování

Tetovací design pro přátelství, život nebo rodinu

Toto tetování může být tetování lásky, ale také rodinné tetování, které zobrazuje rodiče a tři děti jako hvězdy. Ale nakonec je důležité, aby tetovaný rozuměl významu tetování sám. Neměl by vždy existovat smysl nebo konkrétní důvod. Někteří nositelé tetování prostě považují určitý motiv za krásný a nechají si jej vytetovat.

Přátelské tetování, odpovídající dílky skládačky

Několik nápadů na tetování na jednom těle

Pánské tetovací šablony

Jméno, datum narození, motto nebo oblíbené citáty – písmo hraje rozhodující roli ve všech tetovacích písmech. Písmo vytváří vizuální vnímání a expresivitu toho, co je napsáno. Na internetu existuje celá řada aplikací pro generování tetovacích písem, kde můžete zadat svůj text a po výběru písma si také stáhnout hotový design tetování. Při výběru písma by měla být vzata v úvahu několik základních pravidel, aby měl dobrý nápis. Pokud je například několik řádků a malých písmen, je lepší zvolit písmo s několika rozkvěty, jinak hrozí, že bude psaní obtížně čitelné. Zde jsou žádanější tiskací písmena nebo rukopis. V případě tetování písma sestávajícího z jednoho slova jsou rozkvěty povoleny a slouží jako dekorativní prvek.

Muži tetování na předloktí

Mnoho lidí se nechává tetovat i po prvním tetování, dokud nemají tetování po celém těle. Mnoho nápadů na tetování je také inspirováno světem celebrit. Bez ohledu na motiv by pro vás vaše tetování mělo mít smysl a hodnotu, bez ohledu na to, zda v sobě nese hluboký osobní vzkaz, nebo jen zobrazuje roztomilé malé zvíře, které jste milovali. V neposlední řadě, aby byla vaše očekávání překročena – dvakrát si to rozmyslete a důvěřujte jen dobrému tetovači.

Strom - symbol nové životní síly a růstu

jednoduché listy, krásný motiv tetování

Jednoduché listy, krásný motiv tetování

Květiny jsou velmi oblíbené a vždy milým tetovacím motivem       Lapač snů akvarel tetování

slunečnice

Sloní skládačka

Neobvyklý motiv tetování

Z lásky ke psovi

Ptačí klec

prostě barevná růže

skvělý tetovací motiv

Pánské tetování

Pánské tetování

Indiánské tetování

Měsíční květiny - cool tetování

Něco pro muzikanty a zpěváky

skládačka - malá a parta

Puzzle tvář

Náboženské motivy jsou také často tetovány

Rameno robota - perfektní provedení

Partnerské tetování s malými roboty

Růže jsou klasika

Růže je velmi oblíbeným tetovacím motivem

krásná kombinace květiny a želvy

Motýli za svobodu

typický ženský motiv - často se nosí jako šperk

zajímavý ženský tetovací motiv

Cool cherry blossoms - akvarel tetování

Lapač snů - motiv tetování indického původu