feather-tattoo-Zajímavé_barevné_tribal_feather_tattoo_on_rib-side

Peří tetování je jedním z nejvyhledávanějších tetování vzhledem ke své kulturní symbolice a dědictví. Přichází v různých stylech a provedeních a má význam, který většinou odpovídá charakteru ptáka, kterého představuje. Peří tetování má jedinečný unisex tetovací prvek, který má obvykle symbolický význam. To by bylo s tetováním z. B. schopnost vnímat let buď emocionálně, mentálně nebo kreativně.

Peří tetování jako ozdoba těla

tetování z peří

Některé návrhy tetování peří jsou docela čisté a elegantní a efektivně odrážejí typické znaky různých druhů ptáků, které zobrazují. Peří tetování orla, pštrosa, páva nebo jiného ptáka intuitivně naznačuje charakter ptáka. Některé peří od některých ptáků, jako je orel, např. B. se nazývají posvátné atributy. Dalším dominantním znakem tetování peří je svoboda, protože pírko může ve větru snadno létat. Tetování pavího peří je obzvláště oblíbené u žen kvůli kráse a barvám, které má.

Peří tetování s efektem akvarelu

tetování peří vodní barva

Jedna zajímavá věc na tetování peří je skutečnost, že jej lze nosit na jakékoli části těla. Může být samozřejmě také kombinován s jinými vzory tetování, což přispívá k docela přitažlivému vzhledu. Níže uvedené tetování černého peří vypadá na klíční kosti chladně a velmi jednoduše jako druh ptáka, ze kterého pochází.

Peří tetování přichází v různých provedeních a je ideální pro muže i ženy. Zvláště pěkné vypadá tetování peří nosí na spodní části paží. Šipkovitý design tetování vypadá na mužské paži docela pěkně.

Peří tetování s ptačí motivy

 

tetovací peří s ptáky

Tetování peří ve spodní části ramene poskytuje jedinečný obraz, zejména v kombinaci s jiným tetováním. Směs mnoha různých barev dodává tetování vizuálně podmanivý vzhled.

Návrhy tetování peří symbolizují různé věci v mnoha kulturách, jako jsou domorodí Američané, kteří nosí tetování z peří, aby naznačili své bohaté dědictví nebo se spojili se svou duchovní stránkou. Většina lidí si vybírá peří tetování ptáků, s jejichž postavami se chtějí ztotožnit.

Potetovaná předloktí

význam tetování peří

Peří je často považováno za symbolický význam, protože patří k jednomu z nejkrásnějších živých věcí obdařených neuvěřitelnou schopností létat. Není pochyb o tom, že peří zůstane oblíbeným designem tetování, pokud jde o vzhled a význam. Jakmile však projdete nějakým folklórem, kulturními významy a tradicemi, rychle zjistíte, že peří se často používá v návrzích tetování k označení smyslu života a v Connected se přenáší se svobodou, nezávislostí a triumfem. Někdy mohou také představovat schopnost ukázat vlastní individualitu.

Barevné tetování

tetovací pírko

Spodní tetování je dobrým mixem jiných tetování. Design vypadá na paži docela pěkně. Tento atraktivní vzhled je výsledkem jedinečné barevné kombinace. Tetování peří je vhodné pro ženy, které mají rády barevné směsi.

Peří tetování symbolizuje různé vlastnosti, jako je pravda, odvaha, statečnost, svoboda, cestování a další, které mohou být spojeny s ptáky. Některé kultury a civilizace považují peří za zprávy z duchovního světa. Spodní tetování je skvělé pro muže i ženy, zvláště když se nosí na viditelnějších částech těla.

Symbolický efekt peří

tetování s peřím

Mezi indiány – původními Američany – má tetování peří význam duchovní ochrany. Lapač snů, známý indiánský folklorní symbol, nese pírko, které by údajně setřelo zlé sny. Peří symbolizuje ochranu, jako amulet v jiných kulturách. Peří bylo dokonce součástí oděvu, který nosili domorodí Američané na různých ptácích, kteří ukazovali na jejich individuální stav. Často věřili, že správné pero vám poskytne ochranu před duchovním světem.

Paví peří – symbol otevřenosti

tetovací pírko

Barevné tetování

Pero a inkoust

tetování z peří

Tetovací peří s ptáky

tetovací peří s ptáky

význam tetování peří

Barevné tetování peří  Barevné tetování

 

 

Tetování na zádech

Tetování peří za uchem

Pero a srdce

Pírko a pták  Peří tetování s šipkami

význam tetování peří  Kompas pro tetování peří

tetovací peří s ptáky

indiánští indiáni

Náramkové tetování

tetování s květinami

Zpět tetovací peří

Tetování na zápěstí

Indické tetování tetování s peřím

šablony tetování peří

Symbolický efekt peří

Paví peří a šípy

tetování peří

Tetování jako náramek na zápěstí