Krátké svatební šaty se stanou horkým hitem roku 2020. Pokud tedy letos plánujete svatbu a stále jste nenašli ty správné svatební šaty, můžete se spolehnout na zkrácené modely.

Celkově se věří, že svatební šaty by na nich měly mít něco tradičního. Ale i oni jsou ovlivněni módními trendy. Stejně jako jakýkoli jiný typ oblečení se trendy a styly svatebních šatů neustále mění. V současné době existuje pouze jedna tendence na přehlídkových molech a ve svatebních buticích. Trendy krátké bílé šaty se stávají absolutním favoritem, získávají si stále větší oblibu mezi návrháři a také mezi stylovými nevěstami. Bez ohledu na to, zda je to po kolena nebo něco pod kolena, se krátké modely svatebních šatů objevují všude.

Krátké svatební šaty jsou novým trendem pro rok 2020

krátké svatební šaty na svatbu 2020

Krátké svatební šaty jsou čerstvým odklonem od tradičních modelů od podlahy ke stropu a zároveň jsou praktické a flexibilní. Vzdušné svatební šaty se hodí do matriky. Ty také na tanečním parketu uříznou jemnou postavu a budete se cítit jednoduše rozkošně.

Krátké šaty jsou vhodné pro jakýkoli svatební styl.

I letos nás těší rozmanitost modelů. Od vintage šatů 20. a 60. let až po elegantní a moderní modely svatebních šatů, vždy najdete ty pravé svatební šaty pro každý vkus.

  • Vintage krátké svatební šaty – pro nádherné šaty ve stylu 20. let vyberte takové, které jsou dlouhé po kolena a obohacené o peří nebo třásně. Pro ženy, které dávají přednost mírně delším modelům, jsou alternativou šaty s délkou mírně pod kolena nebo až ke kotníkům. Tyto vintage svatební šaty, doplněné klasickou krajkou, vypadají perfektně.

Buďte moderní a stylovou nevěstou

designové svatební šaty neobvyklých střihů

  • Moderní krátké svatební šaty – zatímco klasické nevěsty volí svatební šaty, které se dlouho vlečou, současná nevěsta volí krátké šaty s efektním designem. Vyberte si aktuální, netradiční a šik model se stylovými detaily!
  • Krátké bílé krajkové šaty – svatební šaty s krajkou mají tradiční vzhled. Tato jemná tkanina je oblíbenou nevěstou již několik generací. I přesto krajka nikdy nevyjde z módy. Pokud souhlasíte, ale jste spíše v moderním stylu, proč se pro svůj velký den nerozhodnout pro krátké krajkové šaty?

Princeznovské svatební šaty pro každé roční období

krátké svatební šaty pro princezny

  • Krátké svatební šaty s dlouhým a krátkým rukávem – zatímco krátké svatební šaty bez rukávů nebo s ramínky jsou vhodnější pro svatbu na jaře a v létě, modely s dlouhým rukávem mohou vypadat perfektně v každém ročním období. Dlouhé rukávy dodávají ženskou eleganci i těm nejkratším modelům svatebních šatů. Rukávy jsou často vyrobeny ze stejné látky jako korsáž. Ve většině případů je vyrobena z klasické krajky. Krátké rukávy naopak dodávají svatebním šatům vyvážený a roztomilý vzhled. Při pohledu z jiné perspektivy mírně připomínají klasické tričko a poskytují svěží a jednoduchý styl. Měli byste věnovat pozornost specifikům vaší postavy a dobře si promyslet, kolik kůže chcete ukázat. V opačném případě může svatební oblečení vypadat příliš uvolněně.

Zkombinujte svatební šaty s odpovídajícími doplňky a buďte vrcholem před oltářem!

Dalších 20 úžasných svatebních šatů pro vaši nezapomenutelnou svatbu

Módní model s krátkými krajkovými rukávy od Justina Alexandra kolekce svatebních šatů justin alexander

Ideální svatební šaty pro svatbu matriky

jednoduché svatební šaty pro státní úřad

Módní krátké bílé šaty se stávají absolutními favoritkami mladých nevěst

snové a trendy krátké svatební šaty

Jednoduché a ušlechtilé, co víc říct!

jednoduché bílé šaty na svatbu 2020

Naeem Kahn je známý svými neobvyklými modely

naeem khan model krátkých svatebních šatů

Krajkové svatební šaty od La Sposa

la-sposa-krátké-svatební šaty-pro-2020

Krátké svatební šaty – Lillian West Spring Collection

lillian west jarní kolekce svatebních šatů pro rok 2017

Absolutní vrchol retro svatby

svatební šaty naeem khan s třásněmi

Krátké rukávy dodávají vyvážený a roztomilý vzhled

krátké retro svatební šaty na vintage svatbu

Efektní svatební šaty s třásněmi od Naeem Khan

naeem-khan-vintage-svatební-šaty-2020

Krátké svatební šaty Oleg Cassini s dlouhým rukávem

Krátké svatební šaty Oleg Cassini pro stylovou nevěstu

Krátké retro svatební šaty od Temperley

temperley-krátké-svatební šaty-pro-2020

Krajkové šaty z kolekce San Patrick

san-patrick-krátké-svatební šaty-pro-2020

V mnoha internetových obchodech, jako je např www.milanoo.com, můžete dokonce najít své krátké vysněné šaty a hned si je objednat!