Svatební šaty - tipy na výběr

Každá pohádka končí svatbou snů a vítězstvím lásky. Svatební den je také nejemotivnější událostí v reálném životě. V tento významný den chce každá žena vypadat úchvatně – magicky krásné svatební šaty, které odrážejí krásu věčné lásky! Aby se tento sen stal skutečností, vyžaduje hodně příprav a plánování. Doprovázíme vás na romantické cestě od přípravné fáze po nákup svatebních šatů!

Hledání „snu v bílém“ začíná „Řekni ANO“

Zjistit to

Všechny ženy sní o ideálních svatebních šatech od dětství. Buďme upřímní – přípravy na svatební den začínají roky před sňatkem. Najít ideální šaty pro nejromantičtější den vašeho života však může být někdy výzva. Poradenství a zkoušení se nikdo nevyhne. Prvním bodem plánu „Můj sen v bílém“ je rozhodnout o stylu a střihu šatů, abyste zúžili kruh hledání. V zásadě můžete na sociálních sítích sbírat skvělé nápady, ale užitečné návrhy svatebních šatů získáte pouze v obchodě se svatební módou. Odborníci na svatbu jsou vám k dispozici se slovy i činy a jako víla kmotra z Popelky by vaší kouli lásky vykouzlili ohromující záchod. Dobrým příkladem individuálních a vysoce profesionálních rad je Avinia.de – příjemné a luxusní prostředí, kde na vás první den zkoušení čekají vaše vysněné šaty!

Hledání dokonalých svatebních šatů - rady při nákupu svatebních šatů

Střihy svatebních šatů – takhle se svatební šaty hodí hned!

Střihy svatebních šatů - takhle se svatební šaty hodí hned!

Konečně nadešel čas: svatební šaty jsou poprvé vyzkoušeny! Aby byl první pohled do zrcadla v obchodě se svatební módou opravdu fantastický, měli byste zvolit „třídu místo masy“. Každý rok se podíváme na to, jak pokračují sezónní trendy ve svatební módě. Včera byly krajkové svatební šaty nošeny na mole v New Yorku, Madridu a Miláně. Dnes doporučujeme, abyste tomu nevěnovali maximální pozornost Módní trendy, ale dejte to siluetě, která vám nejvíce vyhovuje. Nejdůležitější věcí není to, co je uvnitř nebo ven, protože to je váš horečný den a pouze vaše vize pro svatební šaty je zásadní. Zde jsou střihy svatebních šatů a několik cenných tipů, které vám pomohou ujasnit si vizi vysněných šatů:

Střihy svatebních šatů - perfektní svatební šaty pro vás!

  • Áčkové šaty

Svatební šaty ve tvaru písmene A se těší mezi nevěstami velké oblibě. Díky úzkému střihu topu je dekolt jemně zdůrazněn. Tekutá sukně skrývá zóny na nohou, břiše, hýždích – vše, co způsobuje nepohodlí. Pokud usilujete o štíhlou, elegantní a vizuálně prodlouženou siluetu, pak je to pro vás ideální linie střihu.

  • Vévodkyně / princezna

Sníte o tom, že budete stát před oltářem jako princezna? Rozhodněte se pro linii vévodkyně. Tyto klasické svatební šaty zvýrazní váš štíhlý pas a problémové oblasti zůstanou skryty pod objemnou spodní částí. Proto je princezna svatebních šatů snem z jemného tylu téměř pro všechny ženy

  • Řadím

Tento střih je zaměřen na všechny budoucí nevěsty, které chtějí zdůraznit své ženské křivky a štíhlý pas a schovat boky. Šaty I vám dodají jemný a andělský vzhled a v kombinaci s dlouhým vlečkem vytvoří elegantní a královský vzhled.

  • Říše

Empírové šaty vytvářejí optický klam, který tlačí váš pas pod hruď. Sukně volně padá a hraje si kolem problémových oblastí. Důraz je kladen na dekolt, paže a ramena. Řada empire cut okoření váš vzhled žensky a něžně.

  • Linka na trubku a rybí chvost

Tato ohromující linie řezu vyžaduje odvahu a dokonalé tělo. Šaty nejlépe zdůrazní vaše ženské křivky a vytvoří brilantní vzhled. Stehna a hýždě budou ve stínu. Trubkové šaty vypadají nádherně bez nadměrných ozdob a třpytivých flitrů. Je to oblíbená linie křesťana Christiana Diora. Jednou řekl: Tajemství elegance spočívá v jednoduchosti věcí.

  • Mini šaty

Mini střih okouzlí přírodní krásu a vaše ženské kouzlo. Dekolt je jemně zdůrazněn a vaše sexy a brilantní svatební boty jsou v centru pozornosti. Pokud máte krásné, dlouhé a štíhlé nohy, měli byste se rozhodnout pro mini svatební šaty.

  • Pouštní šaty

Pouzdrové šaty jsou ideální pro ženy, které mají štíhlou postavu, dlouhé a krásné nohy a drobné problémové partie. Střih Etiu dává díky své jednoduchosti elegantní a moderní vzhled.

Svatební šaty jsou láska na první pohled!

Tipy pro výběr svatebních šatů

Je jen jedna velká láska za celý život, stejně jako svatba! Pocit brnění „mých šatů“ lze přirovnat k lásce na první pohled. Vyberte si proto svatební šaty, se kterými jste naprosto spokojené a ve kterých se budete cítit krásně a pohodlně. Pouze úsměv, který vychází zevnitř, vás rozzáří ve svatební den! Doufáme, že pomocí našich tipů najdete svatební šaty svých snů a ozdobíte je rukama své milenky!

Snové svatební šaty vašich snů