לדברי אזוטריסטים, לכל אבני הריפוי יש אינדיבידואליות ומשימה ספציפית משלהן. הם נתפסים כיצורים חיים עצמאיים בעלי רטט גבוה יותר מאיתנו בני האדם. על ידי שמירה על אלה סביבנו, האנרגיה שלנו עולה לרמה גבוהה יותר. גבישי הסלע, שהוא הסוג הברור ביותר של קוורץ, אמרו כי סייעו לאנשים רבים לפתח את כוחם האישי בעניין זה. לכן אנו עוסקים במאפיינים הספציפיים שלו במאמר זה. סגולות הריפוי של קריסטל סלע לא ממש הוכחו מדעית. עם זאת, בהחלט יש לכך הסבר פסיכולוגי גרידא שהיינו רוצים להעלות בדעתכם. להלן נדווח על כך ולאחר מכן נשתף אתכם בתיאוריה האזוטרית הכללית בנוגע להשפעות של ריפוי אבנים. לבסוף, אנו מסכמים אילו מאפיינים ספציפיים מיוחסים לגבישי סלע.

רבים מאמינים בהשפעות של ריפוי אבנים 

קריסטל סלע - ריהוט פנים בעיטור אבן יקרה

קריסטל הסלע – הרפתקה מרפאת

מציאת גבישי סלע בטבע היא הרפתקה גדולה בפני עצמה. חלקם עצומים ויכולים להיות באורך של יותר מכמה מטרים. ניתן למצוא אותם במקומות שקשה להגיע אליהם, כמעט בכל יבשת בעולם. משיכתם החזקה מביאה אנשים רבים לחפש אותם בהרים מחוספסים, לעיתים בסיכון חייהם.

למפגש עם גבישי הסלע באמצע הטבע בהחלט יש אפקט מרפא בפני עצמו. אתה מכניס חלק מהטבע הגולמי והחוזק הזה לביתך כאשר אתה קונה גביש סלע. עובדה זו בלבד, בשילוב עם המראה היפה, הטהור והשקוף של גבישי ההרים וצורותיהם יוצאות הדופן משפיעה על נפשנו. הם מייצגים אנרגיה, שמחה, פוסטטיביזם. יש בהם גם משהו אקזוטי, כך שהם גורמים לנו לחלום ובכך מעלים אותנו מעט מעל המציאות היומיומית.

אזוטרים מאמינים שאבני ריפוי הן יצורים חיים

קריסטל סלע - רעיונות לאדמה אפורה

אבני ריפוי מחדשות את עצמן

בדיוק כמו כל אבני הריפוי, לגביש הסלע מיוחסת היכולת להתחדש ולצמוח בעצמה. זה נותן לך את ההזדמנות הייחודית לשבור את הלולאה הסגורה של אנרגיה שלילית. הדאגות, הפחדים, העצבנות וחוסר הביטחון שלנו נמשכים לרטט הגבוה יותר שלהם. בתורכם יש לכם את היכולת לפזר זאת לאנרגית הריפוי של הפלנטה והיקום שלנו.

זה לפחות ההסבר האזוטרי. מחקרים מדעיים מכחישים את העובדה כי לאבני ריפוי יש את היכולת להביא את הביתקים שלנו לאיזון. עם זאת, זה לא גורם להם לאבד את הפופולריות שלהם. כמה הסברים מדעיים  כמו זה מתקרבים לצומת בין מדע לאזוטריות.

את גבישי הסלע ניתן למצוא בכל רחבי העולם 

קריסטל סלע בגוונים שונים

גבישי סלע לפיתוח האישיות שלכם

כאשר אתה מרגיש שאתה עובר שלב של התחדשות אישיות, גביש הסלע יכול לסייע לך בתהליך זה. הוא מביא עמו אנרגיות חזקות ויכול להביא תכונות נסתרות לפני השטח של הדמות שלנו. זה נשמע נהדר, אבל זה יכול גם להיראות מפחיד עבור אנשים מסוימים. לא תמיד אנו מודעים למוטיבציה שלנו. לפעמים אנו מפחדים מהפוטנציאל והעוצמה שלנו. במובן זה, גביש הסלע עלול להוביל לקונפליקטים פנימיים בלתי צפויים. במוקדם או במאוחר עלינו להתמודד עם זה. אבל זה לא תמיד חייב להיות מיד!

אתה צריך להחליט בעצמך אם הרגע הזה הגיע עבורך באופן אישי. אם לא, ייתכן שתזדקק לאבן ריפוי כרגע כדי לתת לך סבלנות ואיזון מביא. כדי להימנע מקונפליקטים זה יהיה מתאים יותר מגביש הסלע, המניע בבירור את האנרגיות סביבך בתנועה מהירה.

בעזרת אבן מרפא תוכלו להכניס את ההרמוניה של הטבע לביתכם

סלע קריסטל אבנים מרפאות פלא

זנים וצורות מעורבות

ישנן כמה צורות מעורבות נפוצות של גבישי סלע ומינרלים אחרים. כאלה ידועים הם הריפוי הפופולרי ואבנים יקרות כמו קוורץ ורדים ואמטיסט, למשל. יש גם וריאציות שונות בין גבישי הסלע הטהורים. הם נבדלים זה מזה בעיקר בצורתם. כמה דוגמאות כאלה הן קוורץ שלד או קוביות. בהתאם למאפיינים האישיים ולרצונותיך, זה או זה יכול להתאים במיוחד עבורך.

ישנן וריאציות שונות של אבני הרים 

מצב רוח אקזוטי - קריסטל רוק נהדר

עיצוב ועיצוב פנים

בשל הצורות השונות והמראה השקוף, גבישי סלע נראים כאופציה טבעית לחלוטין לקישוט פנים עכשווי. ריהוט פנים מינימליסטי, סקנדינבי ונייטרלי גורם להם להיראות כמו מבטאים מסוגננים ויחד עם זאת מושכים את העין. פינות כהות יותר בחדרים שונים יכולות להפוך לפיכך לגולת הכותרת הבהירה והמרגשת. בשל אופין האינדיבידואלי, הם אידיאליים לחדרי עבודה, חדרי שינה, פינות קריאה נעימות ומקומות אחרים בהם אתה אוהב להיות לבד עם עצמך..

גבישי סלע הם רעיון קישוט נהדר

אבן חן מחודדת מסלע קריסטל

אמנים רבים חשים השראה מגבישי רוק

גבישי סלע על משטח מראה רחב

לגבישי הסלע יש את הכוח לקדם את התפתחות האישיות שלנו

רקע שחור - קריסטל סלע מודרני

ישנם גבישי סלע קטנים, אך גם גדולים מאוד שיכולים להיות באורך של עד שני מטרים 

רעיונות לשולחן עם קריסטל סלע

מציאת קריסטל Brg היא הרפתקה בפני עצמה 

רעיונות מעולים אבנים קריסטל

מדענים עדיין ספקנים לגבי ההשפעות של ריפוי אבנים, אך הן נותרו פופולריות במיוחד

רעיונות יער - רעיונות טבע - קריסטל סלע