חורף ללא איש שלג הוא בלתי נתפש עבור אנשים רבים. נתוני השלג אפילו נעשים במרץ ובאפריל, מכיוון שמזג האוויר בגרמניה קר בהרבה בהשוואה למדינות אחרות באיחוד האירופי. מסיבה זו, צוות המערכת שלנו ירצה לנצל את ההזדמנות הזו ולהציג את נתוני השלג הטובים ביותר שניתן לראות כיום באינטרנט. כן, קראת אותו נכון (דמויות שלג!), מכיוון שצוות המערכת שלנו ירצה לחשוב “מחוץ לקופסה” ולהציג מבחר דמויות שלג המעוצבות עם מוטיבים ייחודיים. תוכל לברר אילו מוטיבים צוות המערכת שלנו ירצה להציג בפירוט רב יותר בנקודות הבאות.

Tinker צורות יצירתיות יחד עם הילדים שלך

יצירת צורות

הפוך את איש השלג לא טיפוסי לעצמך

האם אתה מכיר את ההרגשה כשהגיע הזמן ליצור את דמויות השלג ואתה יכול לעשות רק איש שלג רגיל? כן, כולנו יודעים זאת, אך אל דאגה. המצב הזה לא יחזור על עצמו שוב עם מעט דמיון ויצירתיות.

הרעיון הבא נחשב פופולרי מאוד ופופולרי ביותר.

איש השלג נחשב לסמל של זמן החורף. ניתן לראות מאות אנשי שלג שוב ושוב מדי יום, המעניקים לאווירה חורפית של סביבתנו. ילדים אוהבים את דמויות השלג האלה ויוצרים קונסטרוקציות שונות שחשובות גם ליצירתיות של הקטנים. מומחים סבורים שילדים תמיד צריכים לנסות רעיונות חדשים ומעניינים יותר כדי לשפר כל הזמן את צורת החשיבה שלהם. מסיבה זו, כדאי לבצע מבחר של אנשי שלג פופולריים.

נעלי חורף משומשות משפרות את הצורה בצורה חיובית

דמויות שלג יצירתיות של איש השלג (7)

 הראו לילדיכם דמות שלג בעלת השפעה ייחודית, כגון איש השלג האקרובטי. מדובר בעיצוב של איש שלג רגיל לחלוטין הפוך. התחילו בכדור השלג הקטן ביותר וצרו את הצורה המוכרת. אתה יכול למקם את זרועותיו של איש השלג על הקרקע כך שזה ייראה כמו תנועה אקרובטית. תהיה יצירתי!

יצירת איש שלג יצירתי אינה קשה בימים אלה, אך עליך לבחור את החומרים הנכונים. אז השתמש בבגדים ישנים, נעלי חורף ואביזרי חורף כדי ליצור צורה יצירתית ומסוגננת. טלפונים סלולריים ישנים פופולריים השנה והם משמשים לעתים קרובות, מכיוון שמעריצי DIY רבים מבצעים דמויות שלג שמסתכלות על הטלפון הסלולרי או פשוט מבצעות שיחת טלפון. חשוב לבנייה שתשתמש ברעיונות עדכניים מחיי היומיום שלנו.

הפוך את איש השלג האקרובטי לעצמך

דמויות שלג יצירתיות של איש השלג (9)

מוטיבים של סרט טינקר מתוך שלג

האם אתה חובב קולנוע? מה דעתך להפוך את גיבורי הסרט האהוב עליך בעצמך? דמויות “מלחמת הכוכבים” הן כמה מהרעיונות הטובים ביותר בתעשיית הקולנוע. ילדים ומבוגרים אוהבים את הסרט הזה והיו רוצים לקבל דמות שלג בצורת השחקנים הפופולריים. מכיוון שמדובר ביצירת פיסול כלשהו, ​​כדאי שיהיה לך ארגון מתוכנן לחלוטין. קודם כל, מומלץ לבצע את נתוני השלג בטמפרטורות סביב 0 מעלות. בשלב זה קל מאוד ללחוץ על השלג מכיוון שטיפות המים הקטנות אינן קפואות. כיצד לעצב בצורה מושלמת את הצורה הרצויה. סרטים כמו “קונג פו פנדה”, “מיניונים” ו”לגו “הם בין הבחירות הפופולריות ביותר בקרב ילדים.

הטינקר דארת ‘ויידר מחוץ לשלג. מגניב נכון?

סרט דמויות שלג (4)

צור דמות “קונג פו פנדה” דינמית

סרט שלג דמויות (5)

עכשיו יש לך את הרעיון בראש, אבל אנשים ממשיכים לשאול את עצמם: האם אתה צריך כלים מיוחדים כדי ליצור את דמויות השלג? התשובה לשאלה זו תלויה כמובן ברעיון שלך. במילים אחרות, ככל שדמות השלג קשה יותר, כך צריך יותר כלים וכוח כדי לייצג את התוצאה הסופית בהצלחה. עקומות, קצוות וצורות מיוחדות ניתן לצערנו לא רק להתעסק בשתי ידיים. קל יותר לעבד את הפרטים הקטנים של כל צורה בעזרת כפות, סכינים או מקלות. הקפד ללבוש כפפות כדי להימנע מפגיעה בידיים או מקור. לדמויות שלג גדולות או קשות יותר משתמשים גם בדליים עשויים שלג שנוצרים בעזרת מסורי שרשרת.

האם תרצה לשתף ילדים אחרים ברעיונות שלך או להדהים את השכנים? אז גלריית התמונות שלנו מציעה את מקור ההשראה המושלם לדמות שלג חכמה ויצירתית. הראו את כישוריכם ויצירתיותכם!

 ילדים אוהבים רעיונות יצירתיים עשויים עשויים משלג

דמויות שלג יצירתיות של איש השלג (8)  בעלי חיים דמויות שלג (1)

סיימו את נתוני השלג המשעממים!

בעלי חיים דמויות שלג (2) בעלי חיים דמויות שלג (3)

הכלב שלך בהחלט יאהב את הרעיון הזה!

בעלי חיים דמויות שלג (4) בעלי חיים דמויות שלג (5)

תרסיסי צבע יוצרים דמות שלג מציאותית

בעלי חיים דמויות שלג (6) בעלי חיים דמויות שלג (7)

יצירת דמויות קטנות זה כיף

עיצוב רעיונות קונסטרוקציות יצירתיות דמויות שלג

בעזרת סכין לעיצוב ההצללה

רעיונות לצורה אופנתית אינדיבידואליות בעבודות יד

משפחה שלמה שלג תמשוך את תשומת הלב!

עיצוב אחיד

שתייה גדולה במיוחד? רעיון טוב!

טיפים לרעיונות צורה אופנתיים קונסטרוקציות יצירתיות

טינקר שני רובוטים מתוך שלג בפירוט רב

סרט שלג דמויות (1) סרט שלג דמויות (2)

השתמש בשטח שלפני הבית

סרט שלג דמויות (3)   דמויות שלג יצירתיות של איש השלג (1)

אקרובטי ויצירתי

דמויות שלג יצירתיות של איש השלג (2) דמויות שלג יצירתיות של איש השלג (3)

תהנה מעבודת היצירה שלך

דמויות שלג יצירתיות של איש השלג (4) דמויות שלג יצירתיות של איש השלג (5)

קבעו את הצורה לפי טעמכם

דמויות שלג יצירתיות של איש השלג (6)