התאורה בחדר האמבטיה היא היבט חשוב לא פחות בעיצוב החדר הזה כמו הבחירה של ריהוט האמבטיה עצמו.זה בתורו קשור לתחושת הרווחה במקום הפרטי ביותר בבית כולו. יחד עם זאת, המטרה היא ליצור חדר אמבטיה מודרני שבו הפונקציונליות היא בראש סדר העדיפויות. המפתח כאן הוא במקורות האור העקיפים! חדר הרחצה בתאורה עקיפה יוצר אווירה מודרנית עם אפקטים של תאורה רכה. זה בדיוק מה שהשורות הבאות מסבירות: כיצד לשלב תאורה עקיפה בחדר האמבטיה.

תאורה עקיפה בחדר האמבטיה משפיעה על גורם התחושה בחדר הרחצה המודרני

תאורה עקיפה מראה אמבטיה להאיר

תאורה עקיפה לאמבטיה היא רק חלק מתפיסת תאורת האמבטיה

אכן, ישנן דרכים רבות לעצב תאורת אמבטיה. אבל יש כמה דברים שבהחלט עליך לשקול אם אתה רוצה חדר אמבטיה נוח. חדר אמבטיה מואר להפליא הוא תוצאה של שילוב של תאורה ישירה ועקיפה.

תאורה ישירה לאמבטיה, המכונה עדיין תאורה בסיסית, יוצרת בדרך כלל צללים.

זה לא המקרה באור עקיף. המשמעות היא שמעבר לתאורה בסיסית, חדר אמבטיה מודרני זקוק גם לתאורה עקיפה, המכונה גם תאורת רקע. וזה קורה בעיקר באמצעות כתמי תקרה, זרקורים שקועים, פסי LED ותאורת LED משולבת. האור העקיף פחות אינטנסיבי מהישיר. זו הסיבה מדוע זה משמש בעיקר כאור אפקט. אבל לא רק. כי לפעמים תאורת המראה יכולה לשמש כתאורה בסיסית בחדר האמבטיה.

אתה מרגיש נינוח ורענן בחדר אמבטיה מואר כראוי

תאורה עקיפה חדר אמבטיה אורות יוצאי דופן עיצוב חדר אמבטיה מסוגנן

למרות שתאורה עקיפה אינה מתאימה לתאורה בסיסית, יש לה חשיבות ניכרת לכל תוכנית התאורה כולה. בראש ובראשונה, חשוב למעשה לקחת בחשבון את הצרכים שלך ולהתאים את התאורה בחדר האמבטיה בהתאם. לכן מומלץ לחשוב היכן בעצם יש צורך במקורות אור בחדר האמבטיה. לאחר מכן עליך לענות על השאלה מדוע אתה זקוק לה: האם אתה רוצה ליצור אווירה נינוחה? האם אתה צריך את האור הנכון להתאפרות וגילוח, למשל? או אולי אתה רוצה להביא תחומים מסוימים לידי ביטוי ובכך להגדיר מבטאים?

תאורה עקיפה היא פתרון מושלם לעיצוב אמבטיה מודרני. הוא רך ואין כמעט השתקפויות מעצבנות על קירות המקלחת, האבזור והמראות לאמבטיה. זה יוצר איים נעימים של אור. וכך התאורה הבסיסית בחדר האמבטיה מושלמת בצורה מושלמת. התוצאה היא חדר מואר יפה.

תאורה מודרנית היא מה שמגדיר את חדר הרחצה של היום – שימוש נכון בתאורה עקיפה בחדר האמבטיה

כיום, אזורי ספא ושומני בריאות משמשים דוגמאות לעיצוב חדר האמבטיה שלכם. הם גם מספקים מספיק השראה לתאורת חדר אמבטיה. תאורה עקיפה היא טרנד לוהט.

תאורה מודרנית ופונקציונלית לאמבטיה באת לעצמה רק באמצעות שימוש נכון בתאורה עקיפה. פסי אור LED ישירות מתחת לתקרה, למשל, הם רעיון מפואר. מקורות אור המשמשים לצד המראות, האבזור וכיורי הרחצה, לעומת זאת, מסוגלים לספק יותר אור בחדר האמבטיה. הדבר נכון במיוחד לחדרי אמבטיה, בהם אין חלונות. שימוש נכון בתאורה עקיפה יוצר יותר בהירות בחדר. בנוסף, חדר הרחצה נראה רחב ומזמין יותר. אם אתה מאיר בעקיפין נישות בודדות בחדר האמבטיה, הן באות לידי ביטוי. וזה בתורו גורם לחדר האמבטיה להיראות תוסס יותר.

ניתן להשתמש בתאורה עקיפה בדרכים רבות בחדר האמבטיה. הדבר מוצלח במיוחד בעיצוב קיר כהה. ובחדרי אמבטיה מונוכרום, תאורת הרקע הנכונה מבטיחה יותר דינמיות. נורות לד כאלה מצוינות בחדרי אמבטיה מינימליסטיים.

נורות LED פונקציונאליות ומראה מודרני 

תאורה עקיפה חדר אמבטיה מואר קיר מואר

 תאורת LED מובנית במראות אמבטיה רבות

תאורה עקיפה חדר אמבטיה מראה קיר עגולה מוארת

פרט חשוב בתאורה לאמבטיה הוא הבהרת מראה האמבטיה. מראה עם תאורה אחורית היא חלופה מצוינת למניעת צללים לא נעימים. צבעים, צורות ועוצמות אור שונות מספקות את הצרכים האינדיבידואליים של כל בעלי הבית. ארונות מראה עם תאורה משולבת גם הם מאוד באופנה. תאורת המראה האופטימלית מציעה את האור המושלם למריחת איפור.

תלוי איזה מצב רוח אתה רוצה ליצור בחדר האמבטיה, אתה יכול גם לבחור טמפרטורות אור שונות. היכולת לבחור בין רמות טמפרטורת אור שונות היא יתרון גדול של נורות LED. ככלל, אתה בוחר אור LED חם יותר לשירותים. וחם יותר פירושו ערכי קלווין נמוכים עבור נוריות LED. זה גורם לחדר האמבטיה להרגיש יותר נוח. אבל כשזה מגיע למראה בחדר האמבטיה, אור קריר יותר מתאים כאן. עם זאת, עם נורות לד מודרניות, ישנה אפשרות לשינוי צבע. האם אלה אינם אורות פונקציונליים?!

העניקו לקירות חדר האמבטיה עומק רב יותר באמצעות תאורה עקיפה

תאורה עקיפה חדר אמבטיה עיצוב קיר יפה נברשות יוצאות דופן

מנורות מודרניות הן חלק מהתמונה הכוללת של חדר האמבטיה. מקורות האור עצמם הם המכריעים את מצב הרוח בחדר האמבטיה. אך חשוב שהתאורה בחדר האמבטיה תהיה יעילה ופונקציונאלית. מבחינת צריכת חשמל, עמידות וגמישות, נוריות LED מועילות במיוחד בתאורת אמבטיה.

להאיר את אזור המקלחת בצורה אטרקטיבית

תאורה עקיפה אמבטיה רצועות לד דמיוניות

מנורות LED משתלבות נפלא בחדר מעוצב בפשטות

תאורה עקיפה אמבטיה תאורה פונקציונלית לחדר אמבטיה

הפשטות והפונקציונליות חיוניות לעיצוב חדר אמבטיה נוח

תאורה עקיפה אמבטיה ריהוט אמבטיה פונקציונלי מראה אמבטיה

תאורה עקיפה אמבטיה LED תאורה LED רצועת

תאורה עקיפה אמבטיה מראה רחצה גדולה מוארת

תאורה עקיפה אמבטיה מראה תאורה אחורית

תאורה עקיפה אמבטיה ריהוט אמבטיה חדשני

תאורה עקיפה אמבטיה חפצים סניטריים העומדים בפני עצמם

תאורה עקיפה חדר אמבטיה תקרת פס

תאורה עקיפה רצועות LED לד אמבטיה עיצוב מודרני

תאורה עקיפה אמבטיה תאורה מינימליסטית לאמבטיה

תאורה עקיפה חדר אמבטיה פונקציונלי מודרני

תאורה עקיפה חדר אמבטיה רעיונות תאורה מודרניים

תאורה עקיפה חדר אמבטיה עיצוב צבע ניטרלי ריהוט פשוט