כל אחד מאיתנו צריך לנקות מדי פעם את ארבעת הקירות שלנו ובמקרים כאלה אנו מעריכים שואב אבק פונקציונלי, לא? מסיבה זו אסור שחסר שואב כף יד נייד בשום בית. שואבי אבק כאלה אינם ניתנים להחלפה ועוזרים במאבק נגד לכלוך. לבעלי חיות מחמד יש גם דרישות ניקיון מיוחדות. שואב אבק כף יד יכול להיות פתרון מצוין לגן החיות הביתי, המבטיח הסרה יסודית ומהירה מאוד של בעלי חיים. אם אתם מחפשים שואב כף יד חדש כזה, אנו ממליצים לכם להציץ במאמר זה. כי להלן תמצא רשימה עם היתרונות של גרסה זו.

הצוות שלנו גם יראה לכם כמה טיפים להלן כיצד לבחור את שואב האבק הנכון ומה צריך לקחת בחשבון בעת ​​הקנייה!

שואב אבק עם כף יד

להלן כמה מן היתרונות הגדולים ביותר של שואב האבק האלחוטי:

  • שואב האבק האלחוטי מקל על עבודות הבית.
  • ברוב המקרים, שואבי אבק כאלה מוכנים לשימוש בכל עת.
  • אינך צריך שקע חשמל למטרה זו – שקע חשמל נדרש רק לטעינת הסוללה.
  • עם שואב האבק האלחוטי, משתמשים נהנים גם מהמשקל הנמוך משמעותית שלו – בהשוואה לשואבי אבק רגילים, שואבי האבק הידיים יותר קלים וגמישים יותר..

  • רבים משואבי האבק הידיים הקיימים כיום נטולי שקיות וכוללים מיכל לכלוך ידידותי לסביבה.
  • יתרון נוסף של שואבי כף יד אלחוטיים הם היותם קומפקטיים מאוד – כך שהם תופסים פחות מקום.

לשואבי הידיים יש באמת יתרונות רבים. כאשר בוחרים את שואב האבק האלחוטי הנכון, יש לקחת בחשבון גם כמה היבטים. זכור כי ברכישת שואב כף יד חדש, לא רק המחיר צריך להיות בעל חשיבות עליונה.

כוח היניקה

לביצוע היניקה יש באופן טבעי תפקיד מכריע. חלקיקי הלכלוך צריכים להישאב היטב על ידי המשטחים החלקים כגון אריחים ורצפות עץ. יחד עם זאת, כוח היניקה לא אמור לרדת על שטיחים. רוב שואבי האבק בכף היד מציעים בדרך כלל בין 50W ל 100W – בדרך זו, ניתן לשאוב אבק, לכלוך ופירורים היטב. יש לציין כאן כי יש לבדוק ולשטוף את המסננים באופן קבוע – אחרת קיים סיכון כי כוח היניקה יוגבל.

עוצמת היניקה ממלאת תפקיד חשוב במיוחד בבחירת שואב האבק הנכון

שואב אבק כף יד

כמובן שיש הרבה דגמים השונים מאוד זה מזה. המקיף בדיקת שואב אבק ביד באתר askgeorge.com מבוסס על התוצאות השונות של שואבי אבק ביד שונים. כך תמצא רשימה של הדגמים הטובים ביותר של יצרני מותגים בעלי שם. המומחים בוחנים את היתרונות והחסרונות של כל דגם, כך שמשתמשים יוכלו לקבל מידע מקיף ולקבל את ההחלטה הנכונה ביתר קלות.

שואב אבק כף יד במבחן

ביצועי הסוללה

כוח היניקה תלוי בעיקר בסוללת שואב האבק הידני, אשר צריכה לספק את האנרגיה הנדרשת. שואבי אבק ביד עם סוללות ליתיום-יון מודרניות מומלצים במיוחד. הסיבה לכך היא שסוללות כאלה קלות מאוד, יעילות ועמידות לאורך זמן.

המשקל

ואקום כף היד שלך לא צריך להיות כבד מדי. אם יותר מ -2 קילו מוחזקים כל הזמן ביד, פרק כף היד מתעייף במהלך תקופות שימוש ארוכות. לצורך טיפול טוב, שואב האבק האלחוטי שלך לא אמור לשקול יותר מקילוגרם אחד.

שואב אבק הידיים לא צריך להיות כבד מדי

שואב אבק עם כף יד

עוצמת הקול

המשתמשים שואלים את עצמם לא פעם כמה לכלוך יכול שואב האבק לכף היד לאסוף. ככלל, לרוב שואבי הידיים יש מיכל לכלוך שניתן להפעיל ללא שקית. במקרה זה, הקיבולת ניתנת כנפח וצריכה להיות בין 0.2 ל -2 ליטר. ככל שהנפח גדול יותר, כך יש לרוקן את המיכל בתדירות נמוכה יותר. זה חוסך הרבה זמן ומאמץ.

אנו מקווים שעזרנו לך לבחור את שואב האבק הזקוף שלך!

צעירה-עם-שואב-יד

שואב-יד-שחור-יד