פנג שואי המתגורר עם שותפים שונים

הממסד על פי הפנג שואי משיג את הזרימה החופשית של צ’י אנרגיה דרך הבתים שלנו והסביבה שבה אנו חיים ועובדים. זה כולל את הבית, הסביבה הקרובה, אזור המגורים, המשרד וכו ‘..

האנרגיה צ’י והזרימה החופשית שלה קשורים מאוד לאינטראקציה ההרמונית בין חמשת האלמנטים. לא רק האובייקטים, אלא גם אנו בני האדם – כחלק מהטבע, כוחם של היסודות נושא עמנו. האחד או השני שולט בנו ויש לכך חשיבות מהותית לאינטראקציה שלנו עם אנשים אחרים וסביבתנו.

בהתאם לשנת הלידה, הפנג שואי מחלק אנשים לקבוצות שונות. כל אלה כפופים לאלמנט אחר. להלן טבלה שתסייע לך לקבוע את האלמנט שלך. עם זאת, סביר להניח שגורמים אחרים ממלאים תפקיד, כגון סימני המזלות של האסטרולוגיה המערבית והסביבה. אז אתה צריך לקחת את כל אלה בחשבון כדי לראות איזה אלמנט שולט בך ואילו לא. אולי יותר מדבר אחד הוא המכריע בחייך. כנראה גם שלבי החיים השונים חשובים.

חיי פנג שואי – אנשים המחולקים לקבוצות שונות

שולחן פנג שואי

היום אנו בוחנים כיצד האלמנטים קובעים את השותפויות וכיצד ידע הפנג שואי מוביל אותנו ליחסים הרמוניים יותר בעיצוב פנים מתאים..

עץ, אש, מים, מתכת ואדמה.

פנג שואי elemete תהיו מאושרים חיים בפנג שואי

על פי תורת הפנג שואי, חמשת האלמנטים העיקריים הם עץ, אש, מים, מתכת ואדמה.

תלוי לאיזה חומר משתייכים שני בני הזוג לאוהבים או לזוג נשוי, יכול להיות להם קל או קשה יותר לחיות יחד. ישנם גם עקרונות פנג שואי המקדמים הבנה ושותפות בונה. למידע נוסף על כך בשורות הבאות!

אש עם אש

פנג שואי אלמנטים פנג שואי חיים

אנשים שנולדו בהשפעת יסוד האש מלאים באופטימיות והתלהבות. כאשר שני השותפים מונחים מכוח האש, הם צמד חזק יחד. אנשים בעלי אלמנט האש דורשים את הטוב מאחרים ומוכנים לתת גם לו.

חשוב במערכת יחסים כזו שתשמור על הרגשות תחת שליטה ותמנע את הדרישות המוגזמות, שלעתים קרובות גבוהות מדי מהשותף.

השתמש בכוחך לחשוב ולפעול יחד.

אבל כל כך הרבה התלהבות יכולה להוביל לעומס יתר ומעט מדי מקום להירגע. הקם אזורי גישור ושקט שונים בבית, בהם תוכל להירגע ולהחזיר את כוחך.

חיי הפנג שואי – אש ואדמה

שותפות פנג שואי elemete חיים פנג שואי

זו מערכת יחסים מאוד הרמונית והיא יכולה להוביל לשותפות חיובית מאוד לטווח הארוך. מערכות יחסים כאלה הן חושניות מאוד, מלאות רומנטיקה ויצירתיות. יש לך נקודת מבט רחבה; בדו קיום שלך אתה יכול לסמוך על הרמוניה ברמות רבות ושונות.

הפנים צריך להיות גם חושני, רומנטי ויצירתי, כך שהאנרגיה החיובית הזו ניכרת עוד יותר וכדי שהשותפים יוכלו למצוא את עצמם בסביבתם.

אש ומתכת – לאש יש נכס להמיס את המתכת. זה יכול להקשות מאוד על השותפות בין שני האלמנטים. האנשים עם האלמנט מתכת ינסו כל הזמן להשיג את דרכם. זה יכול להיות השלכות קטלניות על השותפות. בסופו של דבר, הדברים הבאים קורים: השותף עם יסוד האש מראה באופן בלתי צפוי הרבה כוח ותוקפנות בלחץ המתכת וזה יכול להיות הרסני עבור שני הצדדים. כדי שתהיה הרמוניה רבה יותר בין שני השותפים, יסוד האדמה חייב להיות נוכח בבית בצורה כזו או אחרת.

אש ומים

אוהב חיים בפנג שואי

שילוב זה נחשב מאוד לא חיובי מכיוון שהמים מכבים את האש. עם זאת, זה יכול לעבוד בסדר בנסיבות מסוימות. המים הם היסוד היצירתי ולאש יש את הכוח לממש את הרעיונות. במבט כזה, למערכת יחסים כזו יכולים להיות סיכויים טובים להמשך קיום ברגע שההבדלים מאוזנים והגבולות מוגדרים בבירור..

שני השותפים מתקשרים נפלא עם כולם, אך בדרך כלל לא זה עם זה. המים מאוד רגשיים ומחפשים משמעות עמוקה, בעוד שהאש נלהבת אך לרוב שטחית.

כדי שזוג כזה יחיה בצורה הרמונית יותר, הם צריכים להקצות יותר מקום לאלמנט העץ בביתם.

מגורים בפנג שואי – אש ועץ

פנג שואי חי שיתוף פעולה באלמנטים של פנג שואי

זהו תערובת הרמונית מאוד של אלמנטים של פנג שואי על פי תורת המזרח הרחוק המפורסם. האדם בעל האלמנט עץ נותן כוח, מוטיבציה ודחפים חזקים לאש. האנרגיה וההתלהבות מאש יכולים להניע מאוד את בן הזוג השני במצבים רבים.

בחר עיצוב בית נועז ששניהם ימשכו.

אדמה ואדמה

שותפות צ'אנג פנג שואי

זהו שילוב טוב מאוד מבחינת האלמנטים, על פי הפנג שואי. בתנאים אלה, כדור הארץ מספק כוח וביטחון עצמי. הם נלהבים ומלאי שמחת חיים, גם אם הם נראים לפעמים משעממים מהצד. בשותפות שכזו, שני הצדדים מרגישים תמיכה רבה. אתה משיג רמת חיים גבוהה, רוגע ויציבות. יש לשים דגש על היבטים אלה גם בעיצוב הפנים שלך!

אדמה ומתכת – זהו שילוב נפלא נוסף מכיוון ששני הצדדים לא רק תומכים ומכבדים זה את זה, אלא אפילו מעריצים זה את זה. האנשים בעלי האלמנט מתכת הם מאוד סבלניים מטבעם, והם מחפשים באופן אינטואיטיבי את הקשר החזק עם האנרגיה היציבה של כדור הארץ. יציבות זו נחוצה במיוחד כאשר יש לקבל החלטות חשובות. במערכות יחסים כאלה, ההיבט הפיננסי בא לידי ביטוי. כדור הארץ מקדם את שאיפת המתכת וזה עוזר למימוש הטוב המשותף בחיי שני האלמנטים.

ביחס לעיצוב הפנים, המשמעות היא שאסור שתהיה ספונטנית, אלא מחושבת ומתוכננת בקפידה משני הצדדים.

חיי פנג שואי – אדמה ומים

שותפות אלמנטים של פנג שואי חיים פנג שואי

שותפות זו יכולה למעשה להיות מסוכנת. השותפים מאבדים במהירות את ההרגשה בכמות הנכונה ויכולים לפגוע זה בזה קשה. כדור הארץ מביא יציבות מסוימת, אך זה לא מספיק למים הדינמיים. בנוסף, אנשים עם יסוד האדמה הם עקשנים מאוד, וזה יכול להציק מאוד לאדם המים הרגשי.

אולם במצבים מסוימים, שותפות יכולה להוביל להצלחה כלכלית רבה. לשם כך, יש לשלב את יצירתיות המים והאופי הארצי של כדור הארץ בעיצוב הפנים ובהיבטים אחרים של החיים..

אדמה ועץ

להיות שמח לחיות פנג שואי

העץ פורץ את כדור הארץ וזה הופך את השילוב של שני האלמנטים האלה לא מועיל במיוחד. כדור הארץ יציב, אבל גם מאוד שמרני וזהיר, בעוד העץ, או העץ, מסמל צמיחה והתפתחות. אבל אל תתייאשו: יש אסטרטגיה שעובדת! הימנעו מעימותים והגבירו את ההבנה ההדדית, פתחו את ליבכם והציעו זה לזה עזרה! תקשורת זו של אלמנטים יכולה להיות יעילה מאוד כאשר שני הצדדים מוכנים להביע את רגשותיהם. כדי שזה יעבוד, הקשר צריך יותר אור, קולות נעימים ואלמנטים נעים בעיצוב הפנים. אח יהיה מושלם כאן. יתר על כן, השימוש בצבע שחור וצורות משולש מומלץ בבתים של שותפים כאלה.

פנג שואי חי – מתכת עם מתכת

שותפות חיה של פנג שואי

במערכת יחסים כזו שני בני הזוג מבינים זה את זה באופן אינטואיטיבי. לכן הוא גם הרמוני. שני הצדדים תומכים זה בזה ומערכות היחסים שלהם יציבות מאוד, וזה עובד בלי קשר לעליות ומורדות החיים. אולם מהצד, מערכת יחסים כזו לא נראית לוהטת במיוחד. זה נכון, כי מערכת יחסים כזו מבוססת יותר על כבוד הדדי, כלומר על רגשות עמוקים. אבל עבור אנשים רבים עם האלמנט מתכת, זו בדיוק הנוסחה לאושר. הם נשארים נאמנים זה לזה ולמרות התחביבים והאינטרסים שלהם, הם תמיד ביחד במקרה של קשיים.

במערכות יחסים כאלה אפשר להתמכר לעיצוב פנים מפואר מכיוון ששני הצדדים יתנו את המיטב לא רק כדי להרשות לעצמם, אלא גם לשמור על זה..

מתכת עם מים

שותפות פנג שואי חיים

מערכת יחסים זו גם מאוד מוצלחת מכיוון ששני הצדדים תומכים זה בזה היטב. אתה נותן לאינטואיציה ולתחושות שלך להנחות אותך. להיגיון ולתבונה יש משמעות משנית בשניהם. המתכת מלמדת את המים להיות קבועים ויציבים יותר. הודות למערכות יחסים כאלה אנשים עם יסוד המים מצליחים להיות פחות מושפעים מתנאים חיצוניים ולממש את מטרותיהם. בתורו, מים מלמדים מתכת להיות גמישה יותר ולבטא את רגשותיך בצורה ברורה יותר.

מגורים לפנג שואי – אם מתכת ועץ

אלמנטים של פנג שואי שותפות פנג שואי חיים

הקושי העיקרי בשותפויות כאלה הוא שהשותפים תמיד רוצים להיות צודקים. על פי הפנג שואי, עץ תמיד שואף לשיתוף פעולה ותקשורת, בעוד המתכת נסוגה לעיתים קרובות לתוך עצמה. זה מוביל במהירות לעלבונות ואי הבנות.

אנשים עם האלמנט עץ פשוט צריכים ללמוד ששותפיהם, עם תכונות המתכת, פשוט זקוקים למנוחה מדי פעם..

מה שעוזר מאוד בנסיבות כאלה הוא הנכונות לעזור משני הצדדים. הם נמנעים מקונפליקטים ישירים.

החילוף ההרמוני בין אזורים חברתיים ופרטיים חשוב מאוד בביתם של שותפים אלה.

מים ומים

פנג שואי חי תהיה שמח

מערכת היחסים בין מים למים נראית כמו גן עדן מהצד … אכן לשני הצדדים יש זיקה רבה זה לזה והם נמשכים זה לזה חזק. הם מבינים את רצונותיו וצרכיו של הצד השני כמעט ללא מילים. מערכות היחסים ביניהם כמעט לא בולטות, אך יציבות וקבועות ואינן ניתנות להשפעה מהשפעות חיצוניות. שני השותפים נותנים זה לזה ביטחון וביטחון עצמי. לרוע המזל, השותפים לזוגיות כזו נוטים ליפול לדיכאון ובמצבים כאלה מגיעים לגבול הרעיונות שלהם! זוהי הסכנה היחידה שיכולה להרוס את ההרמוניה בדו קיום שלהם.

האלמנטים העליזים, המקדמים יצירתיות ואופטימיות במקביל, הם חובה בבית של שותפות מים-מים..

מגורים בפנג שואי – מים ועץ

שיתוף פעולה ביסודות מים חיים של פנג שואי

זהו שילוב טוב מאוד מכיוון שהמים בטבע עוזרים לעץ להמשיך לצמוח, כלומר להתפתח. זה נותן למים את התחושה שיש להם מטרה בחיים ושהוא יותר אמיץ לרדוף אחריה. מצבי בעיה מסוכנים מתגברים. שני בני הזוג סובלניים ומעריכים זה את מטרותיהם וגישתם כלפי החיים. אתה פשוט צריך לתת למסגרת זו ביטוי ויזואלי בעיצוב הפנים כך שתחושת ההרמוניה תהפוך להיות מורגשת עוד יותר.

עץ עם עץ

אוהב אלמנטים של פנג שואי חיים פנג שואי

אנשי עץ משיגים מערכת יחסים הרמונית ופעילה מאוד זה עם זה. הם מוכנים לכל מיני פעילויות שמובילות ליותר סדר. כשהם ביחד, התחושות האלה חזקות יותר. תוכלו לגלות ולפתח הרבה תחביבים נפוצים.

זה מאוד מועיל להשאיר הרבה מקום בפנים לפעילויות נעימות אלה.

פנג שואי ליווינג – המתכת מלמדת את המים להיות יציבים ויציבים יותר

פנג שואי חי אהבה אלמנטים של פנג שואי

ישנם עקרונות פנג שואי המקדמים הבנה ושותפות בונה

שותפות להיות שמח לחיות פנג שואי

להיות מאוהב כמו ציפורים בעזרת פנג סוהי 

 אלמנטים של פנג שואי היו מאושרים חיים בפנג שואי

בהתאם לשנת הלידה, הפנג שואי מחלק אנשים לקבוצות שונות

לחיות ולאהוב פנג שואי חי