במסע שלנו להציע לך את הרעיונות הטובים ביותר עבור אורח החיים המודרני שלך, פיתחנו אסטרטגיות שונות ומתפקדות היטב. ייצוגם של ספקים מקצועיים של מוצרים מסוימים ביסס את עצמו כאופציה מוצלחת במיוחד לכך. לדוגמא, האפשרויות המגוונות של השימוש בתריסים הקפלים בעיצוב פנים הם נושא אינסופי כמעט. זה הוכח על ידי ההצעה המקצועית של sensuna®️. זה עתה קיבלנו השראה לנושא זה. בשורות הבאות אנו מציגים את המגמות הנוכחיות לשימוש בתריסי קפלים בעיצוב פנים. שמנו דגש מיוחד על האפשרות לבצע אותם בצבעים אופנתיים שונים.

רעיונות לאמבטיה עם וילונות קפלים

וילונות קפלים הם התגלמות הטרנדים המודרניים בעיצוב חלונות

וילונות הקפלים האיכותיים של סנסונה לא נראים רק מודרניים. הם התגלמות המגמות הנוכחיות בעיצוב חלונות. בראש ובראשונה, הדבר נובע מהיכולת שלהם לשלב את הפונקציונאלי והאסתטי. אין ספק שמדובר בפרטיות טובה ובהגנה מפני השמש המאפשרת לווסת את שידור האור. אתה יכול להשתמש בו כדי להפוך את האווירה בבית שלך די בקלות. הדבר הראשון שאתה מבחין בו בחדר הוא בהחלט לא התריסים הקפלים! עם זאת, יש להם תפקיד חשוב: הם יכולים להחשיך לחלוטין את החדר ולהגן על פרטיותך.

להלן טיפ מעשי: תוכלו למצוא איכות גבוהה וילונות קפלים לפי מידה באתר heimtextilien.com.

וילונות קפלים - רעיונות צהובים לעיצוב חלונות

סגנון מודרני ונוחות

וילונות קפלים הם הפתרון האידיאלי לעיצוב מודרני מינימליסטי והם אפילו ידגישו את האופי של זה. עם זאת, ניתן להשתמש בהם גם בהצלחה בקונספט סגנוני אחר. סלון, חדר שינה וחדר ילדים יהיו המקומות המושלמים לעיצוב חלון מסוג זה. הודות לכך, בנוסף לדרישות סגנוניות גבוהות, תוכל לענות גם על הצורך בנוחות ובנוחות. יחד עם זאת, אין לפסול גם את האפשרות לשימוש בחדר האמבטיה והמטבח. כבר כמה שנים שהמגמה לעיצוב ביתי שוררת. התריסים הקפלים מ- sensuna®️, המתאימים לחדרים לחים, מתאימים במיוחד בהקשר זה.

וילונות קפלים - פינה נהדרת בחדר

קל לטפל בתריסי קפלים

מה לדעתך מבדיל את המודרני מהצרכן השמרני? לדעתנו, הראשון הוא יותר תחושת נוחות. פחות חשוב שיתקיים כל קריטריון פורמלי ליוקרה ועיצוב פנים מודרני. אופי הטיפול הקל של התריסים הקפלים, המושג באמצעות טכניקות וחומרי הייצור המודרניים ביותר, חשוב ביותר בהקשר זה. זה אומר שאתה יכול לשמור על תחושת הנוחות עוד יותר, גם אם אין לך כל כך הרבה זמן למטלות בית. וילונות הקפלים האיכותיים של sensuna®️ שומרים על המראה המושלם שלהם לאורך זמן. כפי שכבר צוין, הם מושפעים לעתים רחוקות וחמורות מרטיבות. אבק ולכלוך מעצבן אחר אינם נאספים בקלות וניתנים להסרה בקלות.

וילונות קפלים - עיצוב חלון מקורי

הצעה בצבעי הטרנד של השנה

האם אתה מתעניין בצבעי הטרנד של 2020? אם התשובה שלך "כן" קורא, אז כדאי להסתכל על טקסטיל הבית רק מסיבה זו. השנה ניתן היה למצוא וילונות קפלים בטיפים רבים למודרניזציה הנוכחית של חדרים שונים. נשמח לומר על כך מספר מילים ולתת לכם כמה טיפים לבחירתכם!

וילונות קפלים - רעיונות נהדרים לסלון

הכחול הקלאסי

הכחול הקלאסי וכל הניואנסים שלו מייצגים נושא גדול מבחינת הצבעים האופנתיים של 2020. הטון הכחול הקלאסי יהיה מושלם לווילונות קפלים. זה מאפשר לך להגיע למעבר חלק במיוחד בין סביבה טבעית לפנים. שילובים מודרניים במיוחד המעוררים אסוציאציות עם הים או האגם הם אופציות נוספות. הגרסאות המעושנות של הכחול, שאנו מגלים גם כאן, מושלמות לסגנון סקנדינבי. בשל אופיו של עיצוב חלון מסוג זה, אפילו הגוון הבהיר ביותר ייראה ניטרלי ועדין. אז למה לא לבחור את צבעי הטרנד של השנה כמו אלמוגים וכתומים. התריסים הקפלים בגוונים עדכניים מגיעים גם בגרסאות נייטרליות רבות בחום, חול ובז ‘.

רעיונות יפים לחלונות לעיצוב - וילונות קפלים

שימוש בתריסי הקפלים מעבר לעיצוב החלון

הפרטיות האלגנטית והגנת השמש על החלון הם ללא ספק השימוש היחיד האפשרי בתריסי קפלים איכותיים. הם אלמנט דקורטיבי רב תכליתי שבעזרתו ניתן להגדיר אזורים שונים בדירות פתוחות מודרניות. במקומות מסוימים הוא יכול להחליף דלתות או לנתק נישות בפונקציות שונות משאר החדר. גם הרכבה קלה ללא קידוח אפשרית ואף נתפסת כנקודת פלוס.

יש לקוות שההתלהבות שלנו מהווילונות הקפלים ובכך מפתרונות מודרניים בעיצוב ועיצוב החדרים יכולה להועבר אליך גם בשנת 2020. אנו מקווים שתמצאו גם את הטוב ביותר לנוחותכם ולאווירת החלומות שלכם.

צמחים נהדרים ורעיונות לחלונות עם תריסים קפלים אווירה שקופה - עיצוב עם וילונות קפלים