כתמי זיעה, ריחות ולבסוף גם קרדית הם בעיות ההיגיינה האופייניות למזרנים לא נקיים. אתה יכול לעשות משהו בקשר לזה? בטוח שזה עובד ואתה חייב! עם זאת, עליך לבחור את האמצעים הנכונים. אם אתה מנקה את המזרן, אתה מסתכן בפגיעה באיכותו או אפילו הרס שלו. להלן הטיפים השיטתיים שלנו שיעזרו לך להשיג את התוצאות שאתה רוצה בקלות יחסית.

ההיגיינה בבית תמיד כוללת ניקוי יסודי של מזרונים

אורח חיים בריא אורח חיים בריא - מזרן נקי

עם קריטריוני הרכישה הנכונים, תוכל לשמור על המזרן נקי

שינה בריאה נתפסת יותר ויותר כמקור לרווחה כללית. מעצבי מזרונים שואפים לנוחות מירבית. זה כולל ניקוי קל. אנו ממליצים לכם לא רק להשקיע במזרן טוב, אלא גם בכיסוי נשלף.

כדאי גם לקנות מכסה מגן נוסף. אתה יכול בקלות להוריד אותם ולשטוף אותם. אגב, דווקא השמיכות הנוספות האלה הן שהופכות את המזרות ל”אנטי אלרגיות “..

אתה ישן טוב יותר במיטה נקייה!

שינה בריאה - נקו את המזרן שלכם

מה אסור לך לעשות?

ישנם דברים שאתה בהחלט לא צריך לעשות בעת ניקוי המזרן שלך. יש אנשים שמשתמשים בשואב האבק. אחרים מנסים להכניס את המזרון העליון למכונת הכביסה. במקרה הראשון, סביר שתעשה זאת הקרדית להוסיף עוד לכלוך וחיידקים. בשני, פשוט תהרוס את המזרן שלך. במקום לנקוט בצעדים שגויים אלה, עליך לעקוב אחר הטיפים שלנו.

מזרן נקי חיוני לבריאות ילדיכם!

אורח חיים בריא - רעיונות בריאים - ניקוי מזרן

לחטא בעזרת קרני השמש

לבעלי חצר או גינה, ישנה אפשרות לנצל את קרני השמש בקיץ. במיוחד בימים חמים יש להם את היכולת להבריח חיידקים ובכך לנקות ולחטא את המזרן שלך. נצל את ההזדמנות הזו במיוחד בסוף האביב והקיץ. אגב, שיטה זו פועלת בצורה מושלמת גם עבור כיסויי מיטה, שטיחים וכל הטקסטיל בבית שלך!

עליך לעשות משהו באופן קבוע כדי לנקות את המזרן שלך!

ניקוי המזרן - רעיונות לבריאות

תערובת DIY לניקוי מזרונים

אתה יכול להכין תרסיס משלך, בעזרתו אתה מרסס את המזרן שלך ובכך מחטא אותו. כל מה שאתה צריך זה מים, סודה לשתייה ושמן אתרי מתאים. לרוב, שמן עץ התה משמש למטרה זו. הוא יכול להרוס חיידקים ובמקביל לנטרל ריחות שונים. אתה צריך ארבע כפיות סודה לשתיה וכ -5 מ”ל שמן עץ התה לליטר מים. שמים הכל בבקבוק ריסוס. הסר את כל הסדינים והשמיכות. בזמן שאתה שוטף אותם, אתה יכול לרסס את המזרן בתערובת החיטוי הזו.

באופן אידיאלי, אתה צריך לעשות את כל זה ביום חם או לפחות שטוף שמש, מוקדם בבוקר. אז אתה צריך לפתוח את כל הדלתות והחלונות. אז הכל יתייבש מהר יותר וגם הריח החזק מאוד של עץ התה יירגע מעט.

עליך לקבל שירותי ניקוי מזרנים מקצועיים לפחות פעם בשנה

ניקוי המזרן - טיפים ביתיים מקצועיים

ניקיון מקצועי

בין לבין כדאי לבחור בניקוי מזרנים מקצועי. זה מומלץ במיוחד אם הזנחת את ההיגיינה של זה במשך זמן רב ואם אתה רוצה לנקות את המזרן שלך בחורף.

אתה בהחלט חייב לעשות משהו בקשר לקרדית

נקו את המזרן - כריות יפות - נקו את המזרן

מדוע היגיינה של מזרן כל כך חשובה?

ההיגיינה הלקויה של המזרן יכולה להחמיר את האלרגיות הקיימות כבר ולצערנו גם לגרום להן. זה יכול להמשיך להוביל לבעיות עור קשות. אחרי הכל, השינה הופכת פחות נוחה וזה בתורו שלילי לרווחה הכללית. אז השקיעו את זמנכם ומאמציכם בניקוי המזרן שלכם באופן קבוע!

לאנשים הסובלים מאלרגיות חשוב במיוחד לוודא שהמזרן נקי

ניקוי המזרן - רעיונות בריאים לעיצוב פנים

הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לקנות מזרן עם כיסוי נשלף

ניקיון - רעיון מצוין - ניקוי המזרן

אתה יכול ליהנות רק משנת לילה טובה על מזרן נקי!

ניקיון הבית - ניקוי המזרן