אוקטובר מזלות מזל מאזניים הורוסקופ מזל מזל

הורוסקופ של המזלות מאזניים 2016: הורוסקופ משולב עם המזלות הסיניים

מה מצפה למאזניים בשנה החדשה 2016?

נולדת מתחת למזל המזל מאזניים? ומה אתה לפי ההורוסקופ הסיני? האם אתה יודע כיצד השילוב של שני אלה ישפיע על גורלך בשנת 2016?

תוכל ללמוד עוד על כך בשורות הבאות של מאמר זה.

מזל גלגל המזלות

אוקטובר גלגל המזלות מזל מאזניים גבר

לחולדות מאזניים יש כל סיכויי הצלחה בשנת 2016. עם זאת, התנאי המוקדם לכך הוא כדלקמן: עליך ללמוד להסתמך על חברים ומכרים. יש לך הרבה יותר מדי קשיים כדי שתוכל לעשות הכל לבד.

 שור מאזניים

הורוסקופ מזל מאזניים מזל מאזניים אוקטובר מזלות

זה פשוט מעבר לאמונה עד כמה שוורים של מזל מאזניים יכולים להיות לפעמים. זה יוצר הרבה בעיות עבורם ועבור קרוביהם. על פי ההורוסקופ, שור מאזניים זקוק לאדם יציב שיעמוד לצידם.

מאזניים-נמר

הורוסקופ מאזניים אוקטובר המזלות מזל מאזניים

סולמות משיגים הרבה ברמה האישית. הכריזמה שלך תמשוך את המין השני חזקה להפליא. חלקם מתחילים או לפחות מנסים לחיות על חשבון מישהו אחר במחצית השנייה של השנה.

 מזל מאזניים-ארנב

מזלות מזל מאזניים אישה הורוסקופ מאזניים

על פי ההורוסקופ, ארנבות המאזניים מוצפות בבעיות משפחתיות בתחילת השנה. לא באמת יהיה לך מספיק זמן לעשות שום דבר חוץ מלדאוג לאלה. זה דבר טוב. אך אסור לך להזניח את בריאותך בשום פנים ואופן. מכיוון שבמקרה של מחלה, הם לא יכלו לסייע לאנשים אחרים, חברים או בני משפחה.

דרקון מאזניים

הורוסקופ מזל מאזניים מזל מאזניים אוקטובר מזלות

האויב מספר 1 של אנשי מאזני-דרקונים על פי ההורוסקופ לשנת 2016 הוא התשוקה שלהם. תחביב חדש או אדם מעניין חדש יסיחו את דעתם מהעיסוקים העיקריים שלהם. האמת היא שלמאזני-דרקונים לא אכפת מהפיתוח העצמי לשנה הקרובה. אבל הפעם זה יוצא מן הכלל טוב! הם זקוקים למנוחה ולפי ההורוסקופ הם יכולים להרשות זאת לעצמם השנה.

מזל מאזניים-נחש

הורוסקופ מאזניים אוקטובר גלגל המזלות מזל מזל אדם

לאנשים עם שילוב המזלות הזה יש נקודות מבט נפלאות מבחינת התפתחות עצמית. הכל גם מצביע על רווחים כספיים. אתה לא מתעשר מיד. עם זאת, תוכלו למצוא את הדרך הנכונה לשיפור קבוע של השגשוג החומרי שלכם.

מאזניים – סוס

מזלות מזל מאזניים הורוסקופ מזל מאזניים סימן גלגל המזלות

על פי ההורוסקופ, סוסים מאזניים הם אנשים שתמיד כמהים לאמת ולצדק. אין זה נדיר שתתווכח עם חברים וקרובי משפחה על עקרונותיהם שלהם. בשנה החדשה 2016 הם מצליחים לעשות פשרות בצורה מוצלחת יותר. זה מוביל להרבה אירוסים וחתונות.

גלגל המזלות של עזים מאזניים (כבשים)

גלגל המזלות מזל מאזניים הורוסקופ מזל מאזניים

על פי ההורוסקופ לשנת 2016, עזים מאזניים יגלו בעצמם כישרון להוביל אנשים אחרים. זה יעניק להם השראה לעבוד בצוות לרעיונות משלהם. השנה נוחה מאוד למי שרוצה לפתוח עסק משלהם.

קוף מאזניים

הורוסקופ מזל מאזניים מזל מאזניים מזל מאזניים

על פי ההורוסקופ, לקופים מאזניים בשנת 2016 יש סיכוי לחיות בהרמוניה של ממש עם עצמם ועם העולם החיצון. רצוי להתמסר לפעילויות יצירה. קופי מאזניים יכולים להראות את כשרונותיהם לעולם כולו. זה לא רק מביא להם פופולריות, אלא במקרים רבים יציבות כלכלית.

מזלות תרנגול מאזניים

אוקטובר מזלות מזל מאזניים הורוסקופ מזל מזל

מאזניים, שיש להם גם את סימן גלגל המזלות הסיני תרנגול, צריכים לדאוג היטב למשפחה שלהם. בכך אסור להם לשכוח את חבריהם, שעזרו להם לא פעם. אסור לך להיות קמצן ולהשתמש בזמן ובכסף כראוי.

כלב מאזניים

אוקטובר גלגל המזלות מזל מאזניים

על פי ההורוסקופ, מאזניים עם סימן גלגל המזלות הסיני כלב צריכים בעיקר לחשוב על בריאותם שלהם. הדבר החשוב ביותר הוא שאתה חי בהרמוניה עם הגוף שלך. קיים סיכון לתלונות על כאבי רגליים ובעיות בלחץ דם גבוה.

גלגל המזלות מאזניים – חזיר

אוקטובר המזלות הורוסקופ מזל מאזניים מזל מאזניים

חזירים מאזניים חייבים גם להדגיש את ההרמוניה הפנימית שלהם. עליך להיפטר מאנשים ומנסיבות שמדאיגים אותך ללא צורך.

רבים משנים את חייהם באופן קיצוני ואינם חווים אושר אמיתי עד סוף השנה.

אנו מאחלים לכל מאזניים שנה מאוזנת!

 הורוסקופ מזל מאזניים אישה מזל מאזניים