אנו חיים בעולם שמושפע ממנו מאוד תהליך הגלובליזציה מעוצב. כך שבמקרים רבים תוכלו לבחור באיזו מדינה תרצו לגור. בחנו סיווגים שונים מסוג זה ובחרנו אחד שהקריטריונים שלו, לדעתנו, הם היעילים ביותר. מצד אחד, יש לך שם ערים המאפשרות חיים מודרניים טובים, יתר על כן, טבע נפלא שבו תוכל למצוא מפלט מהחיים המלחיצים. אחרי הכל, יש מדינות שכבר בינלאומיות למדי ולכן זרים משתלבים בהן היטב. הם גם טיפים מצוינים לטיולים ברחבי העולם! אולי מסיבה זו תוכל לבקר בהם תחילה ורק אחר כך להחליט אם אתה רוצה להתיישב שם לצמיתות או לא.

נפאל לא רק מבוקשת לנסיעות למרחקים ארוכים, אלא גם לכל החיים!

צפה בטיול בעולם בנפאל

מקום נהדר לנסיעות למרחקים ארוכים וגם לחיים: נפאל

נפאל ידועה בעיקר בנסיעות עולמיות בעלות אופי הרפתקני. אנשים נוסעים לשם שרוצים למצוא את עצמם. בנוסף, לנפאל יש כל כך הרבה יתרונות אם אתה רוצה לגור שם לצמיתות. מעל לכל, ההרים הגבוהים מציעים מרחק מהציוויליזציה ואוויר בריא ורענן.

נורבגיה – יעד לטיולים בעולם ואוויר יפה

טיול עולמי נהדר בנורבגיה

נורווגיה

טיולים למרחקים ארוכים לנורבגיה או טיולים עולמיים הכוללים את המדינה הזו פופולריים מאוד. העובדה שלפי מחקר חדש, האנשים המאושרים ביותר בעולם כולו חיים כאן בהחלט תרמה רבות לכך. בשנה שעברה יצאה נורבגיה לפני דנמרק בהקשר זה, שהייתה בצמרת על פי קריטריון זה בשנים האחרונות. הפיורדים היפים והאופי המופלא של הצפון האירופאי בהחלט תרמו לכך.

האם אתה אוהב יין ותענוגות קולינריים משובחים? בקר בצרפת בסיור העולמי שלך!

כרמים צרפת - מסעות בעולם

צָרְפַת

ישנם כרמים במדינות רבות: ארגנטינה ואיטליה פופולריות לא פחות עבורם. אבל אם אתה רוצה ליהנות מהאוכל והמשקאות הטובים בצורתם הקלאסית, אז אתה צריך לחיות בצרפת. בורדו ובורגונדין מייצגים את היינות הטובים ביותר בעולם, וזה בין ערים יפות עם מורשת תרבותית נהדרת. בנוסף, כמובן, איכות החיים הגבוהה היא טיעון מרכזי לחיים כאן.

אנשים רבים מיבשות אחרות מבקרים בבלגיה בסיבוב ההופעות העולמי שלהם

רעיון טיול עולמי בבלגיה

בלגיה

עוד מדינה שכנה שהיא אחד המקומות הפופולריים ביותר לחיות בעולם. עבור אנשים רבים זהו גם יעד שנכלל בתוכניות הטיול העולמיות מסיבה זו. המדינה פופולרית גם בגלל הערים היפות ובו בזמן השקטות, שבהן משתלבים נפלא מאפיינים היסטוריים ומודרניים. ועוד מניע חשוב מאוד לאנשים רבים לחיות כאן: בשטח המדינה הזו יש הכי הרבה חנויות שוקולד לאדם! המבחר אצילי וטעים מאוד!

סין היא גם עולם פופולרי ויעד נסיעות למרחקים ארוכים

טיולים עולמיים סין - עיר גדולה מאוד

חרסינה

טיולי טיול בעולם בהחלט לא צריכים לפספס את סין! המדינה הזאת היא יפה מדי וחשיבותה גדולה מכדי שהעולם שלנו יוזנח! אבל מה עם חיי קבע בסין? יש לך ערים מודרניות ומגוון רב במונחים טבעיים ותרבותיים. אם אתה מרגיש מאושר מוקף גורדי שחקים גבוהים, זה גם המקום לחיות בו! ואתה תהיה במדינה המתפתחת במהירות בעולם!

גרינלנד היא לא רק אידיאלית לנסיעות למרחקים ארוכים. אם אתה אוהב את הטבע המחוספס, אז כנראה שאתה יכול לחיות שם יותר!

נסיעות עולמיות נוף ירוק

גרינלנד

תוכלו למצוא גם יעדי טיול יפים לטיוליכם למרחקים ארוכים ולעולמות בגרינלנד! הנוף של פינת העולם הזו הוא ללא ספק ייחודי. אבל כשזה מגיע לחיים, אתה יכול גם לומר שהמדינה אידיאלית! כאן יש לך זיהום אוויר מינימלי, מעט רעש והרבה טבע טהור. אז זהו מקום טוב לחיות ולחיות בהתחשב באותם גורמים. והנה אתה חווה את האור השמימי היפה ביותר שאתה יכול לדמיין מאוגוסט עד אפריל.

ארצות הברית אידיאלית לטיולי עולם המדגישים את הטבע

נוף טיולים בעולם מארה

ארצות הברית

סביר להניח שלא יהיה אפשר להתעלות על ארה”ב במספר פארקים לאומיים. ילוסטון והגרנד קניון הן רק שתיים מתוך כמה דוגמאות מפורסמות. ישנם מעל 50 אחרים שגם קוסמים את כולם ביופיים. המגוון הטבעי והסיכויים הטובים לאיכות חיים טובה הופכים את המדינה לפופולרית כל כך.

תוכלו לבקר בקנדה בסיור עולמי ולהתפעל מאיכות החיים הגבוהה במדינה זו בצפון אמריקה!

נוף טיולים בעולם מקנדה

קנדה

מדינה זו משכנעת בשלווה, את האזורים הלא מיושבים הרחבים ואיכות החיים הנלווית אליה. זוהי גם מדינה יציבה כלכלית ופוליטית שהיא מותרות גדולות בעולמנו הנוכחי. גם אנשים אינטליגנטים במיוחד צריכים לחיות כאן.

אירלנד פופולרית בגלל האנשים הידידותיים והטבע היפה

טיולים בעולם חיים באירלנד

אירלנד

אומרים שאנשי אירלנד הם מהידידים ביותר בעולם. אולי זה נובע מהעובדה שאתה גר בכפרים ועיירות קטנים כאן. לחיות בטבע יש השפעה חיובית על הרווחה ומצב הרוח, כמו גם על הגישות כלפי אחרים.

שבדיה – מדינה נהדרת לטיולים בעולם שתאפשר לכם לחוות יותר את עולם הוויקינגים 

טיול עולמי לשוודיה היפה

שבדיה

זו אמורה להיות המדינה הטובה ביותר בעולם לגידול ילדים. בנוסף למערכת החברתית הנהדרת, יש כאן גם פארקים ידידותיים לילדים ומקומות ציבוריים אחרים המתאימים לתינוקות. יש גם אטרקציות תרבותיות מעניינות רבות בשטוקהולם. במוזיאון ואסה, למשל, יש ספינת ויקינג מהמאה ה -17 שנמצאה על רצפת הנמל בשנת 1961. לא ייאמן, לא כך?

אהבת את המאמר שלנו? לאחר מכן קרא גם את חלקו השני!