שריטות בכיריים הקרמיות

צלחות Ceran הופכות פופולריות יותר ויותר במטבח כיום. הם פרקטיים, עמידים, קלים לטיפול וקלים לניקוי. אך עם הזמן מופיעות בו שריטות מכוערות שעדיף להסיר. ונראה לכם כיצד לעשות זאת במאמר זה! להלן מספר עצות וטריקים נגד שריטות בכיריים הקרמיות שתמיד פועלות!

צלחות Ceran מרשימות במראה המודרני שלהן

תרופות ביתיות מטפלות בשריטות בכיריים הקרמיות

עם הזמן כיריים קרמיות הפכו להיות דבר מובן מאליו במטבח. שחור ומודרני, יש להם מספר יתרונות על פני כיריים מסורתיות (תוכל ללמוד עוד על זה פה מְנוּסֶה). לרוע המזל, שריטות בכיריים הקרמיות כמעט בלתי נמנעות – הן מתרחשות הן בעת ​​הבישול והן בעת ​​ניקוי הצלחות. בדרך כלל מדובר בשריטות דקות שאפשר גם להסיר אותן. וכיצד לעשות זאת, כפי שהובטח, אנו מסבירים לך במאמר זה! אנו נותנים לך גם כמה טיפים כיצד למנוע התפתחות של שריטות מכוערות. המשך לקרוא!

הסר שריטות בכיריים הקרמיות: הכל תלוי בעומק

צלחות קרמיקה מטבח מודרני

אם אתה יכול להסיר לחלוטין את השריטות בכיריים הקרמיקה מזכוכית תלוי בעיקר בעומק שלהן. השריטות הדקיקות הנובעות משימוש יומיומי – הזזת מחבתות וסירים הלוך ושוב או ניקוי – הם למעשה לא בעיה. כדי למנוע שריטות עמוקות יותר שקשה להסירן, אנו ממליצים שלא לדחוף את כלי הבישול שלא לצורך על פני השדה. בעת ניקוי צלחת הקרמיקה, וודא תמיד כי אתה משתמש במוצרים הנכונים. לדוגמה, חלב סירוק אינו מתאים היטב לקרמיקה מזכוכית מכיוון שהוא עלול לגרום לשריטות. אותו דבר לגבי חומרי הניקוי המיוחדים לתנור.

מניעת שריטות – עצות שימושיות

חומרי ניקוי נקיים בצלחת Ceran

אז לניקוי עדיף להשתמש במנקה מיוחד לכיריים קרמיות, ספוג רך ונייר מטבח או מטלית כותנה נקייה. אנו ממליצים גם לנקות את הכיריים לאחר כל שימוש. אחרת, שאריות מזון ושומן עלולות להישרף ולשרוט את השדה. ניתן להסיר את השרוף בעזרת מגרד כיריים קרמיקה מיוחד. וודא שהלהב מוכנס כהלכה. אי ביצוע זה עלול לגרום לשריטות – אפילו כמה עמוקות מאוד – במגרד. השתמש במגרד כראוי על ידי ציורו על האזורים המוכתמים כמו סכין גילוח.

בחיי היומיום מונחים לפעמים חפצים שונים על הכיריים הקרמיות, שיכולות לגרום גם לשריטות דקיקות. כדי להימנע מכך, ניתן להשתמש בכיסוי מיוחד לכיריים. אין להניח אותן על הצלחות עד שהן מתקררות לגמרי!

הסר שריטות בכיריים הקרמיות בעזרת לק

נקו את צלחת הקרמיקה והוציאו את השומן

אם ברצונך להסיר את השריטות, אנו ממליצים קודם כל ללטש את כיריים הקרמיקה. לשם כך, השתמש בפוליש למשטחי קרמיקה מזכוכית של קמעונאי מומחה. כדאי למרוח את הלק בעזרת מטלית רכה ולפזר אותו באופן שווה על האזורים השרוטים. השריטות ירימו את הלק והדרך הזו תעבור. &# 128578; לאחר זמן מה, עליך פשוט לנגב את הלק בעזרת בד אחר או נייר מטבח.

השתמש במשחת שיניים

הסר שריטות בכיריים הקרמיות בעזרת משחת שיניים

ניתן לטפל בשריטות בכיריים הקרמיות גם במשחת שיניים. יש משחת שיניים בכל בית, ולכן אנו ממליצים שתנסו קודם כל את הרעיון הזה ולאחר מכן קנו לק. ומשחת שיניים רגילה יכולה להסתיר את השריטות על קרמיקה מזכוכית בהצלחה רבה. כדאי פשוט למרוח את הפסטה על האזורים השרוטים ולשפשף אותה פנימה. משחת השיניים תחליק את קצוות השריטות כך שיהיו פחות מורגשות בסופו של דבר. לבסוף, עליך להסיר את משחת השיניים במטלית לחה ולייבש את הפלטה בעזרת נייר מטבח.

טיפים לשריטות עמוקות

ניקוי מגרד הקרמיקה מזכוכית

עליך לדעת כי גם משחת השיניים וגם הלק יכולים להחליק רק את קצוות השריטות מבלי להסיר אותן בפועל. לאחר הטיפול אלה הופכים פחות בולטים מכיוון שהם כבר לא שוברים את האור. עם זאת, לא ניתן להסתיר שריטות עמוקות מאוד באמצעים הנ”ל. הם למעשה אינם מסוכנים, אך אם יש בכיריים סדקים, אנו ממליצים לך, לקנות אחד חדש, כדי למנוע קצר.

פלטות קרמיקה מזכוכית

מטבח מודרני

מראה מודרני של פלטה

פלטת קרמיקה מזכוכית קלה לניקוי

צלחת קרמיקה מנקה מטלית רכה

בחר חומר ניקוי צלחות ceran

מגרדות נקיות מצלחת Ceran

שריטות מסתירות בכיריים הקרמיות

הסר שריטות בכיריים הקרמיות בעזרת תרופות ביתיות

צלחות Ceran מודרניות מאוד

כיריים קרמיות לבישול מעשיות

טיפים לניקוי קרמיקה מזכוכית

פוליש את קרמיקה הזכוכית עם משחת שיניים

שריטות בכיריים הקרמיות שנשארו מזון

הסר שריטות בכיריים הקרמיות. פולנית

כיריים קרמיות מובנות

השתמש במגרד בצורה נכונה

פלטת קרמיקה מזכוכית אלגנטית מעשית

הסר שריטות קרמיקה מזכוכית

שריטות בכיריים הקרמיות טיפים וטריקים

נקה את הפלטה כראוי

כיריים לניקוי חלב

כיריים קרמיות כתמי שומן נקיים

פוליש את הפלטה, הסר שריטות