חותך תותים אלגנטי כלי מטבח ייחודיים

גאדג’טים למטבח ייחודיים – כלי חיתוך תות אלגנטי

אולי אתה מעריץ לא פחות ממכשירי מטבח כמונו. האם תרצה לראות את האוסף שלנו אז? תתיישב ותהנה!

הכנת אוכל

אם אתה אמור לחתוך תותים, כל מה שאתה צריך הוא סכין חדה ועיניים חדות.

אבל לא לכולם יש עין של שף חמישה כוכבים.

חותך התותים הזה של הרייט קרטר עושה חתכים עבים אידיאליים. מכשיר החיתוך יכול גם לחתוך פירות קשים אחרים שמתאימים פנימה. כך שתוכלו להגיש לאורחים שלכם סלט פירות נחמד עם פרוסות תות!

חותך תותים אלגנטי

שום הוא תבלין ארומטי למנות רבות. חותך השום Chef’n GarlicZoom XL מרחיק את ריח השום מהידיים. הכניסו את שיני השום למכשיר וסובבו אותו. זה גם חוסך לך זמן. רק הקפד לקנות את דגם ה- XL!

GarlicZoom XL מ- Living Like The Kings

שום כלי מטבח ייחודיים

מה עושים עם האבוקדו – חותכים מסביב לזרע, ואז חוצים לשניים, חופרים את הגבולות בקערה. אז אתה יכול להגיש נתחי אבוקדו על קיסמים לפני ארוחת הערב.

את מכשיר האבוקדו ניתן למצוא בוויליאמס-סונומה. המכשיר חוסך זמן ויוצר קוביות באותו גודל שתוכלו להגיש יפה בצלחת אחת.

מכשיר קוביית אבוקדו חוסך זמן ומאמץ

כלי מטבח ייחודי לקוביות אבוקדו

אי אפשר לעשות את זה במטבח בלי בצל – כמעט כל ארוחה צריכה אותם. אתה צריך אותם חתוכים, בקוביות, בצורת שבבים, וללא קרעים. יש את הפתרון! למשקפי הבצל יש קצף שחוסם את אדי הארומה. בחלק הפנימי של המשקפיים ציפוי נגד ערפל. אם יש לך משקפי דיופטר, אל תשים את משקפי הבצל מכיוון שהם לא יכולים לעמוד כראוי.

אין קרע עם משקפי הבצל

משקפי בצל כלי מטבח ייחודיים

לעתים קרובות אתה צריך להפריד את החלמונים מהלבנים. מפריד החלבונים הזה עשוי קרמיקה עושה את העבודה מהר מאוד. זה כל כך טוב שתרצה לשים אותו ליד כוס המדידה.

מפריד חלבונים מודרני עשוי קרמיקה

מכשירי מטבח ייחודיים לקרמיקה מפרידי חלבון

מוצרי חשמל למטבח

לכולם יש מגירה מלאה במכשירים וכלים. כפיות, מרית, אביזרי פסטה וכלים אחרים מעורבבים. אתה לא יכול פשוט לשים אותם על השיש מכיוון שהם משבשים את עיצוב המטבח.

קינון כלי יוסף עכשיו כאן! שטח האחסון אנכי, כך שלא נדרש שטח פנים רב על משטח העבודה. הודות למגנט בכל מחלקה הדברים עומדים יחד. הם זמינים בצבעים שונים בחנות הכלבו של פאלמר ויכולים לשמש מבטא במטבח.

תמיד יש שליטה על המכשיר הנכון עם יוסוף כלי קינון

מרית כף כלי מטבח ייחודיים

אתה תמיד צריך כמה כוסות מדידה במטבח. הספלים היפים האלה משתלבים זה בזה ויכולים להיות מונחים על משטח העבודה או המדף כיצירה דקורטיבית.

כוסות מדידה של ינשופים תואמות בצבעים שונים

כוס מדידה של ינשוף כלי מטבח ייחודיים

חותכי עוגיות תמיד פופולריים כאשר מבשלים עם ילדים או חברים. הצורות המיושנות הן עם חתולים וכלבים. אתה יכול למצוא אותם במכירות פומביות מקוונות, באינטרנט או במכירות מוסכים.

חותכי עוגיות עתיקים מביאים זיכרונות ילדות

חותכי עוגיות כלי מטבח ייחודיים

הכלים העתיקים פופולריים במטבחים רבים. בשנות השלושים הם היו עשויים אלומיניום מכיוון שהוא עמיד בפני חלודה. אז רבים מהם מחזיקים מעמד יותר מ -80 שנה והם עדיין בשימוש. הם מוצעים גם במכירות מוסכים ובשווקי פשפשים ואם יש לך מזל אתה יכול לנהל משא ומתן על מחיר נמוך.

בתור התחלה, אתה יכול לקנות סט אלומיניום של חותכי עוגיות וסט של ארבע כפות מדידה עם טבעת האלומיניום המקורית של Etsy.

הכלים של מטבחי החווה של שנות ה -30 שוב מעודכנים, עכשיו הם עושים קאמבק נהדר!

מכשירי מטבח ייחודיים ישנים

האם אתה אוהב לאכול פיצה? מסיבת פיצה עם פיצות תוצרת בית היא ממש פינוק. חותך הפיצה של הרוקנרול נראה כמו כלי מקצועי. הוא אינו מגרד את משטח העבודה או כלי הבישול וניתן לכבס אותו במדיח הכלים. רק תיזהר מהגודל.

חותך פיצה רוקנרול לחיתוכים אידיאליים

חותך פיצה כלי מטבח ייחודיים

בקיץ מכינים קרח עם ג’נטל. ערכת הפופ של הקרח Onyx תשרת אותך כל חייך, בניגוד לתבניות הפלסטיק המסורתיות שמחזיקות שנים אחדות בלבד. הסט עשוי נירוסטה מלוטשת וניתן להשיג עם מעמד. כאשר אכלת את ששת הראשונות, תוכל למלא את שש הבאות. או אולי פשוט תקנה זוג סטים?

תבניות מגניבות של קרח אוניקס מפלדת אל חלד מסייעות בחום הקיץ

מכשירי חשמל ייחודיים למטבח

שׁוֹנִים

עם המכשירים המסורתיים, תאבד מחצית מהלימון. עם זאת, זה לא המקרה של בית הבד של Quirky Stem. זה ישמור גם על הידיים שלך נקיות. פשוט החלק את המכשיר הייחודי הזה לתוך הלימון והזרז בעדינות, מיץ הלימון יוצא ישר מהבקבוק!

מסחטת ידיים גזעיים משונה תשאיר את הידיים נקיות

מכבש פירות כלי מטבח ייחודיים

וכך נראית עיתונות הפירות של Quirky Stem Hand

מכשיר מטבח לעיתונות פירות

האם יש לכם גם מכשירי מטבח חד פעמיים בבית? השאר את תגובתך למטה ….

סומק