מכשירי מטבח חכמים שיקחו אתכם אל העתיד

טכנולוגיות חכמות מאוד הגיוניות בריהוט למטבח. הם עוזרים לנו לארגן את הבית שלנו בצורה הנכונה. הם גם הופכים את החיים הבריאים להרבה יותר קלים. והם כל כך משעשעים ומתאימים במיוחד לאנשים שמבינים בטכנולוגיה. מכשירי מטבח חכמים מהווים מוטיבציה נוספת להשקיע יותר זמן בהכנת האוכל שלכם ובכך לאכול בריא יותר.

להלן נציג כמה דוגמאות כאלה: אנו מודים: לא כולם בהכרח המעשיים ביותר ונדרשים בדחיפות במטבח. אבל הם פשוט מעניינים וטוב לדעת שיש דבר כזה! הם כנראה מעצבים את הדימוי של איך המטבח שלנו ייראה יום אחד.

רובוטים למטבח

במטבח העתיד סביר שרובוט במקום בן אדם יוכל להכין את האוכל. המימוש הנוכחי של רעיונות אלה נראה כמו התקנת שתי ידיים על הקיר או על פלטפורמה מעל אי המטבח. יש לך תוכניות מותקנות מראש ואז תכין את כל האוכל או חלק ממנו.

הרובוטים יותקנו מעל לאי המטבח

ציוד מטבח מודרני מכשירי מטבח

מים נוצצים או מעיינות היישר מהברז

לאחרונה הציג גרוהה פרויקט חדש בשוק, המדובר בברז רב תכליתי. קוראים לזה הבית הכחול. מסנן מיוחד מובנה בתוך הברז. זה מטהר את המים ותוכלו לשתות אותם באיכות טובה יותר ללא ציוד נוסף.

בנוסף, ניתן לקרר את המים ו- Blue Home יכולה לספק לכם מים נוצצים. אתה לא חושב שזו השקעה נהדרת שתחסוך הרבה זמן וכסף במטבח העתיד? למעשה, אתה יכול לפנק את עצמך במותרות האלה גם בימינו. המוצר נגיש וקל להתקנה.

ההשקעה הגדולה בהחלט שווה את זה

ברז grohe פיתוח מיוחד

מכונת קפה עם זיכרון

איך אנחנו אוהבים את הקפה שלנו מגלה הרבה על האופי שלנו. מסיבה זו, הוא חייב להיות מותאם בצורה מושלמת לצרכינו. אז אנחנו הרבה יותר מאושרים. לכן מכונות קפה מודרניות עם הגדרות שונות מאוד פופולריות. יש כיום אפילו דגמים שיש להם זיכרון ויכולים “לזכור” איך אנחנו אוהבים את הקפה שלנו.

מכונות הקפה החדשות זוכרות איך אתם אוהבים את הקפה שלכם

מכונת קפה עם זיכרון

מזון לתינוקות בדיוק בטמפרטורה הנכונה

ג’סמינה גרייס פיתחה מוצר נהדר שזכה במספר פרסים בשנים 2016 ו -2017. יצרן הסכים כעת להוציא אותו לשוק. מדובר באביזר למטבח שנראה כמו מוט מתכת. זה יכול לחמם את הטמפרטורה בכלי מ 30 עד 100 מעלות. הדבר חשוב במיוחד במקרה של תזונת תינוקות.

המוצר מזכיר מוט מתכת

המוצר בטמפרטורה הנכונה

כעת יהיה קל יותר לחשב את הקלוריות

מומחי בריאות מודרניים ממליצים לשים פחות דגש על מספר הקלוריות ויותר על איכות המזון. יתר על כן, חשוב מאוד להכיר את הצרכים המיוחדים של גופנו. חלק מהמוצרים יכולים לעזור לנו באופן אישי יותר מאחרים.

למרות זאת, קלוריות וערכים תזונתיים עדיין חשובים. ישנה גם שליטה מסוימת על אלה. מכשירי מטבח מיוחדים אמורים להקל מאוד בעתיד. הם מאוד מזכירים קשקשים אלקטרוניים, אבל הערך שניתן נותן מראה את הקלוריות.

חישוב מספר הקלוריות

להתאמן במכשירי מטבח קלוריים

המוצר מושלם לאוכל לתינוקות

מזון לתינוקות בטמפרטורה הנכונה

מי מעיין היישר מהברז

בית כחול מברז grohe

ניתן להעלות את הטמפרטורה מ -30 ל -100 ספירות

מוט מתכת מיטו עוזר בטמפרטורה הנכונה

המוצר הנהדר של יסמין גרייס זכה במספר פרסים

מוצר miito לתזונת תינוקות

מכונת הקפה מזהה את הצרכים שלכם

דגם מכונת קפה עם זיכרון

הרובוטים ימלאו תפקיד עצום במטבח בעתיד הקרוב

רובוטים מודרניים למכשירי מטבח

סולמות אלקטרוניים לקלוריות

לחשב קלוריות נוטרימה

גמישות ונוחות בציוד מטבח

רובוטים למטבח

החלף את מדיח הכלים ברובוט

רובוטים לציוד מטבח

הבישול נלקח לרמה אחרת

רובוט במתקן המטבח

הברז הרב תכליתי של Grohe

מסנן מיוחד מברזי grohe