מטבחי אכילה הם כל הזעם בימים אלה. אי המטבח הוא פתרון פופולרי בחדרים כאלה. אבל הרהיט הרב תכליתי הזה פופולרי במיוחד גם בחדרי מטבח נפרדים. בעיקר כי הוא יכול לעמוד בדרישות שונות. איי בישול הם חובה בעת עיצוב מטבח מודרני. מכמה סיבות. אי מטבח עם מקומות ישיבה בולט כפתרון אופטימלי במיוחד. הסיבה העיקרית: אי מטבח כזה נותן את ההזדמנות לתקשר ברציפות בזמן הבישול. וזה מתברר כפופולרי במיוחד בקרב אנשים רבים. כי הבישול הופך לחוויה מרגשת. להלן אנו נותנים לך כמה טיפים ורעיונות כיצד להפוך את המטבח שלך לתקשור עם אי מטבח עם מקומות ישיבה.

אי מטבח עם מקומות ישיבה הופך את המטבח המודרני למרכז תקשורת 

אי מטבח עם כיסאות בר טריים בעיצוב יוצא דופן

המטבח כנקודת מפגש – היתרונות של אי המטבח עם מקומות ישיבה

מזה זמן מה, אי המטבח לא היה משהו מיוחד בכל הנוגע לעיצוב מטבחים. למעשה, להפך: אם יש לכם מטבח פונקציונלי, אתם מתכננים גם אי מטבח. במטבח מודרני, איי מטבח מספקים מרחב עבודה נוסף ועוד שטח אחסון, אך גם גולת הכותרת ויזואלית.

ולדגמים יש הרבה תוספות, כך שניתן לעמוד בכל העדפה. איי מטבח פתוח, למשל, נותנים לך את האפשרות להציג דברים שונים שחשובים והכרחיים עבורך. אזור כביסה משולב עם מדיח כלים, פינת בישול משולבת, פינת אוכל נוספת וכו ‘יש מגוון ממש גדול של הצעות. באיי המטבח של היום יש אפילו ישיבה נוחה. הם ממוקמים כך שכל מכשירי המטבח נמצאים בהישג יד. בקיצור, אי בישול כזה הופך את המטבח לחלל פונקציונאלי ביותר.

האין זה אי פונקציונלי מעורר קנאה למטבח הקטן?

אי מטבח עם מקומות ישיבה, אי קטן, משטח עבודה, פינת אוכל

אתה בעצם מבלה הרבה זמן במטבח. אתה מבשל כאן, אתה אוכל, ולעתים קרובות מעדיף להישאר כאן. הדרישות למטבח גדולות בהרבה. אתה צריך יותר מקום ופונקציונליות גבוהה. אי מטבח פותר את הבעיה הזו תוך זמן קצר. כי אי מטבח יכול להיות משטח עבודה, שטח אחסון ושולחן אוכל בו זמנית. בנוסף, ניתן להכיל הרבה מקומות ישיבה. אתה רק צריך להביא כמה כסאות בר. אי המטבח הופך לחלל תקשורתי והמטבח הופך להיות מוקד הבית. תקשורת בזמן הבישול היא למעשה פופולרית ביותר, אם לא תנאי הכרחי לאוכל טעים! בילוי עם המשפחה והאורחים בתהליך הבישול מהנה ומעורר השראה. יש רק דרישה אחת לכך והיא להוסיף מספיק כסאות בר או כסאות אחרים.

הרחב את אי המטבח לפינת אוכל

אי מטבח עם מקומות ישיבה, מטבח אוכל, חדר תקשורת

תכנן בזהירות את אי המטבח עם מקומות ישיבה

יש יותר ויותר מקום במטבח. גם לאחסון וגם לבישול. אבל אם אתה רוצה אי מטבח עם מקומות ישיבה, עליך לתכנן את המטבח בצורה מדויקת יותר מראש.

על מנת שאי הבישול ישרת היטב, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבחור את הגודל הנכון. עיצובי אי המטבח מגוונים מאוד כיום. הם מציעים מגוון רחב של אפשרויות, הן במטבח גדול והן במטבח קטן. מצד אחד, חייב להיות מספיק מקום לאי הבישול עצמו. מצד שני, יש לקחת בחשבון גם מקום לכסא הבר. לכן חשוב ביותר לקחת בחשבון את גודל החדר. לדוגמה, אנשים יושבים לא צריכים לקום אם מישהו אחר רוצה לעבור ליד. אם אתה רוצה להשתמש בישיבה באי המטבח, אתה צריך להרגיש בנוח עם זה. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון גם את הרוחב והגובה של אי המטבח.

מה שאתה צריך במטבח מעוצב תקשורתי הוא משטח עבודה גדול ומספיק מקומות ישיבה

אי מטבח עם ישיבה, מטבח-סלון בעל חלל פתוח, צבעים פשוטים

סיכום: בילוי במטבח יכול להיות נעים במיוחד אם משלבים בישול עם צ’ט. מסיבה זו כדאי לעצב את המטבח עם אי מטבח כך שניתן יהיה לבצע בישול ותקשורת במקביל.

מטבחי האכילה המודרניים מושלמים לשילוב אי מטבח עם מקומות ישיבה

אי מטבח עם מקומות ישיבה, רעיונות לריהוט מטבח בחלל פתוח

אתה מחליט כמה מושבים אתה צריך במטבח

אי מטבח עם ישיבה מעשית עיצוב אווירה נעימה

אי מטבח סגור יכול להציע גם הרבה מקומות ישיבה

אי מטבח עם מקומות ישיבה, הרבה מקום אחסון, הרבה כסאות בר

לאחר מכן בחר את כיסא הבר הנכון

אי מטבח עם מקומות ישיבה, אי לבן, פונקציונאלי ומושך את העין

צור מטבח נעים עם פינת אוכל מודרנית

אי מטבח עם כיסאות בר מגניבים עיצוב מטבח טרי

אי מטבח עם מקומות ישיבה יוצר מטבח עץ נעים

אי מטבח עם מקומות ישיבה בחר אי פונקציונלי

אי מטבח עם כסא בר בעיצוב שקוף

אי מטבח עם ישיבה מטבח כפרי עור כסא בר מאבן טבעית

אי מטבח עם מקומות ישיבה, נעים בסגנון כפרי

אי מטבח עם רעיונות מודרניים לפינת אוכל עם כיסא בר

אי מטבח עם מקומות ישיבה עם כסאות בר ריצוף יפה