הטיפים החשובים ביותר לשינוי העונתי המעשי של ארון הבגדים וקישוט הבית בתחילת העונה

אנו מחליפים את ארון הבגדים שלנו בהתאם למזג האוויר. זה מובן מאליו. אותו הדבר צריך להיעשות פחות או יותר עם קישוט הבית. בעונות השונות אנו זקוקים למרקמים וצבעים שונים על מנת להרגיש בנוח. זהו כלל ברור, אך דחוי למדי.

תושבים רבים כנראה אינם יכולים לעמוד בהוצאה זו. בסופו של דבר, שינוי עיצוב הבית לוקח הרבה זמן. אבל אולי זה יהיה קל יותר אם נארגן את זה בצורה מעשית יותר. יש לנו כמה רעיונות כיצד זה יכול לפעול, ועדיין ישנם טענות טובות לשינוי ריהוט הבית החורג מהאסתטיקה.

שינוי קישוט הבית בהתאם לעונה החדשה יכול לכלול גם שינויים פונקציונליים מסוימים.

קישוט הדירה – עיצוב פונקציונאלי ועונתי

מלתחה קישוט הבית טיפים ביתיים

נתחיל בעיצוב הארון. הרבה דברים בבית תלויים בריהוט הטוב שלהם. כאשר הכל מאורגן שם כמעט, יש הרמוניה ונוחות בבית. אנו יכולים גם לבחור במהירות את התלבושת המתאימה לאירוע ספציפי.

בבית המודרני, המלתחה היא יותר ויותר חלק מעיצוב הפנים.

הדבר נכון במיוחד לגבי חדרי ארונות. המעילים והמעילים במסדרון מהווים גם הם חלק מהמראה החיצוני של הדירה שלנו. מסיבות מעשיות, אך גם מסיבות אסתטיות, הביאו את הבגדים לעונה המתאימה לחזית כך שייראה. אחסן את המקום במקום אחר יותר כלפי הגב. כך שתוכל להשיג במהירות את כל מה שאתה צריך וגם לרענן את מראה הדירה שלך.

הכינו תוכנית להמשך עיצוב הדירה מחדש

קישוט הבית קצה הבית טיפ הבית

עיצוב מחדש של המלתחה הוא תמיד השלב הראשון בהתאמת ריהוט הבית לעונה החדשה. בעת הניקוי כדאי לזרוק גם דברים ישנים. אם יש לך בגדים במצב טוב שאתה לא לובש (יותר), אתה יכול למסור אותם לנקודות איסוף שונות. בהרבה שרשראות, כמו ח&M למשל, זה מעודד מסיבות סביבתיות. אתה מחזיר את הבגדים לשם ואפילו מקבל הנחות ברכישות חדשות. כמובן שתמיד יש אפשרות לתת את הבגדים הישנים למטרות צדקה.

כאשר אתה עושה זאת, אתה מפנה מקום בארונות ובארון שלך. כעת תוכל להשתמש בשטח האחסון שנפתח לאחרונה כדי להסתיר חלק מקישוטי הדירה מהעונה הישנה.

זה יוצר מקום לרעיונות חדשים שיתאימו לעונה הקרובה.

לאחר שסיימת לסדר את הבגדים, המשך להחליף את הבדים. בפעם הראשונה אתה יכול להחליף את המפות ואת הכריות לזרוק. וילונות או שטיחים חדשים מבדים חמים יותר יכולים להפוך את החורף לנעים באמת. להחלפה לא רק יש יתרון מעשי: מכיוון שטקסטיל מסויים אינו בשימוש כל הזמן, הם נשמרים לתקופה ארוכה יותר..

לקראת החורף, בחר טקסטיל שנותן לך הרבה נוחות. בקיץ כדאי לבחור בדגמים עמידים וקלים לטיפול, ואילו בחורף כדאי לבחור בבגדים חמים ונוחים.

עיצוב הבית – התאם את התאורה והצבעים כך שיתאימו לעונה החדשה

קישוט דירה קישוט הבית לקשט דירה

אנו זקוקים להרבה יותר אור בחורף מאשר בקיץ. זוהי הזדמנות לכמה התאמות בעיטור. חלקו פמוטים נוספים או הסירו אותם ברגע שהשמש זורחת חזק יותר בחוץ. בחורף אתה עדיין יכול להפיץ עוד מראות בחדר או לחלק קישוטים עם כאלה.

המעילים והמעילים במסדרון הם גם חלק מעיצוב הבית

  קישוט הבית דירה לקשט קישוט דירה

בבית המודרני, המלתחה היא יותר ויותר חלק מעיצוב הפנים

לקשט דירה קישוט דירה קישוט הבית

כמה אביזרי חורף יכולים לשמש קישוטים לבית

קישוט דירה מלתחה קישוט דירה טיפים ביתיים

קישוט הבית – בחר טקסטיל לחורף שנותן לך הרבה נוחות

טיפים לקישוט הבית לקשט בית

עיצוב עצות לעיצוב הבית במסדרון

קישוט דירה – ניתן להחליף את המפות ואת כריות הזריקה בפעם הראשונה

 טיפים לעיצוב הבית לעיצוב הבית