אופנת פנדרי

כיום אופנה היא הרבה יותר מסתם ביגוד. זו הדרך שבה אנחנו מתלבשים, אבל גם איך אנחנו מתייחסים לבגדים. אופנה כוללת את אופן ייצור הבגדים שלנו והיכן. אופנה היא לא רק התלבושת שלנו איתה אנו צועדים ברחובות היום, אלא האינדיבידואליות שלנו. אנחנו כבר לא מופיעים בציבור דרך הבגדים שלנו, אלא דרך כל מה שאנחנו עושים. אנו מציגים את עצמנו באמצעות אופנה, אנו מעריכים אנשים אחרים עם אופנה וגם מוערכים איתה. כל זה אומר את האופנה שבאמצעותה אנו רוצים להביע את מי שאנחנו. במובן זה, אופנה היום פירושה אורח חיים! לכן חשוב לבחור באופנה, באופנה שלנו, ולא באופנתית היום. הלבוש כבר הפך לאמצעי שבו אנו מבטאים את האינדיבידואליות שלנו. כיום האדם מאתגר בכל מקום. תווית האופנה המודרנית החדשה מוכיחה זאת פנדרי – אינדיבידואליזם, דמיון ואיכות. מותג האופנה החדש מאפשר לאינדיבידואליסטים להתבלט מההמון. עיצובים מודרניים לאנשים עכשוויים, אך יחד עם זאת פתרון אינטליגנטי המוכיח שמלות משלה, אקסטרווגנטיות, המתאימות לאורח החיים של היום – כך אופנת פנדרי מתאפיינת בסגנון ייחודי! כי כפי שאמר מעצב האופנה איב סן לורן: “אופנה היא חולפת, סטייל לעולם!”

PENDARI Fashion – אינדיבידואליזם, הקפדה על פרטים ואיכות

PENDARI Fashion - אינדיבידואליזם, הקפדה על פרטים ואיכות

“כדי להיות שאין לו תחליף, אתה תמיד צריך להיות שונה”. ציטוט זה של מעצב האופנה האגדי קוקו שאנל הוא המוטו שלפיו מותג האופנה הנודע PENDARI מציג את קולקציית האופנה שלו. אנו בני האדם אינם קלים, ולכן אסור לנו ללבוש בגדים פשוטים. אם אתה רוצה למרוד בלבוש היומיומי המשעמם לעתים קרובות ולהתבלט מההמון, אז היינו ממליצים על האופנה יוצאת הדופן של PENDARI. קולקציית האופנה משלבת טכניקות חדשניות עם אומנות מסורתית כך שכל דגם ייחודי ומציג שילוב עוצר נשימה של פנטזיה וטקסטיל באיכות גבוהה. הבדים האיכותיים כמו עור אקולוגי, צמר וכותנה, כמו גם האיכות הלא מחייבת, מעניקים לדגמים יוצאי הדופן אופי משלהם, אשר נוגד את הקלישאות ויוצר מראה דמיוני ומוזר. החשיבה הנמרצת והאטרקטיביות אינם יודעים גבולות ואינם מבחינים בין המינים. מסיבה זו, ביגוד PENDARI מתאים לא פחות לגברים ולנשים. לא רק העיצוב והאיכות הם המכריעים בבחירת פנדרי, אלא גם הנוחות. הדגמים בעבודת יד, עד הפרט האחרון, והבדים האיטלקיים המשובחים מבטיחים תחושה חלקה על העור. זה מוכיח את הטענה שלנו שאופנה היא הרבה יותר מבגדים ומראה, והרעיון שלבגדים יש ערך רב בפני עצמם. ממש כמו במינימליזם – הדברים הקטנים הופכים את החיים לגדולים.

אופנת פנדרי

קולקציית האופנה של פנדרי מייצגת מינימליזם וסגנון נצחי

קולקציית האופנה של פנדרי מייצגת מינימליזם וסגנון נצחי

אופנת פנדרי היא נצחית. הסיבה – האיכות מבטיחה שהבגדים ישרדו לאורך זמן לאורך זמן. במובן זה קולקציית האופנה המפוארת נראית מעשית מאוד מכיוון שניתן ללבוש אותה בדרכים שונות ובהזדמנויות שונות. קולקציית האופנה של פנדרי היא כמעט לגמרי בשחור ולבן, מה שמאפשר שילובי צבעים קלאסיים ומוגזים כאחד ומעלה את הסגנון והאינדיבידואליזם. כפי שאמר מעצב האופנה המפורסם קוקו שאנל: “שחור הוא מושלם, וכך גם לבן. יחד הם הרמוניה טהורה “.

הרצון לאינדיבידואליות מתחיל בבגדים ייחודיים

הרצון לאינדיבידואליות מתחיל בבגדים ייחודיים

מכיוון שמותג האופנה שואף לאינדיבידואליזם, דגמי הפנדרי הינם מהדורה מוגבלת. כל פריט לבוש עשוי 20 חלקים ולכל דגם מספר ייחודי מ -1 עד 20. הרעיון עומד מאחורי סמליותו של השם. פירושו של פנדרי הוא קישוט תלבושות עשוי מטבעות זהב, האופייני לבלקן במהלך המאות ה -18 וה -19. המטבעות הפגינו מעמד חברתי וניתנו כמתנות באירועים מיוחדים כגון לידה וטבילה. בדומה לרשתות המטבעות הישנות, גם שמלות הפנדרי כל כך ייחודיות ומיוחדות. בדיוק כמוך!

פנקו את עצמכם במגע של אלגנטיות ופזרנות עם אופנת PENDARI

פנקו את עצמכם במגע של אלגנטיות ופזרנות עם אופנת PENDARI

אתם אולי תוהים מדוע אנשים כל כך מדברים על המותג הזה … הצוות שלנו בעצם רוצה לדבוק בטרנדים ובמקביל לשמור על חותמת משלנו. זו המטרה שלנו, נרצה לקרב אליכם את ההשראה הזו. זהו המוטו שלנו לא רק לאופנה, אלא לחיים. עליך לעשות הכל באהבה ותמיד עליך להקרין אהבה לאינדיבידואליזם. מותג האופנה PENDARI מעניק לנו את האהבה הזו, ואנו יכולים לחוש את האהבה הזו עם כל פריט לבוש. קולקציית האופנה נותנת לנו תודעה ובאמצעות זה אנו בני האדם מביעים את שייכותנו לזמננו. PENDARI הוא המתח בין אינדיבידואליות למסה. מצד אחד אנחנו רוצים להשתייך, אבל מצד שני אנחנו גם רוצים להתבלט מההמון. זו המטרה שלנו וגם קובעת את המטרה שלך! מכיוון שהשמש זורחת פעם אחת לכל אדם בעולם הזה, רק הזמן שונה. זה הזמן והמקום בו תוכל לבטא את האינדיבידואליות שלך – אופנת PENDARI.

פנקו את עצמכם במגע של אלגנטיות ופזרנות עם אופנת PENDARI

חולצת פנדרי

אופנת פנדרי לגברים ולנשים

אופנת פנדרי לגברים ולנשים

אופנת פנדרי לאינדיבידואליסטים

תווית אופנה של פנדרי לאינדיבידואליזם

חולצת פנדרי בעבודת יד

מינימליזם פנדרי

קולקציית אופנה של פנדרי

מינימליזם פנדרי

מינימליזם פנדרי

קולקציית גברים פנדרי

חצאית עור פנדרי

בדי עור פנדרי

עיצוב אופנה פנדרי

אופנת פנדרי