בנה מנורת תליון משלך

האווירה היפה בבית נוצרת בעיקר מהפרטים הקטנים – התמונה על הקיר, כריות הנוי הצבעוניות, הזר היפה באגרטל … בכמות זו אנו מציעים רעיון DIY מרגש כיצד תוכלו לקשט את הדירה שלכם. כלומר – על ידי בניית תליון בעצמך! להלן תמצא רשימת החומרים הדרושים וטיפים מועילים רבים – לתוצאה הטובה ביותר האפשרית! פרויקט המלאכה התליון של דיקט שלנו אינו קשה במיוחד לשכפול, אך במידת הצורך תוכל לבקש עזרה מאחד האנשים האהובים עליך. שיהיה לך כיף להעתיק!

בניית מנורה תלויה: רעיון DIY מעניין לבית שלך!

הכינו מנורת תליון משלכם

בניית מנורה תלויה בעצמך נראית קשה יותר משהיא במציאות! עקוב אחר הטיפים שלנו ליצירת קישוטים יפים לחדר השינה, הסלון או המטבח שלך! גוף התליון האטרקטיבי העשוי פורניר יהווה לוכד עיניים אמיתי בחדר ותוכלו להרשים ממנו את משפחתכם ואורחיכם. וכפי שהוזכר לעיל, פרויקט המלאכה אינו דורש הרבה חומרים ומאמצים. נשמע מעולה, לא? &# 128578;

חבר את החלקים הבודדים של המנורה יחד

חבר את חלקי המנורה יחד

המנורות התלויות עם תליון אחד או יותר נראות רומנטיות מאוד, ואורן הרך יכול ליצור אווירה מזמינה בכל חדר. החלקים הבודדים של מנורה תלויה הם 4: באמצעות חופת המנורה, המנורה מותקנת על התקרה. בדרך כלל יש לו חור לכבל. כבל הטקסטיל המשמש מנורות יכול להיות בעל מספר חוטים שונה. עם שקע מתכת אתה צריך כבל בגודל 3 x 0.77 מ”מ, המכיל גם מוליך מגן. אם השקע עשוי פורצלן או פלסטיק, ניתן להשתמש בכבל בעל 2 ליבות ללא מוליך מגן.

בכל הנוגע לבחירת השקע – כפי שכבר צוין, ישנם שקעים מחומרים שונים – פלסטיק, מתכת, חרסינה … אם לשקע יש גם טבעת התאמה, ניתן גם להצמיד אהיל. לבסוף, מקור האור הוא לא פחות חשוב. נורות השונות יוצרות אווירה ספציפית בחדר. לפני שבוחרים את הנורה, חשבו אם אתם רוצים אור חזק או מאופק בחדר.

תנתק את מנורת התליון

הכינו מנורת תליון משלכם

ההשעיה של מנורת התליון מהתקרה קלה, אך אם מעולם לא עבדת עם חשמל לפני כן, השאר את המשימה הזו לאנשי המקצוע. פה תוכלו למצוא כמה עצות מועילות כיצד להרכיב ולהפשיט את המנורה. אם אתה עובד לבד, ודא כי אין חשמל בכל הדירה וכי הנתיכים כבויים. להלן תמצא את ההנחיות ל”אהיל “המעניין שלנו עשוי דיקט, בעזרתו תוכל להפוך את מנורת התליון המוגמרת למעניינת עוד יותר.!

הכנת אהיל מעץ דיקט

אהיל מצופה

מנורת תליון דיקט מעניינת

לוקח רק 45 דקות להכין מנורת תליון דיקט יפה והתוצאה ממש מרשימה! לשם כך אתה צריך את החומרים הבאים:

  • קצה עץ פורניר ארוך באמת (50 מ ‘מהגליל, רוחב 24 מ”מ)
  • כבל חשמל
  • מחזיק מנורה
  • נורה
  • מספריים
  • אקדחי סיכות ומהדקים

ראשית, חותכים כמה רצועות מהדיקט – באורך של 50 עד 80 ס”מ. התחל עם 3 רצועות ארוכות והדק אותן יחד כך שייווצר משולש במקום בו מחזיק המנורה מתאים. כעת תקן את שלוש הרצועות במחזיק המנורה בעזרת מהדק. לאחר מכן אוספים את הרצועות גם בקצוות ומתקנים אותן באותו אופן כך שנוצר כדור. לבסוף, כדאי לשים עוד רצועות מסביב לצורה ולהדק אותן יחד. כתוצאה מכך, אתה מקבל כדור מקורי שנראה אטרקטיבי למדי. שני השלבים האחרונים הם הברגת הנורה וחיבור השקע לחוט המנורה. כבר סיימתי!

אנו ממליצים שתדביק תמיד את הרצועות פעמיים כך שיופיעו צלבים קטנים. אם היית משתמש בסיכות בצבע נחושת, אלה כמעט ואינם מורגשים. תוכל למצוא רעיונות והצעות נוספות לאורות תליון אטרקטיביים שתוכל להכין בעצמך מתחת לתמונות למטה. &# 128578;

חדר אוכל לתליון תאורה

רעיון מסוגנן מזכוכית אהיל

מנורות חבל תלויות רעיון מצוין

מנורות תליון תעשייתיות

מנורה תלויה כפית תוצרת בית

מנורה תלויה עם אהיל מעומעם

מנורת תליון מינימליסטית

מנורת LED עגולה אטרקטיבית

כמה אורות תליון אווירה נחמדה

לוכד עיניים מנורה תלויה מקורית

אהיל מבד

מנורה תלויה במראה רומנטי

דיקט אהיל DIY

מנורת תליון מראה מסוגנן DIY

מנורת תליון אהיל מצופה

תליון רשת מתכת תליון אור מושך את העין

מנורות תליון DIY למטבח

מנורה תליון עשה לעצמך עצות

לוכד עיניים מנורה תלויה בחדר

תליון תאורה חדר אוכל תוצרת בית

מנורות תלויות על דלפק בר למטבח

מנורות תלייה מקוריות וינטאג '

אהיל אטרקטיבי עשוי דיקט

הפוך אורות תליון מצנצנות בנייה

כלי מטבח אופניים

מנורת תקרה מבקבוקים

מנורת תליון עשויה דיקט