תסרוקות בהירות אוקטוברפסט Gretchenzopf

אוקטוברפסט מגיע בעוד פחות מחודשיים ואתם רוצים להפוך לעצמכם תסרוקת שובבה שתמשוך את תשומת הלב של כולם? אז אתה ממש כאן! במאמר זה אנו מציעים לכם כמה רעיונות והנחיות פשוטות לתסרוקות מרשימות של אוקטוברפסט שקל לחקות אותן. אנו מקווים שתאהבו את ההצעות שלנו ומאחלים לכם מסיבה נפלאה!

תסרוקות עם סרט לאוקטוברפסט

תסרוקת רצועת שיער מראה אלגנטי

תסרוקות עם רעיונות ללבוש שיער לאוקטוברפסט

תסרוקת להקת שיער מעוותת לאוקטוברפסט

הכינו לעצמכם תסרוקות אוקטוברפסט בתמונות

תסרוקות עם רצועת שיער לאוקטוברפסט

תסרוקות קלועות שיער ארוך אדרת אוקטוברפסט

הרעיון הראשון שלנו הוא לתסרוקת מעוותת ובהירה במיוחד עם סרט שניתן לבצע תוך פחות מ -5 דקות. אם רוב תסרוקות הקלוע נראות לך מסובכות מדי, אז בהחלט כדאי לך לנסות את הגרסה הזו! סרקו את השיער היטב ועשו חלק מרכזי או צדדי. לאחר מכן, עליך למשוך את רצועת השיער (אתה יכול גם להשתמש בזר פרחים) מעל לראשך כך שיסתיים ממש מעל קו השיער. הסר קטע מהחלק הקדמי של שיערך, סובב אותו ותחב אותו פעם אחת סביב סרט הראש. לאחר מכן, קח גדיל חדש וחזור על אותו תהליך עד שתגיע לחלק האחורי של הראש. עשו את אותו הדבר עם השיער בצד השני של הראש וסיימתם! תקן את החוטים התלויים בעזרת סיכות בובי וריסס את התסרוקת בעזרת מעט שיער כדי שתחזיק מעמד זמן רב יותר.

תסרוקות אוקטוברפסט – רעיונות מעולים לעיצוב מחדש

רעיונות לתסרוקות אוקטוברפסט לחקות

תסרוקות קלועות רעיונות של Dirndl לסגנון

תסרוקות דינדל 3 רעיונות נהדרים

הוראות תסרוקות קלועות לאוקטוברפסט הצמה בצד

תסרוקות קלועות שיער ארוך צמה מפוארת

תסרוקות אוקטוברפסט קלועות מראה מדהים

תסרוקות קלועות אוקטוברפסט צמות הולנדיות

תסרוקות קלועות dirndl DIY

אוקטוברפסט Dirndl תסרוקות הצמה הטובות ביותר באדרה

צמות בוקסר תסרוקות אוקטוברפסט

אם יש לך שיער ארוך או בינוני, אתה יכול גם ללכת על תסרוקת קלועית עם סרט ראש. חבטו קלות בשיערכם בעזרת מברשת השיער בכדי לגרום לו להיראות נפח יותר, סרקו אותו לאחור ומשכו את רצועת השיער מעל לראשכם. חלקו את השיער לשני חלקים שווים והתחילו לקלוע בצמת אדרה. אתה יכול לעשות זאת על ידי לקיחת תחילה גדיל דק מבחוץ בצד ימין והנחתו על החלק השני של השיער. חזור על אותו תהליך בצד שמאל ומשוך חזק כדי שהצמה לא תשתחרר. צמה את צמת האדרה עד הסוף ואבטחה בעזרת עניבת שיער שקופה. לְהַשְׁלִים!

תסרוקות אוקטוברפסט לשיער באורך בינוני – Grentchenzopf פשוט

תסרוקות בהירות אוקטוברפסט Gretchenzopf

הכינו תסרוקות Gretchenzopf של אוקטוברפסט בעצמכם

תסרוקות שיער ארוך באוקטוברפסט

הוראות תסרוקת קלועות Gretchenzopf

הכינו תסרוקות משלכם לאוקטוברפסט

הגרטצ’נזופ היא ללא ספק אחת התסרוקות היפות והמסורתיות של אוקטוברפסט, אבל אתה חושש שהשיער באורך הכתפיים שלך לא מתאים לזה? אנו מציעים לך תפיסה סופר קלה של תסרוקת זו שהיא פשוט מושלמת לשיער באורך בינוני! ראשית, חלק את שיערך לשני חלקים שווים וצמה אותם כרגיל. לאחר מכן פשוט קפל את הצמות והדק אותן בחזית הראש בעזרת סיכות בובי כך שקצותיהן כבר אינם נראים. את התסרוקת אפשר לעגל עם זר פרחים יפהפה.

תסרוקות dirndl פתוחות למחצה – צמת מפל

תסרוקות קלועות צמות מפל פתוחים למחצה

תסרוקות קלועות צמות מפל שיער ארוך

תסרוקות חצי פתוחות צמת מפל רומנטית

תסרוקות חצי פתוחות מפל צמות שיער באורך בינוני

תסרוקת קלוע למחצה פתוחה שנראית שובבה ורומנטית במיוחד ומתאימה לאורכי שיער שונים היא צמת המפל. זה קצת יותר קשה לצמה ודורש קצת ניסיון ומיומנות, אבל זה בהחלט שווה את המאמץ. הרים שלוש קווצות דקות מהשיער העליון והתחל לצמות על ידי הנחת החוט הימני על האמצע, ואחרי זה – השמאלי מעל האמצע. המשך לצמות על ידי הוספת קצת שיער לחוט הימני. במקום לחזור על אותו תהליך בצד שמאל, עליך פשוט להפיל את הגדיל ולבחור “קווצת החלפה” חדשה בגודל שווה מלמטה. חזור על השלבים עד שתגיע לחלק האחורי של הראש ואבטח את הקצה בעזרת גומי שיער קטן ושקוף. אם אתה מעדיף, אתה יכול לצמות את הצד השני של הראש באותו אופן.

תסרוקות אוקטוברפסט – שיער מוצמד

תסרוקות אוקטוברפסט צמחו

תסרוקת אוקטוברפסט הצמידה שיער

תסרוקות שיער באורך בינוני מהודקות קלועות

אוקטוברפסט Dirndl התסרוקות הטובות ביותר לחיקוי

תסרוקות dirndl קלועות

אם אתה רוצה עדכון נהדר לאוקטוברפסט, ההצעה הבאה שלנו היא בשבילך! השלב הראשון הוא צמת צמה הולנדית. לשם כך, עליך לסרק את שיערך לאחור ולהרים שלוש קווצות באותו גודל מאזור המצח. התחל לצמות על ידי הנחת החוט הימני מתחת לאמצע, ולאחר מכן – השמאלי מתחת לאמצע. חזור על הפעולה פעמיים, והתחל להוסיף מעט שיער לחוטים החיצוניים בכל פעם. בדרך זו, צמה את הצמה לאורך כל הדרך ועטפה אותה בלחמנייה רופפת. תקן את התסרוקת בעזרת סיכות בובי ורסס. לְהַשְׁלִים!