הסרת שיער לצמיתות אפשרית גם בבית

כל אישה חולמת שלעולם לא תצטרך להתגלח, לאפילט או לשעווה שוב. זה הופך לנושא חשוב מאוד, במיוחד בקיץ, כי גילוח כל יום הוא לא רק מטרד, הוא גם יכול לגרות את העור ולגרום לפצעונים. ביקור בסטודיו לקוסמטיקה הוא לא בדיוק זול ולוקח זמן יקר. לכן, נחפש שיטות פנימיות המאפשרות הסרת שיער לצמיתות ללא טיפולים יקרים וטרחה של אפילציה או שעווה קבועים. שיטות שונות משמשות להסרת שיער, חלקן כואבות. אנשים רבים כבר יכולים להרשות לעצמם את מכשירי ה- IPL העדכניים ביותר בשוק. הם מציעים הסרת שיער לצמיתות ללא כאבים וגירויים בעור, בכל חלק של הגוף והכל בבית כשיש לך זמן ומתחשק לך.

הסרת שיער לצמיתות עם אפילציה – זול, אבל לא לכולם

אפילטורים וגוזמים לנשים

השיטות הקלאסיות להסרת שיער כגון גילוח, שעווה או אפילציה עדיין משמשות נשים וגברים רבים. התוצאות של זה טובות, אבל לא לאורך זמן והשיער צומח במהירות. הטיפול בחלקים מסוימים של הגוף לעיתים קרובות מייגע ואף כואב. אתה יכול לקנות אפילציה בכל חנות אלקטרוניקה בסביבות 25 יורו. סט שלם עם קבצים מצורפים ואביזרים נוספים עולה 90 עד 100 יורו. בהשוואה לשעווה מקצועית בסטודיו לקוסמטיקה, יש לך את הכסף הזה בחוץ למשך חודשיים. עד כמה שזה נשמע זול, אפילציה אינה מתאימה לכולם. לפעמים הוא כואב ומתאים יותר לחלקים לא רגישים של הגוף. עבור קו הביקיני ובתי השחי אתה צריך להיות חסר פחד וחסר רגישות לכאב. החסרונות הם שלעיתים לא ניתן ללכוד שיער קצר והעור סובל מכתמים אדומים או שערות חודרות.

שעווה – בבית ובסטודיו הקוסמטי

כל אחד יכול לעשות שעווה בבית

שעווה יכולה להיות חמימה – על ידי חימום במצב נוזלי, או קר, על רצועות. אתה יכול לקנות שעווה קרה על רצועות בכל בית מרקחת ויש לחמם רצועה קצרה בין הידיים לפני השימוש. הכי טוב לאזורים קטנים יותר של העור אבל גם לרגליים. ניתן לעשות שעווה חמה גם בבית. כאשר מחומם, שעווה חמה הופכת למסה צמיגה המורחת על העור בעזרת מרית. לאחר מכן נלחץ עם רצועות צמר ואז התקלף כנגד כיוון הגידול. השיטה גם כואבת, אך מבטיחה עור ללא שיער למשך 3 שבועות לפחות. החסרונות הם דלקת עור והתפתחות פצעונים. סוכר הוא חלופה לשעווה. זה עובד בדיוק כמו שעווה, אבל במקום שעווה, משתמשים כאן ברסק סוכר מיוחד.

קרם סכין גילוח ותער – מהיר אך לא קבוע

קרמים ותערני הסילוח יכולים לשמש כל אחד בבית. ניתן לעשות זאת במהירות אך בשום אופן לא לצמיתות. מומלץ רק במקרים קיצוניים. עם גילוח רגיל, השיער מתחזק וצומח במהירות רבה. בנוסף, עור הרגליים מרגיש כמו זקן של גבר.

הסרת שיער לצמיתות בלייזרהסרת שיער בלייזר לתוצאות קבועות

הטיפול בלייזר נחשב ליעיל ומתמשך במיוחד. עם זאת, הם צריכים להתבצע רק על ידי מומחים או רופאי עור. ניתן לראות תוצאות גלויות לאחר כמה הליכים. כלכלית, שיטה זו מלחיצה מאוד ואינה מתאימה לשימוש ביתי. ישנם מכשירי לייזר לבית, אך הם חלשים בהרבה מאלו הרפואיים. עם זאת, יש להשתמש בזהירות בלייזר מסוג זה. לאחר טיפול בלייזר, שמש, סולריום וסאונה הם טאבו במשך מספר ימים.

הסרת שיער לצמיתות עם אור (IPL – Intense Pulsed Light) – ללא כאבים וקבועים

טיפול IPL להסרת שיער לצמיתות

במהלך טיפול IPL, המכשיר פולט פעימות אור קצרות ועוצמתיות שהורסות את זקיקי השיער ועם הזמן השיער נושר מעצמו. השיטה דומה לשיטת הלייזר ובניגוד ללייזר, מספר שערות מטופלות במקביל. סילוק עם מכשירי IPL באמת יכול להיקרא אמין. השיטה הטובה והמודרנית ביותר להסרת שיער לצמיתות בבית היא טיפול IPL. הוא מתרחש ללא כאבים, ללא גירוי בעור וחוסך זמן. כיום קיימים בשוק מכשירי IPL זולים יחסית לשימוש ביתי, שכמובן בעלי השפעה חלשה בהרבה מאשר בסטודיו לקוסמטיקה, אך לפחות עושים את המיטב עם תוצאה טובה. חשוב לגלח את שיערך לפני הטיפול ב- IPL, מכיוון שכך חודרות האור ללא הפרעה למעמקי זקיק השיער..

שימו לב לזמן הטיפול לקבלת תוצאה טובה יותר

הסרת שיער לצמיתות לכל הגוף

IPL לטיפול בכל הגוף

רגליים מושלמות לנצח

טיפול בשפה העליונה בלייזר

מכשיר IPL לבית

טיפולי לייזר לרגליים מושלמות

תן לאיש המקצוע לטפל בך

מכשירי ה- IPL העדכניים ביותר בשוק  שעווה - עדיין רלוונטי