קישוט מכשפות של ליל כל הקדושים

תחפושת המכשפות היא הקלאסית בין תחפושות ליל כל הקדושים לנשים ולנערות. הגרסאות לעיצוב תלבושות המכשפות תלויות בהחלט בדמיונכם. אתה יכול לנוע בין המכשפה הזקנה והמכוערת עם יבלות ואף גבן ארוך ועד מכשפה סקסית בתלבושת מכשפה חושפנית. זה לא כל כך קשה להכין תחפושת למכשפת ליל כל הקדושים. בגדים ואביזרים ישנים ניתן לשלב זה עם זה כרצונך. להלן תמצא הוראות כיצד לעצב תחפושת מכשפה משלך לילדים.

מכשפת ליל כל הקדושים – הכינו תחפושת לילדים בעצמכם

המכשפה הקטנה

חצאית טוטו חמודה, כובע מחודד, מטאטא תוצרת בית, גרביונים מפוספסים עם חולצת טריקו שחורה ועכשיו מכשפת ליל כל הקדושים הקטנה מוכנה לפסטיבל ליל כל הקדושים.

לתחפושת המכשפה של ליל כל הקדושים אתה צריך:

 • חולצת טריקו שחורה עם שרוולים ארוכים וגרביונים מפוספסים
 • 2 חתיכות קצף שחור
 • 4 מ ‘. טול שחור
 • רצועת גומי שחורה רחבה
 • סרט סאטן שחור 2.5 מ ‘
 • מדידת תפירה
 • עִפָּרוֹן
 • מספריים
 • אקדח דבק חם ומקלות דבק
 • 15-20 ענפים קטנים
 • מקל
 • 2 מ ‘חבל קנבוס

שלב 1

שלב 1

אנו מתחילים בחצאית הטוטו על ידי מדידת המותניים של הילד והעברתו לרצועה האלסטית השחורה. סמנו את הקלטת בעיפרון וחתכו את הקלטת בסימן. חותכים שתי חתיכות של סרט שחור באורך של כ- 50 ס”מ ומקפלים סרט על כל קצה של הגומייה. הכנס את המחט לאבטחה ותפר. כעת חותכים את הטול לחתיכות ברוחב 60 ס”מ בערך עם מספריים חדים, באורך משתנה על מנת לקבל קצה משונן. מגלגלים את הטול, מודדים אותו וחותכים חתכים בגודל 3 על 10 ס”מ. שים רצועת טול בצד כדי לתבל את הכובע מאוחר יותר. לאחר מכן חותכים את הרצועות באמצע, מקפלים אותן לאורך וחותכות בקפל. לאחר מכן חתכו לבסוף את כל הקצוות בזווית כך שהקצוות המשוננים יהיו גלויים,

שלב 2

 

עורמים 2 עד 4 רצועות טול יחד ומקפלים אותן ללולאה. כורכים את הגומי סביב הלולאה ומשכו את הקצוות באמצע הלולאה כדי לחבר את רצועות הטול אל הגומי. זה חוזר על התהליך עם הרצועות הנותרות ומושך אותן בחוזקה עד שכל הרצועה האלסטית מכוסה.

שלב 3

שלב 3

בשלב 3 הושלם הכובע של מכשפת ליל כל הקדושים. מגלגלים יריעת קצף לחרוט. הניחו את החרוט על ראשו של הילד כדי לוודא שהוא מתאים. אם לא, התאם את הגודל. צייר קו ישר עם סרגל ועט כדי לסמן עודף קצף. השתמש במספריים כדי לקצץ את הקצף העודף, ולאחר מכן גזור אותו לאורך החרוט. מרחו כפית דבק חם כשהקצף חופף את הקצה וסחטו אותו עד שהדבק יתקרר. מרחו חרוז קטן של דבק חם את שאר התפר ולחצו עליו את הקצף החופף. החזק אותם במקומם עד שהדבק יתקרר. טיפ: מריחת כמות קטנה של דבק תמנע מהסחיטה החוצה.

על פיסת קצף שנייה, מסובבים סביב צלחת גדולה בעיפרון וחותכים את העיגול במספריים חדים. הניחו את החרוט על גבי העיגול ובמרכזו ועקבו אחר בסיס החרוט בעזרת עיפרון. חותכים כ -1.5 ס”מ מהקו הפנימי ומסירים את העיגול הפנימי. חותכים עודף של 1.5 ס”מ בדשים ומקפלים אותו. מרחו דבק על בסיס החרוט ולחצו את הלשוניות לתוך הדבק כדי להדק את החרוט לשולי הכובע. החזק אותם במקומם עד שהדבק יתקרר. חזור על תהליך זה עד שכל הלשוניות מודבקות בחלק הפנימי של הכובע.

קשרו את חתיכת הטול שאספתם סביב הכובע. אבטח בעזרת קשר פשוט והחזק במקום בעזרת חבטת דבק. חותכים את הסרט השחור לשני אורכים של 50 ס”מ; אלה קשורים סביב סנטרו של הילד. אבטח את קצות הסרט בחלק הפנימי של כובע המכשפות בעזרת דבק חם.

שלב 4

שלב 4

מצאו מקל בקוטר כ -3 ס”מ ואספו 15-20 זרדים קטנים. חותכים 1.5 מ ‘מחרוזת ועוטפים אותו היטב סביב הענפים המצורפים כדי להדק אותם למקל. אז העבודה נעשית ויש לנו מכשפת ליל כל הקדושים הקטנה והחמודה שמוכנה לטריק או לטיפול.

התחפושת המוגמרת של המכשפה הקטנה

והתלבושת של המכשפה הקטנה מוכנה

צריף מכשפות להכין בעצמך

תחפושת מכשפות לקראת ליל כל הקדושים

פוסטר קישוט מגניב עם נושא ליל כל הקדושים

קישוט ליל כל הקדושים

קאפקייק של מכשפות ליל כל הקדושים

תחפושת מכשפה להכין בעצמך

תחפושת מכשפות לילדים - קלאסיקה אמיתית

טיפים לאיפור מכשפות המכשפה המרושעת

תחפושת מכשפות יכולה גם להיראות אופנתית

קישוט כובע מכשפה

מדבקות קיר כקישוטי ליל כל הקדושים

המכשפה בטיסת חצות