הכינו לעצמכם אהילים רעיונות לקישוט מקורי

האם אתה שותף לדעה הרווחת שדווקא הפרטים הקטנים בפנים יוצרים אווירה אינדיבידואלית ונעימה? אם כן, המאמר הזה הוא בשבילכם! כאן אנו מראים לך כיצד תוכל להכין אהיל בעצמך. אין ספק שתאהב את רעיונות ה- DIY שלנו בחומרים שונים אם אתה נהנה לעשות עבודות יד בזמנך הפנוי. גם האהילים אינם קשים במיוחד לשכפול ועם המראה השיקי שלהם הם בהחלט יהוו מבטא נפלא בפנים. אנו מקווים שתנסה את ההצעות שלנו! כיף לקרוא!

הכינו אהיל משלכם מעץ פורניר

אהיל עצמו הופך פורניר עץ למראה נפלא

הכינו אהיל משלכם מעץ פורניר

הפוך את האהיל לעצמך פורניר עץ DIY

אהילים עצמם הופכים פורניר עץ למקוריים ומסוגננים

אהילים לא רק מושכים את העין, אלא יש להם גם יתרונות מעשיים – הם מפחיתים את עוצמת האור ויוצרים אווירה חברותית ורומנטית בחדר. מסיבה זו, האהילים הם רעיון נפלא לחדר השינה, לחדר האוכל או לסלון. אם אתה מכין אהיל בעצמך, זה כמובן צריך להיות מתואם עם המתקן, ולכן אנו מציעים לך במאמר זה רעיונות שונים מהם תוכל לבחור. נתחיל בהצעה הראשונה שלנו לאהיל סופר אטרקטיבי עשוי פורניר עץ. בשביל זה אתה צריך:

  • חתיכת פורניר עץ באיכות גבוהה – באורך של מטר אחד לפחות
  • כבל מנורה
  • נורה
  • מחזיק אהיל
  • שושנת מנורות
  • דבק לעץ
  • סיכת כביסה

חותכים את חתיכת ציפוי העץ למספר רצועות שוות בגודלן. אם הציפוי לא נראה זהה משני הצדדים, השתמש בדבק העץ כדי להדביק כל שתי רצועות יחד ולתת להן להתייבש היטב במשך 12 או 24 שעות (אם נדרשת אחיזה נוספת, תקנו את הרצועות בעזרת סיכות כביסה). לאחר מכן עטפו את רצועות הציפוי כך שתקבלו כדור מבולגן. השתמש בדבק עץ כדי לתקן את כל המקומות שבהם הרצועות הופכות לעומסות מדי ותן לכדור להתייבש היטב לפני שתעלה את מחזיק האהיל בצד אחד. ונגמר! מחזיק אהיל הוא גם סופר קל להכין את עצמך על ידי קידוח חור באמצע פיסת דיקט והובלת דרכו את כבל המנורה..

צור וקשט בעצמך את האהיל – רעיון מצוין עם צלליות

הכיני לעצמך אהיל הוראות

הכינו אהיל משלכם וקשטו את קו הרקיע של העיר

אהיל עצמך יוצר רעיון נהדר של צללית עיר

הפוך אהיל לעצמך צללית חתול

אהיל עשה לעצמך רעיונות מקוריים

הכינו אהיל משלכם על ידי צללית פיטר פאן

הכינו צללית אהיל משלכם פעם

הרעיון הבא שלנו עובד טוב במיוחד עבור מנורת הרצפה על השידה שלך ליד המיטה. האהיל ייראה פשוט מאוד במהלך היום, אך אם תדליק את המנורה היית נהנה מאפקט מעניין מאוד. מדובר על צלליות מסתוריות שעליך להדביק בחלק הפנימי של האהיל. לדוגמה, אתה יכול לחתוך צללית עיר מנייר שחור ולהדביק אותה כך שהגזרות הבודדות חופפות מעט. רצוי להשתמש בדבק ריסוס כך שהאפקט יהיה נקי יותר בסופו של דבר. וכאשר אתה מדליק את המנורה, הצלליות היו צצות ויוצרות אווירה רומנטית בחדר השינה שלך. למספר רעיונות נהדרים, עיין בתמונות למעלה!

הכינו את האהיל בעצמכם ותבלו אותו – הצעות יצירתיות נוספות

הכינו בעצמכם אהילים וקשטו שרשראות

הכינו בעצמכם אהילים ותיבלו תבניות מאפינס

הכינו אהילים בעצמכם או קישטו תבניות מאפינס

הכינו אהיל משלכם

אהיל עשה בעצמך את הרעיונות הטובים ביותר

אהיל עצמך עשה רעיון עם שרשראות

אהיל עצמך עשה רעיונות עם בד

הגוון הלבן והמשעמם של כל מנורת רצפה בבית שלך יכול להיות מתובל באופן יצירתי גם בדרכים אחרות. תוכל גם לנסות את ההצעה הבאה: הסר את כיסוי האהיל כך שיישארו רק טבעות המתכת והמחזיק לנורה. בכל חנות תחביבים תמצאו שרשראות וחבלים דקורטיביים שתוכלו לעטוף סביב האהיל. ונגמר! התוצאה נראית נהדרת ומשעשעת במיוחד – עיין בתמונות למעלה כדי לראות בעצמך! ותוכלו להשיג מנורת רצפה נפלאה במראה וינטאג ‘בעזרת כוסות מאפינס פשוטות. כדאי להכין סלסולים מהתבניות (עדיף להשתמש בתבניות קאפקייק גדולות ולבנות) בידיים ולחבר אותן אל האהיל בעזרת מעט דבק. כדי שזה ייראה מדהים ככל האפשר בסופו של דבר, השתמש בכמה שיותר תבניות. לבסוף, תוכל לצבוע את קרם בסיס המנורה. אהיל נחמד מאוד יכול להיעשות גם על ידי מתיחת פיסת בד בין שתי טבעות המתכת. אנו מקווים שנהנית מההצעות שלנו. שיהיה לך כיף להעתיק!