לאבד שריר לבנות שריר

בדרך לגוף החלום? אז אתה בהחלט לא רק רוצה לשרוף את הקילוגרמים העודפים, אלא גם רוצה לבנות שרירים כך שתראה בכושר וספורטיבי. אבל אולי שמעתם ששניהם אינם אפשריים בו זמנית מכיוון שהם תהליכים שונים בגוף. כדי לרדת במשקל, אתה צריך להיות בגירעון קלורי של סביב 300 קק”ל. להיפך – בניית שרירים דורשת עודף של כ -300 קק”ל. באופן הגיוני, שני התהליכים אינם יכולים לפעול במקביל. אבל זו רק חצי האמת. להלן תמצא הכל אודות “הפחתת שומן, בניית שרירים” ותמצא טיפים שימושיים להשגת משקל החלום שלך! המשך לקרוא!

הפחת שומן, בנה שריר: כיצד להשיג את האפקט הזה

תרגילים עבור פלג הגוף התחתון

בתור מתחיל לגמרי, עם תזונה נכונה והרבה פעילות גופנית, יש לך סיכוי טוב לשרוף שומן ולבנות שרירים בו זמנית. הסיבה לכך היא שהתרגילים חדשים לגמרי לשרירים שלך. השרירים מגיבים לעומס יוצא הדופן בכך שהם גדלים למרות שאתם צורכים מעט קלוריות. אימוני כוח הם אולי הגרסה הטובה ביותר בהקשר זה – הן למתחילים והן למשתמשים מתקדמים. זה מאפשר לך לבנות מסת שריר ולהפחית משקל לטווח הארוך.

אבל כדאי שתדעו – כאשר הפחתת שומן ובניית שרירים הולכים יד ביד, השינוי העיקרי הוא הרכב הגוף. כלומר: המשקל שלך לא יכול היה להשתנות או אפילו לעלות מעט. אבל אל תיבהל! אינך רואה את ההבדל בסולמות, אלא בהשתקפותך. תוכל גם להבחין כי אתה כעת רזה ושרירי יותר וכי הג’ינס הישן שלך יתאים לך שוב. נשמע מעולה, לא?

הפחת שומן, בנה שריר – קל יותר למתחילים

אימון כוח לדמות המושלמת

כמו כן, ככל שאחוז השומן בגוף גבוה בהתחלה, כך יהיה קל יותר לבנות שרירים בזמן האימון. וזה עובד אפילו עם גירעון קלורי, כי השומן הוא בדיוק מאגר אנרגיה בגוף. אנשים שלקחו הפסקה ארוכה מהאימון – בגלל פציעה או מחלה, למשל – יכולים לצפות לאותו אפקט.

המתקדמים, שמתאמנים מדי יום ובעלי אחוזי שומן בגוף בינוניים או נמוכים, אינם יכולים להפחית שומן ולבנות שרירים במקביל. הסיבה היא ששרירים מאומנים היטב צומחים לאט יותר ואין לך עתודות אנרגיה בצורה של שומן, ואתה יכול לבנות שרירים אפילו עם גירעון קלורי. אז אם יש לך עתודות שומן, אתה יכול לשרוף אותו וללכת דיאטה במקביל. התוצאה היא נתון דק ושרירי ואחוז נמוך של שומן בגוף!

דיאטה, התאוששות, אימון – 3 הגורמים החשובים

לאכול בריא ומאוזן

להפחתת שומן ובניית שרירים, 3 גורמים חשובים ביותר:

  1. תזונה נכונה – דלת קלוריות ועשירה בחלבון;
  2. האימון הנכון – זה מעורר את השרירים לצמוח;
  3. תקופות ההחלמה בין האימונים – חשוב במיוחד שהגוף יתאושש טוב;

הפחת שומן, בנה שריר: עצות מעשיות

אימון משקולות שורף שומן

ואיזה סוג אימון כדאי לעשות כדי לרדת במשקל ולעלות שרירים במקביל? כפי שצוין קודם לכן, אימוני כוח יכולים לחולל פלאים בהקשר זה. עם זאת, צורות אימון כגון HIIT הן גם יעילות מאוד, טבטה ואימוני מעגלים, ולאחר מכן הגוף שורף יותר קלוריות במשך שעות. אל תשכח מפעילויות יומיומיות שאם הן אינטנסיביות – יכולות לעזור לך לרדת במשקל.

התזונה שלך צריכה להיות בריאה ומאוזנת מלכתחילה. סמך על מזונות ששומרים אותך שבע במשך זמן רב כדי להימנע מתאוות מזון. המזונות העשירים בחלבונים, כגון עופות, דל שומן ומוצרי חלב אחרים, קטניות, דגים וטופו, מסייעים ביותר בבניית השרירים. אך על מנת להבטיח שתזונה מאוזנת כראוי, אל תשכח לצרוך פחמימות, שומנים צמחיים בריאים וויטמינים. על מנת להשיג את המטרה, אנו ממליצים תחילה לצרוך כ -300 קלוריות פחות מהדרישה היומית. אז הגוף ישרוף את עתודות השומן. ועם מתכוני הפחמימות הדלים שלנו עם סטיביה תוכלו לבנות במהירות את השרירים שתמיד רציתם! בהצלחה בירידה במשקל!

לאבד שומן לבנות שרירים ספורטאים מתחילים

לאכול בריא

לשתות מספיק מים

עושה אימון בבית

לאבד שומן לבנות תרגילי שריר

הימנע מאוכל לא בריא

לאבד שומן לבנות כושר שרירים

תרגלו את הרגליים ואת שרירי הבטן

הרמת משקולות בבית

לאבד שומן עצות שרירים

לאבד שומן לבנות שריר טבטה אימון

לאבד שומן לבנות שריר איך לעשות את זה

תרגילים לבטן שטוחה

אימון פנק את עצמך בהפסקה

לאכול סלטים טריים

לאבד שומן לבנות שריר קל יותר למתחילים

תרגילים לכל הגוף

אימון הרזיה

ארוחת בוקר בריאה

לאכול יותר חלבון

דיאטה בריאה להרזיה

ארוחות קלות דיאטה השמנה הרזיה בונה שריר

אימוני בניית שרירים בבית

לאבד שריר לבנות שריר

אימון רגליים אימון הורדת שרירים

מתאמן על הידיים והכתפיים כדי לאבד שריר