צריכת HCG תרד מהר יותר במשקל

אם אתה רוצה לרדת במשקל, אין ספק שקראת מידע רב על דיאטות שעושות פלאים. למרבה הצער, אלה לא מתאימים לכל אדם – לפעמים אתה לא מקבל את התוצאה הרצויה רק ​​בגלל שבחרת בתוכנית הדיאטה “הלא נכונה”. לכן חשוב מאוד לדעת מראש את כל היתרונות והחסרונות, כמו גם את הסיכונים האפשריים של הדיאטה, לפני שמתחילים בה. כאן תמצא תיאור מפורט של דיאטת ה- HCG, שכרגע מאוד באופנה. מה זה אומר והאם תוכנית הדיאטה באמת יכולה לעזור לך לרדת במשקל במהירות ובהצלחה? תוכל למצוא את התשובות למטה!

מהי דיאטת HCG ומה הם העקרונות הבסיסיים שלה?

הורמון ההריון HCG טיפות

עקרונות בסיסיים של דיאטת HCG

הזרקה של הורמון ההריון

עצות להרזיה בטן שטוחה

לרדת במשקל במהירות לקראת הקיץ טיפים מועילים

רעיונות וטיפים לירידה במשקל לקיץ

אפליקציית דיאטת HCG רעיון מצוין

תוצאות דיאטת HCG יורדות באופן משמעותי

תוספי דיאטה להרזיה עם HCG

HCG הומון לשיער ועור בריאים

בתזונת HCG מוזרק הורמון ההריון (גונדוטרופין כוריוני). כתוצאה מכך, אותם תהליכים מתרחשים בגוף כמו בהריון אמיתי – מאגרי השומן על הירכיים והירכיים מתפרקים על מנת לספק ל”עובר “חומרים מזינים. כמו כן, נטען כי הורמון זה יכול להפחית רעב ולשפר את מבנה השיער. האם זה באמת נכון ואם כן, לתזונה יש גם סיכונים?

דיאטת ה- HCG פותחה למעשה לפני כ -60 שנה על ידי הרופא האנגלי אלברט סימאונס, שהזריק למטופליו מנה אחת של HCG ליום. ניתן למצוא כיום בשוק טיפות מיוחדות, כדורים ואפילו תרסיסים המכילים רמות נמוכות של ההורמון. בנוסף, תוכנית דיאטה זו מפחיתה את צריכת האנרגיה ל -500 קלוריות ליום בלבד. כך אתה משיג את התוצאה הרצויה ממש מהר.

דיאטה HCG מורכבת משלושה שלבים

מוטיבציה לרדת במשקל וטיפים מועילים

דיאטות HCG יעילות

לרדת במשקל במהירות על הסוכר

לרדת במשקל במהירות ללא פחמימות

תזונה בריאה יותר חלבון פחות פחמימות

לרדת במשקל לאכול יותר פירות מהר

לרדת במשקל לנהל יומן

לרדת במשקל עם הורמונים הורמון הריון

דיאטת HCG אוכלת הרבה ירקות

דיאטה HCG טיפים לירידה מהירה במשקל

דיאטת HCG, הנקראת גם תרופת חילוף החומרים, נמשכת בין ארבעה לשישה שבועות. אם אתה רוצה לנסות אותם בעצמך, עליך להשתמש במוצרים עם ריכוז נמוך של HCG – תרופות המכילות HCG לירידה במשקל אינן מותרות בגרמניה. תוכנית הדיאטה מורכבת משלושה שלבים: הראשון הוא “שלב הטעינה”, שבמהלכו תוכלו לאכול כמה שתרצו – רצוי מזונות שומניים ועתירי קלוריות. המטרה היא להרוות יתר את הגוף ולייצר חשק למאכלים בריאים יותר.

שלב זה נמשך יומיים -שלושה ולאחר מכן מגיע “שלב הדיאטה” הנמשך לפחות 21 ימים. כפי שאמרתי, אתה יכול לצרוך רק 500 קלוריות ביום. שומן, פחמימות וסוכר אסורים לחלוטין.

ב”שלב הייצוב “האחרון צריכת הקלוריות גדלה לאט ויש להכניס שוב בהדרגה את כל המוצרים ה”אסורים” לתפריט. זה לוקח בערך 3 שבועות.

יתרונות וחסרונות של דיאטה; סיכונים אפשריים

חסרונות וסיכונים של דיאטת HCG

יתרונות וחסרונות של דיאטת HCG

לרדת במשקל דיאטות יעילות במהירות

לרדת במשקל תזונה בריאה ומהירה

דיאטה מתכננת לאבד 500 קלוריות ביום במהירות

ירידה במשקל עם סיכונים של כדורי הרזיה

היא התוכנית הבריאה של HCG Diöt

לרדת במשקל עם טיפות HCG

סיכונים של דיאטת HCG

היתרון הגדול ביותר בדיאטה הוא הירידה במשקל במהירות ובאופן ניכר. אבל יש גם כמה חסרונות שאסור לזלזל בהם. מלכתחילה, ההשפעה של תוכנית הדיאטה HCG נובעת בעיקר מכמות הקלוריות המופחתת באופן דרסטי. יום טיפוסי במהלך משטר חילוף החומרים נראה כך, למשל:

ארוחת בוקר – קפה או תה ללא סוכר, 1 כפית חלב

ארוחת צהריים – 100 גרם בשר או דגים דלי שומן עם קצת ירקות

ארוחת ערב – פרוסת טוסט עם מעט פירות

ההגבלה הדרסטית ל -500 קלוריות לא רק מאיימת עם אפקט יו-יו. תוכנית הדיאטה המחמירה יכולה להוביל למחסור בחומרים מזינים, מינרלים ומסיביים של ויטמינים אם תעקבו אחריה לאורך זמן. חילוף החומרים יורד באופן קיצוני ולא רק מצבורי השומן, אלא גם השרירים מפורקים. לשם השוואה – חברת התזונה הגרמנית ממליצה להפחית למקסימום של 1000 קלוריות במהלך הדיאטה.

כפי שכבר צוין, גם אספקת ההורמון בעייתית וחלק מהתכשירים עלולים לגרום לתופעות לוואי לא רצויות – כולל הקפאה מתמדת ועייפות, אפילו פקקת או נשירת שיער. אם אתה מקבל מוצר עם ריכוז גבוה של HCG באינטרנט, קיים גם סיכון שהוא יהיה מזויף ואף מסוכן.

אתה יכול למצוא מידע שימושי יותר על התרופה המטבולית והצדדים החיוביים והשליליים שלה פה. לפני שתנסה אותם בעצמך, עדיף לפנות לייעוץ של דיאטנית.