רוקפלר-מרכז-עץ חג המולד-ניו-יורק-עיר-jpg-rend-tccom-1280-960-גודל

מי לא אוהב את חופשת החורף ואת חג המולד בניו יורק? מאמצע נובמבר ועד ראש השנה, ניו יורק היא יעד טיול פופולרי: כל העיר מנצנצת תחת אורות בהירים וקישוטי חג, חנויות מלאות בקונים להוטים וגם לוח השנה התרבותי גדוש..

חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק

זה כמובן גם אומר שמנהטן “ארוזה” גם במהלך החגים! המבקרים צריכים להתחרות על חדרי מלון מוגבלים, כרטיסי תיאטרון … אפילו מקום מוגבל על המדרכות הרוחות. וההמון העצום מתכוון לעליית מחירים ותורים ארוכים תמיד.

אבל אין פחד. יש לנו את הטיפים שאתה צריך כדי לנווט בתקופה הכאוטית בשנה ולהפיק את המרב מחג המולד בניו יורק!

חג המולד בניו יורק – מרכז רוקפלר

חג המולד בניו יורק

תכנן את מקום הלינה שלך מוקדם ככל האפשר

יש מחסור בחדרי מלון בניו יורק, כך שהלינה היא נדירה במהלך החגים והמחירים עולים. כפי שהזכרנו בפוסט שלנו על מלונות במנהטן, חדרי תקציב מעטים ויש להזמין אותם הרבה יותר מוקדם. תמיד מומלץ לאבטח מלונות מוקדם ככל האפשר, במיוחד בעונת תיירות זו.

אגדת חג המולד בניו יורק

חג המולד בעיר ניו יורק

אם אינך יכול למצוא חדר במחיר ובמיקום הנכונים, הרחב את החיפוש למערב ברוקלין וקווינס, שם צמחו כמה מלונות. השכונות האלה בטוחות, כך שהדאגה היחידה שלך תהיה כמה רחוק המלון שלך הוא מתחנת רכבת תחתית כי לא מומלץ להיכנס למנהטן ולתוכה.! השתמש במפה מקוונת כדי לבדוק את המרחק מהמלון לתחנת הרכבת התחתית הקרובה, ובדוק גם את לוח הזמנים של הרכבת התחתית באתר MTA (למרבה הצער, לא ניתן לראות את כל קווי הרכבת התחתית באופן שווה).

חלופות למלונות הן שירותים כגון Airbnb, Wimdu, House Trip ו- Flip Key, כלומר חדרים ודירות ששוכרים על ידי תושבים.

מדריך טיולים לחג המולד בניו יורק

כאשר אתה מוצא לינה, בדוק היטב את המפה לגבי מיקומה ונוחות התחבורה. (פשוט הזן את הכתובת במפות Google כדי לראות “תצוגת רחוב” של המיקום). המחירים בדרך כלל נמוכים בהרבה מהמלונות, במיוחד לשהות ארוכות יותר ותוכל לקרוא את הביקורות הקודמות על הדירה והמארח.

מי יודע … אולי לא תמצאו חדר במלון, אלא בית אמיתי לחופשה שלכם!

חג המולד החמישי

אם אתם מחפשים כרטיסי הנחה להופעה, דוכני TKTS מציעים כרטיסי הנחה ליום הופעה (בדרך כלל 50% הנחה) להצגות ברודוויי ואופ ברודווי רבות. להלן כרטיסים אלה “עד גמר המלאי”, כך שהבחירה והכמות מוגבלים במהלך עונה זו. עם זאת, קווי הכרטיסים בנמל סאות ‘סטריט וברוקלין “קצרים בהרבה”.

חשוב: הקפד על לוח הזמנים של ההופעה (והכרטיסים שלך) על ידי סקירתו בעיון, מכיוון שרוב ההפקות משנות את לוחות ההופעות שלהן לעתים קרובות במהלך שבועות חג ההודיה, חג המולד ושנה החדשה..

שוק חג המולד בניו יורק

אמריקה שוקי חג המולד הטובים ביותר

הימנע מההמון

האטרקציות הפופולריות ביותר בניו יורק (כמו בניין האמפייר סטייט, מעבורת פסל החירות והאי אליס, מרכז רוקפלר וחלונות הנופש המונפשים) מוצפים לעתים קרובות במבקרים משעות הבוקר המאוחרות עד שעות הערב המוקדמות. כדי להימנע מההמונים (ומההמתנה!), בקר באטרקציות אלה בשעות שיא, כגון בוקר מוקדם או מאוחר יותר בערב.

חג המולד בניו יורק הוא חוויה מיוחדת מאוד

חג המולד בניו יורק

קהל גדול צפוי להגיע לאירועי חג פופולריים כגון מצעד יום ההודיה של מייסי, תאורת עץ חג המולד של רוקפלר סנטר או ראש השנה בכיכר טיים. ניתן לחפש כיסים ליד רחובות ומדרכות כדי לשלוט בגישה. בהתאם לכך, תכנן להיות שם מוקדם ככל האפשר ולהביא עמך כמה שפחות כדי להימנע מבעיות אבטחה.

החלקה על הקרח מול מרכז רוקפלר

מרכז רוקפלר עץ חג המולד ניו יורק

כמובן, בימי מזג אוויר גרוע, רוב האנשים נשארים בבית או הולכים למוזיאון המטרופוליטן לאמנות, MoMa, או לחנויות הכלבו המפורסמות של העיר. כדי להימנע מכל הכאוס, עיינו בפוסט שלנו לכיף גשום בשעות היום למוזיאונים ואטרקציות גרנדיוזיות “מחוץ למכות”..

השדרה החמישית במהלך חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק   חג המולד בניו יורק  תאורת עץ חג המולד השנתית מרכז רוקפלר

חג המולד בניו יורק טיימס סקוור

חג המולד במרכז רוקפלר ניו יורק

חג המולד בניו יורק

מרכז רוקפלר  עצי חג המולד ניו יורק

חג המולד בניו יורק

הבהרת חג המולד ברחוב 58

גן חורף מבהיר חג המולד

קניות לחג המולד ניו יורק

נגן מוזיקלי של עץ חג המולד

חג המולד בניו יורק

מסלול החלקה על הקרח

עץ רוקפלר של חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק

חלונות חג של הנרי בנדל

חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק

מרכז רוקפלר עץ חג המולד ענק

ניו יורק חג המולד

חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק טיימס סקוור

חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק

עץ חג המולד של מרכז רוקפלר

חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק

חג המולד בניו יורק