שמלות כלה אדומות דגם מדהים באדום בוהק

החתונה שלכם בקרוב ואתם רוצים שמלת כלה ממש יוצאת דופן שתמשוך את תשומת הלב של כולם? אז אולי שמלה בצבע אדום היא הבחירה הנכונה עבורך! לשמלות כלה אדומות יש קסם מיוחד ובפוסט הזה אנו מציגים בפניכם כמה דגמים מוזרים שתתאהבו בהם! להלן אנו מסבירים גם את הסמליות של הצבע האדום שהופכים אותו לצבע שמלת הכלה המסורתית במדינות רבות. תהנה בזמן הקריאה!

שמלות כלה אדומות – סמל של שמחה, אנרגיה וחיים חדשים

שמלות כלה אדומות ורה וואנג חצאית מפוארת

שמלות כלה עם חגורות ישרות וחגורות

שמלות כלה אדומות קישוטים פרחים אדומים

שמלות כלה אדומות קישוטים שחורים מחוך

שמלות כלה אדומות בוהק בוהק ורה וואנג

שמלות כלה אדומות תחרה בורגונדי מחבקת דמויות

שמלות כלה אדומות קישוטים אדומים פרחים

דגם שמלות כלה אדומות בעיטורי שחור אדום בהיר

מבחינה היסטורית, שמלות כלה אדומות הן למעשה לא דבר חדש. אפילו בעת העתיקה הרומית, אדום היה הצבע המסורתי של הכלה. הנשים לבשו צעיף כלה אדום להבה, בשם “פלממעום”, שעמד על אהבה ועושר שאמורות ללוות את זוג החתונות הטרי בחייהן המשותפות. הצבע האדום היה מאוד פופולרי גם בימי הביניים והרנסנס, עד שמלכת ויקטוריה של אנגליה נישאה בשמלה לבנה בשנת 1840, והפכה את הלבן לצבע הנפוץ של שמלות כלה. אולם כיום האדום חווה קאמבק אמיתי באופני כלות ומעצבים מפורסמים כמו ורה וואנג ואוסקר דה לה רנטה מציגים בקולקציות שלהם שמלות כלה אדומות מפוארות. מאדום יין כהה ואדום בוהק ועד אדום כתום משובב – צבע האהבה שוב “נכנס” בחתונות!

שמלות כלה אדומות נראות ממש מושכות את העין ומקוריות!

שמלות כלה אדומות מעוטרות באבני חן

שמלות כלה אדומות קישוטים מרשימים ללא גב

בת כלה שמלת כלה בת ים עם חגורה

שמלות כלה אדומות מדגם כתף עם שסע

שמלות כלה אדומות דגם ליניארי מראה רומנטי

שמלות כלה אדומות טרנד חלון ראווה לאופנת כלות

שמלות כלה אדומות מחוברות דמויות עיטורים בצבע זהב עליון

שמלת כלה אדומה מחוך מעוטר בשפע

שמלות כלה אדומות עיטורי כסף מרהיבים

חצאית רחבה סרוגה למעלה שמלות כלה אדומות

למעלה שמלות כלה אדומות בצבע בורדו סרוג

שמלות כלה אדומות אדומות כהות עם בולרו

יותר ויותר נשים היום בוחרות בשמלות כלה בצבעים נוצצים כמו אדום כיוון שהן נראות הרבה יותר מעניינות ומושכות את העין. בנוסף, הצבע הלבן קשור לסמליות מסוימת, שהיא קצת מיושנת כיום, כלומר – הוא מייצג תמימות, טוהר ובתוליות. זה הופך את שמלות הכלה הלבנות למדי לא מתאימות לנשים בוגרות או למי שלא מתחתנות בפעם הראשונה. במקרים כאלה, שמלת כלה אדומה יכולה להיראות הרבה יותר רעננה ומקורית יותר – פשוט תסתכל על התמונות שלנו כדי לראות בעצמך! שמלות כלה אדומות מעוררות השראה גם לכוכבות רבות – הדוגמנית כריסי טייגן, למשל, לבשה שמלת כלה אדומה מפוארת של ורה וואנג כשנישאה לזמר ג’ון לג’נד בשנת 2013.

שמלות כלה אדומות בתרבויות זרות

שמלות כלה אדומות מהכתף ממש מסוגננות

שמלות כלה אדומות דגם מדהים באדום בוהק

שמלות כלה אדומות חצאית רחבה צמרת סרוגה אלגנטית מאוד

שמלות כלה אדומות שמלה לבנה עם מבטאים אדומים

שמלות כלה אדומות תחרה אדומות כהות רומנטיות

שמלות כלה אדומות עיטורים נהדרים בזהב

שמלות כלה אדומות פרחים לבנים בסגנון יפני

אבל שמלות כלה אדומות הן גם מסורת בתרבויות זרות רבות ובדרך כלל מייצגות חיים ופוריות חדשים. בהודו, למשל, האל הראשי ברהמה מתואר בחלוק באדום וזהב. אדום הוא גם צבע אלת השגשוג, האהבה והאושר לקשמי והוא קשור באופן מסורתי לשמחה, חיים, יצירתיות ואנרגיה. בקרב האצטקים, הכלה לבשה נוצות אדומות על ידיה ורגליה במהלך טקס החתונה. בסין, אדום מייצג את נס הקשר הדם – נישואין. שם החתן והכלה שותים באופן מסורתי משתי כוסות הקשורות יחד בחוט אדום. הצבע האדום הוא עדיין חלק ממסורת החתונות במדינות רבות כמו טייוואן, קוריאה, תאילנד, פקיסטן וטורקיה.

שמלות כלה אדומות: למי הן מתאימות?

שמלות כלה אדומות דגם אלגנטי בסגול

שמלות כלה אדומות אדום בוהק חצאית מפוארת רחבה

שמלות כלה אדומות סרוג עליון אדום

שמלות כלה אדומות כלה ג'ון אגדה

שמלות כלה אדומות חצאית אדומה בוהקת א -סימטרית

שמלות כלה אדומות מחוברות דמות בתולת ים

שמלות כלה אדומות coursage חצאית לבנה

שמלות כלה אדומות פשוט סופר אלגנטיות

שמלות כלה אדומות חצאית רחבה מהודקת שיער

שמלות כלה אדומות DElo white

חצאית שמלות כלה אדומה להפליא

אם אתם אוהבים שמלות כלה אדומות ואתם רוצים לבחור דגם כזה, כדאי שתדעו אם פריט הלבוש יתאים לכם היטב. הצבע מתאים במיוחד לנשים כהות שיער עם סוג עור לא בהיר מדי. יש גם ניואנסים מתאימים לבלונדיניות – הגוונים האדומים הם למעשה יותר מ -26! חשוב שהגוון יתאים לצבע העור והעיניים שלך, אך גם יתאים לאישיות שלך. אם תוכל למצוא את הגוון האדום הנכון, הוא בהחלט יגרום לך לזרוח! באופן עקרוני, גוונים כהים ומושתקים הם פשוט מושלמים לנשים בלונדיניות, ואילו ברונטיות יכולות ללכת גם על הגוונים האדומים החזקים יותר. הניואנסים של אדום יין, אדום אודם, אדום סגול, בורדו, אדום דובדבן, פוקסיה (ורוד אדום), אדום אלמוגים, אדום לבנים, אדום כתום, כמו גם הניואנסים החמים עם נימה זהובה כמו נחושת ואדום חלודה הם פופולריים במיוחד בצורה ברוט. שמלת הכלה יכולה להיות אדומה לחלוטין או שילוב מעניין בין אדום ללבן, זהב או כסף – בהתאם להעדפותיך!