מקפלים מפיות לקישוטי חתונה

פרטים, פרטים, פרטים! כאשר אתם מתכננים את היום החשוב בחייכם ומארגנים את קבלת הפנים לחתונה, תוכלו להכיר את כל הפרטים. כל פרט חשוב כשזה מגיע ליום החתונה וכל דבר קטן מהקישוט מוסיף לאווירת האגדות. זה כולל גם את אופן קיפול המפיות על שולחנות החתונה. מפית מקופלת ייחודית המעטרת כל תפאורה של מקום יכולה להיות נושא שיחה לאורחים שלך, שלא לדבר על הוספת מראה כללי מהמם לעיצוב החתונה שלך. קיפול מפיות עשוי להיות מעט מאיים, אך אל דאגה, כללנו מדריך שיהפוך את קיפול המפיות לפשוט ויעיל. זה לא יותר מכמה צעדים משם. השלב הראשון הוא לבחור את סוג הקיפול ולאחר מכן עקוב אחר המדריך המפורט שלנו. שקוע בעולם העיטורים עוצר הנשימה שלנו ועיצב את שולחן החתונה האגדי שלך!

מקפלים מפיות בקלות וביעילות: מהם הרעיונות הטכניים והקלים ביותר לטכניקת מפיות??

מקפלים מפיות בקלות וביעילות: מהם הרעיונות הטכנולוגיים והמקלים ביותר של מפיות?

עם כמה אביזרים וכמה טכניקות קיפול, אתה יכול להפוך צעיף פשוט למשהו מסוים בעיטור החתונה. מלכתחילה, הבד ודוגמת המפיות ממלאים את התפקיד החשוב ביותר. רק לאחר שקיבלת החלטה זו תוכל לבחור אביזרים דקורטיביים אחרים וסוגי קיפולים. ממפיות מסוקסות באלגנטיות ועד טקסטיל עטוף בצורה מושלמת, להלן 10 רעיונות למפיות שאנחנו אוהבים:

1. מקפלים מפיות – קשר

מקפלים מפיות - קשר

להתחתן באנגלית מתורגם כ”קשירת קשר “. מפיות פשתן רכות מעניקות לשולחן החתונה שלך תחושה רומנטית ונינוחה. קשרו אותם בקשר אלגנטי והניחו כל מפית על צלחות הסלט של האורחים, יחד עם כלי אוכל המתואמים בצבע להשלמת כשרון האגדות. הקשר הוא סמל לנישואין וטכניקת הקיפול הזו תעניק משמעות מיוחדת לקישוט החתונה!

2. מקפלים מפיות – הוראות קיפול רול

למראה קליל ופשוט, משטחים בד לבן בלחמניות. בעזרת טכניקת הקיפול הזו, יש לכם אפשרות להשתמש בטבעת מפית אלגנטית או בסרט כריכה. הקפד לשלב את צבעי הטבעות או הסרט עם צבע המפית כך שהם ישלימו, אך לא בהכרח, את הגוון הדקורטיבי. זה נראה אפילו יותר פשוט ואלגנטי יותר אם אתה מניח את המפיות ללא טבעת על כל צלחת יחד עם כרטיס התפריט, כפי שמוצג בתמונה:

קיפול מפיות לחתונה - מפיות ורד

המוטיב הפופולרי ביותר לשולחן החתונה – הלב

המוטיב הפופולרי ביותר לשולחן החתונה - מפית לב

הסימן האופייני לאהבה הוא הלב. השלימו את עיטור השולחן המזדמן והאלגנטי עם יותר רומנטיקה אם במקום לקפל מפיות קלאסיות למלבן צר, אספו אותן בצורה רופפת בצורת לב. מבחר טכניקות שונות עומד לרשותכם. המלצתנו למתחילים בעת קיפול מפיות: מפיות עומדות בצורת לב. לטכניקת הקיפול הזו צריך מפית בד, אותה מקפלים מצד לצד ואז שוב לשניים. זה יוצר ריבוע שאתה מניח על הצלחת כך שהמפית תיראה כמו וי. לאחר מכן הניחו את שני הקצוות החיצוניים באופן רופף על הקפל הפנימי והמפית לובשת צורת לב. הטיפ שלנו: הוסיפו כרטיס מקום קליגרפי להפליא בלב וקשרו אותו יחד עם סרט תואם.

מקפלים מפיות לחתונה – מפית הוורדים

מקפלים מפיות לחתונה - מפית הוורדים

סמל נוסף של אהבה ידוע לנו והוא הוורד. ורדים מושלמים כקישוטי חתונה אומנותיים ומושכים את העין ולא רק בצורת פרחים, אלא גם על שולחן החתונה כמפיות כאשר מקפלים אותם בצורת ורד. מפיות אדומות או ורודות הן הבסיס האידיאלי. לא בהכרח להיצמד למבנה המדויק של פריחת הוורד, כאן תוכלו לראות וריאנט אצילי ויפה לקישוטי שולחן אלגנטיים ופשוטים:

אם אתה זקוק להשראה נוספת, תוכל למצוא רעיונות יצירתיים בגלריית התמונות שלנו! 

מפיות קיפול חתונה

הוראות קיפול מפיות

מקפלים מפיות נייר

מפיות פשוט מתקפלות לחתונה

מפיות קיפול - דוגמאות יפות למפיות חתונה

מפיות בד מתקפלות - טכניקות שונות

מפיות קיפול כיס סכו

הוראות קיפול מפיות

מפיות קיפול חתונה

3 שיטות קיפול למפיות חתונה

דפוס פשוט של מפיות מתקפלות

מפיות קיפול כיס סכו

מקפלים מפיות בד לחתונה על שפת הים

מפיות חתונה - טכניקות קיפול

כיס סכו

המפיות מקפלות מעריצים

מקפלים מפיות עם כרטיס תפריט