סירת מפרש חול הגנה מפני ילדים

האם תרצו לעצב מגרש משחקים מגניב לילדים בגינה שלכם? בפוסט זה נראה לך כיצד תוכל לבנות בור חול בעצמך! בור החול הקלאסי פופולרי במיוחד בקרב פעוטות וילדים בגיל בית הספר והוא המקום המושלם למשחקים עליזים בקיץ. הקטנטנים יכולים להתרוצץ בתוך בור החול, לאפות עוגות חול, לבנות טירות חול וכו ‘. הסיכון לפציעה מתבטל כמעט לחלוטין ותוכלו לצפות בקלות בילדים כשהם משחקים בגינה שלכם. להלן כמה טיפים כלליים לבניית בור חול, כמו גם רעיונות עיצוב מגניבים שאפשר לשאוב מהם השראה. ובסוף המאמר, אנו כוללים קישור להוראות הבנייה הפשוטות שתוכל לבצע לפי רצונך. תנו לעצמכם השראה!

בנה בור חול בעצמך: פרויקט DIY נפלא להורים

בנה בור חול משלך מאבני מרצפות

בניית בור חול בעצמך היא הרבה יותר קלה ממה שאתה מתאר לעצמך. אתה לא צריך הרבה חומרים בשביל זה, ואם יש לך מושג ברור לגבי התוצאה, העבודה היא כמעט ללא מאמץ! מלכתחילה חשוב לבחור את המיקום הטוב ביותר. בור החול לעולם לא צריך להיות בשמש הקופחת. המקומות בצל ובצל חלקי – מתחת לעץ גדול למשל – הם למעשה המתאימים ביותר למטרה זו. לחלופין, אתה יכול לבנות את ארגז החול על חופה, או אפילו קל יותר – להעלות שמשיה. אם ילדיכם עדיין צעירים, חשוב לבנות את בור החול במקום גלוי. כך תוכלו לפקוח עין על מגרש המשחקים ולבדוק מדי פעם שהכל בסדר. לכן המקומות מול הבית, המרפסת ומול החלונות הם הבחירה הטובה ביותר האפשרית.

בנה בור חול בעצמך – טיפים מועילים

מגרש משחקים בגינה יוצרים רעיונות

ובכל הנוגע לחומרים – הדרך הקלה ביותר לעצב את בור החול היא להשתמש בערכה מוכנה מחנות החומרה. החלקים נחתכים לגודל ואתה רק צריך לדפוק אותם! זוהי למעשה הגרסה המהירה ביותר, אך היא אינה יצירתית במיוחד. אם יש לך יותר זמן פנוי ותקציב גדול יותר, תוכל גם לממש את הרעיון שלך ולהפוך את בור החול למקורי באמת! אתה יכול לבנות את זה מעץ, אבן, בטון או פלסטיק. רעיון טוב יהיה ליצור מחלקה קטנה לצעצועי הילדים. תוכלו גם לבנות בקלות גג שיגן על הילדים מפני השמש.

קבע מיקום וגודל

בנה בור חול לפעוטות במגרש המשחקים שלהם

אם ברצונך לבנות בור חול קלאסי מעץ, אנו ממליצים להשתמש בעץ לא מטופל. הבחירות הטובות ביותר בהקשר זה הן סוגי עץ כגון לגש, אשוח דאגלס ורוביניה, אשר אינם מועדים להירקב. הם לא זולים במיוחד, אבל הם באמת חזקים ומחזיקים זמן רב. אשוחית ואשוחית הן גם בחירות טובות. לפני שתתחיל בבנייה, עליך לקבוע את מידות בור החול. לגודל הגן ולשטח השטח יש תפקיד חשוב. חשוב גם כמה ילדים ישחקו בבור החול – גם הקטנים זקוקים למרחב משחק מספיק. עבור 2-3 ילדים, גודל של כ -2 x 2 מטרים מספיק לחלוטין.

טיפים לבחירת חומרים

בנה מגן פרגולה מקרני חול משלך

כאשר תברג את המסגרת, תרצה לעגל ולחלק את כל הקצוות החדים. ניתן גם להשתמש באבני ריצוף למסגרת – אלה מחזיקות מעמד כמעט לנצח ואינן ניזוקות מהשפעות מזג אוויר כגון גשם, שלג וכפור. ניתן לסדר בקלות את אבני הריצוף זו על גבי זו או לקיר אותן ליציבות רבה יותר. וודא כי הסף אינו גבוה מדי. המסגרת יציבה הרבה יותר אם בונים אותה מאבן או יוצקים אותה מבטון.

בניית בור החול בצורה מלבנית היא קלאסית, אך ניתן גם לעשות משהו אחר ויצירתי יותר. למשל, מה דעתכם על בור חול בצורת ספינת פיראטים? אתה יכול למצוא כמה דוגמאות מגניבות לכך מתחת לתמונות שלנו!

ו פה תוכלו להכיר הוראות בנייה קלות לארגזי חול!

בנה ספינת פיראטים בעצמך בור חול

ספינת פיראטים בנויה מלוחות עץ

בנה ספינת פיראטים מה שלומך

בור חול עם כיסוי

בור חול בנה לעצמך שמשיה מעץ

צרו מגרש משחקים לילדים

סירת מפרש מקורית

בנה לעצמך בור שמש חול משושה

ספינת פיראטים למשחקים לילדים

גן סירות מגרש משחקים לילדים

בנה בור חול משלך מעץ מתחת לעץ

ספינת פיראטים בנויה מלוחות עץ

ספינת פיראטים DIY מקורי

כריכת עץ משושה מבורתה

בנה בור חול משלך מתחת למרפסת

בנה פרגולת עץ כהה משלך חול חול

בור חול עם מכסה עץ רעיון מקורי

כרית לזכוכית מעץ בור חול

בנה בור חול משלך מאבן

תכנן צמיגי רכב משלך

בנה רעיונות ותחושת השראה משלך

ספינת פיראטים בונה הגה

בנה ספינת פיראטים לילדים מעץ

ספינת פיראטים רעיונות מעולים

בנה בור חול בעצמך בצורה מקורית

ילדים קטנים משחקים בחול