בחירת תמונות לחדר האמבטיה רעיונות וטיפים

כיצד תוכלו להפוך את חדר האמבטיה לנווה מדבר אמיתי של נוחות? המפתח הוא בעצם הפרטים הקטנים, ולכן אנו מציעים לשפר את המראה החזותי של הקירות בחדר האמבטיה שלך עם תמונות יפות! להלן כמה טיפים מועילים על מה יש לקחת בחשבון בבחירת תמונות לשירותים, כמו גם כמה רעיונות מעוררי השראה שללא ספק תתאהבו בהם. אנו מקווים שתיהנו מהקריאה ומקווים שתאהבו את ההצעות שלנו!

תמונות לשירותים: כיצד תוכלו להגן עליהן מפני לחות ואדי מים??

מוטיבים מופשטים גדולים לשירותים

מציאת המקום הנכון לתמונות לשירותים

תמונות לאביב מופשט באמבטיה

תמונות לשירותים עין עצומה

תמונות לשירותים שני מוטיבים פרחוניים בשחור ולבן

תמונות לשירותים שלושה רישומי Balerinnen

תמונות פסיפס כחולות מופשטות גדולות לשירותים

תמונות לשירותים מרגיע כחול הירש

תמונות לשירותים עץ שחור אדום

תמונות לחדר הרחצה נשים מתמודדות עם מראה נפלא

תמונות לחדר האמבטיה רעיונות והשראה

חדר האמבטיה הוא לא המקום שבו בדרך כלל תולים תמונות – בגלל אדי המים והלחות הגבוהה, זה יכול להיות קצת יותר קשה מאשר בחדר השינה או בסלון, למשל. תמונות לחדר האמבטיה יוצרות אווירה מסוגננת באמת והן גם בחירה טובה לשירותי האורחים. ומה עליך לעשות כדי להגן על התמונה מפני התנאים הלא נוחים בחדר האמבטיה? מלכתחילה, מסגרת התמונה עם זכוכית היא חובה. לרוע המזל, הדבר אינו נמנע לחלוטין מהסיכון שהתמונה תתקלקל על ידי הלחות – אפשר גם עיבוי מתחת לזכוכית במסגרת התמונה עקב אדי המים. מסיבה זו, עליך לתלות את התמונות רחוק ככל האפשר מהמקלחת, האמבטיה או הכיור. בחירה טובה יותר היא הקירות הריקים בכניסה, ליד האסלה או גבוה מעל הכיור – זה יעזור לכם להימנע מקיטורי אדים ומים. מסגרות התמונה חייבות להיות גם אטומות היטב ואטומות. גם החומר ממלא תפקיד חשוב כאן – עיבוי מתחת למסגרת תמונה אקרילית, למשל, פחות סביר מאשר מתחת למסגרות זכוכית קונבנציונאליות, מכיוון שאקריליק מציע בידוד תרמי טוב יותר. אם אתה עדיין בוחר במסגרות קלאסיות ואטומות מכיוון שהן ללא ספק נראות ממש מסוגננות, השתמש בפאס -פרט – כך שמשטח התמונה לא ייגע בזכוכית.

תמונות לשירותים: אל תבחר ביצירות אומנות יקרות ערך!

תמונות לשירותים, צלליות אנושיות מינימליסטיות ומתוחכמות

תמונות למוטיבים של צמח האמבטיה אדום

תמונות לשירותים ארבעה מוטיבים של ציפורים מינימליסטיים

תמונות לחדרי האמבטיה בסגנון זן

תמונות לחדר הרחצה אישה עירומה

תמונות לחדר האמבטיה פנים שחור ולבן

תמונות לשירותים מופשט פנים אנושיות

צורות גיאומטריות אטומות לשירותים

תמונות לשירותי האורחים בחדר האמבטיה שתיים מינימליסטיות

תמונות לים הנוף של חדר האמבטיה

תמונות לסלע הים באמבטיה

תמונות לחדר האמבטיה עתידני מופשט אנושי

תמונות מקוריות לשירותים מרילין מונרו

תמונות לחדר האמבטיה מרובע מינימליסטי

העצה הבאה שלנו היא ללכת רק על התמונות שהן לא יקרות מדי או שאין להן ערך סנטימנטלי גבוה – נזקי רטיבות הם לפעמים בלתי נמנעים לאורך זמן, ואתם לא רוצים לאבד משהו שאין לו תחליף, נכון? צילומים של יצירות האמנות האהובות עליך, הדפסי מחשב או סתם דפים ממגזין הם רעיון הרבה יותר טוב. המוטיבים ומסגרות התמונה צריכים כמובן להיות מתואמים עם הריהוט ועיטורים אחרים בחדר האמבטיה שלכם. דבר נוסף חשוב – אם התמונות והתמונות נמצאות ליד חלון בחדר האמבטיה, אור השמש הישיר עלול לפגוע בהן לאט. כדי להימנע מכך, בחר במסגרות זכוכית או אקריליק עם מסנני UV, או אפילו יותר פשוט – השתמש בהגנה מפני השמש כגון תריסים.

תמונות לשירותים – מוטיבים וסידור

סידור תמונות לחדר האמבטיה טיפים

תמונות לשירותים שלושה שירותים קטנים מופשטים

בחר וסדר תמונות לשירותים

תמונות למי האמבטיה ולצמחים

תמונות לשירותים ירח מופשט מרובע גדול

תמונות לחדר הרחצה גווני זהב מודרניים

תמונות לשירותים קווים מופשטים שחורים

תמונות למוטיבים של פרחי אמבטיה צבעונים

תמונות לחדר האמבטיה בלום

תמונות למסגרת זכוכית לאמבטיה צילום מסוגנן

תמונות לסידור אמבטיה המקורי

תמונות לשירותים אבני צילום

תמונות למסגרת האמבטיה עשויות נירוסטה

ומה המוטיבים הטובים ביותר לשירותים? מכיוון שחדר האמבטיה הוא בעצם מקום להירגע בו, אתה יכול לבחור בתמונות בעלות השפעה מרגיעה ולתאר נושאים כגון מים (מים מתיזים, אגם, מפל, הים), צמחים ואבנים. אלטרנטיבה לכך היא אמנות מודרנית ומופשטת, שיכולה ליצור אווירה סופר מסוגננת בחדר האמבטיה – תסתכל על התמונות שלנו כדי לראות בעצמך. אם התמונות הן יותר משתיים, גם לסידור שלהן יש תפקיד חשוב. אם מסגרות התמונה באותו גודל ותלויות בשורה אופקית, זה יוצר רוחב אופטי מסוים. עם קירות צרים תוכלו לסדר את התמונות בצורה אנכית – התוצאה תיראה מקורית במיוחד. וכאשר מדובר בקבוצת תמונות בגדלים שונים, עשו סידור א -סימטרי אופנתי! אל תשכחו כי ניתן להשתמש בתמונות גם לקביעת מבטאים מעניינים בפנים ובכך לשנות את האווירה ההוליסטית בחדר. אנו מקווים שהטיפים והדוגמאות שלנו יעניקו לך השראה לייפות את חדר האמבטיה שלך עם כמה תמונות ותמונות נהדרות!