בנה קונסולת אח בעצמך

חג המולד דופק על הדלת, אבל אין לכם אח בסלון שלכם. כמה חבל … מהו ערב אדוונט חוגג ללא קונסולת אח שבה נתלים גרבי חג המולד? אל תהיה עצוב יותר! יש לנו את הפתרון לבעיה שלך. מאמר זה הוא מדריך מלא לבניית קונסולת אח בבית. אין לקונסולה חיבור, כך שלא ניתן לשרוף יומנים. במקומו תוכלו להדליק נרות ריחניים, שימלאו את כל החדר בריח יפה. תארו לעצמכם את הערבים הרומנטיים שבהם חג המולד יכול לבוא!

חומרים נחוצים לבניית קונסולת אח

חומרים נחוצים לבניית קונסולת אח

  • 9 לוחות (1.9 מ”מ)
  • 8 סוגרי מתכת (קטנים)
  • 32 ברגים
  • דפוס
  • דבק לעץ
  • נייר אמרי
  • 2 מלחציים בורג (גדולים)
  • מברגה אלחוטית
  • פאזל
  • לצבוע ולצחצח

שלב אחר שלב: כיצד תוכל לבנות אח מוקף בעצמך?

בנה קונסולת אח בעצמך

קונסולת האח, שבניה מוסברת, היא קונסטרוקציית פאנלים הניתנת להרכבה ולאחר מכן לפרק אותה. כיצד לבנות את היקף האח שלך:

שלב 1)

סוגר אח שלב 1

בחנות לחומרי בניין תוכלו לרכוש את הלוחות והמסגרות שאתם רוצים. חפשו לוחות עץ למינציה מסוג אשוחית בעובי 1.9 מ”מ. העצה שלנו היא שתחתכו את לוחות העץ שם. בבית, השתמש בנייר זכוכית לשייף את הלוחות.

שלב 2)

ראשית עליך לבנות את רגלי הקונסולה. קח 2 מהלוחות הארוכים ביותר והנח אותם בזווית ישרה זה לזה. הדבק את לוחות העץ והדק אותם בעזרת מלחציים הבורג הגדולים. לאחר 15 עד 20 דקות הכל יבש.

שלב 3)

סוגר אח שלב 3

בניית הרגליים זקוקה ליציבות רבה יותר. לכן אתה בורג סוגר מתכת ללוחות. עבור הצד השלישי של הרגל – הדביקו את הלוח השני, מהדקים בעזרת מלחצני הבורג והברגו בזווית. השלבים לבניית הרגל השנייה של קונסולת האח דומים.

שלב 4)

סוגר אח שלב 4

שנית, אתה אמור לבנות את הרגליים. כף הרגל בנויה מהלוחות הקטנים שנותרו מחיתוך לוחות העץ. הדביקו את החלקים, קבעו בעזרת מלחציים וברגו בזווית. אתה מדביק את הבנייה הקטנה הזו לרגל ומתקן אותה בעזרת מלחצני בורג. השלבים לבניית לוחות חיפוי אחרים דומים.

שלב (5)

סוגר אח שלב 5

הלוח הקדמי בנוי מכמה לוחות. בהתאם לגובה הרגליים, בחרו 5 או 6 לוחות והדביקו את החלקים במקביל זה לזה. תקנו את הבנייה בעזרת מלחצני הבורג והמתינו לייבוש.

שלב (6)

עכשיו אתה יכול להדביק את הלוח הקדמי לרגליים. כדי להבטיח את יציבות קונסולת האח, הברג עם 2 סוגרי מתכת לכל רגל. היזהר לא לבנות את הבנייה עקומה.

שלב (7)

סוגר אח 7

כדי שתוכל לסיים את בניית מעטפת הארובה שלך, עליך להניח את מדף הקונסולה על המבנה ולהדביק אותו בדבק עץ. תוכלו לקשט את קונסולת האח מאוחר יותר, לכן כדאי להבטיח את יציבות הבנייה בעזרת סוגרי מתכת.

מפשעה (8)

רצועות קונסולת אח לבנה

כשהכל ביחד חזק, אתה יכול להתחיל לקשט את קונסולת האח שלך עם הפשולים. עיצבו את רצועות העץ סביב המעבר מהמדף לרגליים של אח האח. אולם ראשית, עליך לחתוך את הרצועות לגודל מסוים על ידי ניסורן. ואז הם מודבקים לקונסולת האח. 

שלב (9)

קונסולת אח לבןכמעט סיימת. עכשיו מגיע החלק הזול בבנייה – ציור. תן לדמיון שלך להשתולל ולצייר. אתה יכול לבחור מבין טכניקות רבות כגון שיק עלוב או מראה וינטג ‘. בדוגמה שלנו העדפנו את הצבע הלבן לצבוע את קונסולת האח ללבן.

צובעים את קונסולת האח בלבן 

קונסולת אח לבנה

ברכותיך על השלמת הרכבת קונסולת האח שלך! עכשיו אתה מוכן לחג המולד. לקראת חג המולד תוכלו לקשט את אח האח החדש שלכם עם גושי עץ, אצטרובלים, זרים, נרות, דמויות חג המולד. כדי לקבל את האפקט הרצוי מהאש, מלאו את האח בעץ או הדליקו נרות בפנים. אם אתה רוצה אווירה עצמית אמיתית, תלה מסך טלוויזיה קטן בתוך הבית והשמע קליפ אש.

קישוט קונסולת אח

קישוט קונסולת אח עם שטיח

קישוט קונסולת אח

קישוט קונסולת אח לחג המולד

קישוט קונסולת אח לחג המולד

קישוט קונסולת אח עם נרות

קישוט קונסולת אח עם נרות

סוגר אח במראה וינטאג '

קונסולת אח במראה מודרני

קונסולת אח בסלון

קונסולת אח עם מסך טלוויזיה

קישוט סוגר אח עם עץ

קישוט קונסולת אח לחג המולד