אם אתה מתעניין באסטרולוגיה, יתכן שאתה תוהה כל הזמן אילו מזלות מתאימים לך ואילו נוטים שלא. אילו הם החברים הטובים ביותר, שותפי האהבה הטובים ביותר, עם אילו כדאי לך לפגוש? שמור מרחק וכו ‘רבים פונים לכוכבים כדי לקבל את התשובות. אחרי הכל, אסטרולוגיה שימשה לקבוע אם שני אנשים הם שותפים אידיאליים במשך מאות שנים, הרבה לפני שאפליקציית היכרויות הגיעה למקום. אז כאן תוכלו למצוא את התשובה לשאלה המיוחלת: אילו סימני גלגל המזלות הולכים יחד?

מאמין באסטרולוגיה?

אילו סימנים של גלגל המזלות הולכים יחדיו ואילו אינם אסטרולוגיה גלגל ירח שמש

אילו סימנים של גלגל המזלות הולכים יחד? להלן מספר הצעות!

אילו סימני גלגל המזלות הולכים יחד ואילו אינם משתלבים עם מדורה על החוף

אילו סימני גלגל המזלות הולכים יחד ואילו לא

מרכיבי האסטרולוגיה וכיצד הם משפיעים על מערכות היחסים שלנו

שנים עשר המזלות כפופים לארבעה יסודות: אש, אדמה, אוויר ומים. לכל אחד מהם יש מאפיינים ייחודיים, סגולות וחולשות שונות. למרות ההבדלים ביניהם, באופיים יסודות אלה מתפקדים בצורה מושלמת בהרמוניה: אש אינה יכולה להצית ללא אוויר, וכדור הארץ נשאר יבש וללא מים צחיח. באופן דומה, המזלות תלויים זה בזה בדרכים שונות. הכלל הבסיסי הוא שנציגי המזלות השייכים לאותו יסוד מקיימים בדרך כלל שותפות הרמונית. בהמשך נתאר בקצרה את כל אחד מארבעת האלמנטים ואת נציגיהם ונראה אילו מהם משתלבים זה עם זה.

ארבעת יסודות הטבע משפיעים זה על זה בדרכים חיוביות ושליליות שונות

אילו סימני גלגל המזלות הולכים יחד ואילו אינם ארבעה יסודות סימן טבעיים

אש: טלה, אריה, קשת

הם אנשים נלהבים, חמים ונלהבים, בדיוק כמו האלמנט השולט בהם. הם נמרצים וידועים בלבם החם ובנדיבותם. אך כפי שאולי ניחשתם, לא רק שהם יכולים להביא חום ואנרגיה לאנשים סביבם. סימני אש יכולים גם להיות מקור להרס כאוטי. האתגר הגדול ביותר עבורם הוא ללמוד להישאר רגועים וקרירים במצבים רגשיים יותר.

אש + אש: שני סימני אש בדרך כלל חולקים את אותה אנרגיה והתלהבות, אך לעתים קרובות הם יכולים להתקשות להתפשר בכל הנוגע לקבלת החלטות חשובות בחיים..

אהבה ממבט ראשון – אופיינית לסימני האש

אילו סימנים של גלגל המזלות הולכים יחדיו ואילו אינם סימני אש אסטרולוגיה

כדור הארץ: מזל שור, בתולה, מזל גדי

סימני כדור הארץ הם מעשיים להפליא, סבלניים, ממושמעים ואחראיים. הן מציאותיות ויש להן שתי כפות הרגליים יציבות על הקרקע. הם אינם טמפרמנטיים במיוחד מטבעם. החולשה הגדולה ביותר שלהם היא שהם לרוב מתמקדים יותר מדי בעולם החומרי ולפעמים שוכחים את הרוחניות שלהם.

כדור הארץ + כדור הארץ: שני שלטי אדמה נוטים להעריך את הצורך של האחר ביציבות ובשגרה. בעיות יכולות להתעורר רק אם אחת או שתיהן פסימיות, מכיוון שהן יכולות למשוך אחת את השנייה כלפי מטה.

הסדר והאובייקטיביות חשובים לסימני כדור הארץ

אילו סימני גלגל המזלות הולכים יחד ואיזה לא טבע האדמה יער סימנים יפים

אוויר: תאומים, מאזניים, דלי

אנשי שלושת המזלות הנכנסים לקבוצה זו הם חברותיים, סקרנים וחדשניים. אתה תמיד רוצה להכיר אנשים חדשים ולהרשים בעזרת השכל והיצירתיות שלך. העדיפות הראשונה מבחינתם היא להרגיש חופשיים ולעשות מה שהם רוצים. הם שונאים להשתעמם מפרטי חיים מעשיים ואינם מושפעים במיוחד מרגשותיהם של אחרים. שלטי אוויר נוטים להיראות קצת חסרי אחריות ולרוב חיים עם הראש בעננים. אבל הקסם שלה מציל אותה מכולם סיטואציה מביכה.

אוויר + אוויר: השילוב של שני שלטי אוויר יכול להיראות לא מעשי במבט ראשון. אבל רק הם יכולים להבין את כישורי התקשורת של 100% האחרים ולדבר שעות ללא דאגות בנושאים שונים.

נציגי כדור הארץ והאוויר יכולים להפוך לחברים, אך יחסי אהבה אינם סבירים

אילו סימני גלגל המזלות הולכים יחדיו ואילו אינם יסודות אוויר

מים: סרטן, עקרב, מזל דגים

בדיוק כמו האלמנט הטבעי שלהם, סימני מים יכולים להיות רגועים וסוערים כאחד. יש להם אינטואיציה טובה מאוד והם עוקבים אחר אינסטינקטים שלרוב מובילים אותם בכיוון הנכון. לעתים קרובות סימני גלגל המזלות הללו נתפסים כרגישים מדי. מצד שני, הם האנשים הדואגים, מבינים וחמלים ביותר. הם כמהים לביטחון, מה שאומר שהם שותפים מסורים ונאמנים מאוד בחיים.

מים + מים: השילוב של שני סימני מים יכול להיות טוב מאוד או רע מאוד. הם יכולים להרים אחד את השני ולתת למערכת היחסים לפרוח, או שהם יכולים למשוך אחד את השני כלפי מטה כאשר הם מאבדים שליטה על רגשות שליליים..

השילוב של אש וסימני מים הוא מתכון אמיתי לאסון

אילו סימני גלגל המזלות הולכים יחד ואילו לא

אילו סימני גלגל המזלות הולכים יחד?

אש + אוויר: האלמנטים אש ואוויר הולכים יחד בצורה מושלמת בטבע. האוויר מזין את האש וגורם לו לשאוג חיים והתרגשות ואף פעם לא נשרף מלהבותיו. השילוב ביניהם מצית אידיאליזם, יצירתיות והתלהבות. התכונות האנרגטיות והנלהבות של שלטי האש משלימים באופן אידיאלי את המאפיינים החברתיים והמגוונים של שלטי האוויר.

הזוג הזה ביחד יכול להתגבר על כל מכשול

אילו סימני גלגל המזלות הולכים יחדיו ואילו לא. רוח אוויר אש טורנדו אש שטן

כדור הארץ + מים: יסודות האדמה והמים משלימים זה את זה בטבע לא פחות מאש ואוויר. בעוד המים מזינים את כדור הארץ, האדמה תומכת במים וגורמת להם להרגיש בטוחים ומאובטחים. המאפיינים האמינים והממושמעים של שלטי כדור הארץ משלימים את התכונות הרגישות והאינטואיטיביות של סימני המים.

מערכת יחסים זו מתגלמת כהרמוניה ונעשית לאורך זמן

אילו סימנים של גלגל המזלות הולכים יחדיו ואילו אינם טבע הרמוני אדמה ומים

בסופו של דבר, כל אחד יכול לקיים מערכת יחסים טובה עם כל אחד, בלי קשר לאיזה סימן אסטרולוגי ששניהם שותפים. מערכות יחסים דורשות חיבה, תשומת לב ואהבה. אסטרולוגיה יכולה רק להצביע על תכונות האופי הפוטנציאליות של האדם.

אילו סימני גלגל המזלות משתלבים לדעתך?

אילו סימנים של גלגל המזלות הולכים יחד ואילו לא אוהבים אלמנטים אסטרולוגיים

מערכת היחסים שלכם לא תלויה רק ​​במזל ובמרכיב

אילו סימנים של גלגל המזלות הולכים יחדיו ואילו לא. פנס חוף ים אש

אילו סימני גלגל המזלות הולכים יחד ואילו לא