לפני שנציג בפניכם את כל שש רעיונות הדייט הראשון, ראשית עליכם להיות מודעים לכך שיש שני סוגים של דייט ראשון עם הרעיונות המתאימים לדייט הראשון. יש דייטים עם מישהו שאתה מכיר רק מאתר היכרויות מקוון שטרם נפגשת אישית. במקרה זה, בדייט הראשון לא פעם יכול לקרות שהופעתו ואישיותו של האדם אינם תואמים את מה שציפית. לאחר מכן צריך להפסיק את התאריך במהירות לפני שתכנן תוכניות גדולות או תחושת אכזבה מוחלטת.

היכרויות מקוונות לרוב אינן מה שציפית

רעיונות לדייט ראשון הכרויות באינטרנט

זה נראה אחרת לגמרי כשהדייט הראשון נקבע עם מישהו שכבר פגשת פנים אל פנים ושוחחת איתו קצת. הזמנת את האדם לצאת לדייט בסיום הפגישה, הם הסכימו ועכשיו האחריות היא שלך לבחור מקום בלתי נשכח ואירוע גדול שיציין בתקווה את תחילת הקשר שלך.

רעיונות אלה לדייט ראשון חלים גם על אנשים שהיו במערכת יחסים זמן מה. על מנת שמערכת יחסים תימשך, עליכם לעשות משהו מעניין יחד באופן קבוע וליצור יחד זכרונות טובים.

משחק הסיום יסתיים טוב יותר אם אתם מכירים זה את זה מראש

לארגן רעיונות לדייט ראשון

בעת בחירת מיקום הדייט הראשון שלך, אתה לא צריך לאבד את המטרה שלך. אתה כנראה רוצה להכיר את האדם עוד יותר, כך שאתה צריך מקום נעים ושקט שבו תוכל לתקשר בקלות. אז מקומות רועשים כמו מועדוני לילה, ברים ופאבים נושרים מיד. כמו כן, חשוב מראש על חלופה למקרה שמשהו ישתבש או שהרעיון הראשון שלך יידחה.

הם רוצים להכיר אחד את השני, אז היו רגועים – הדייט הראשון הוא לא ראיון עבודה

היכרות עם רעיונות לדייט ראשון

רעיונות לדייט ראשון ב מִסעָדָה, אבל שונה

אם תחליטו לאכול ארוחה קלאסית במסעדה, אל תשימו לב האם מדובר במסעדה סופר יקרה בדירוג 5 כוכבים, אלא בסוג המטבח המוגש בה. נסה משהו אקזוטי או בחר מסעדות שונות וצא לסיור אוכל קטן. קבלו את המשקאות מבר נעים, המנה העיקרית ממסעדה קטנה בקרבת מקום או ממטבח רחוב מעניין והקינוח מחנות קונדיטוריה (גלידה איטלקית תמיד פופולרית). אתה יכול גם ללכת מתוך כוונה להזמין מנות עם השמות הכי מצחיקים (רצוי בלי הסבר) שאף אחד מכם לא מבין ולהופתע מהטעם.

הביקור במסעדה הוא מיושן מדי – תהפוך אותו ליצירתי ומעניין יותר

מסעדה רעיונות לדייט ראשון

N / A? האם אתם מכירים את המנות הגרמניות האלה?

רעיונות לדייט ראשון שמות מוזרים

פיקניק רומנטי ב מחוץ לבית עם נוף יפה

תוכלו גם לערוך יחד פיקניק במקום לאכול ארוחת ערב במסעדה. התרברבו מעט על כישוריכם הקולינריים על ידי אריזה של מזון, שתייה ושמיכה בעבודת יד בסל והוצאת הדייט שלכם לפיקניק בפארק או על החוף. מצאו מקום נוח מראש וגלו שמזג האוויר נשאר נעים ושטוף שמש כל היום.

כאשר מזג האוויר נעים, תוכלו לערוך פיקניק בפארק או ביער

רעיונות לדייט ראשון פיקניק ביער

בחר מיקום עם נוף יפה. אין דבר קסום יותר מלצפות בשקיעה ובשמים המכוכבים לאחר מכן. אם יתמזל מזלכם, תוכלו לחוות גם לילה ללא עננים עם הרבה כוכבים. ברגעים כאלה אתה אפילו לא צריך לדבר.

אתה אמור ליהנות מנוף שקיעה יפה מהמיקום שנבחר

רעיונות לדייט ראשון לפיקניק

אין דבר רומנטי יותר מאשר להביט בשמים המכוכבים יחד

רעיונות לדייט ראשון מראה כוכב

גישה אקטיבית ואחת לָלֶכֶת עם אופניים שכורים או לצאת לשייט או לצאת להחלקה על הקרח

טיולים רומנטיים הם קלאסיקות אמיתיות, ומסיבה טובה. הם חוקרים אזור יפהפה בקרבת מקום ויכולים לדבר ביניהם בנינוחות. שכרו אופניים והצטרפו לסיור מאורגן או, אם אתם גרים ליד אגם, נהר או אוקיינוס, שכרו סירת פדלים וצאו לשייט קצר.

טבע ספורטיבי מוצא כיף רב יותר בדייטים פעילים כמו רכיבה על אופניים

רעיונות לדייט ראשון על אופניים

אם יש לך את האפשרות לשכור סירה, אז שום דבר לא מפריע לטיול הסירה הרומנטי שלך

רעיונות לאתחול דייט ראשון

החלקה על הקרח בחורף יכולה להיות גם מאוד רומנטית ומרגשת, במיוחד אם הדייט שלך לא מנוסה מדי עם זה. החזקת ידיים תוך עזרה לבן זוגך להישאר על הרגליים היא דרך מהנה לבלות קצת זמן ביחד ולהכיר טוב יותר זה את זה. לאחר מכן תוכלו ליהנות גם מכוס יין חם בשוק חג המולד ולהתפעל ממלאכת יד יפה לחג המולד או להצטרף עם עבודות יד או ביסקוויטים..

החלקה על הקרח היא כיף גדול ומחזיקה ידיים טובות

רעיונות לדייט ראשון להחלקה על הקרח

לאחר מכן תוכלו לבקר בשוק חג המולד הבא

שוק חג המולד רעיונות לדייט ראשון

להיות מעורב ב לשחק, הדורשים עבודת צוות ולהכיר טוב יותר את הדייט שלך

בדייט הראשון, אולי תעדיפו לעשות משהו ביחד הדורש עבודת צוות. כך תגלו במהירות האם אתם והדייט שלכם תהיו צוות טוב בעתיד, למשל מה שניכם אוהבים ומה אתם יכולים לעשות יחד. אם אחד מכם לא יכול לשחק יפה עכשיו, גם משחק הסיום לא ייצא טוב.

מיני גולף: אחד הדברים הגדולים במיני גולף הוא שהוא מורכב ופשוט מאוד בו זמנית. זה רק דורש קצת מיומנות, סבלנות והרבה מזל. העיקר לא להיות שאפתניים מדי. אתה יכול לשכוח לגמרי את רשימת הנקודות, אלא אם כן הדייט שלך אוהב את החלק הקטן של זדון ספורטיבי.

מיני גולף הוא משחק מהנה שקל להכיר

רעיונות לדייט ראשון מיני גולף

רעיונות לדייט ראשון מיני גולף

חדר בריחה ומשחקי לוח: אף משחק אחר לא דורש עבודת צוות כמו חדר בריחה. זהו פאזל שבו אתה ננעל בחדר קטן וצריך להשתמש ברמזים בו כדי לפתור חידה ולברוח. החידות מאתגרות, אך מהנות, יצירתיות ומרגשות.

חדרי בריחה דורשים כישורי עבודת צוות וראשים חכמים

רעיונות לדייט ראשון חדר בריחה הארי פוטר

רעיונות לדייט ראשון חדר בריחה

לאחר מכן תוכלו לסיים את הערב עם כמה משחקי לוח בבר משחקים נחמד עם מבחר גדול. ישנם משחקי לוח רבים הדורשים עבודת צוות ושיתוף פעולה ולא תחרות ובדרך כלל הם שוברי קרח טובים. Pandemic, ג’נגה, שמות קודים, חתלתולים מתפוצצים, Wit’s End, האי האסור, חנאבי, טאקנוקו וכו ‘הם משחקי לוח פשוטים מתחילים פשוטים שבהם אתם עובדים יחד במקום אחד נגד השני כדי להשיג את המטרה.

משחקי לוח הם תחביב נחמד ומציעים גם אפשרות לדייט ראשון

רעיונות לדייט ראשון משחקי לוח

ג’נגה דורש גם עבודת צוות כדי למנוע מהמגדל ליפול

רעיונות לדייט ראשון משחקי לוח ג'נגה

מופע סטנד-אפ לבקר ולצחוק הרבה ביחד

לצחוק ביחד זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות בדייט כי אלה הרגעים ממש ששניכם לעולם לא תשכחו. אתה יכול גם ללמוד הרבה על האדם על ידי צפייה במה הוא צוחק. אז פשוט להקל על עצמך על ידי הובלת הדייט שלך למופע סטנד-אפ. בכל מועדון קומדיה יש את ההופעות האלה בערך מדי שבוע, אז כדאי להזמין כרטיסים מראש. תוכלו ליהנות מכמה משקאות במקביל ולהתכונן לדייט מהנה.

סטנד-אפ מצחיק את שניהם

רעיונות לדייט הראשון קמו

עם זאת, עליך לשריין מקומות מראש

רעיונות לדייט ראשון סטנד אפ מופע קומדיה

רעיונות לדייט ראשון: אחד פארק שעשועים או לבקר בפסטיבל

בפארק שעשועים או בפסטיבל, עם כל הפעילויות שמתנהלות, לעולם לא תשתעמם כלל. בנוסף, כולם אוהבים פופקורן וממתקי כותנה. אפילו התורים הארוכים נותנים לכם הזדמנויות טובות לדבר ולהכיר. ותאמינו או לא, תוכלו להכיר את הדייט שלכם טוב יותר גם בפארק שעשועים. האם בן זוגך רוצה לנסות משהו קיצוני עם פחית ריגושים כמו רכבת ההרים תחילה או שאתה מעדיף את גלגל הענק הרומנטי?

אסור לפספס פארקי שעשועים והם רעיונות נהדרים לדייט ראשון

פארק הרפתקאות רעיונות לדייט ראשון

גם פסטיבל הצבעים של הולי – הוא עובד רק פעם בשנה

פסטיבל הולי של צבעים לדייטים ראשונים

סיכום: עם ההכנה הנכונה ורעיונות לדייט ראשון, הדייט שלך לא יכול להשתבש בשום צורה. בין אם תצחקו למוות בהצגה קומית או תחזיקו ידיים בזמן החלקה על הקרח, כשיהיו לכם הזדמנויות ושיחות, האויב הגדול ביותר שלכם, עצבנות, יתרחק מעצמכם..

עם רעיונות אלה לדייט ראשון, שום דבר לא ישתבש במערכת היחסים העתידית שלך

רעיונות לדייט ראשון נוף אופניים