חשבו על שיפוץ הבית שלכם כתוכנית עסקית או כפרויקט מיוחד שאדריכל יכול לעזור לכם בו. עם זאת, אם אתה רוצה לחסוך כסף, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לקחת את הפרויקט לידיים שלך. במאמר זה אנו הולכים לשתף אתכם בכמה רעיונות כיצד לשפץ בית ללא עלות גדולה.

על מנת ששיפוץ הבית יעבוד בצורה חלקה בתקציב נמוך, עליכם לתכנן את כל התהליך בפירוט בשלב מוקדם. פשוט המשך לקרוא כדי לגלות כיצד לפרק את תוכניות השיפוץ שלך כך שתוכל לשפץ את הבית ביעילות רבה ככל האפשר.

10 טיפים לשיפוץ בית ללא עלות משמעותית

שיפוץ הבית בתקציב

תוכנית שיפוץ יעילה כוללת:

כפי שצוין קודם לכן, תכנון יעיל הוא המפתח לשיפוץ מוצלח. כשאתה משפץ את הבית בעצמך, עליך להתמקד הן בתמונה הגדולה והן בפרטים הקטנים ביותר. אולי שמעת את המשפט “השלם גדול מסך חלקיו”. תוכל להשתמש באותה אסטרטגיה לפרויקט שיפוץ הבית שלך. לכן, צור תוכנית שיפוץ לכל אזור בבית שלך. אם אתה שוכר אדריכל שיעשה זאת, הם יעריכו את הדרישות שלך ויגישו תוכנית בהתאם. תוכל גם להמשיך בצורה דומה ולתכנן את נקודות הכדור הבאות בפירוט מראש.

קבע תקציב

מכיוון שאתה רוצה לתכנן שיפוץ בית בתקציב, חשוב להגביל את ההוצאות שלך עד כמה שניתן. אז קבע את התקציב שלך מראש והשתדל לא לעבור על זה.

תמשיכי לחקור

תתפלאו כמה אפשרויות יש. פשוט התחל לחקור ואל תפסיק עד שאתה מרוצה לחלוטין מהתוצאה הסופית. לדוגמה, אתה יכול למצוא מנורה יוקרתית במחיר נמוך יותר באינטרנט או בחנות אחרת. עם זאת, אינך יכול להשיג את כל הרהיטים, אביזרי הבית או מוצרי שיפוץ הבית שלך בזול, אך אל תפסיק לעשות את המחקר שלך. בקר בחנויות רהיטים יד שנייה, גלוש באינטרנט והיה פתוח לאפשרויות שונות. לכו לאט, צעד אחר צעד, זכרו ששיפוץ בית אינו מרתון.

שיפוץ בית בתקציב 10 טיפים-שיפוץ בית

בחירת לוח הצבעים הנכון

צבעי הקיר והתקרה ממלאים תפקיד חשוב ויכולים להשפיע באופן משמעותי על הפנים והתפיסות שלך. אז תחשבו על לוח הצבעים ותדבקו בזה בחוזקה. אם התקציב שלכם קטן מדי, בחרו בפלטת שחור ולבן או בגוון מונוכרום אחר. רעיונות צבע אלה יעניקו לבית שלך מראה מודרני ומתוחכם.

לגרום לחדרים קטנים להיראות גדולים יותר

הדרך הקלה ביותר להגדיל ויזואלית חדרים קטנים יותר היא להשתמש במראות. זוהי טכניקה לא יקרה, היא שימשה את אחד האדריכלים המפורסמים ביותר של היום, ג’ון סואן. הוא הציב מראות בחדר האוכל של ביתו בלונדון ובכך העלה מראה מיוחד מאוד.

שיפוץ הבית בתקציב שיפוץ בית פירנאר

ייעל את המטבח וחדר האוכל

אם אתם משפצים את המטבח וחדר האוכל, נסו לייעל אותם כמה שיותר. שאפו ליצור כמה שיותר שטח אחסון על מנת שתוכלו להפיק את המרב מהמטבח שלכם. אם אתה רוצה לעשות זאת בתקציב נמוך יותר, אתה יכול לבנות ארונות מטבח או ריהוט לחדר אוכל מחומרים ממוחזרים. או שאתה יכול לבקר בחנויות לריהוט משומש ולמצוא שם משהו.

אף אחד לא מכיר את המטבח שלך טוב ממך. אם כבר יש לך ארונות מטבח שעדיין מתפקדים, אין צורך להחליף אותם. אתה יכול פשוט לצבוע אותם מחדש והמטבח שלך ייראה חדש לגמרי.

הכנס יותר אור יום לחלל המגורים

כל אחד מאיתנו רוצה מרחב מחיה פתוח ומואר ככל האפשר. אז בנה חלונות גדולים. אבל זה יכול לקרות שהתקציב שלך לא מספיק גדול כדי לשנות את החלונות הנוכחיים. אם כן, שחק עם הצבע וצבע מחדש את החלונות שלך בצבע בהיר יותר כדי להגדיל את כמות האור.

שיפוץ בית בתקציב נמוך פירנאר-חלל-סלון שיפוץ

תנו לחדר הרחצה ברק חדש

אם אינכם צריכים לקנות ולהתקין ריהוט אמבטיה חדש, תוכלו להעניק לאמבטיה שלכם ברק חדש תמורת מעט כסף. צייר מחדש את ארונות האמבטיה הישנים שלך וקנה כמה אביזרי אמבטיה מהודרים כגון שטיחי אמבטיה, וילונות, מכשירי סבון וכו ‘. פרטים קטנים אלה יכולים לשנות לחלוטין את המראה הנוכחי של חדר האמבטיה שלך..

לרענן את הרצפה

ואכן, עם מעט כסף אתה לא יכול להחליף את הריצוף שלך לגמרי. זה נכון. אך ישנה דרך נוספת להתמודד עם משימה זו. אם יש לכם ריצוף עץ, שיפשפו אותו וצבעו אותו מחדש. כשיש לך רצפות אריחים, תוכל להניח שטיחי רצפה ושטיחים חדשים כדי להחיות את הבית שלך.

עשה רושם ראשוני טוב

הרושם הראשוני של הבית היא דלת הכניסה שלך. אם לא ניתן להחליף את הדלת לחלוטין והדלת הקיימת שלך במצב טוב, פשוט צביעי אותה מחדש. דלת הכניסה יכולה להשפיע גם על התאורה בחדר החדר שלכם. אם אתה מתמודד עם חדר חשוך, צבע את הקירות, הרצפה והדלתות בגוונים בהירים יותר. יותר מדי גוון יכול להקהות חדר שלם. כך שאם אתם משפצים ובמקביל שומרים על התקציב שנקבע, השתמשו בגוונים שונים של צבע בהתאם לריכוז האור בבית כדי לייעל את התאורה של הבית בהתאם לרצונכם..

שיפוץ הבית בתקציב נמוך פירנר שיפוץ פרויקט מיוחד

מה יקרה אם התקציב שלך כולל גם החלפת דלתות??

תוכל תמיד לפנות למומחים שלנו לייעוץ בבחירת הדלת הנכונה לכניסה שלך.

אתה יכול לעזור לעצמך עם סגנונות אוספים שונים מפירנרס סמנו דלתות כניסה. כל קולקציה מציעה שלל שילובים, שאחד מהם בטוח ישא את שמך.